• Paja

Tentokrát opět ve „správný“ čas ;-)

0 0
    • p@X  

Došla mi pozvánka na školní sraz po třiceti letech, omg.

…ahoj, tys byl takový šikovný v té výtvarce, kde makáš?

Ukaž fotku manželky a dětí, vilky a SUV…

Můžu tam dojet kolmo v baleťáckým, ovšem jako nadopovaný nárazový alkoholik, nevím jestli bych trefil dom :)

0 0
    • RomanH  

Dnes rano na baraku 3 stupne, vymetena obloha a misty na trave jinovatka. Pecka :-)

0 0
      • p@X  

No, úplně mám chuť večír vytáhnout spacák a přespat na Kraváku pod hvězdičkama :)

0 0
      • obda  

Jo, pěkné podzimní poježdění i dnes ráno (i když modro nebylo) :) Jen to listí na trailech nějak zakrývá volné šutry…

0 0
    • p@X  

Jak jsem ho zahlíd na bazaru…, má ho LM, takže musí být dost dobrý :)

0 0
      • Paja  

Budeš šredit v bahně? ;)

0 0
      • Polka  

Takový to bylo relativně pěkný kolo a ty to doprzníš blatníkama.

0 0
      • String  

Věřím, že na něm něco najdeš. :-)

0 0
        • p@X  

Tak jistěže: klasický sedlovkový musí být na fullu daleko od gumy, je věčně nakřivo, tento zas nejde jednoduše oddělávat/nan­dávat :)

0 0
          • LM  

Namontuješ v listopadu a sundáš v březnu :-).

Ale jestli bude taková bláto-zima jako loni, tak budu tentokrát jezdit spíš na plěčce (s blatníkama) po zpevněnejch cestách. Už jsem z toho bláta byl tak znechucen, že jsem v prosinci přestal jezdit úplně a začal zas až v lednu jak to zmrzlo.

0 0
    • p@X  

Sobotní insta…

0 0
    • p@X  

Máte taky „rekordní“ rok? Vlastně si nevybavuji žádnou společnou „větší“ akci.

0 0
      • Paja  

Já si vybavuju jednu parádní v Kruškách.

0 0
        • RomanH  

Presne. Po tech Kruskach jsem mel tak nejak krajinkarsky prazdno, u nas diky tezarum skoda mluvit, a Jizerky me zase tak nenadchly. Ale uz se to zacina lepsit, pekna modra TZ mezi Zdarem a NMnM, podhuri Orlicek, vcera pekna projizdka okolo komina.

0 0
          • String  

Máte to tam pěkný, pane. Taky jsem tam prohrčel o víkendu od Deblína nad Orlím hnízdem až do Tišnova a výhledy krásný, lidi žádný, jen ty cesty by chtěly některý po těžbě trochu zhrabat od toho největšího bordelu. My volejáři nemáme klacky rádi. A od Orlího hnízda dolů místy zbytečně moc velký šutry na cestě. Takže do příště prosím o nápravu. :-)

0 0
            • pepek  

Na to tam nemají lidi. Tam je pustina. Prý šutry:-) Minule jsem si tam na mapě našel pěknou cestičku-a když jsem se tam vydrápal, tak na cestě rostly 4 cm stromky nahusto.

0 0
              • String  

Náhodou, začátek byla moc pěkná šotka, ale pak začali přitvrzovat, od Orlího hnízda už mě chvilkama přepadaly myšlenky na odkup p@Xova nepotřebnýho fullu. To jsem naštěstí rychle potlačil hned po najetí na slušnou cestu.

Stromky na cestě? Asi to byla lesní cestička – tzv. stromková :-)

0 0
                • RomanH  

Vzdyt to je nudna siroka dalnice :-)

0 0
                • p@X  

Za to já ale nemohu, že mě bývalý kamarýti nedokážou namotivovat :) Max. třetí Buk po sobě nedávám mentálně a jinak nebylo v podstatě nic. Ale mám několikrát projetý CZ bikeparky… na trubce.

0 0
                  • RomanH  

A proc si to nejedes odskrtnout v realu, ?

0 0
                    • Macik  

Myslím, že bez toho je celkem hovadina to sledovat.

0 0
                      • JSt  

si myslim, ze i s tim. ;-)

0 0
                        • p@X  

Býval jsem TV maniak, ale už to fakt stojí za h, všechno donekonečna zreprízované, nejnovější CZ seroše, to je tragédie, s výjimkou Ochránce. Tak sleduju POV z veškerých přemísťovadel na trubce a talkshow. Byl jsem u doktora, ptal se, jak se cítím, řekl jsem nic moc, a pak už jen zvedal telefon, pouštěl bzučákem další pacoše a vydával antabus, napsal recepis a nashle.

0 0
                          • String  

Kdyby komunisti před a těsně po revoluci nenatočili tolik filmů, seriálů a zábavných pořadů, nemají český kanály co vysílat.

0 0
                    • p@X  

Sám nepojedu a každý mě začne po určité době s*át :)

0 0
                      • RomanH  

Neresitelny problem :-)

0 0
                        • p@X  

Ale moh bych napsat Vyskočovi, on s nima jezdí :) Ten bych řek, že má opačný problém, hlava dovolí víc než jsou jeho schopnosti.

0 0
                          • Vilém  

Ten uz tu par dni neexistuje, leda bys mel na nej mail.

0 0
                            • p@X  

Co proved, nebo se sám smazal?

0 0
                              • chemik_mara  

Řešil únik vzduchu přes píst ve vidlici od Milana a najednou byl fuč :-D

0 0
                                • pepek  

To je škoda, s ním byla vždy sranda, když se do něčeho pustil.

0 0
                                • p@X  

Tady to bude za chvíli jako na seznamce, pár bab 45+ a hlouček přicmrndávačů.

0 0
                    • Karaya  

Hmm, tam to ještě nemám odškrtnuté a to bych teda měl napravit :-)

0 0
                  • Paja  

Od konce prázdnin jsme na Buku byli 2×, zatímco Bílovice – Útěchov – Vranov 3×, takže možností jet jinam než na Buk bylo víc než dost.

Podzimní víkendovka termínově neklapla, ale klidně jsi s námi mohl jet na Drtiče, jedna postel v penzionu byla k dispozici.

0 0
                    • obda  

Po roce a půl, kdy jsem měl výjimečně volné středy, začnou od září místo na V jezdit Útěchov a Vranov :-/ To skoro vypadá, jako záměr ;)

0 0
                • novcze  

modrá ze Stanoviska směr Drásov taky vypadá ze začátku dobře a pak to bylo tak na downhill kolo, jestli se p@x nemá kde realizovat tak doporučuji

0 0
                  • Excel  

Tam se jezdilo odjakživa jen nahoru.

0 0
                    • Lišák  

Sorry, že vám zasahuju do diskuse, ale s tímto postem souhlasím. Vždycky to šlo, nebo skoro šlo vyjet, takže je jasné, že daný kopec nemá cenu sjíždět. Možná zapůsobila eroze, ale jinak je to fakt výjezdový kopec.

0 0
                    • novcze  

to bych chtěl vidět, všude ostrý šutry na volno i trčící z cesty, normálně jsem se bál o pneu, ani na Stravě není segment

0 0
                      • obda  

Jo, jezdilo se to normálně navrch. Povrch byl teda o dost lepší :-/ Namátkou si pamatuju, jak jsme tam odhadem v 2008 jeli s klukama do Jamného k Vlachům, a já ve sjezdu ze Stanoviska poprvé cítil pálit se brzdy :D

0 0
                        • RomanH  

Jonys to dal bez slapnuti, ja si tam tenkrat 1×-2× slapnul. Dnes s 30×42 uz asi bez sance.

0 0
                          • obda  

JJ, Jonys to tehdy dal, ale já si taky šlápl. Nicméně s 30×50 by šance byla, kdyby se vrátil původní povrch.

0 0
                    • Excel  

Ja sice napsal, ze se to jezdi odjakziva nahoru, ale ja jsem to jaktezive nevyjel a nebyl ani naznak, koncival jsem tam hodne brzo.

0 0
      • obda  

Mrzí mne, že jsem nemohl Krušky, ale jinak jsem spokojen :) A nové kolo splnilo očekávání :)

0 0
    • bagr84  

O víkendu jsem si odskrtl Žďár. Ten kůrovec je strašný svinstvo :(

0 0
      • obda  

Ten Štarkov se cení :)

0 0
        • bagr84  

Nekde jsem tam nahore blbe zahnul a vylezl s kolem nahore na hradbach :D

Letos jsem to poprve absolvoval poctive cely po cervene a asi i naposled.

0 0
          • obda  

Vím přesně kde, taky jsem tam letos zahnul :D

0 0
            • babicak  

Já letos taky :-) :-)

0 0
              • bagr84  

A taky jste řešili jestli hodit dolů jen kolo nebo skočit taky?

0 0
              • Paja  

To je samej Garmin…a stejně všichni bloudí :D

0 0
                • RomanH  

A pritom by to meli znat uz z pameti (coz je na te trase dalsi hrebicek).

U Bagrika to jeste beru, ten to jezdi s velkym casovym odstupem.

0 0
          • Excel  

:-D:-D:-D

0 0
          • obda  

Ještě k tomu „asi i naposled“. Měl jsem takovou vtipnou konverzaci se dvěma slečnami, když mne viděly tlačit kolo z Malínské skály:

• „To jste si nevybral na kolo nejvhodnější cestu“
            • „Já vím, nejsem tu s kolem poprvé“ ;)
            0 0
      • RomanH  

My ten nejhezci sjezd z Ostre skaly (viz. prvni foto) jeste dali, byt bordelu tam taky bylo celkem dost. Je to takova odmena za tu louku za Dalecinem a za ten nasledujici hnusnej stoupak.

0 0
    • p@X  

Trocha teorie o fullech od Štěrby: https://youtu.be/o904tbtYhUQ

Dokonalé odpružení neexistuje, vždy je to festival kompromisů.

Tím to pro mě padá :)

0 0
      • p@X  

Ono se teď jelo blátivé Roubaix? Kurňa, já si budu muset zaplatit Eurosport, na ČT už není vůbec nic, ani světový krosy, MTB taky minimálně.

0 0
        • Macik  

Stačilo si pustit Slovenskou dvojku.

1 0
          • Excel  

nebo plyn ;-DDD

0 0
          • p@X  

V neoficiálním základu ex UPC je jen JOJ.

0 0
            • Vilém  

Tak si nainstaluj horizon go a tam STV2 mas.

0 0
            • pepek  

Pořiď si Eurosport, můžeš pak 100× zadarmo sledovat stále stejného kulečníkáře, běžícího Frummiča, brečícího tenistu, vyžrané šipkaře a Alonsův výkrut přes vrchol duny. Taky tě furt nabádali, abys nebyl rasista na fotbale, ale to už teď nějak nejede.

0 0
            • Karaya  

Se divím, že už dávno nemáš GCN… Za ty prachy to nemá konkurenci a je to bez reklam.

1 0
              • obda  

Tak nějak. Kupoval jsem v rámci zaváděcí akce, a cena bezkonkurenční.

0 0
                • JSt  

platit za divani se na kola? to musis byt kurva nadsenec a nemit co delat. :-D

0 0
          • scoty  

Stejně by nepoznal kdo vyhrál…:-)

0 0
      • Paja  

Jedeme dnes, kdybys měl zájem i o jiný pohyb než klikání myší…

0 0
        • p@X  

Dík, ale momentálně mám trochu nekoordinované pohyby a rovnováhu.

0 0
        • String  

To vypadá jak nabídka kvalitního sexu…štípání bambusu, poloha mléka a vody…

0 0
          • Paja  

Takový komplexní cyklomechanic­kostriptérský služby jako ty, bohužel nejsme schopni nabídnout :D

0 0
            • p@X  

Šampónuje bajk před manželkou nahý v laxové masce pejska nebo koníka?

0 0
              • String  

Jen jsem 2× dotahoval hlávko po dojetí a sundání mokrých hader a svěřil se s tímto postupem tady. Známá chyba. Cokoli sem napíšeš, je okamžitě znásobeno ve svým významu a použito proti tobě, někdy i vícekrát :-)

0 0
            • Macik  

jj. To takhle člověk v dobré víře odprezentuje jednu fotku a už se to s ním veze :)))

0 0
              • pepek  

To je jak s tou kozou:

Stěžuje si irský dědeček: Vidíte támhle tu ohradu? Tak tu jsem celou postavil já!

Kámen po kameni nanosil, poskládal.A řekne tady někdo „To je O"Brien, co postavil plot“?Neřekne!

A to molo dole u vody, tak to jsem taky udělal já!Každý trám,každé prkno jsem vzal do ruky, dva měsíce jsem ho dělal.

A taky tady nikdo neřekne „To je ten O"Brien, co postavil molo“.

Ale jednou, jedinkrát, člověk ošuká kozu …" :-)

0 0
              • Paja  

On se u toho i fotil? :D

0 0
            • String  

:-)

0 0
    • p@X  

Budu zas za bleska, ale zjistil jsem, že když si vemu funkční spodní tričko mimo kolo, tak mě pocitově chladí a je mi větší zima jak ve zpocené bavlně, je to možné? :)

0 0
      • obda  

Jasně. Teda záleží, co je to za triko. Ale třeba Coolmax chladí.

0 0
        • LM  

Přesně. Mám tu slabounká scampola, ve kterých mi v létě není o moc tepleji, než kdybych jel bez nich – tj. „jen“ to odvádí pot. A naopak fukční trička, která i (trochu) hřejí, takže je vozím jen podzim-jaro. V létě bych v tom chcípnul :-)

0 0
          • pepek  

Nevím, zda je to možné, ale v Jiri__m doporučeném tričku si připadám, že je tam zamontovaná klima, která drží furt teplotu a není v tom ani zima, ani teplo. Jako bonus je to příjemný a vůbec to neškrabe. Jel jsem v tom třeba na Lysou a horekopcom, nahoře i dolekopcom jsem se cítil furt optimálně.

0 0
      • Excel  

Klasicky funkcni natelnik bych dost pochyboval, ze te ochladi, pokud to opravdu neni special ochlazovaci ridkej jak vodnikovo sperma. Ja to niky nemel, bo to bylo v ruce takovy vetchy nic, ze jsem pochyboval, ze to prezije vic vyjizdek. U tebe bych spis tipnul rozhozenej termostat z tech pataku.

0 0
        • obda  

Pokud se z toho trika rychleji odpařuje voda (nasaje a pot a přitom má velkej povrch, na rozdíl od bavlny), tak proč ne. Skupenské teplo je skupenské teplo.

0 0
          • RomanH  

Zni to vedecky, ale my takto drive v praveku chladili becku :-)

0 0
            • obda  

Tak filcové obaly na vojenskou feldflašku tam taky zbytečně ;) Tady je ale podstatný ten rozdíl mezi bavlnou a fčním trikem.

0 0
              • String  

Nechci nějak narušovat vědeckou debatu, ale máš zprávy o tom převodníku a jde o zítřek, tak abyste to neprošvihl, pane prodejce. :-)

0 0
    • p@X  

Do prčic, zase jsem si neudělal prntscrn, měl jsem včera nejlepší hodnocení u novýho „biku“.

0 0
      • Macik  

Já jsem myslel, že doufáš v BAN ;-)

0 0
        • p@X  

To se ještě jakožto pacifista chystám na IDET :) Měly by tam být i hasičský top speciály v akci.

0 0
          • chemik_mara  

A ty kočky u stánku Tatry, aůůů :-D

0 0
          • chemik_mara  

Je tu i tenhle zajimavy bicykl.

0 0
            • p@X  

Stojí to za test a 250,–? V TV reportáži jsem neviděl náhubky…

0 0
              • chemik_mara  

Nahubky nejsou, ale jestli to za to stoji nedokazu posoudit. Vozidel je tu spousta, venku i nejaka „dakarova“ Tatra

0 0
                • p@X  

Za celosvětový mír!

0 0
                  • chemik_mara  

Koukám, že náš výrobek tě nezaujal, i když je to taky auto ;-)

0 0
                    • p@X  

To je výběr, který to byl?

0 0
                      • chemik_mara  

S-LOV CBRN, mensi vozidlo pro 2, vzadu spousta pristroju a pruzkumnej robot

0 0
                        • JSt  

vas vyrobek? dyt gro je vod talosu. ;-)

0 0
                        • p@X  

Iveca mě neberou, Zetory byly dobrý. Ale nejseš guma? :)

0 0
                          • chemik_mara  

Nejsem :-D

0 0
                          • pepek  

. . . šestiválcovému motoru MTU. . . . Celý vůz je vyroben výhradně z evropských dílů – tak snad aspoň ten kvér je z Brodu?

0 0
                            • p@X  

Montují to slováci a měli nachystaný tendr na míru, ale: Slovensko zrušilo nákup obrněných vozidel za 321 milionů eur…

0 0
              • RomanH  

Nahubky se snad uz mimo MHD nenosi, ne ? Vzdyt i v TV, kdyz ukazovali premieru filmu Karel, tak byli vsichni bez.

0 0
                • p@X  

V supermarketech jo.

0 0
                  • String  

Z osobní zkušenosti můžu říct, že je to čistě na Tobě. :-)

0 0
                    • p@X  

Z osobní zkušenosti jsem viděl vyhození z Kaufu…

0 0
                      • String  

Tam moc často nechodím, ale párkrát jo a nikdo nic neřešil. Billa, Lidl, benzinky taktéž. Co vím od jiných, nikdo neměl nikde problém. Asi jsi viděl ojedinělou akci.

0 0
                        • Paja  

Včera jsem byl v Lidlu a myslím, že nikoho bez náhubku jsem tam neviděl.

0 0
                          • p@X  

V Lidlu Šumavská večír studenti s, fronty přes půlku prodejny.

0 0
                            • String  

Jako nepracující důchodce máš chodit dopoledne. To jsou študenti jinde. Krom toho sis vybral nejvíc přeplněnej obchod v Brně. Co jsem teda kdy viděl. Kauf u Boby bývá skoro prázdnej, nebo mám pokaždé štěstí. :-)

0 0
                              • p@X  

Já sám moc nechodím, protože se vracím s poloprázným košíkem :)

Nejradši se opírám o vozík a pečovatelka tam něco háže.

0 0
                                • String  

Pak nechápu k čemu tam jsi. Jestli dobře pamatuju, tak neřídíš, takže jen jako řidič vozíku?

0 0
                                  • p@X  

Borec úplně k hounu, utratit :)

0 0
                                    • String  

Až tak jsem to nemyslel. Já jsem třeba jako řidič. Když nejedu sám na komplet nákup, drahá si tam jako neřidič (i když má řidičák) zajde sama a až má zaplaceno, tak pro ni zajedu. Proč se motat po ochodě ve dvou? Ještě po tak blbě malým, plným lidí.

0 0
                                      • pepek  

Gadžo more, proč by nemohla běžná rodina 6+ lidí do obchodu? (byl jsem dnes v Romsparu :-)

0 0
                                        • String  

To musel být zážitek. Tam jsem byl tak 2× a stačilo. Taková ZOO bez vstupného.

0 0
                                          • Karaya  

No no, já tam chodil několik let a jsou to lidi úplně stejně jako my.

0 0
                                            • String  

Bydlel jsem v Černých polích 14 let, takže mi nemusíš nic vysvětlovat. Stezky odvahy do klavíru na Vranovskou 2× týdně, noční rozjezdy šalinou č. 15 a další kratochvíle si budu pamatovat celej život. Přepadení za bílýho dne jen kvůli novým digitálkám nebo že jsem měl mezi prvníma skateboard. Obojí dočasně. Tak moc se jim to líbilo, že mi to za pár ran pěstí vyměnili. Jo, ještě koloběžka se jim líbila. Tu si taky půjčili navždy. Ale prý už je Bratislavská a Francouzská velice drahá a lukrativní lokalita. Takže asi ty lidi jako Ty už odsunuli někam jinam. :-)

Samozřejmě základka na Merhautce pár slušnějších dětí pojala, takže jsme mezi nima měli i kamarády, ti horší chodili na Vranovskou nebo spíš nikam. :-)

0 0
                                              • Karaya  

Já jsem v blekfildu žil 25 let a moje dojmy jsou teda jiné. Francouzská ani Vranovská ani Cejl mě nějak neděsily a neděsí. Noční 15/9 jsem se najezdil dost. Loupežně přepaden jsem byl v Brně jen jednou a to za poledne v neděli, na Panské a bílými spoluobčany.

A když jsem za měsíčního pobytu v FDN měl romského spolubydlícího, tak jsem se něco naučil a to ti klidně řeknu „tu sal dilino“ :-)

no flame ;-)

0 0
                                                • String  

Možná jiných 25 let než já těch 14. Stěhoval jsem se od tam asi 1990, pak to tam začali radikálně redukovat. Jak jsem napsal, ne všichni jsou zmetci, ale ne nadarmo byl Bronx nazván Bronxem. Třeba máme každej jiný zkušenosti a pak máme jinej náhled. Pro mě když přistoupí skupina určitýho etnika do MHD, automaticky si kontroluju kapsy a držím peněženku. Asi jsem rasista.

0 0
                                                  • Karaya  

Mluvím o polovině 80. až přelom tisíciletí. Pak taky cca 2 roky práce na Cejlu ve vnitrobloku, obklopen pavlačemi.

To bylo rozhodně zpestření pro obě strany :D

0 0
                                                  • String  

Zpestření, no. ok.

0 0
                                                  • Excel  

…ale aby mi ve Stardance tancoval cigan a evangelicka farařka, tož to, kurva, ani omylem…

0 0
                                                  • p@X  

… a Cina :) A profi tanečníci, už chybí jen Tina :)

0 0
                                                  • p@X  

A ještě Rey Koranteng a Monika Leová…

0 0
                                                  • p@X  

Vlastně je tam Mirai, takže zbývá lesbočernoška :)

0 0
                                  • Excel  

Myslím ne.

Kde je asi největší shluk milfek? Na Kuleho, Francii nebo Kaštánku? Hovno. V Lídláču nebo Kaufáču, v určitej čas.

S rouškou na ksichtě možeš za ženskou v klidu kmitat jazykem a v hlučným obchodě si v klidesu brblat pod nos „Kristepaneco­todlejezakurvis­ko jábychjivojel­jaknikdo, projelbychjirošt, hezkynazaďurachcceš­totakhleděvko?! “

0 0
                          • String  

Tak budeš první, a co? Jestli budete všichni čekat až vám to povolí zpěvák, tak se nedočkáte :-)

0 0
                            • Paja  

Aha, ty jsi to myslel tak, že nikdo neřešil, že ho nemáš, já to pochopil, že nikdo neřešil náhubky a neměli je.

Zpěvák jde po volbách zpívat do Finska ;)

0 0
                      • RomanH  

Tak pujdes jinam. Hadat se a kazit si den (byt bys to u soudu asi vyhral) nema smysl. Ja nahubek uz vubec nikde nenosim od pocatku srpna (vcetne MHD, ale tou jsem jel jen asi 10×) a nikde zadnej problem.

Nicmene jsem ted fakt zil v domeni (po tech zaberech v TV), ze uz je to jen doporuceni. Sladka nevedomost :-)

0 0
                        • String  

Co vím od lidí, kteří jezdí častěji, tak začíná být pro vyvrhely a zabijáky babiček zadní vůz, přední pro zahadrovaný.

0 0
                          • Paja  

Zadní vůz, to ještě někde jezdí?

0 0
                          • obda  

Tak nevím, právě jedu půlnočním rozjezdem, a respirátor mají úplně všichni.

0 0
                            • String  

MHD nejezdím skoro vůbec, ale když se náhodou stalo, tak vzadu neměla nic tak třetina lidí. To stejný vím i od ratolesti, že to tak dělají děcka cestou do a ze školy. Neříkám, že jde o pravidlo, asi rozjezd plašanů.

To stejný v obchodech, někdy potkám pár lidí bez, někdy jsou pohledově zarouškovaní všichni, jak kdyby dělali transplantaci srdce. Jindy to má pár lidí pod nosem nebo na bradě, pak je úplná blbost to vůbec nosit. Nepotřebuju se v tom nějak rozepisovat, téma Koronavirus je jinde a radši to blokuju, jen jsem chtěl napsat původně to, že pokud ho nosit nechce, tak nemusí. Jen riskuje kecy samozvaných ochránců pořádku, vyvedení z obchodu nějakým nemehlem z ochranky nebo přivolaný policajty (podle různých interních předpisů obchodů je to velmi nízká pravděpodobnost). Ani jedno se mi zatím nestalo. Jinak samozřejmě ať si každej dělá jak uzná za vhodný. Svýho času taky fanoušci nesmyslných opatření jezdili na kolech a chodili po lesích jak šašci s vlhkýma hadrama na hubách a ještě tu vypisovali jak tím musí všechny v lese zachránit. S odstupem času se to jeví čím dál víc směšný, ale i dnes potkáš zarouškovanou famílii na výletě. Už jsou to naštěstí spíš exotický druhy a výsledky úplných výplachů mozků, ale někdy se stane.

0 0
                              • p@X  

Svět se změnil: Na obálce Playboye bude poprvé gay

0 0
                                • RomanH  

A samo barevnej. Svet se v prdel obraci, holt se mame moc dobre. Jestli si to takto nerikali i ve starem Rime.

0 0
                                  • Paja  

Přesně.

0 0
                                  • pepek  

Počkej, až nám zavedou ty válečný příděly masa, to bude peklo.

0 0
                                    • RomanH  

Tak to je asi jedna z mala veci, ktera nas na lontu snad trapit nebude.

0 0
                                      • pepek  

Jestli si myslíš, že si na tajňačku vykrmíš prasce, tak to ti zelená policie nedovolí. Prase zabaví a ty pudeš bručet-v lepším případě. :-) Si děláme prdel, ale kdyby ti někdo před lety tvrdil, že tě bude Brusel sledovat kde a jak jezdíš a šlapat ti na brzdu, tak by ses mu vysmál. No a už je to tu. Maso bude následovat.

0 0
                                • String  

Musí jít s dobou a doba je zlá :-)

0 0
                                  • p@X  

S nostalgií vzpomínám na Leoša plnýho osamělých bobrů :)

0 0
                                    • String  

:-)

0 0
                                    • RomanH  

Pato, hod, pls, odkaz na tu Tvoji mechanicku. Budu si nechavat zapletat novej zadni rafek, tak kdyby mi to nahodou casove neklaplo v Exikove oblibenem servisu, at mam nejakou zalohu. Dikec.

0 0
                                      • p@X  

Birotarius

0 0
                                      • LM  

Jak to plánuješ nechat předělat? Nový ráfek (EX 471) na stávající dráty a střed?

0 0
                                        • RomanH  

Ano. Ty draty jsou teda otazka (ja chtel vzit nove, o tec cca 700 Kc uz nejde, ale dostupnost na dotaz). Na tech starych Arch MK3 vychazi tabulkove o 1–2mm delsi (a netusim, co mi tam zapletli), tak to necham na mechanikovi. Niple + podlozky jsou spesl, ty jsou v cene rafku.

0 0
                                • JSt  

dyt to neni gej ale normalni buzerant.

0 0
                                • Jaroslávek  

Jj, už mohu jen vzpomínat na staré dobré časy …

0 0
                            • JSt  

krom tech, co sedi na volnych sedadlech. ;-)

0 0
            • Paja  

Tak to si na nic nehraje, místo pedálů to má stupačky.

Taky s tou onýtovanou širokou kisnou by na tom možná mohl šlapat nějakej čutálista ;)

0 0
              • pepek  

To je tichý taktický bike 2 × 2, čutálista asi nemůže do války.

0 0
                • Paja  

Jo to je vlastně armádní veletrh, tak to je v tom případě ok ;) Čutálisty občas někteří „fanoušci“ posílají do dolů nebo do Mišelinky, tak proč ne do války :)

0 0
              • pepek  

Vzadu brzda z motorky, vpředu šimrátko. To je voĺaké čudné.

0 0
            • RomanH  

Obcas vidivam dva podobne stroje na Smelcu

0 0
      • mastihuba  

Když pominu tu sedou zakladovku, tak ta nevkusně omotana zadni stavba to je fakt bida. Vystrelis raketu do vybaveni a nezbude ti par stovek na neco funkcniho a vkusnyho. Kor takova cita jako ty. :)

0 0
        • p@X  

Řeč ale byla o jiném stroji ;)

Jinak TR má většinu komponentů poděděnou, zbytek kliky, vidla, forbec jsou z bazaru. Jediná přepálená věc je sedlovka, za kterou stejně může Roman, jelikož kdysi napsal, že je top :)

0 0
          • p@X  

Mimochodem tu vyreklamovanou jsem prodal nějakýmu borcovi na éčko, který vůbec neřešil průměr. Prej beru, já si tam dám isolepu :) Vůbec jsem nepochopil, proč kupuje takovou drahou.

0 0
            • Macik  

No vidíš, když si počkáš, tak prodáš vše a nemusí to být s velkou ztrátou.

0 0
    • p@X  

Apple Watch LTE s Vodafonem lze používat bez telefénu? A telefonovat jde i bez AirPods?

Né, že by mě to nějak zvlášť zajímalo :)

0 0
    • p@X  

Qayron Spyro CrMo Q

0 0
    • p@X  

Daniel Vávra předvolební: https://youtu.be/awDzOznYPRo

Fuck veškerý TV superdebaty.

0 0