• Karaya

    Navrhuji sraz v 10:00 na Klajdovce, horské směr kamkoli :-) btw v případě zájmu bych jel i v pátek po páté provětrat silničku..

    0 0
    • slou  

      Noo bude hezky … tak si to pěkně užijte :)

      Jel bych, ale budu si užívat: …slivovice … piva … a masa na grilu :)

      Něco nafoťte a natočte :)

      0 0
      • Paja  

        a co basnicka?-)

        0 0
        • slou  

          Jaka básnička?

          Tady někdo básní?

          O tom nic nevím :))

          0 0
          • Paja  

            dukazni material viz. vyhledavani:o)

            0 0
            • slou  

              Tam nic takového není :)

              To je jen pár neuměle smotaných slov…

              Ale, aby se neřeklo … tak jsem ukradl pár minut z pracovní doby a smotal zase něco do sebe, když se teda nezúčastním :)

              V sobotu se u Klajdy, banda chrtů sleze. Na trek spolu vyrazí, po pěšince v lese.

              Sluce bude pěkně pálit, v lese bude chládek. Tam nahoře v Bukovince, pivkem schladí splávek :)

              Ze sklenice pivo plyne, ladně hrdlem stéká dál. Spolu s prachem lesní cesty, dobrý skutek dokonán ;)

              Nohy si už odpočaly, hurá, jedem lesem dál. Na helmici lehce čnící, Soňák už je přidělán.

              Chrťáci to fičí lesem, tenkou lesní pěšinou. Na helmě se Soňák třese. Japončíci prominou…

              . . . .

              Tož doufám, že pojedete… když už jsem da čo smotal ..

              Zdarec ;)

              0 0
              • Paja  

                no vidis Mistre ani to nebolelo:oD

                0 0
              • Karaya  

                Basnicka pekna, ted uz jen aby nekdo jel :-)

                0 0
              • Splinter  

                :D

                No já už jsem domluven s Polkem na neděli.. Trasa: Alexandrova rozhledna,Ada­mov,N.hrad,Še­brov,Hořice,Blan­sko,Babí lom,Trnůvka,Křížová cesta,Bítýška,po prýglstezce zpátky.. Jedem točit videoo:)

                0 0
                • Karaya  

                  A v kolik byste v nedeli vyrazeli? Eventuelne bych mohl odpiskat sobotu a jet s vama v nedeli, ale az po 12te..

                  0 0
                • Karaya  

                  A v kolik byste v nedeli vyrazeli? Eventuelne bych mohl odpiskat sobotu a jet s vama v nedeli, ale az po 12te..

                  0 0
                • Karaya  

                  A v kolik byste v nedeli vyrazeli? Eventuelne bych mohl odpiskat sobotu a jet s vama v nedeli, ale az po 12te..

                  0 0
    • Eva  

      Rada bych,ale dopolko So i Ne jsem v praci,muzu az cca ve 12h,ale treba si na vas chrty nekde pociham :-)))

      0 0
      • Karaya  

        Poledne neni problem pro mne – viz vyse, ale kazdopadne v ramci zachovani smiru pojedu jen v jeden den :-)

        0 0
        • Eva  

          Tak muzem dat se Splinterem a Polkem v Ne nekde sraz,ne?Treba Blansko,n. Babi lom?

          0 0
          • Splinter  

            Jo kdyžtak si dáme vědět.. My vyjedem tak v 9–10 ráno..

            0 0
            • Eva  

              No ja mam s Krizovkou nevyrovnane ucty,tak se treba pred chrtama hecnu a konecne ji dam.Takze v nejhorsim na vas pockam tam,to ji uz budu znat nazpamet a mit nekolikrat sjetou a budu machrovat :-))).

              0 0
          • Karaya  

            OK, já bych mohl po 12. volným poobědovým tempem vyrazit z Líšně, takže bysme mohli nahnat Blansko po silnici, anebo se scuknout všichni až v Blansku?

            0 0
    • Karaya  

      Tak to shrnu, bude to neděle po 12té, stíhací jízda za Splinterem a Polkou a Sonkou na pecce :-) Stíhačka to bude patrně do Blanska a pak s nimi dál..

      0 0
      • Martula  

        Neboj já je zdržím;)

        0 0
        • Karaya  

          Zatáhni je v Blansku do hospy a vydržte tam až do 13:30 .-)

          0 0
          • Eva  

            Zitra dopolko budu jeste na mejlu,jinak 732/935483.Vyrazim z centra,tak kde sraz?

            0 0
            • Karaya  

              No z Líšně se nabízí Ochoz – Babice – Adamov a po silnici na Blansko.. Ale nevím jestli se Ti bude chtit šlapat na Klajdu..

              0 0
            • Karaya  

              Viděl bych to tak na 12:30 sraz na Klajdě, kdyby ne, napisu SMS..

              0 0
              • motylek  

                Škoda ,jsem nemocnej.A tak ted nechci riskovat a šetřím se na čtvrtek.

                0 0
              • Eva  

                Srry,ale v praci kam o vikendech obcas musim chodim je nejakej pruserovej stav,takze nestiham a budu rada kdyz vyrazim po 15h :-(((.

                0 0
        • Polka  

          Myslis? :-)

          0 0
          • Splinter  

            Bacha, važ slova.. Ségra trpí utkvělou představou, že nás brzdí…

            A v kolik zitra? V 9 na Klajdě?

            0 0
            • Polka  

              Jezis, ta me to zitra zase vrati :-) 9:00 je dobrej cas.

              0 0
        • Eva  

          Jo taky bych byla rada kdybych ve svych 16ti letech takhle krasne zdrzovala :-),aneb kdyby mi to takhle jezdilo :-))).Ale to jsem jeste nevedela ze kolo vubec existuje :-).

          0 0
    • Karaya  

      Jste se mi nejak ztratili, ale bylo to dobry, ackoli chrtu moralka byla nizka :-) Furt jsem je musel odhanet od nejakych stromu po ceste..

      0 0
      • VA3  

        Mno, mně jste se ztratili hned na startu – letěl jsem na Klajdu s jazykem na vestě, 12:30 jsem tam byl … a nikoho jsem tam nenašel :-( Tak jsem pokračoval sám: Adamov, Blansko, Lipůvka, Kuřim a domů ;-) Dobře mi tak, příště se s váma líp domluvím.

        0 0
        • Karaya  

          Sorry, za to muzu ja, nestihl jsem 12:30 a prijel az po 12:45…Vzhledem k tomu, ze mela jet Eva a ta odrekla, tak jsem to nejak neresil..

          0 0
      • Splinter  

        No ujels nám.. My odbočovali na Tržní a směr Slatina… Víš jak byly ty špendlíky dobrý? :P

        Ségra žije, Polkovo koleno snad taky ok.. Ale celkově fajn vyjížďka a ani mě nebolí za krkem:)

        0 0
        • Polka  

          Ja taky ziju! A koleno dostane klidovej rezim = pouze jeden poradnej sjezd denne a bude :-)

          to Splinter: ten muj pad neni na tom videu poradne videt :-( Jinak ta moje levotociva klicka pred Babicema je naprosto bomba – sem se za bricho popadal ;-)

          0 0
        • Lišák  

          Je to video někde na netu?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.