• Paja

    …aby si obďa moc nezvykal ;)

    0 0
    • obda  

      No jo furt :)

      0 0
    • mastihuba  

      Bry ráno.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak to má být.

      0 0
    • Tommy_Lee  

      Sorry, že se vám tady do teho seru s total offtopicem, ale chci se zeptat, jestli mezi váma není někdo, kdo by byl schopen a ochoten rozebrat páku XT br-m8000, najít závadu a případně i opravit? Z páky někde prochcává olej a já se do toho se svejma manuálníma schopnostma pouštět nechci a chci využít všechny možnosti před objednáním nové páky. Kdyžtak mě pošlete někam rovnou :-)

      0 0
      • mastihuba  

        Zahodit a koupit novou. :)

        0 0
        • Tommy_Lee  

          No jó, když mě je jí líto :-D

          0 0
          • LM  

            Tak si ji schovej na náhradní díly pro tu zatím stále funkční druhou páku :-)

            0 0
            • Tommy_Lee  

              Jako jo, ale já to ani nerozdělám, takže o zdroji náhradních dílů v tomto případě nemůže být řeč :-)

              0 0
            • babicak  

              To je pěkné, jak tu každý rád poradí :-)

              0 0
              • Tommy_Lee  

                Tak trochu jsem to čekal, tady na k u r v u nenarazíš :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  Zase nadruhou stranu si můžeš udelat radost novejma pakama :)

                  0 0
        • babicak  

          Co jste si s Hermodem udělali?

          0 0
          • pepek  

            Hermod tady šířil světový názor učitele tělocviku:. Prostě musíš naskočit na kolo a drtit a drtit. Každý to tak má dělat. A když se tím neřídíš, tak jseš sračka. Žádný jiný styl ježdění se netoleruje. A když sedneš na elektro, tak jseš úplný odpad.

            Možná s tím Franta tak uplně nesouhlasil.

            0 0
            • babicak  

              Aha, dík za osvětu, tohle mi uniklo.

              0 0
              • pepek  

                No a pak tomu nasadil korunu, když sám přiznal, že na kole už nejezdí a vozí se pomalu na strejcovské mašině po silnici.

                0 0
                • Paja  

                  No, to mi stačilo prohlídnout si profil.

                  Býval jsem bikerem, ale už před několika lety jsem z různých důvodů (úraz, věk, pokles výkonnosti … ) usoudil, že je čas s aktivním sportem skončit.

                  Nevím jakej, ale úraz beru, nicméně věk a pokles výkonnosti…no tvl, borec je stejně starej jak já.

                  A když sedneš na elektro, tak jseš úplný odpad Už máš, že se Tě to dotýká? ;-)

                  0 0
          • mastihuba  

            V zásadě nic. Je to jen dalsi picus na BF.

            0 0
      • Polka  

        Rozebrat umím cokoli, ale opravit a dát to pak dohromady…to už se ne vždy podaří O:-) V tomto případě souhlasím s Frantem.

        0 0
        • Tommy_Lee  

          Hm. Jak tak koukám, tak i to bude možná problém.. Asi se budu muset pomalu smířit s myšlenkou, že budu mít každou páku jinou :-/ Bude to kdyžtak kompatibilní s novejma pákama BL-Mx100? Tam bude asi větší šance na dostupnost… undapes

          0 0
      • Paja  

        S pákou ti nepomůžu, ale v tomto vlákně není nic off topic ;)

        0 0
    • Excel  

      …, thnx.

      0 0
      • babicak  

        Zmizelý se objevil proto, aby opět zmizel.

        0 0
    • scoty  

      Jo, kdyby někdo chtěl projet po VMO, tak už to nahnali na most kde je semafor a v tomto prostoru neustále a velmi pomalu popojíždějí auta. I v so dopoledne…

      https://mapy.cz/s/pubavoduse

      0 0
      • babicak  

        A budou až do zítra 14 hodin. Bydlíš v centru, a nevíš.

        0 0
    • mastihuba  

      poslušně hlásím že už je tady zas :)

      https://www.bike-forum.cz/…il/u/depresy

      0 0
    • novcze  

      bacha na zelenýho zmrda, prodává Barza 29×2.25 https://www.alza.cz/…d6835188.htm a když to objednáš přijde 29×2.35… budu muset reklamovat.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jetá 2.25 má úplně stejnou šíři jako nová 2.35.

        0 0
        • novcze  

          ty seš takovej tester, pozoroval si někdy nějaký rozdíl na jízdních vlastnostech mezi 2.25 a 2.35 u stejného typu pneu? … si říkám jestli je možný těch 2,5 mm vůbec zaregistrovat

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nepoznal jsem rozdíl, až s Agarrem ;)

            0 0
          • scoty  

            Urcite budou větší figury, hmotnost… Jiny vlastnosti..

            0 0
      • Paja  

        To bych bral jako plus :D

        0 0
        • novcze  

          njn, je to za stejnou cenu jako v dekáči a je to ta 2.0 verze, tak si to nechám… sice Mezcal vepředu není úplně špatný, ale chtěl jsem vyzkoušet Barzo, tak zároveň zkusím i větší šířku a těch 40g navíc uvezu.

          0 0
    • pepek  

      Dnes se dalo vyjet. Sice neprojeté cesty a stezky šly ztuha, ale lesní stráž a ostatní zelené složky jezdily furt, takže na Stringa to šlo. Akorát jedny hřebíky byly třeba. (A ano, Franto, zcela vyjímečně byly místy třeba i dvoje :-)

      1 0
      • babicak  

        Krásné dopoledne jsi prožil.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Za slova jako String, na Stringa, Stringovy dálnice, Stringův mostek apod. vybírám poplatek jak za užití jména Václav Havel. Očekávám po mé smrti vedle Padoucha i nějakou tu Stringovu-padouchovu lavičku.

        Pěkný fotky. Skoro jak od Tvýho nejlepšího kamaráda Polky na Stravě. :-P

        0 0
        • Excel  

          co mraky, ten je vychcanej jak String :-)

          0 0
        • pepek  

          Kolik je ten poplatek? Navrhuji: 9,99 Kč včetně.DPH

          0 0
          • Paja  

            Poplatek je jedno Sbahno na Buku, ale musí ho vypít ;)

            0 0
            • pepek  

              . . . . . poté, co tam dojede Romantickým údolím, nebo Frantovou variantou.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nevím co je co. Prosím nápovědu. :-)

                0 0
                  • Smazaný účet  

                    Neznám ani jednu cestu. Tak díky.

                    0 0
                    • babicak  

                      Vřele doporučuji zvláště Frantovu variantu :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Podle Stravy tam nikdo nikdy nejel. Tak úplně nevím. Nerad bych tahal někde kolo houštím. Jestli teda vidím dobře. No, dřív než vyschne bahno koncem jara tam nepojedu, tak mám dost času na rozmyšlenou. Na telefonu to možná jen není úplně dobře vidět.

                        0 0
                        • Polka  

                          Já…já tama párkrát jel! O:-)

                          0 0
                        • pepek  

                          Pár nedokončených záznamů tam je. Třeba jsou tam ještě i ti cyklisti.

                          0 0
                        • Paja  

                          Já taky, ale to na Stravě není ;-)

                          0 0
                      • mastihuba  

                        Nevim jestli ty buky nad prechodem potoka ještě stoji, ale mos stabilní uz to tam nebylo. Prijde mi to tam fakt nebezpecny.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Takže se mě chce někdo zbavit. Já to tušil. :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            Prej někdo :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Vidím určitou spolupráci nějaké partizánské skupiny Bukači. Oprava: Bukáči. :-P

                              0 0
                              • Paja  

                                Bukanýři ;P

                                1 0
                              • Smazaný účet  

                                Je fajn, že jsi převzal štafetu snadný terč a já mohu f klidu rozvíjet svoje vlákno:) Včera jsem dost litoval návratu, můj mozek už byl skoro očištěn.

                                0 0
                                • Excel  

                                  Copak, koukl ses do fotek? ;-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Třeští mě ze včerejška hlava, chtěl bych se to naučit jako Jaroslav, 2× týdně to tady zběžně projet a dost.

                                    Naše přechodová generace ten neustálý přísun nevyžádaných informací, s uměle vytvořenou potřebou všude něco komentovat a sdílet, bez psychických následků nedá.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      Tvl jaka prechodova generace? Podle me je to jen problem zabrzdenejch a odbrzdenejch. Vem si priklad z Honze Vlasáka. :)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        My jsme ještě žili chvíli off-line. Když jdu po ulici, vráží do mě lidé čumící do mobilu, nebo si povídají (AirPods).

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Chvíli? Minimálně do 25, ale spíš ještě dýl.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            správně baby z playboye na 3,5" disketách se jako online počítat nedají :)

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Imho, jako dědek si budeš přohlížet svoje fotky z dětství na fotopapíru, a ty bambiliony fotek z mobilu si vůbec nevzpomeneš na heslo a kde jsou, pokud někde vůbec budou.

                                              0 0
                                              • babicak  

                                                Černobílé fotky, kde jsi sám vyvolal ve fotokomoře ( koupelna) film, vyvojka, ustalovač, pak zvětšovák a fotky.

                                                0 0
                                              • mastihuba  

                                                Stejnak je to vsechno furt dokola, je potřeba byt v pritomnosti a dívat se do budoucnosti. Co bylo sere pes.

                                                0 0
                                              • Excel  

                                                Na náhrobku už může být QR kód, kde se dozviš celej životopis on-line i s fotkama a jednou přijde doba kdy půjdeš kolem hrobu a vyskočí hologram, jestli nechceš pokecat vo životě, že už u něj dlouho nikdo nebyl. Jinak byly i digitální fotorámečky na náhrobku, ale kradlo se to, tak se od toho ustoupilo.

                                                0 0
                                                • mastihuba  

                                                  to seš na omylu, poněvač cena parcel de nahoru a za pár let bude centrálka zastavěná panelákama.

                                                  0 0
                                                  • Excel  

                                                    To asi ne, Central park v NY taky zůstal.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Počkej chvilku, přijde ještě pár lepších mutací a Bohunice budou skoro prázdný.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Aha. Takže to nemam natirat?

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Určitě ne. Vy jste tam v tom kraji všichni družní a bohabojný. Furt se všude a všichni sdružujete. Se divím, že to tam už všechno nevymřelo .

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Pamatuji, kdysi ses i ty družil.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Naopak se izolujeme. Vstup do sklepa ma jen ten co projde cichovym testem. :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    To bych prošel i s covidem, i chuťovým ;)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    to by se vidělo :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Myšleno samozřejmě jestli cítím nějakou chuť, degustátor jak obďa opravdu nejsem, ale nějaký tvoje víno už jsem tuhle prokoštoval ;)

                                                    0 0
                                                  • babicak  

                                                    Ne, fakt si to už neužiješ.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Citim bolest na hrudi, z komplu me boli zada a premejslim jestli si nedat panaka na traveni po obědě

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Dej si ;)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Rumicek ještě cejtim. Jak prijdu o cich tak ten sklep můžu zavřít.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Není to sranda. Brácha od kamarádky s rodinným vinařstvím je bez čichu už rok, a odvázanej z toho teda není. A to je mladej kluk, ne jak my ;)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    .

                                                    0 0
                                          • Karaya  

                                            Když jsem úplně nejvíc cestoval, tak digitální foťák byl u nás pouze předmětem diskuzi v akademických kroužcích. Na západě už měl tehdy mamutí rozlišení celý 1MPx.

                                            Internet jsem měl přes modem 9.6kb, to frčelo!

                                            0 0
                                            • obda  

                                              Já začínal na 1200 baudech a BBS/FidoNetu. Stáhnout touhle rychlostí třeba GCC bylo na dlouho. Ještěže se volání neúčtovalo podle času :D Nicméně moje nejstarší funkční emailová adresa je v provozu už více než čtvrt století ;)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Net doma jsem vůbec nepotřeboval. Kabel od Karnevalu jsem zařizoval na Konečňàku cca kol 2006. Kdy jsem stáhl v hokně první clipart z netu místo z CD od Corelu těžko říct.

                                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  On je ale trochu rozdíl v tom, jestli Tě to nějak deptá nebo ne. Mně to je jedno, co mi tu kdo píše. Do nastražených pastí po lesích se chytit jednoduše nenechám a do pastí nekonečných nákupů už vůbec ne. Zbytkem se spíš bavím. :-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Mě deptá to, že nemám kam přepnout (ono mi to ani nejde, kdysi dávno v hokně, i když jsem nestíhal, refreshovat BF jsem stíhal), v momentě, kdy jdu po ulici úplně mimo a do zblba přemýšlím nad tím, co jsem napsal a co odpovím, co vyfotím a postnu, to je psycho. Neustále se zmítám v jakémsi soukolí, kdy p@X by nejradši požádal Vodafone o zablokování BF, ale depič je schopen od rána do večera dokola řešit Barza, co novýho si objednat apod.

                                    0 0
                                      • JSt  

                                        u patasa nejde o zavislost, ale o pohodlnost. je pohodlnejsi resit kolo nez se na nem ucit jezdit. je pohodlnejsi vysedavat u jutubu nez v praci atd. atd. za me je patrik dost sikovnej nebo ma neskutecnou kliku, jak se mu zivotem dari proplouvat.

                                        0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Každej v něčem jede. Je to závislost jako každá jiná. Ženský nakupujou hadry, botičky, cetky…chlapi telefony, auta, hodinky, foťáky, modelářský věci, hudební nástroje – včetně krabiček apod. Takových závislostí máme každej víc, ale Ty máš ještě závislost na řešení své závislosti. Možná si chceš jen s někým pokecat a nemáš s kým a o čem, tak lezeš sem řešit dokola kolo, jen aby bylo co řešit. Ale pokud Ti to nedělá dobře, tak si musíš sám vyhodnosti, jestli je Ti líp bez toho nebo s tím. :-)

                                      Nekonečný tlachání lidí o ničem na ulici je výsledek neomezených tarifů, čumění do telefonů všude možně zase neschopnost vypnout data v telefonu a pocit, že musíš pořád být online a hned všem odpovídat. Mladá generace je tím postižená už komplet. Já lidem odpovídám až mě napadne, to stejný neberu telefon, když řídím. Upozornění na maily a zprávy typu messenger, WU apod. jsem povypínal. Jen mi to lezlo na nervy a nic nikdy tak nespěchalo. Sem nakouknu rád, když se tu něco děje. Ale to je jen když je tu moderátor a nahazovač témat. Dep@X :-)

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        S poslední větou zásadní nesouhlas…mozkové filtry nevyžádaného obsahu máme holt nastaveny odlišně. Ale jinak existuje řešení, který se dá i v menším realizovat třeba u nás – https://www.ceskatelevize.cz/…35100161014/.

                                        1 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Dodací doba zásilkovny se prodlužuje, nálada klesá :)

                                        Zájemci o winter boots Force ICE v. 44, hlaste se, pravděpodobnost, že mi sednou je mizivá…

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Poslední Fluo v. 45 za 2130,– na Jiráskové: https://www.rkcyklos.cz/…b-jen-vel-45

                                          Pepek stejně napíše, že stojí za h., ale pod 4 litry skoro nic není.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Jak kdyby to u tebe, když jde o investice do kol, byly nějaký peníze ;)

                                            0 0
                                          • pepek  

                                            Ideál je teď podzimní boty + ohřívadla od Mao CeTunga. za 200,– Teplo větší, jak v těchto lyžákách.

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Vzhledem k tomu, že ve starých Defrosterech jsem schopen přežít vyjížďku v 0°, tak v těchto lyžákách, dostatečně větších, s tlustou Lake vložkou, musím dojet na Ojmjakon :)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Jestli budou mít kopyto jak ty předešlý modely, který mám x let, tak to na ty Tvoje ploutve neobuješ. A nějak extra teplý taky nejsou. Pod nulou musím mít tlustou ponožku, jinak mi mrznou po 2 h prsty. Ale na to moje š…mejdení kolem Brna stačí. Za ty prachy to není úplně zlý. Pokud Ti nevadí jezdit v galoších od doktora.

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  To zavazování je prdel, připomíná mi to, když jsem měl první tkaničkové tretry, další fáze důchodky se zipem, potom velký kryt se sucháčem, nakonec kotníkový sucháč :) Natróbené, zmrzlé navrátilec z Buku nemá šanci se z nich dostat.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Posl. 2 roky mám hodně zvláštní evoluci:

                                                    Gen – RB

                                                    winter Lake – Force

                                                    ochutnávkové pivnice – domácí Kanec

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    A ty tkaničky se ti furt chytají na ty sucháče. Řešení: tkaničky zastrčit, nezavazovat.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Takže je můžu vyhodit, zip se nerozjede?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    To bych asi neriskoval. Když pořádně zabereš, nebude to pro boty asi úplně dobře. Pokud nebudou zavázaný. Taky to zavázání zmírní podle mě tu galošovinu. Já je utahuju spíš úplně na doraz tkaničkama. Až pak mi v tom drží noha. Ale nemám široký ploutve ani vysokej nárt.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Nic dramatickýho.

                                                    0 0
                                      • Paja  

                                        Dep@x, to je dobrý ;)

                                        1 0
            • Smazaný účet  

              Pak mě moc často nezmiňujte. Toho bych nerad pil moc. :-)

              0 0
              • Paja  

                String, String, String, String, String,

                String, String, String, String, String,

                …a hned máme 2 rukavice ;)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To je pro mě objednávka na 3 roky. S mojí spotřebou.

                  0 0
                  • Paja  

                    No, to ne, to je se pije za večer ;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      By mi bylo blbě už z jednoho řádku Stringů.

                      0 0
                    • mastihuba  

                      A můžu se zeptat… To jako ty s manasem?

                      0 0
                      • Polka  

                        :-)

                        1 0
                      • obda  

                        Já se raději v sobotu ráno na účtenku nedíval :D

                        0 0
                        • Paja  

                          Tam by to bylo v našem případě s Maňasem možná v rumech :D

                          0 0
                      • Paja  

                        Ne, ty s Polkou ;) teda Polka bez tebe ;P

                        0 0
                        • Polka  

                          Hlavně nejmenovat!

                          0 0
                        • mastihuba  

                          jestli si dobře pamatuju tak poslední leta většinou odjíždím před tebou a magické hranici se ani nepřiblížím. Taky od 2019 žádnej puntík na mapě nepřibyl :)

                          0 0
                          • Paja  

                            Poslední léta odjíždíš ještě před naším příjezdem, resp. většinou spíš vůbec nepřijíždíš ;)

                            0 0
      • mastihuba  

        ale já nic neříkal :)

        0 0
      • mastihuba  

        jen taková technická, s těma hřebíkama se asi popovezeš autem že? :)

        0 0
        • pepek  

          Je stanné právo, nemožeš se jen tak zbuchdarma bicyglovať po městě.

          0 0
        • Smazaný účet  

          On má určo toho hjundé, co s ním lze dobíjet é-kolé. Budu muset u Podloubí nastražit fotopast :)

          0 0
    • novcze  

      tak jsem v přípravě na servis bajku vyndal karbonovou sedlovku a takhle nějak to vypadá po cca 3500 km… to je asi normální, že je tam obtisknutá rámová trubka?

      0 0
      • Smazaný účet  

        To vypadá OK. Je dobré používat kvalitní pastu a vyzkoušet si co nejmenší moment utažení než začne zajíždět, případně použít dvojitou objímku.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Největší paradox je, že na vymačkávání celkem trpí origo FSA (měl jsem jich několik kvůli ofsetu) a majitelé china night produktů se mi několikrát vysmáli :)

          0 0
        • JSt  

          zkouseni nejmensiho momentu nez zacne sedlovka zajizdet je nejlepsi cesta, jak sedlovku poskrabat, kdyz uz prijdes na to, ze moment je moc maly. ;-P

          0 0
          • Smazaný účet  

            Lepší než vytlačený rozštěp rámu. Kde jsou ty časy, kdy jsem Al v Al bez vazelíny dotáh na krev a nic neřešil :) Defy to má zajímavě řešený, bez objímky a s ochrannou gumou.

            0 0
      • Smazaný účet  

        Není to spíš od objímky?

        0 0
        • Excel  

          ten spoj stringifikuje

          0 0
        • novcze  

          objímka se sedlovky nedotýká a utažená byla na 5Nm, pasty bylo dost a sedlovka nezajížděla… stará hliníková sedlovka i s pastou se stejným utažením zajížděla

          0 0
          • Smazaný účet  

            Když dáš hrubou pastu, měl by jít teoreticky 1Nm ubrat.

            0 0
          • babicak  

            Pasta v kombinaci s jemným prachem a z toho vznikl ten otisk.

            0 0
            • pepek  

              Už je to 2 měsíce na cestě

              0 0
              • mastihuba  

                nemelo by to byt trochu kompatibilni s objimkou? takhle to je jen kýčovitej barevnej doplněk a guma od primerosu udělá větší službu.

                0 0
                • pepek  

                  Staub Abdeckung Silikon Wasserdichtefah­rradsattelstütze – co víc bys chtěl? Na sedlovce je to natažený, voda po tom steče, drážku zalepíš.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tak aby to překrylo ten spoj trubka sedlovka kterým to tam všecko teče. Zalepíš? jako že to obtáhneš silikonem do koupelky?

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Že to ale nikdo dlouhodobě nepoužívá? ;) Taky pamatuju celkem nedávno tady bylo několik přetahovačů ustřižených duší.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      používá :) syntace to má v nabídce leta i s objímkou ve které to pevně drží v drážce.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Scott jezdí jen evangelikán :) Stejně je potřeba sedlovku občas vydělat, už jsem tady viděl zarostlý snad všechny kombinace materiálů.

                        0 0
                        • Karaya  

                          to je ale Syncros, mlho.. :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jsem žil v domnění, že Scotty se ověšují Syncrosem…

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Syntace a Syncros neni jedno a to samé.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Pardon, moje netové rychločtení už je jen na prvních třech písmenkách.

                                0 0
          • Smazaný účet  

            Některý mají takovej rantlík, tak mě to jen napadlo.

            0 0
      • Vilém  

        Hlavne si prekontroluj zda neni ostra hrana na konci sedlove trubky a taky v jejim rozriznuti. Vse pripadne srazit.

        0 0
    • mastihuba  

      koukám že exik se nám vyšvihl )

      https://isport.blesk.cz/…-vyhodu.html

      1 0
      • obda  

        :D Ta podoba… Nechce se inspirovat? Že bychom mu chodili fandit do Pisárek ;)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Beru od něj Garbaruk :) Akorát prodat lehce jetý oval je dost problém, když většina kupuje kulatý Deckas…

        0 0
        • Vilém  

          Neni jednodussi to koupit u nas, nez to tahat z Kanady?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Narážel jsem na zdejší distributorku Garbaruku a vítězku slovenských ženských MTB pohárů, kterou asi nespokojení zákazníci odsud vyhnali. Ceny má stále dobré, otázka je skutečná dodací lhůta… G i AB jsou pšonci ne?

            0 0
      • Excel  

        ty seš k_unda :-)))

        1 0
        • Motyll  

          Jsem myslel, že 40 už ti bylo… No vida, 37. Závidím.

          0 0
          • Paja  

            Když z něho kus uřízli, tak o to omládl ;)

            0 0
            • mastihuba  

              Sem si původně myslel že mu rezali jen hlasivky :)

              0 0
              • Excel  

                Dříve nedotknutelné se s přibývajícím věkem už jeví jako postradatelné. ;-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Třeba vůbec nekontrolují, esi ho má ufiklýho, jen měří hormony…

                  0 0
                  • babicak  

                    Pokud měří jen hormony, ale co když měří i…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Si vem, že máš regule UCI, např. na geo kola, ale i na definici muže/ženy, wtf?

                      0 0
                      • babicak  

                        Na to už tu ale vlákno máme. Teď mě napadlo, tak jak platí pravidlo, že když jednou reprezentuješ v dospělé kategorii jednu zemi, nemůžeš již jinou. Obdobně by mohlo platit, že když v dospělosti závodíš za chlapy, nemůžeš již přestoupit a závodit za ženy. Chudák Alžbětko.

                        0 0
                        • obda  

                          O pravidle, které zakazuje v dospělosti reprezentovat více zemí, jsem teda neslyšel. A ve spoustě sportů tomu tak určitě není. Máš nějaký odkaz?

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Nebyla tam nějaká časová lhůta ?

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Aha, konečně se Tínič probírá veřejně, to mi uniklo.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Každopádně odteď, když potkám známýho, budu vyžadovat kromě vax certifikátu i certifikát o původním pohlaví :)

                            0 0
                            • babicak  

                              :-)

                              Náhodou běžky, hůlky a boty na běžky neprodáváš?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Teď tady mám šišatý převodník 32z, přední blatník, tretry ICE21 v. 44, nějaký jetý kotouče, plast do smyku a tak…

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Potřebuji radu, jak z totálně zarezlých kufrů udělat krásné lesknoucí se? :)

                                0 0
                                • obda  

                                  Elbow grease

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Neřešit, jezdit…

                                  1 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Potřebuji pěknou fotku na bazar a já nepodvádím s phtshpem :)

                                    0 0
                                    • kankrlicek  

                                      Zkus tu nejlacinější zubní pastu a trochu trpělivosti.

                                      0 0
                                • scoty  

                                  Toto je super. Lehce i promaže, uvolní, odpudí vodu a jako bonus voní

                                  . :-)

                                  Používám i na šaltr atd.

                                  https://tec7.com/…-protect/gt7

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Já myslel, že na šaltr je fšelék…;)

                                    0 0
                                    • scoty  

                                      Do paralelogramu tec7 líp zavzlíná.

                                      Ale tak obecně tec7 léčí a fšelék uzdravuje no.. :-))

                                      0 0
                                • JSt  

                                  H3 PO4 , neboli ponor pres noc do koly. ;-)

                                  0 0
                                • babicak  

                                  Drátěný kertáč.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Nejjednoduší bude hodit kufry to_piče, k tretrám přiložit funglové z kouzelné krabice, a prodat je za polovic, než jak jsem je jeté koupil, tak jak já to umím :)

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Vnučka má taky podobný businessplan – hráli jsme si na obchod, jednou plyšáka jsem koupil za korunu a dalších deset zadarmo. Pak přišla žena do obchodu a ptala se, co to stojí. Odpověď: tak můžete mi tady nechat korunu, nebo dvě, ale toto je Obchod zadarmo!

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        :)

                                        A to jsem do nich vyšplíchal skoro celý dezinfekční spray za 150,– :)

                                        0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Proč by měly být k tretrám kufry? Když jsem je kupoval v obchodě, nic k nim nebylo. Ani na letních na inzerát. Dej to za 3/4 ceny bez kufrů a uvidíš. Je sezóna, to pude. ;-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Kufry jsou součástí pedálů, boty jsem koupil s nima, byly zarezlý dost, neúspěšně jsem to drhl vším možným. Stejně teď s tretrama odešel borec, a že má Timy :D Systém co vozí v republice jen Roman a Ex :)

                                        Prošvih jsem na cyklobazaru svoje letní etalony, škoda, cena nových už je pomalu dvojnásobná, než jsem je kupoval.

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          …a kterej z nich to.byl? ;)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Měl náhubek, ale Ex by je imho neobul :)

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Byl ze stejné oblasti, asi je to tam in.

                                              Když jsem naposled viděl Romana, tak zatloukal jakýsi čep do pedálu :)

                                              0 0
                                              • Excel  

                                                To se stane maximálně třikrát za deset let.

                                                0 0
                                • pepek  

                                  A stojí to za to? Když u číňana jsou kufry za stovku?

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    kdybych před tebe postavil dvě naprosto stejné krabičky od zápalek tak ty sáhneš po té čínské

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      :D

                                      0 0
                                    • pepek  

                                      Tak všichni víme, že ta druhá je taky čínská. Dnes už je čínský i Mercedes.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Ale můj rám je svařený v Opavě (z nedostatkových čínských trubek:).

                                        0 0
                                      • Karaya  

                                        Tak to prrr. Já mám Tchaj-wan. A s jednou Čínou na mě nechoď 

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Co? Sirky, nebo Mercedes?

                                          0 0
    • babicak  

      "400 km v terénu ":https://www.idnes.cz/…_na-kolo_hig

      0 0
      • Smazaný účet  

        To dává Twuj kamosh na prasopsovým šméčku 2× týdně :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Zítra kalíme ve tvým rajónu, začínáme U Bláhovky.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Budu mít glejt až v sobotu, těším se jak malý Jarda, až si dám f klidu oběd od krásné servíry.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Je čas na trenál…

      0 0
      • Paja  

        Tuhle jsi dával video od TH, že jsi to zase prošvihl, tak neztrácej čas ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Lenora.

          Kdybych chtěl jet někam dál, nemám dodělaný ten blatník, takže solisko šplíchá přímo na spodní čepy.

          Navíc při téhle teplotě a množství sněhu by se to asi stejně ucpalo :)

          A už vůbec nevím, kam dát kufry na o 2 čísla větší boty :) Vychází mi úplně vzad, to potom budu mít na Defy totální toe overlap.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Si pořiď zimáka s platformama na ty Tvoje platfusy. To ještě nemáš. :-P

            0 0
            • Smazaný účet  

              Spíš bych potřeboval, aby mě někdo oblík, dovezl na kopec… a potom kolo umyl, namazal, hadry vypral :)

              To je jednuduší tady s cizíma lidma řešit uřízlý ptáky.

              0 0
              • babicak  

                Úplně Tě chápu, taky jsem za těch 14 dní domácího vězení úplně zlenivěl, naskočení do každodenního kolotoče bude zlé. To kolo za mne nikdo neumyje, nenamaže a hadry si peru sám. Fakt to máš těžké :-). Aktuální foto. A to má zase přes noc sněžit.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Motivoval jsem se, že Ti něco hodím do schránky, ale myslím, že bych v tom daleko nedojel :)

                  Paráda to byla toho třetího, v lese trocha sněhu, akorát teplota, aby byl podklad ztuhlý, nikde led.

                  0 0
                  • babicak  

                    Teď je u nás mokrý, těžký sníh. Přijet můžeš kdykoli, stejně zatím nikam nechodím :-). V neděli už bych chtěl něco podniknout, běžky zatím nemám :-(.

                    0 0
                    • Paja  

                      Chyba ;)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Hlavní cesty a značený projedou strážci, čtyřkolkáři, těžaři a zbytek prošlápnou turisti a péskaři. Pak zas půjde jezdit. Než sníh poloroztaje a zase zamrzne, což bude příští týden jistě, podle předpovědi.

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  Má to těžký, jak nikdo. V tom sněhu se umyje samo, mazat stačí jednou za čas, ne jak tady kolega po každé jízdě :-) A dnešní povrchovky řetězu zajistí jeho nereznutí i po jízdě ve sněhu. Včera jsem před zimou po 5 zimách rozdělal i kladky (XT) a krom vyjeté vazelíny se nic špatnýho s ložiskama neděje. Jen jsem je vypral isopropylem, domazal a po 20 000 km jsou skoro jak nový, po 5 letech celoročního ježdění. Což se o těch před týdnem rozdělaných Sram GX kladkách říct nedá ani po roce a 4000 km. Vrchní ložisko už dělalo dost divný zvuky, přitom taky kuličky a s dostatkem vazelíny. Asi mají ložiska na ho\/no. Jinak nevím co bych měl pořád mazat. Střed odejde sám po jedné až dvou zimách, tak ho vyměním a hlávko stačí po zimě rozdělat, vyčisti a vrátit. Hadry si peru taky sám, ale spíš to dělá pračka, jen je do ní hodím, vytáhnu a pověsím. A taky krom osmrádlýho funkčního trika neperu všechno po každé jízdě. Ještě musím kouknout na ty kufry, jestli nerezaví :-P

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Mažu vidlu, tlumák, ale do návodu Foxu ani RS jsem se nedíval, možná by se to němělo správně mazat vůbec jako teleskop, který už nemažu, jelikož pak nemusí držet. Řetěz od té doby, co používám Brunox, to můžu mazat furt :)

                    Když doneseš kolo ze zimy dom, ještě dlouho z něj kapou sračky. U hader je problém, že je musíš pověsit, jenže na šňůrách nad vanou už zpravidla něco visí, to musíš sundat a poklidit, a takhle se to všechno násobí ;)

                    Kufry osobně neřeším, jen mi bylo stydno posílat dál zánovní tretry, jejichž kufry vypadaly, jak kdyby stály rok ve vodě v garáži ;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Vidlu po jízdě setřu, někdy namažu a setřu. Ok, zapomněl jsem zmínit. Top Kett používám a mažu co asi 150 – 200 km dle zabordelení. Okapání řeší nechání kola na chodbě, to už jsem psal. Na hadry mám skládací sušák v předsíni. Když vedoucí bytu má řeči, že tam zase visí moje hadry, tak řeknu, že má pravdu, ale že se nedá nic dělat. Kufry jsi měl zahodit před prodejem a bylo vystaráno :-)

                      Počkej až si to všechno zase přečte Polka, ten nám zase dá co proto. Řešit co děláme po návratu dom. :-D

                      0 0
                      • Paja  

                        Vedoucí bytu ví, že bez hader na sušáku nebude striptýz ;)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Hele, koupil jsem bagančata za 2 vč. zásilkovného, koupil jsem dezinfekční spray (jelikož mykózy jsou svině), a za 2 poslal dál. Koupil další funglové za 2130,–. Takhle levnou koupi bot hned napodruhé jsem měl naposled snad někdy před Keenama ;)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Že by ses konečně naučil obchodovat? Ještě se naučit nakupovat, abys všechno nemusel hned prodávat, a máš hotovo. :-D

                          0 0
                          • mastihuba  

                            To by se voe nudil :)

                            1 0
                          • Smazaný účet  

                            Jak neumím nakupovat? Zrovna absolvuju misantropický záchvat v Globusu, přitom parkál působil poloprázdným dojmem. Začínám chápat ty americké studenty se sapíky.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              No a teď jsem se díval z půl metra do očí té, kvůli které už nedělám plamínky. Chci do Prahé.

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Neumíš. V pátek odpoledne jede nakupovat jen sebevrah.

                              0 0
                              • Excel  

                                Já chtěl taky napsat pííča, ale předběhl jsi mě ;-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Znáte se delší čas, tak můžeš být osobnější. Ale ten nápad evidentně nepochází tady od pána, ale od jeho dálkovýho ovládání. Jeho chyba je jen to, že si nechá diktovat tak deb1lní dobu.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Kdybych byl normální, mám řidičák a dopoledne f klidu se sluchátkama a scanerem to projdu. To bych vlastně ani neměl dopo čas :) Tak večer Tesco Avion nebo Futurum, bývalo tam prázdno. Tam ovšem nekoupím levný Rathaus… :) Na tohle mám svoje vlàkno kua :)

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      Autoškola by mohla být pěkné zpestření všedních dní.

                                      Ne všechny autoškoly mají nerudné staré inspektory ;-)

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Kdyby ryby. Tesco Avion je trochu na druhé straně města. Ale stejně tam nepojedeš. :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        S Rathausem končím! WTF?

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Vegan? Jako že do jinýho piva se dává maso, mlíko a vajíčka? Sem nevěděl. :-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Teď jsem to hledal:

                                            Někteří sládci používají podobné produkty živočišného původu želatina, aby vylepšili své vaření. Není to ani neobvyklá praxe – mnoho velkých komerčních pivovarů používá tento druh čeřidla k „čištění“ piva.

                                            1 0
                                            • babicak  

                                              Na zdraví, poslední, co mi po skoro 3 týdnech izolace zbylo :-)

                                              1 0
                                            • mastihuba  

                                              Je to defakto bilek z vajec co se pouzivalo driv k navazani bilkoviny. Kdo nechce resit zakaly jak za bolševika zes prebiral kast hnedejch a zelenejch skel se bez kvalitniho ciridla nebo mikrofiltru neobejde.

                                              0 0
                                • pepek  

                                  Matně si vzpomínám, jak ses chtěl kdysi taky probojovat k Olympii zrovna před svátky a skončils málem až v Bratislavě :-)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    :D

                                    0 0
                                  • Excel  

                                    Máš fenomenální paměť.....a komu tím prospěješ, co!?

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      To tak už bývá, nepamatuješ si, co bylo včera, ale zato kdysi…;)

                                      0 0
                                      • Macik  

                                        Díky, protože tohle mi utkvělo v paměti taky :-)

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          Jako myslel sem ze vypadas mladsi nez pepe :)

                                          0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jsem nesvéprávný, neřídím svůj život. Pasivně proplouvám. Hlavně už nerozlišuju dny, nebýt TV, tak ani čas…

                                0 0
                    • Paja  

                      S tím Brunoxem asi děláš něco špatně.

                      0 0
      • JSt  

        tam byl nejobtiznejsi ten rygolek dole, kery uz je srovnany naplavenou hlinou. ted s tim snehem to musi byt uplne malina. ;-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Labilnějším rajdrům s SPD vjezd do lesa teď nedoporučuji.

      1 0
      • chemik_mara  

        No, nebylo dnes dopoledne zadarmo. Ale zase bylo krasne!

        1 0
      • Smazaný účet  

        Včera se jelo trochu líp. Už to někde rozmrzlo a znovu zmrzlo, takže led byl dnes někde častěji. Co jsme teda dnes viděli jako pěšáci.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nevím jestli je to XTRkama, ale pedály mám permanetně zamrzlý, s 520 to imho tolik nebývalo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tím pádem nepotřebuji v zimě ani teleskop, jelikož jezdit s nezacvaklýma pedálama vestoje to je opravdu lahůdka. Holt zimní ježdění není pro máčky, ale stejně jakožto potencionální EN chci otestovat platformy :)

            0 0
            • mastihuba  

              Cca kazdy dva roky vo nekom reknu ze je nej k..t kteryho znam, až letos to vyhravas ty…:)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Neznám nikoho ze ZK, kdo by měnil pedály…

                0 0
                • mastihuba  

                  Veris ze tadle informace je mi zcela u pr–dele? Proste ktery kolo vezmu, takovy si k tomu vezmu boty. Resis vetsi kundoviny nez idioti s trojkou v krvi.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já jsem tohle prostě ještě nezažil, když jsem měl M520 tak stačilo párkrát kopnout a po chvilce do zaklaplo, dnes prostě nic a nic. Ale je mi jasný, že východ má zimní podmínky zmáklý do nejmenších detailů a vůbec nemá potřebu se o tom bavit.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      To neni vo vychodu a zapadu to je o tom ze ses uplna nejmvetsi …

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak to každopádně, tolikrát se sem vracet a neustále se dohadovat s těma, s kterýma absolutně nechci diskutovat, to může dělat jen totální p í č a.

                        0 0
                    • Karaya  

                      Já mám taky R a tenhle problém neznám. Ale zase toho taky moc nenachodím :-).

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Ty nejezdis ty se vznasis :)

                        0 0
                        • Karaya  

                          No, s končící izolací jsem překročil 70kg, takže teď už o vznášení se nemůže být řeč :-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Zase ti to ted jede rychlejc dolu, kazda hulka ma dva konce :)

                            0 0
                          • Paja  

                            Překročil jsi hranici podváhy ;)

                            0 0
                            • Karaya  

                              fakt že jo, BMI hrubě nad 18.5, mazec :D

                              0 0
                          • babicak  

                            Já v izolaci přibral 5 kilo, teď před vánoci, co.s tím mám dělat, ku*wa?

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Chceš fundovanou radu od odborníka? :)

                              0 0
                            • Polka  

                              Jezdit…na čemkoliv ;-)

                              0 0
                            • Lišák  

                              Když hubnu, tak jezdím většinou jen do práce. Jinak chodím s hůlkama. Denně 15 – 20 km. A při tom hubnutí omezuju pivo pouze na množství nezbytně nutné. ;-)

                              Hubnu už pátou sezónu, vždycky od 1.11. do jarňáků. Snažím se vždycky shodit 6 kg a přes léto nenabrat víc, než 4.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                ty jo, závist a palec hore… :)

                                0 0
                              • Polka  

                                Zajímavý, mám to přesně opačně jak zvířata v přírodě, přibírám na zimu :-)

                                0 0
                              • babicak  

                                15 – 20 km denně, to myslíš na kole do práce, nebo snad hůlky? Tvoje hubnutí , shodit 6 kg a nenabrat více, než 4 by bylo ideál. Musím pro to něco udělat, samo se to neupraví

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Upřímně, na 20 km denně pěšky nemám čas…

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    jakoze chodis pomalu tim chces rict, jo? ;-P

                                    0 0
                                    • Motyll  

                                      Hodně pomalu…

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        uz jsem se bal, abys nenapsal, ze promrdas moc casu v aute cestou z/do prace. ;-P

                                        0 0
                                        • Motyll  

                                          Su CO2 friendly, bo HO a EURO6

                                          0 0
                                • Lišák  

                                  Jo, je to časově náročný. Já mám štěstí, že dělám v turnusu a tak mám víc volna. Ty dvacky dávám teď „dvoufázově“ – dopoledne po svačině 10, pak přijdu, dám oběd, kafe a jdu druhý kolo. Hubnutí jde líp, než dát 20 v tahu, pak se najíst a už se v podstatě nehýbat. V zimně mimo odklízení sněhu toho moc kolem baráku nedělám a než hnípat doma u TV, nebo PC, tak raděj hubnu s hůlkama.

                                  Fotky: listopad, prosinec

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Kloubouk dolů.

                                    0 0
                                  • babicak  

                                    Paráda, smekám. Máš silnou vůli.

                                    0 0
                                    • Lišák  

                                      Já už to mám celkem dojetý do extrému, právě kvůli tomu turnusu. Pokud přijdete dom kolem páté večer, tak bych dal klidně jenom hodinu svižné chůze. Ale alespoň 6× týdně. :-) Hlavně při nízkých tepech. Proto mně chůze na hubnutí funguje líp, než jízda na kole, kde mám TF podstatně vyšší.

                                      Sice se dost mluví o tom, že hubnutí při nízkých tepech je přežitek, že je potřeba makat a pak se pálí i když člověk odpočívá, ale já jsem lenoch a tak si jedu podle toho, co je léty prověřené.

                                      Fotky z dneška.

                                      0 0
                      • pepek  

                        To bude tím, že startuješ „na horách“ a jedeš jen po zmrzlém. Depka se musí probojovat z nížiny blátem a rozteklým sněhem a pak mu to zmrzne.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Aby nekdo pri odjezdu z centra mluvil o blátě, tak to chce velkou davku drzosti.

                          0 0
                          • pepek  

                            Centrum má Depka přece až za kopcem.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Na to ze bydlite cca 600m od sebe je toto hluboka myslenka.

                              0 0
                              • pepek  

                                To není podstatný, tady přece už každý ví, kde je centrum.

                                0 0
                        • Motyll  

                          Ten bojuje primárně s imaginarníma problémama.

                          0 0
                • Macik  

                  Já taky neměním pedály, jen je potřeba si vzít ke konkrétnímu stroji správný botky :-)

                  0 0
                • obda  

                  Ale no tak. V zimě s pohorkama a platformama jezdím už několik let ;) Pravda, letos jsem měl platformy poprvé až na Mikulášské, a z kopce jsem si byl trochu víc nejistý. Ale zase si zvyknu :)

                  0 0
            • Macik  

              Kudla, to je velmi odvážné, to vem raději platformy. :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Pro máčky rozhodně není. Řekl bych, že se ve sněhu musí vynásobit nájezd dvěma. S platformama se budeš muset naučit opravdovej bunny hop.

              0 0
              • mastihuba  

                V nasich podminkach a cestach ktery uzivame bych netvrdil že musí :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ty seš dycky chytrej. Pokud bys jel po odhrnuté cestě nebo solené silnici, tak samozřejmě můžeš i dělit dvěma.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ja vubec chytrej nejsem jen si nemyslim ze ty nebo depka nutne potrebujete skakat? A srovnavat prasoskok spd s buny hopem neni zcela fer.

                    0 0
              • Paja  

                To můžu potvrdit, ve středu jsem měl výbornej nápad, že to do Babic vezmu z Řícmanic terénem ;)

                0 0
            • JSt  

              uz to mas votestovany? ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Na Kravcu je to na gumáky.

                0 0
                • mastihuba  

                  Je to nezvyk ale platfusy snesou i gumaky :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Podélně plochou nohu rozhodně nemám, ale úplně jsem zapomněl, že jsem míval rád Spešlí vložky se srdíčkem.

                    0 0
          • Smazaný účet  

            Neznáš nakopnutí pedálu z CX závodů? A bahno nebo led je pryč. Jen aby sis neukopl ty bakelitový kliky. :-P

            0 0
            • Smazaný účet  

              Dneska to prostě nešlo, okamžitě led. V podstatě dokud jsem nekřižoval čistou silnici, nestoupl si na čistý asfec a imbusem nevyškrábal led z pedálů, tak dnešní Šmelc 2/3 cesty prostě nezacvaklý.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Já včera taky párkrát kopal do 520, ale pak to vždycky cvaklo.

                0 0
            • Macik  

              Dám to sem. Po pátečním fiasku v hluboké rozšmatlané břečce, so i ne na pohodu na Stringa: po širokých volejích a asfalt byl taky hezký povrch :-)

              0 0
              • Excel  

                Tos byl u Bary na kafe?

                0 0
                • Macik  

                  :-D Nebyl čas, ale kopec k_urva potrapil, tři měsíce jsem kvulivá zlomeným žebrům na kole neseděl, začínám zas od nuly :-(

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Tys mi na to tehda neodpovedel. Uklouznuls v koupelne?

                    0 0
                    • Macik  

                      Ale h_ovno, pátej den v bike parku – únava, velký lavice jsem přelitl jak nic a pak jsem se smotal na takovým malým brdku… Ostudné, skoro bych to raději hodil na tu koupelnu 

                      0 0
              • Smazaný účet  

                Na Stringa. Haha včera bych to na trase co jsem jel chtěl na tom gravelu vidět osobně. Někdy se tady se všema těma chytrákama domluvím a pojedeme se projet. Umělci.

                0 0
                • Macik  

                  Tak si to tak neber, chtěl jsem tě jen popíchnout :-D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Opakovanej vtip …;-)

                    0 0
                    • babicak  

                      No, dneska, vlastně včera, jsem taky jel Stringovky, některé prohrnuté, jiné neprohrnuté :-)

                      0 0
          • Karaya  

            Teď na to koukám, to je úplně divný. Já jsem když tak musel odkopnout led z kufrů na botách, na pedálu se mi nedrží nic. Radím ho trošku postříkat všelékem aby se ti na to přestal lepit sníh…

            0 0
            • Excel  

              No ja dneska par useku slusne potlacil a pak jsem Time pedaly nemohl zacvaknout ani za k.okot a nestalo se mi to jednou ale dnes tak dvacetkrat. Imho specificky podminky hodne snehu- hodne tlaceni a hlavne teplota kolem nuly. Takze z toho plynou dva poznatky. Prvni, ze uz hodne dlouho jsem v toch tomhle nejel, pac naposled se mi to stalo tak pred deseti lety. A druhej dnesni poznatek, to se prestalo zrat maso, nebo lidi malo jezdej nebo proc tu borci v posledni dobe vylitavaj jak certik z krabicky, dyt de vo hovno. Jo a bunny hop mam na salamu. :,–)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Děkuji nastotisíckrát, jsi jeden z mála zde, kdo dokáže pochopit problém. Taky mě napadlo, že když je pedál v karbonu může více namrzat, ale možná taky ne.

              0 0
              • Polka  

                Karoš je přece VK, neměl by reagovat a ty na něj!

                0 0
          • babicak  

            Před vyjížďkou na pedály stříkni trochu silikonu.

            0 0
            • JSt  

              to hovno pomuze, kdyz snih je namrzly na kufru. ;-)

              a uz vubec bych to patasovi neradil, pac se ti to vrati stiznosti, ze mu vypadava noha z pedalu a dotazem cim to vodmastit. :-P

              0 0
              • Smazaný účet  

                To můžu psat tisíckrát, problém byl s pedálama, přední část, kam má zajet špička kufru ihned vyplněná ledem, po šlápnutí do sněhu a pokusu o nakopnutí. Ale to sem můžu dát foto, cokoliv, a stejně každý si bude mlet tu svou a že jsem p.

                0 0
                • JSt  

                  na telefonu jsem videl uplny hovno, na monitoru, kdyz jsi to ted popsal, dokazu to dekodovat . kazdopadne mas pedaly oboustranny. strana, kde mas zacvakly kufr, se ti urcite ledem nezacpe. takze bych zkusil naslapnout do druhe strany pedalu. ;-)

                  ze jsou pro nase jezdeni naslapy nesmysl, resp. jen dalsi problem navic, tu pisu furt. ;-)

                  0 0
                  • Excel  

                    Tos řekl Jiříku přesně, s tou zamrzlou stranou. Jednu zimu jsme platformy zkoušel, ale párkrát mě to ve sjezdu tak nakoplo, že mi sletěla noha, tak jsem se pak v každým normálně třepal ve strachu, je to o zvyku.

                    Paťas by s přechodem na platformy začal řešit, kromě nejistoty ve sjezdech, ještě vhodný boty a to je cesta do pekla pro něj.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Na platformách bude mít větší výběr, stačí zvolit něco s rovnější a ne uplně tvrdou podrážkou.

                      0 0
                      • Excel  

                        Dovedeš si u něj představit to laborování, to fakt nechce :-)

                        0 0
    • pepek  

      Soudruzi, pokud to ještě nevíte, tak zelenočerný BLM aktivista (zatím) NENÍ mistr světa !

      0 0
        • pepek  

          No trochu mu pomohly „okolnosti“ – ale historie se neptá, že?

          0 0
          • Macik  

            No abych se přiznal, se sledováním motorsportu jsem skončil, jakmile Ogier zas vyhrál titul. Ale i tam jsem si už nebyl jistý, jestli by to neměl už vyhrát Elfyn. Ale jak říkáš, historie se neptá… :-) Takže já to Hamiltonovi, tak trochu přeju i když je mi to vlastně putna :-D

            0 0
            • pepek  

              Kdy? Loni si to Elfyn pos*al uplně sám a letos to bylo celkem křišťálově čistý, že to čistější ani být nemohlo. No a černoušek už asi uplně všechny nasral s tou agitací a tím jeho image, tak to dnes trochu „ohnuli“.

              0 0
              • Macik  

                Je to tak, ten poslední závod vyhrál Seb rozdílem třídy, ale do půlky se Elfyn držel na dostřel.

                0 0
                • pepek  

                  Ale Sebovi stačilo dojet. A celý závod podle toho jel. Loni stačilo dojet Elfynovi, ale on jel furt podlahu uplně zbytečně. A nakonec na to doplatil. Prostě Seb možná už není nejrychleší, ale zato má pořád nejlepší úsudek a dobrý nervy.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ale to tak bylo vzdy ze vyhrava ten chytřejší?

                    0 0
                  • Macik  

                    Jenže Seb na jistotu úplně nejel, on ani nemusel vyhrát poslední závod. Jenže prostě chtěl a jel i trošku víc než musel, asi aby z toho posledního závodu měl radost. A to dokážu ocenit.

                    0 0
                    • pepek  

                      Jo přesně tak. Jel víc, než musel, ale asi měl furt rezervu-furt se usmíval. Asi by tam měl ještě zůstat, nebude mít co dělat

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Když se pri vyjizdce stavis u romana v kotelne tak se taky budes usmivat ještě doma u večeře :)

                        0 0
          • novcze  

            jj, angláni se z toho můžou ******… je pravda, že se ta situace vyřešila trochu nestandardně, ale rozhodně nejsem nespokojen s výsledkem… a to říkám jako někdo, kdo Lewisovi fandil když byl ještě mladý a neklidný, ale poslední dobou to už s Mercedesem byla nuda a poslední hřebíček do rakve byl ten BLM aktivismus v F1.

            Ale jako dal si na helmu duhu na ty závody v arábii, za to palec hore.

            0 0
            • pepek  

              Jo nestandardně, ale bylo to pro dobrou věc.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Žádám opakovaně VK, ať na mě přestane reagovat, moje nenávist stoupá a brzo se tady něco semele!

      Když postnu, že mi zamrzaj pedály, jsem plča, co nemí jezdit. Když udělám narážku v mikulášské, jsem ihned zablokáván atd. Ale, že do mě jedete od rána do večera, to je richtig. Chce se mi zvracet, přišel jsem o středy.

      0 1
      • mastihuba  

        supr dávám do blokovaných, spokojen? :)

        0 0
      • Paja  

        Spíš mi připadá, že si všechno moc bereš, možná se potřebuješ cítit jako oběť…

        0 0
      • Polka  

        Vstals levou nohou? Máš svoje vlákno, který mám v blokovaných a na tvoje nemístné narážky již nejsem zvědavej, tak tě opakovaně žádám, nevysírej i tady. Ono to bohužel ve výsledku stejně dopadne tak, že se všeci ztaďialto odjebú a zůstaneš tady sám, to bude výhra.

        0 0
      • mastihuba  

        apropo abych nebyl jen za hajzla co tě nechápe, tak se řešíval:

        • zamrzlej smyk
        • zamrzlý pastorky
        • zamrzlý blatníky (nota bene celoblatníky když nejdou rychle oddělat)
        • zamrzlý véčka
        • zamrzlé karbec (nebo co to bylo pod zadním sedadlem) u škodárny…

        jen je to potřeba přijmout jako fakt a v zimě to tak muže byt … pokud jsem na něco zapomněl tak mne někdo doplňte :)

        0 0
        • Excel  

          zamrzlej lofas

          0 0
        • pepek  

          Karbec pod sedadlem? Tos tam měl možná zamrzlýho bažanta, karbec byl jinde.

          0 0
          • mastihuba  

            nebylo tam zezadu od sedadelnějaký podávací čerpadlo? si to matně pamatuju že se odšrouboval dekl, jeblo se do toho trubkou…ty seš pamětník vzpomínej

            0 0
            • pepek  

              Podávací čerpadlo – benzín. Viděls někdy zamrzlej benzín? Na stovce na levé straně bylo topení, tak snad ventil topení.

              (Ale posunout karbec metr a půl od motoru, to bych od člověka s technickým vzděláním nečekal :-)

              0 0
              • Excel  

                Když je benzín dostatečně aditivován vodou tak se može stát :-)

                0 0
              • mastihuba  

                Aha tak benzin ne… Tenkrat se to prehrivalo a nechladilo to, tak to sem si spletl s chladici kapalinou. Ta už v –28 rosolovatet mohla.

                0 0
                • Karaya  

                  To byla klasika, ucpaný trubky, takže místo okruhu s 5L náplní a chladičem vpředu, jsi měl na chlazení jen pár deci v trubkách hned u motoru. Pak ti to vystříklo těma výdechama v C sloupku. Jsem takhle jednou se 125L v –20°C a po roztahování od souseda dojel z Bieblovy na Úvoz a tam už bylo pro změnu vyvařeno.

                  Nechal jsem to stát na chodníku. Policajti nic, ale jak byly zamrzlý zámky, tak z toho někdo ukrad lékárničku a škrabku, víc už tam nebylo nic :D.

                  A to jsem před startem baterku nabíjel doma v teple, donesl zapojil a hned startoval. Nevím kde udělali soudruzi v MB chybu, ale i tak to s tím motorem otočilo jen párkrát. Možná jsem málo pumpoval pumpou, nevím. Ale ty zimní starty byly se šáde peklo teda.

                  Co pamětníci, jaký byl správný recept na start šáde v –20°C?

                  0 0
                  • pepek  

                    125 bez problemu (tam byl předřadný odpor na cívce). I když se to jen převalilo, tak to chytlo. Chlazení-to byl v 90% problém se zavzdušněním-bublina se soustředila okolo termostatu a ten neotevřel. Mechanický sytič byl myslím předpoklad pro nastartování. Ale ve 20 st jsem nestartoval asi nikdy.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Je mozny ze jsem tloukl do toho termostatu? :)

                      0 0
                      • babicak  

                        Není, termostat je na motoru, přístup zezadu po otevření haubny.

                        0 0
                        • Motyll  

                          Termostat se nahříval zapalovačem…

                          0 0
                          • babicak  

                            Já měl problém, že mi zamrzly hadice, co vedly pod vozem od motoru ke chladiči, staly se neprůchozími a motor se i v minus 10 přehříval a auto netopilo.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              To bylo ono :) –20 a zavareny auto

                              0 0
                            • Karaya  

                              To je to, co popisuju i já.

                              0 0
                  • Excel  

                    Já si jenom pamatuju jak se v mrazech v sobotu ráno na sídlišti ozývaly startéry celé dopoledne.

                    0 0
            • pepek  

              Jo, jestli myslíš ten dekl uprostřed za sedadly, tak to mohl být teoreticky elektromagnet starteru. U vás, kde je potřeba vozit obě kola s hřeby, mohl zamrznout i magnet :-)

              0 0
              • mastihuba  

                Za mě když hrebiky tak poradne a nejen napul :)

                0 0
    • babicak  

      Daruji za odvoz, případně dovezu.

      0 0
    • mastihuba  

      Pojede dnes nekdo ke krbu?

      0 0
      • Polka  

        Jo, ale nevyhrožuj, stejně nedojedeš :-P

        0 0
      • Motyll  

        Určitě pojede aneb tam je pořád někdo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To byl nějakej vtip: Já jsem doma někdo. Někdo musí jít s košem, někdo musí vyluxovat, někdo musí nakoupit, někdo musí uvařit…

          0 0
      • Smazaný účet  

        Já jedu.

        0 0
        • Polka  

          Ok

          0 0
        • Smazaný účet  

          Mám tam nej. kamarády…

          Milionkrát probrané.

          První Buk s RK na předku 10/2011 :)

          Mikulajda 2016, co přede mě postaví, to rychle vypiju.

          Když vidím levý směrník IS 4b jedu prostě doleva.

          0 0
          • JSt  

            ten posledni obrazek je fakt smesny. :-D

            0 0
          • Paja  

            To první je jak rozpuštěný vypuštěný ;)

            0 0
            • mastihuba  

              Tady na kamarada nenarazi :)

              0 0
            • Macik  

              :-D Furt jsem přemýšlel, co mi to připomíná.

              0 0
        • Paja  

          Kde jseš?

          0 0
            • Smazaný účet  

              Já teď stejně na to nesednu dřív, než mi dojdou…

              Až zjistím, že je to na houno, budu v hluboké… :)

              Takže mrznout už nebude.

              0 0
              • LM  

                Tyhle pedály by měly být cajk. Jaký k tomu budeš vozit boty?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Žije :) Já vůbec newim, Ex mě nabízel pedály na vyzkoušení, ale já strašně netrpěliv. Vůbec nevím, co čekat, moje nohy byly naposled svobodné na dětském kole před klipsnama :)

                  0 0
                  • Macik  

                    Trochu se připrav na velký šok a potřebu se znova naučit jezdit na kole. Najdi si o platformách něco na YT. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Když splaším O´Neal Pinned Pro New v. 43, odkoupí je pak někdo ode mě i s pedály za 4?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Inzerát: Prodám O´Neal Pinned Pro New v. 43 (dětské), jeté od botanky k Anthroposu. Levá lehce od krve (asi půjde vyčistit). Cena: 4000 Kč.

                        Při rychlém jednání pedály zdarma.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Stačilo, aby v neděli bylo o pár stupňů víc, a byl klid tady i na mém účtu :/

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tuto neděli budeš mít podle předpovědi na kolo akorát, jen asi všude trochu víc vody. ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jenže já už mám v palici piny a lepivou podrážku, takže vyjedu možná až po novým roce :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                My pracující jsme rádi za každou chvíli pěknýho počasí, Ty si můžeš vybírat dny podle nálady.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Jj, taky jsem jedno období vyjížděl ve středu z Nesvy a sám v potemnělém lese se těšil na Buk :)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Kua, W10 ze mě udělali totální lamu, nejsem schopen opravit oladač nVidia, přihlásil jsem se po dlouhé době jako správce, začaly na mě vyskovat nějaký wokna, jeb_t, už se přechází na ty jedenáctky?

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Pokud to zvládá Tvůj PC, tak přechází. Já zatím experiment odložil, ať to testujou na jiných, i když podle testovacího SW by neměl být problém. Ale známe Microsoft. :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Řeknu ti, po druhé tečce sleduji další rapidní úbytek IQ, ale bez p_dele.

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Teď sis asi trochu naběhl. Už vidím ty komentáře.

                                          Každej dělá jak umí. Očkování bylo pořád ještě relativně dobrovolný. Jiných reakcí je zmíněných dost, o snižování IQ jsem zatím nečetl. Třeba jsi průkopník.

                                          0 0
                                        • Motyll  

                                          TVL a k tomuhle si dospěl jak? Změřeno?

                                          To je skoro jak žiletky o velikosti atomu a spike protein…

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Možná je to jen omikronová únava, škrábe mi v krku a potím se jak prasca.

                                            0 0
                                • Paja  

                                  Ta nálada je trochu problém ;)

                                  1 0
                  • Excel  

                    Pedale mam v aute, ale zejtra se k tobe asi prcasit nebudu, jedu v podvecir na Svitavy a vracim se v nedeli, tak leda v nedeli vecer pojedu kolem.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Už to neřeš, čekám na převoz z Prahe na Mlýnskou (Mojekolo). Prej ten pedál musí být konkávní, jinak nepoznám výhody ;)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Tesim se na prvni dojmy :)

                        0 0
                        • Motyll  

                          Já ne.

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Co jsem pochopil, tak to jezdí spíš amatéři, závodníci jezdí většinou šlehače (případně SPD) s velkou ohrádkou (mallet).

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Myslim ze zrovna todle nas dva vůbec nemusí zajímat :)

                            0 0
                          • JSt  

                            ti neslizaji z kola a furt slapou jak vo zivot. ;-)

                            0 0
                          • mastihuba  

                            v tomhle ti zima nebude a žádný ohrádky ani šlehače na nic nepotřebuješ, navíc je to za půl zdarma

                            https://www.pracovniochrana.cz/…racovni-obuv

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jak jsem přibral, tak už ani nejsem zimomřivý :)

                              Je to posl. pokus, jak oblbnout mozek k odvaze do techniky (vědomí, že nohy jsou volné).

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Budeš jezdit Anthropos na odrážedle?

                                0 0
                              • mastihuba  

                                to je taky nesmysl, ze začátku z toho budeš vydřenej a nejistej, do kopce na hrbech ti budou utikat nohy z pedálů a zjistíš že odvaha do techniky je potřeba shánět jinde než v pedálech :) odvahu do techniky ti dodá to že ti to někdo najede těsně před tebou a musíš hned za ním bez přemejšlení, nebo aby ti to vysvětlil a vklidu předvedl na místě. To co předvádí jezdci na videu je těžce vydřený, začal bych sjezdem z obrubníku. :P

                                0 0
                                • Macik  

                                  Souhlas, mně to chvílu trvalo, než jsem se s platformama naučil jezdit. Ze začátku obrovská nejistota, postupně se to začlo zlepšovat. Taky to byl pro mě obrovský krok do neznáma. Do poloviny devádesátejch let jsem měl na všech kolech, co jsem měl, klipsny. Pak následovalo 15 let jen s SPD. Volný nohy na pedálu jsem před tím neměl nikdy. Nevím jak to půjde dohromady s paxovou netrpělivostí.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Prostě to zase prodá a bude vyřešeno :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Ale taky by si mohly ulevit kolenní chrupavky, 20 let vybrušovaný na stejným místě :)

                                      Už jsem myslel, že je logo ve šrotu.

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        pro slachy a klouby k nezaplaceni. ;-)

                                        0 0
                                • JSt  

                                  celoodpruzeny kolo je voproti celopevnakovi dost milosrdny. ;-) ale nejaky kratsi schody nahoru i dolu neni spatnej napad do startu

                                  0 0
                                  • chemik_mara  

                                    Přesně, začal bych schodama u základky na Úvoze. Nemá to daleko, sklon na sjetí i vyjetí příznivej

                                    0 0
                                    • scoty  

                                      …a po kočárkovým železe nahoru ;-)

                                      0 0
                                  • mastihuba  

                                    Dobry je ze ted v zimě to nebude zkoušet naboso v mokrejch kroksech. :) Me se jizvy na tele i na dusi nikdy nezahojily :) a poskakovani bych taky nechal az na potom, když clovek doskočí jen na pedal co je zrovna vzadu tak se druhej pedal většinou krásne obtiskne do holene a ******** to bolí.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Ste kujvy! Obří půlkilový ingoty bez náhradních pinů, to jsem se zas zprčil :)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        :-D

                                        No vidíš, když to nepůjde na kole, otevřeš si cukrárnu.

                                        0 0
                                      • Excel  

                                        To bílé je nástavec do mixéru, ne?

                                        0 0
                                      • JSt  

                                        to nejsou plastaky?

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Hlína s neklouzající povrchovkou, mají i podstatně lehčí Mg verzi, ale o litr dražší.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            Co ma znamenat ta neklouzajici povrchovka, když se do podrazky zaryjou piny?

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Prostě to není hladký, některý pedály maj ten střed kulatý hladký nezploštělý va výšce pinů a to je na pikaču.

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                Se snad pudu podivat jak vypadaji platformy :) ze jako v ramci uspory vahy to neni rovny ale osa prevysuje platfus? Treba ze piny nejsou i nad osou?

                                                0 0
                                              • mastihuba  

                                                Pripomina mi to debatu " koupil sem cednik, tekl, nechal jsem ho zaletovat…necedi"

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Záleží jen kolik máš peněz, CB to má odstupňované: modely 1, 2, 3, 7, 11.

                                                  Pak samozřejmě šlehače a hafo typů šlehačů s ohrádkou. Teoreticky by šlehačům měl méně vadit sníh.

                                                  https://int.crankbrothers.com/…tions/pedals

                                                  Ale zatím je to všechno jen teorie, to by mi šlo.

                                                  Nejvíc vše mívá vychytaný LM, ten vozí DEITY Black Kat se šroubkama místo pinů.

                                                  0 0
                                    • Excel  

                                      Pinový platformy jedině na boso. Jen tak získáš ten správnej cit.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Z wiki: Fakír je muslimský asketa na Blízkém východě nebo v Indii, který svůj život směřuje k duchovním hodnotám a opomíjí hmotný majetek, jímž opovrhuje. Svou obživu získává obvykle prostřednictvím žebrání, popřípadě předvádění neobvyklých úkonů (například levitace).

                                        0 0
                                      • Macik  

                                        Na Rychlebech místní mechoš testoval opravená kola zásadně bosky. Piny nepiny. Ale čítám, že ten člověk boty obuje s prvním sněhem :-)

                                        0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Jsi pozadu:

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Esi to bude stát za houvno, všechno rozprodám a koupím nejlevnějšího grevla pod Globusem, jen abych něco měl.

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        Ukaž jizvy :)

                                        0 0
                                      • scoty  

                                        Několikrát za rok si platformy užívám, ale jezdit po kůrovcových kmenech, když na nich nedrží kůra nedoporučuji… :)

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          Jestlis prejel nadelku ten neodklestenej strom, tak to neni tak zly a docela ses na tom technicky dobre :)

                                          0 0
                                          • kankrlicek  

                                            Je to bůh!

                                            0 0
                                          • scoty  

                                            Přešel jsem ho s kolem v ruce, dole díra 2m a olámaný stromy:) To už bylo dobojováno a tekla ze mně krev:) Zlatá stezka Českého ráje, z jedné strany skály, z druhé bažina a na to napadané stromy…

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              Co je pod 5 stychu se nepocita, tak nejak to bylo v te povidce :)

                                              0 0
      • babicak  

        Kde jsi dneska byl a s kým? Ty můj kvitku medový, to se nikdo nedovi. Čekal Tě plný kulaťák a Ty a P&X nikde :-(

        0 0
        • mastihuba  

          Lepil sem parotesnou folii do 18:30 :) sem vas jen zkousel :)

          0 0
    • mastihuba  

      Nezbyva nekomu sh kazeta 11sp na klasickej orech?

      0 0
      • Karaya  

        11–25? :-)

        0 0
        • mastihuba  

          11:42 :) ale dobrej pokus :)

          0 0
        • Motyll  

          To by se pane modrá jinak tlačila…

          Ale na zimákovi vozím SunRace 11–46 a funguje naprosto bez problému.

          0 0
          • babicak  

            Nechám mu 11–28, to se bude modrá tlačit lépe :-)

            0 0
          • mastihuba  

            Me je vcelku jedno jestli 11:42 nebo 11:46. Jednak mam smyk a druhak mam boty dobry?

            0 0
    • Smazaný účet  

      Už jsem sem dával předběžnej inzerát na brzdy Sram Level T za 1500 Kč, už jsem se dokopal i k nafocení a vyplnění, tak přece jen, kdyby náhodou někdo chtěl: https://www.bike-forum.cz/…sram-level-t

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dej to na Cyklobazar, ještě rád to zabalíš se zásilkovným v ceně :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Klid, dneska si pro to má někdo přijít.

          0 0
          • mastihuba  

            Ta zoufalost s dilama je otresna. Ještě ze moje momentalni spotřeba na nule. I tak jsem vrazil do kola nesmysl. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ty brzdy jsou skladem, takže spíš asi důvod rychlýho prodeje bude cena a stav+desky v solidním stavu.

              0 0
          • Smazaný účet  

            Převrácená doba, myslel jsem, že Šrám brzdítka jsou na BF nadávka.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tady je napsaných různých nesmyslů. Se podívej kolik jsi toho nakoupil zbytečně na rady BF markeťáků. Ty brzdy vůbec nejsou tak špatný, najel jsem na nich něco přes 4000 km. Měním jen proto, že už mám na druhým kole Shimana a všechno potřebný k servisu, včetně kanystru oleje. Ty Shimana už jsem měl doma v zásobě, ale nechtělo se mi je měnit. Nakonec jsem odjel sezónu na těch Sramech bez problémů. Kromě výměny desek jsem na ně nesáhl. Ale jak říká Jst, stačí silnička a špalkový brzdy, na ty moje Padouchy. :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Já si nemyslím, že jsou špatný, jen kdyby byly na bio:) olej, byly by supr.

                Jedna z nejhorších investic jsou pšonské ovály: drahý jak sviň, hned se ošoupe černá barva, takže v inzerátu to vypadá jak po dvou sezónách, moc nevydrží, když netrefíš počet zubů, není jednoduchý to udat, protože většina imho kupuje Deckas apod.

                0 0
                • JSt  

                  na kole mas neco najeto a delit umis – podle me nejde netrefit pocet zubu. ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Při změně 11 kg HT → teď asi 14 kg FS,

                    s břišním tukem + 10 kg,

                    nejhorším ročním nájezdem od doby, co mám pořádný kolo/a,

                    nejhorším rokem, co se psychiky týče od zlomového r. 97,

                    to opravdu dělit neumím.

                    0 0
            • Smazaný účet  

              Takže prodáno. ;-)

              0 0
              • obda  

                Tak to abych zkusil to samé přes kopírák :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Zkus to za dvojku. Ty je máš nepoužitý. Když šly tak rychle z baráku moje jetý za 1500.

                  0 0
              • Karaya  

                Hmm, nechceš mi prodat sedlovku a kliky? 10% z ceny je tvých ;-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Základ je hodně fotek, popis a slušná cena pro obě strany. Pak to jde samo. Dep@X když tak poradí. :-P

                  0 0
                  • JSt  

                    zaklad je narazit na ****, kera to koupi. tys prave jednu obdovi vyzral. :-D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Je to o náhodě a trpělivosti, někdy se zadaří někdy ne.

                      Co já už prošvih výhodných kaufů jen proto, že se mi prodávající ozval až druhý den.

                      Prodávat mě nebaví, protože to neumím, když napíši cenu navrhněte, stejně chodí jen maily: za kolik?

                      Spoustu věcí jsem prodal pod cenou, protože to chci mít rychle pryč, potřeboval bych velkou skříň, abych to neměl v zorném poli. Nebo bych si do ní mohl vlézt sám, jako ta islanďanka v tomto mém oblíbeném snímku: Fúsi

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jak jsem psal, ty brzdy nejsou zas tak špatný. Jinak bych je dal pryč mnohem dřív. Může je zkusit hodit na bazar, třeba se zase nějakej zájemce najde.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        To je letošní vánoční hit ty Šrámy: https://www.bike-forum.cz/…ram-level-tl

                        Mám tady krajana.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Vyšší verze. Můžeš je zkusit. To jsou trailový, takže pro chlapce na platformách jak dělaný. :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Já jsem poprvé s brzdama spokojen, díky dodělanýmu freestroke a vepředu resin desky a vzadu metal.

                            V podstatě mi chybí ke štěstí jen širší ráfy a dodávka :)

                            Pak mi prej ke štěstí chybí nějaká látka, ale to omýlám furt dokola, potřeboval bych nějakýho psycholologa stále na telefonu.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Dodávku jsi tu ještě nevybíral. To bude p4del. :-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Mám dávno předobjednanou: https://www.auto.cz/…hanka-139507

                                0 0
                                • Paja  

                                  …teď už jenom řidičák ;)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Past vedle pasti.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      Je to znam, onehda jsem cosi doma opravoval. :)

                                      1 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Nevím, jestli se to slučuje se žádostí o důchod.

                                      Jak sleduju dashcams záznamy newim, newim. Asi bych mentálně nedával takový ty chumly protiřečících si značek.

                                      Na kole jsem často v situacích, kdy absolutně netuším, kdo má přednost. Vlevo odbočuji na křižovatkách jen, kde už to znám. Výsledek testu by se dost lišil např. v prosinci a v srpenci.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        „chumly protiřečících si značek“ – tohle bych rád viděl někde na videu. Že je v ČR přeznačkováno se ví roky, ale že by si protiřečily,to jsem zatím neviděl.

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Zatop na novém kruháči u Globusu vidím dost divoké věci snad pokaždé, když tama jedu. ten je viditelně nad mentální kapacitu většiny řidičů :D

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Tam je to psycho, naposled mě málem sejmula blondie v obrovským mědvědovi (asi GLS), takovou káru si nikdo bydlící na Čápkové apod. nemůže pořídit, pokud má rozum v pořádku :)

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Pipinky v SUV a podobných korábech jsou klasika. Vždycky jsem se bavil pozorováním co dokážou, když jsem chodíval vyzvedávat mladou před školu. Buďto nemohly zaparkovat, nebo zaparkovaly, ale už nevěděly jak od tam vyjet. :-)

                                              Jinak ten kruháč jsem teď jel před týdnem poprvé a v tom chaosu motajících se aut ve tmě to tam úplně přehledný není.

                                              0 0
                                              • Polka  

                                                https://www.youtube.com/watch?… :-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Borec trochu chabrus na nervy. Ale deb1lové solidní.

                                                  0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Toho by mohl kontaktovat Páťa …

                                                  0 0
                                                • Motyll  

                                                  Takovejhle zakomplexovanej idiot je postrach…

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    To jsem si říkal taky, když jsem od něj viděl kdysi první video :-) Občas mě ale baví, připomíná mi Lakatoša a chápu, že v tom stresu, kdy chcou všichni všechno dovezený nejlépe včera, je to poněkud o nervy.

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Však pokud to mentálně nedává, může jít o dům dál. Jako su cholerik, ale takhle teda za volantem nenadávám a snad se ani nechovám. ;)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Ja ho chvilama chapu, ale když na to nema mentálně mel by se na to ******. Tihle borci jsou ve finale na silnici nejnebezpecnejsi. Od te doby co sem si v praci naordinoval 20tis za rok jsem výrazně klidnější.

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Na kole…?

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    20 jo ?! Pochvala !

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Tvaroženský miťo ;)

                                                    Imho brzy najde na dveřích sklepa místo podkov CB ingoty :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Povidej a prehanej :)

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Dneska?

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    co dneska?

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Přidáš pár cyklo km?

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    spíš ne, v jednu mám byt ještě v kanclu a působí na mne 3. dávka, takže vylit se jak rus na buku určitě neplánuju, ale zitra už by to asi šlo, dokonce jsem kvuli tomu pozabijel kapry už dnes :)

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Dávky je potřeba výjezdit a pořádně zalít.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    nesouhlas, krom toho do vánoc chci mít ještě hotovej sklep a to taky neni na 2h…

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Beru dle sebe

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Nechals sis změřit protilátky než sis dal další šmakuládu?

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Víš jak je to s tema praskama na lakotu. Je to jedno jaky, hlavně jich musi být hodně.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Jen mi neni jasny na co je mi vysoka hodnota protilatek na neco co už tady neni.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    3. dávka…to už je jak rozhovory lidí na perníku ti očkovaní. Kde se to zastaví? :-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    To je konec první serie. Teď bude úplně nový seriál – na Öerlikon.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Apropo kolik za ne budes chtit? Bych si je dal i na zimaka obouvat NW s neoprenovou manzetou už mne fakt nebavi.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Teď mi došly vyměněný O'Neal boty, možná ty pedály půjdu vrátit, jelikož zbytečných 200g navíc mě mentálně dost rozčiluje :) Maj to dobře vymyšlený, aby bajkři kupovali 2× dražší model.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Jako ze koupis nejake lehci? :)

                                                    320g :)

                                                    https://www.koloshop.cz/…y-modre.html

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Co jste udělali eLeMovi? Ten to měl vždycky všechno vychytaný.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Už vím, proč jsou O'Neal levnější než Fiveteny, jsou pod vložkou papírový :)

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    to nemuze na fulla a i na promo fotce to ma nejak popici prachovku. :-)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Co bys pic.o chtel za 600

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    kdyz tam mas erkovy pedaly, taky vozis vo dobrych 150 g vic nez kdybys tam dal nejakou titanovou mrdku vod bratru v klice. ;-P

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Ale proč nikdo šlehače tady nevozí? :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Co pamatuju z hystorie tak zam bylo kluzny lozisko co dlouho nevydrzelo, druha vec nemoznost seridit vypinaci silu pruziny a treti vec potreba fakt tvrde podrazky, coz tady moc nikdo zavodni tretry nevozil. Sh stavali třetinu a za usporeny gramy to nikomu nestalo? To uz radeji exustar s Ti osou.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Dnes by se šlehače hodily, ten sníh a led v kufrech je zlo.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Notnou dobu se tu soudruhu bavime o pohybu v duchodkach bez kufru. Jiste bys je doma ve skrini ještě našel.

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    bude jezisek. ;-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Nějaká navigační chyba pod Bukem? :)

                                                    V Babicích lehce namrzlo. Já udělal navigační chybu kousek od baráku na vyhlídce nad NC Krpole, jedna jižní stráň a gumy oblepený jílem :)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Amatérská chyba, ta výsypka je profláklá :-) Já jsem včera dosáhl totéž, když jsem hrdinně šlapal modrou k Hobrtenkám. Jak odmrzne tenká vrstva bahna, tak se to pěkně nabaluje.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Dnes naprosto v pohodě –6 až –8, sníh se nikam nelepil ;)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    To je divný :-( Ani na slunku se nelepil?

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Ne, ani na slunku potmě :D

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Sníh ne, ale posl. stráň před barákem trochu zradila, během pár sekund jsem měl 29+ :)

                                                    0 0
                                                  • babicak  

                                                    Patriku děkuji.

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    na bote zustavaly jen ty nejlevnejsi, mam pocit. kufry vydrzi hovno. exustar ma pojebany mechanismus. vytrhaval jsem z toho nohu smerem nahoru.

                                                    cokoliv jinyho nez petsetdvacitky je zbytecnost. kdyz se drzis shimana, alespon neexperimentujes. ;-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    K tomu když se je naučíš rozdělat komplet do poslední kuličky, tak přežijou kolo. Ne takový to odfláknutý „doplnění půl tuby vazelíny do zas4aných ložisek“, ale fakt pěkně rozdělat, vyčistit a namazat dráhy a složit. Po šikovným seřízení jsou lepší jak z výroby.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Nebo si můžeš koupit pedály, na který nemusíš 10 let sáhnout ;)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Ty nejstarší 520 jsem zatím čistil jednou a mám je asi 7 let. Ale každej ať dělá jak umí. 10 let nemuset sáhnout na pedály… pokud nejezdíš nebo jen za sucha a stály jak 10 párů 520, pak by to sedělo. Jinak nevěřím. Ale jistě zase budu přesvědčen o opaku a Dep@X bude mít další zbytečný pedály. :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Do 520 jsem nikdy nelez, když už náhodou byly špatný, prodal jsem je s kolem.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Já jak měly vakl, tak jsem koupil nový, že nemá cenu za ty prachy něco takovýho opravovat a do těch původních se podíval jen tak ze zajímavosti a nudy u TV Jen jsem musel koupit ten plastovej klíč na povolení. Náklad nula, nula, nic. Fakt se tam nemá co pokazit. Jen jsou blbě seřízený z výroby a mají málo maziva. Pak mají vakl a začnou chroupat. Kdyby to někdo rozdělával, tak bacha na kuličky. Jsou fakt hodně maličký a je jich moc. :-)

                                                    0 0
                      • obda  

                        Já jsem s tím prodáváním takovej nepoužitelnej, v zásadě se mi to nechce řešit a nic mne k tomu netlačí ;) Takhle mám doma k prodeji asi 5 dětských kol, několikatery dětské běžky, sjezdky, trenažér, tři autesedačky… :D

                        Každopádně s tím nespěchám, dvojka je zhruba to, co jsem si za ně (funglovky sundané z kola hned po koupi) chtěl říct.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Nafotit je, změřit a vyplnit inzerát mi vzalo tak 15 minut. Zájemce byl do podobnýho času. Lyže by mohly jít v tomto období taky do světa.

                          0 0
                          • obda  

                            To je mi všechno jasný. Ale samo se to neudělá ;) Dost mi v ČR chybí EBay, jako prodejní platforma mi v UK vyhovoval. Nerad komunikuju s pacienty, kteří chtějí slevu, ještě se rozmyslet atp. Prostě pokud volám, beru tak jak je, jinak neotravuju.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Ono stačí třeba tři věci dohromady, kvalitně nafotit, napoprvé se mi to často nepovede, případně projet photoshopem :), přesný popis, tech, parametry, naťukat to do BF i Cyklobazaru a dopo je fuč. První vlna odpovědí jsou zpravidla trotli, kteří už pak nereagují, pak podvodníci ze zahraničí…

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Pokud napíšu pevnou cenu už do inzerátu, snad se mi ještě ani nestalo, že by se někdo snažil vyjednávat. To stejný píšu způsob předání. Pak odpadá řešení jak poslat, jak zaplatit atd.

                              0 0
                              • obda  

                                Máš štěstí, ne vždy to tak je.

                                1 0
                        • Polka  

                          Ty bězky určitě zkus! Já prodával set po mladým, hodil jsem jen o 600,– menší cenu než pořizovací a lidi se po tym málem umlátili.

                          0 0
                          • obda  

                            Kde jsi to prodával?

                            0 0
                            • Polka  

                              Sbazar, Bazoš…a u tohoto se chytli i na FB Marketplace.

                              0 0
                          • Karaya  

                            Mně se dneska zase pobili o staré boty na běžky, prodali se za 12h. Ale psal mi nějaký pfisher, tak alespoň vím, jak to mají dneska zmáknutý :-) Nevím, jestli jsem ho rovnou neměl nahlásit na policii – český telefon, přes whatsapp a posílá mi odkaz na zasilkovna.xxx.yyy abych mu tam dal údaje od karty, kam chci aby mi přišly peníze :D

                            0 0
    • Smazaný účet  

      TH opět pod živě.cz, že by e-shop s hrníčky přes zimu tolik nesypal :) https://www.youtube.com/watch?…

      Očekávám jabko masírku.

      0 0
      • Paja  

        Špatný vlákno ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Polka ho má ale bloklý ;)

          0 0
          • Paja  

            Právě proto.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já jen, aby jeho odběratelé měli komletní videotéku, nedávno se s živě slavnostně loučil.

              0 0
              • obda  

                Sice loučil jako kmenový, ale stále s nima spolupracuje. Není blbej, aby za sebou pálil mosty. Ani tohle IMHO není první video po.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Fakt miluju, tyhle užvaněný úspěšný influencery :)

                  0 0
                  • obda  

                    Tak na jeho místě bych si taky nechal část původního jobu jako přivýdělek (i s možnost návratu zpátky). To ale vůbec neznamená, že není úspěšný influencer. I u toho můžeš myslet na zadní kolečka ;)

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Že by samotný pan jIrI___? https://www.bike-forum.cz/…kcnosti.html

      Taky takový povídálek aka inteligent pracující u pásu :)

      0 0
      • mastihuba  

        pro někoho to muže byt osvobozující nemuset v práci myslet, štípnout si ve 14h a v šest sedět doma u bedny s najetejma 70km mnohda přemejšlím jestli sem v zetoru nebo ve skladě s hajzlpapirem nebyl spokojenější. :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Na ČT sport běží právě světový basket z Rosničky, žabinské ženy vs. maďarky, jsem netušil, že se tam hrají tak vysoké soutěže :)

      0 0
      • scoty  

        Tak jako v centru držíme úroveň již delší dobu, súdruh.. :)

        0 0
        • chemik_mara  

          To jsi mohl zabrousit i dál. V polovině devadesátek jsem chodil na Rosničku na Euroligu. Tehdy to ale ještě byla stará hala, defacto spíš tělocvična s jednou tribunkou (tu po rekonstrukci darovali na fotbalový hřiště v žabinách). Sedávali jsme pod košem na obyčejných lavicích na cvičení. Pak hala přestala vyhovovat, tak se hrálo na Vodove. Tehdy to tu držel Hamza s Bobrovským a nyní zase začiná pozvolný vzestup.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Prý tady ty ženský sport týmy chlapy moc nepotřebují :)

          0 0
          • scoty  

            Jen před výkonem… ;-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Ty voe, za Hamzy byly úplná špička Evropy.

        0 0
    • mastihuba  

      Dneska pohoda i s vrchnim sme tady 3, v rohu sedi 3 cyklololitky a mlada pani M se o nas stara jak o vlastni. :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Už vím min. o 3 lidech, co se vyhýbají středě, zvláštní.

        0 0
        • mastihuba  

          Me je streda u ****** me vadi lidi :)

          0 0
          • babicak  

            Se Ti teda omlouvám. Co Hospůdka na mýtince?

            0 0
          • Jaroslávek  

            Vy dva byste se měli spojit. Je otázka, kdo by dal první tomu druhýmu přes držku.

            0 0
      • Jaroslávek  

        Tím bych se nechlubil, s paní M to taky umíme.

        0 0
        • mastihuba  

          Budem si merit ocasky? Dnes vyhraješ protože za 3 min budu v bezvedomi. :)

          0 0
          • Polka  

            Tvl 7 hod. u krbu…to musíš být jak TURBO :-D

            0 0
            • mastihuba  

              No vod cca 13:30 nahodou jsem byl pochvalenej ze to na me neni moc vidět. Pravda cca od 18h se tesim do betle :)

              Chtel sem rict ze modrou jsem jel jak pan ale 15 min je dost :)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Zítra bude 9°C, tak si namažte nejen pod kolenama, ale i řetěz :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jakože v mrazu se nemaže? :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To já jen tak preventivně, aby někdo nezapomněl :-)

          V mrazu neujedeš takovou dálku jako v deseti stupních …

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nejhezčí na zimě je, když podklad je ztuhlý, lehce zasněžený a máš fulla :) CX mě tak nějak přestal bavit i v TV.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ani CX baby ?

              0 0
              • Smazaný účet  

                To se tak nějak dlouhodobě kumulovalo, nadvláda Matěje, v česku úplná nuda, prodej Felta, většina závodů byla jen na Eurosportu a začaly mě interesovat EN videa.

                0 0
          • babicak  

            Proč myslíš? V mrazu máš vše průjezdné – zamrzlé, zítra v 10 stupních budou všude sra*ký, kola se přestanou otáčet pod nánosy rozmrzlého bahna a tak nějak Tě to přestane bavit.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Přesně tak. Zlatej mráz.

              0 0
              • pepek  

                Řekneš to aji dnes? Dnes jsou i stringovky pěkně zledovatělé :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  30 km bez pádu. Ale kluziště to bylo místy slušný.

                  0 0
                  • babicak  

                    No dobře, 42 "bez pádu ":Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/j9qoWEZnjmb, pravda, místy to i klouzalo.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jsi lepší. Zase Ti ale sebere plno bodů místní odborná veřejnost za Padoucha a další stringovky :-D

                      0 0
                      • babicak  

                        Dnes nic jiného, než Stringovky nešlo, a ten Padouch jsem jel dost pomalu. Jak říká Pepa, cesta je cíl a já dodávám, ve zdraví návrat je špica.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Však já vím. Mně to nemusíš vysvětlovat. Mluvím o komisi BF :-)

                          0 0
                • mastihuba  

                  Už je to i na zadní?

                  0 0
                  • pepek  

                    Není, zadní byla potřebná pouze asi na 1% ujeté vzdálenosti, zejména v lomu Mokrá.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ty na lede nezabiras do pedalu? Mas tam gumu s haribomedvidku? Nechapu potrebu hrotu vepredu a nepotrebu v zadu. Když pojedes do kopce ledovatou stringovku tak je ti predni guma tak na okrasu. Kde neklouže zadek nepotrebujes ani predek.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Myslím, že zanikl výraz volej :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Stačilo nejet jak na suchu a šlo to všude. Paradoxně, asi před týdnem, když bylo ledu míň, tak jsem sebou sekl, protože jsem led pod popraškem nečekal. Dnes byl skoro všude, tak jsem si dával víc pozor a bylo to bez pádu. Ale pěšáci chodili jak pos4aní, Barza drží vždycky líp než boty. Včera jsme pěšky malém neobešli ani Krpole.

                          0 0
                      • pepek  

                        Tak řešení je nejezdit stringovky do kopca, já si trasu vždy můžu vybrat, bo cesta je cíl. V lese je na ledě skoro vždy nějaký bordel a drží to. Přední potřebuješ quli zatáčení a brzdění. Ale u vás je to jinak, tam jsem taky spadl na prdel, když jsem jel z Rékoví někde do kopca. Hřeby na obě nápravy nasazuju většinou kolem Ostrova a Macochy. Někdy si tu zadní vezu s sebou a nasadím až podle situace (třeba když spadnu hned ze startu).

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Nechals auto u tocny?

                          0 0
                          • pepek  

                            V Ochozu. Mám rád Gretu, nepojedu přece až tak daleko.

                            0 0
                      • Lišák  

                        Dneska jsem přišel o hřebíkogumové panictví ;-)

                        A už chápu, proč to lidi vozí jen na přední. Jsou to ti, co se musí vymotat přes půl štatlu, než se dostanou do lesa. Na zledovatělých cestách jsem si na okovaných a lehce podhuštěných gumách jel jako pán – jak inzerují u Always – pocit sucha a jistoty. To jsem dřív na ledu neměl, ani omylem. Ale taky jsem se svezl cca 6 – 7 km po asfaltu a už vím, jak vypadá cyklistický peklo! To kolo krutě nejelo, dřina jako kráva! Takže do budoucna budu plánovat cesty s minimem asfaltu. Naštěstí to u nás není problém.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ten, co to vozí jen na přední, ale neudělá na asfecu ani 100m ;)

                          0 0
                          • Lišák  

                            Pan Josef – autocykista? ;-)

                            0 0
                            • pepek  

                              Napadlo vás někdy, že ta auta nejsou určena pouze na dopravu šklebáků do školy a ženy na nákupy? Tento džihád „pravých“ cyklistů-fundamentalistů vznikl jen proto, aby cyklista mohl v klidu konzumovat alkoholické nápoje v množství větším, než malém bez rizika a ještě se přitom cítit býti lepším sportofcem. Jezdit 2000× kolem zbrojovky, nebo 1500× kolem Lesné do lesa není nezbytně nutné.

                              0 0
                              • Lišák  

                                v klidu konzumovat alkoholické nápoje v množství větším, než malém bez rizika

                                Naprosto přesně! :-)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Na biku to přežiju, spíš pěšky už nenávidím Leninku, Veveří, Beďárovu a Čápkovu.

                                0 0
                              • Excel  

                                Vsak to bylo urcite mysleno jako poklona.

                                0 0
                              • mastihuba  

                                Nastolil bych otazku a definici termínu zbytečná jizda :) znamenalo by to konec spousty dilemat kam si o vikendu vyrazit, výrazné snížení CO, snížení hluku, nesmyslně vysoké životní úrovně a tak… Greta by ze mne mela radost. :)

                                0 0
                                • pepek  

                                  To už mají přece zelení soudruzi vyřešené: každý bude mít nárok na půjčení sdíleného elektroauta. (jedenkrát za měsíc)

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Ještě žes tam nedal smajlík, ona to leckde bude za chvilku realita.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Ten návrh opravdu existuje.

                                      0 0
            • mastihuba  

              Zase v +9 můžeš do umoru hoblovat vsechny asfalty v okrese.

              0 0
      • obda  

        A proto jsem využil dnešního počasí, a jel s rodinou na lyže ;)

        0 0
    • mastihuba  

      Jen tak ze zvědavosti. Fungovaly někomu nekdy samolepici zaplaty? Asi mam slaby mydlo a nedari se mi umyt ruce od smazenyho kapra, ale ty fleky nedrží. :) Nebo mam hrebiky normálně zamlikovat? :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Úplně nejlepší by bylo se na tu zimní pičiklystiku vysr4t. To jsou jen investice a problémy kvůli pár km neohrabanosti jak ve skafandru. :)

        0 0
        • mastihuba  

          Ja to mam jako mentální cvičení ze 4 dusi sem 3 cvakl montpakou, dve jsem u toho zlomil a když se to pokouším zalepit tak to nedrží. U tohodle je velmi těžké se přesvědčit o tom ze nemam nasrany v rukach. :)

          0 0
      • Polka  

        Ne. Samolepící záplaty NEBRAT!!!

        0 0
        • babicak  

          NEBRAT!!! viz Strava a má dřívější cesta na Hostýn. Jsou na NIC.

          0 0
          • pepek  

            A tak dyť tam máš už nějaké lajky, tak nebuď takové mimoděk :-) Spíš mně překvapuje, že dva staří mazáci si to koupí a snaží se tím lepit i za střízliva.

            0 0
            • mastihuba  

              Snad si nemyslíš že jsem to koupil. Dostal jsem to darem :)

              0 0
              • pepek  

                Aha. A co teď uděláš tomu dárci?

                0 0
                • Polka  

                  Vykuchá jak králíka…v tom má praxi :-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  Ja mam vanoce. Zamlikoval sem to a jedeme dal. Vedu z toho nedelam. :) Dokud to resis vsechno v teple obyvaku tak je to klidnejsi. Az me to posere v –5 15km od baraku tak si nadam ze sem to neodladil doma. Doby experimentu v nocnim lese uz mam za sebou a proto vsechny moje kola funguji bez problémů. :)

                  0 0
        • mastihuba  

          A bez mlika to fici pres spoj rafku :) picoooo karbonovej cinan tesni od podzimku bez mlika.

          0 0
      • Karaya  

        V dušovém období jsem vozil Parktool záplaty a použil určitě víc než jedno balení. Fungovaly naprosto bez problémů. Jednou jsem s nimi zalepil i prasklinu v ProRace 2 a dojel s opatrností z Pálavy až do Brna.

        0 0
        • mastihuba  

          Takze silnice kde se to tak nenatahne. Me se parktool odlepily

          0 0
          • Karaya  

            Každopádně se bavíme o pravěku, kdy se ještě vozily duše. Dneska už je to tak leda do muzea :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Ano souhlas už jsem zamlikoval i hrebiky. Jen Hlinikovej DT neni asi stastna volba. Netesni mi to u spoje rafku. Musim jeste asi prelepit pasku. :)

              0 0
      • Excel  

        Jednou jsem ten ksindl použil a byl na_hovno.

        0 0
      • Motyll  

        Nikdy to nedrželo.

        0 0
    • novcze  

      občas kouknu co se děje na stavbě v Kuřimi a zatím jsou poznatky, že v zimě tam teda absolutně nebude svítit slunko, protože na jihu je prostě kopec, asi úplně ignorují parkování v podzemních patrech pod bytovkama (kde jako budou nabíjet ty éčka, až zakážou spalováky), staví to z cihel, to bude trvat strašně dlouho než to postaví… ale pořád lepší než Ponava City vedle tepláren a hlavního tahu do/z Brna, jezdím kolem do/z práce a bydlet bych tam nechtěl ani kdyby mi platili.

      0 0
      • Excel  

        A to mezi golfem a Jinačkama, to je čí práce? :-) To jsem čuměl, tam bych to nečekal.

        0 0
        • novcze  

          Jinačky rostou směrem ke golfu? … když jsem jezdil na bajku, tak jsem nic nezaregistroval a hledání na google vyhodilo jen tohle http://www.domyjinacovice.cz/…okality.html a to roste spíš směrem k Brnu

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dnes jsem jel okolo a je to spíš jak součást golfu nebo hned vedle. Od Jinaček je ještě mezera. To co máš odkaz je nahoře, jak dělali novou silnici směr Chochola.

            0 0
            • novcze  

              jestli bude něco kolem nové cesty na Chocholu, tak to ještě nemají na webu, to z odkazu jsou baráky tady https://mapy.cz/s/dujumamemo

              1 0
            • Excel  

              Dnes jsem jel taky kolem, jsou tam dva rodinny baraky a roste treti, bezprostredne vedle golfu.

              0 0
      • mastihuba  

        Jako d3veloper bych de toho snazil nasekat co jde

        0 0
    • Smazaný účet  

      Do 29.12. jsou některé bazény a kluziště zdarma: https://dnysportovist.sportujemevbrne.cz/sportoviste

      0 0
      • Jáchym 1  

        Tenhle blázen to měl dnes na prýglu taky zadáčo.

        0 0
          • Vilém  

            Taky jak skoncil:(

            0 0
            • Smazaný účet  

              Krásný věk, 5 melcků zhlédnutí, odešel na vrcholu. https://www.youtube.com/watch?…

              Osobně si přesšedesátku neumím představit, už teď je to obrovský dennodení boj s vnitřním hlasem: seš loser, už si nikdy nezašu…, zabal to, stejně skončíš s Alzheimrem v ústavu.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Místo krámů na kolo se dá objednat i nějaká profesionálka. :-)

                0 0
                • Motyll  

                  Vidíš, většina to má naopak a (možná občas) počítá kolik by bylo kol nemít family :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    To je normalni že chceš to co nemáš. :)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já si nestěžuju, řídím si život tak, abych měl všeho akorát dle potřeb a možností. Ale pán si stěžoval, že už si nezaš… tak jsem napsal jednu možnost jak na to. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kdysi jsem byl v domě s červenou Lucernou, ale byl jsem úplně na káry.

                      Rozjíždím baculky 50+ na seznamce, třeba to bude zadarmo :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Budeme držet pěsti. :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Včera jsem čuměl na svůj oblíbený film Svatební cesta do Jiljí, Šafránková ukázala holý záda…

                          Pak jsem si až uvědomil, že už tady není a hotovýho Abrháma na pohřbu.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Ona je mrtvá většina herců z ještě solidních, starých filmů. Nebo jsou na odchodu. Už jsme pamětníci. :-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jj, nemám problém s milfkama, ale na některé hvězdy devadesátek už není hezký pohled…

                              1 0
    • novcze  

      tak jak to vypadá, na výměnu?… mě to připadá, že by to ještě šlo.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ses chtěl pochlubit, jak to máš vypucovaný že? ;)

        Prý ty pastorky stejně nejdou sehnat.

        0 0
    • pepek  

      Snad ten sníh přimrzne na led, abych nemusel aplikovat Frantovu adhezní variantu :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce