• Polka

    Sraz na rozcesti u Buku na tom parkovistu v 18:00 – jedem s Karayou zkoumat Bilovicky sjezdy. Kdo chce, muze se pridat ;-)

    0 0
    • pegas  

      driv by to neslo?…bych se nevratil do kurima za svetla:-(((

      0 0
      • Blade  

        Neblbni, přecejen je to dálka.. a ty kopce ;-)

        0 0
      • Polka  

        U Buku by to driv neslo, pac to tak Karayovi i mne vychazi kvuli hokne :( Ale esi nekdo chce, tak v 16:00 vyjizdim z Kotlarske a jedu zlutou pres Velkou Babu do Kurima, Podlesi, Babi lom, Vranov, Utechov, U Buku.

        0 0
        • Excel  

          Jestli vede žlutá od Medlánek po hřebenu tak bacha, po prvním sjezdu před tím krátkým krpálem vykáceli trní u cesty a nějakej šmejd nastrkal pár větví i přes cestu, já to včera přejel a píchnul jsem Z-maxy, pak jsem zmrzl jak howno, než jsem vyměnil duši,. Větve jsem odházel, ale na pěšině je stejně trochu bordel po kácení.

          0 0
          • Polka  

            Aaaha, dik za upozorneni, to bych teda fakt nerad dzogl, kdyz sebou nemam pumpu. Tak to vezmu z te zapadni strany radsi.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Zapomněl jsem ti říct, pozor na chybu po tolika km.

              0 0
              • Polka  

                Nechapu.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nic, jen člověk když je roztřepanej tak ji prostě může snáze udělat a to bych ti nepřál, to je celý. Jako ohledně nějakýho ďábelskýho sjezdu.

                  0 0
                  • Polka  

                    Aha, tak takovy stavy mivam pri nakym dlouhym zavode, kdy je pak clovek uz unavenej. Ale to prece nebyl dnesni pripad ;-)

                    0 0
          • Karaya  

            CLovece, tys to privolal.. Pichl jsem ja – tak po dvou letech..a jak!!?? To jsem jeste nezazil, jedu, cekam na Polku az mne dojede po takovem peknem kroutivem usek z kopce – uz v podstate v Lisni a najednou fffff a jsem na rafku.. Mel jsem cisty rez tak 0,5cm durch pres celou dusi, takze mam ted dve zaplaty proti sobe…Co to bylo jsme ani po peclivem hledani nenasli, v rafku nic a na ceste taky nic…

            0 0
            • JSt  

              taks to cvakl, kdyz jsou dve diry…

              0 0
              • Karaya  

                Jo cvakl, ale vertikálně :-)) Jel jsem asi tak 10kmh po rovné asfaltošotolině…

                0 0
            • pepek  

              Jak to děláš-žádný defekty, žádná osma…

              0 0
              • Jaroslávek  

                To Polka přivolal (s tou pumpou). Já nééé.-) Ale aby jsi v tom nebyl sám. Předevčírem normálně přijedu dom, kolečko do garáže, ráno spěch do práce a ouha. Prázdný zadní kolo. Tak bohužel MHD. A to se mi stalo letos dvakrát.

                0 0
                • Polka  

                  No tak to ja sem mel vcera s autoventilkem na zimakovi to stejny vlastne. Sem byl nas…ej jaksvina. Nevite nekdo, kde sehnat v kamenaku redukci na galuskovej ventilek?

                  0 0
                  • pepek  

                    Myslím, že v tom blbým kšeftě : Šírer, ale nevím, jestli Tě tam nezastřelí, když si nekoupíš ještě něco tak za : 3000 k tomu. Zkusil bych to v haPe

                    0 0
                  • JSt  

                    to musi mit snad v kazdym ksefte. ja to kupoval uz davno za dvacetikacku v rk na jiraskove.

                    0 0
              • Karaya  

                ?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Tak sorry, že sem lezu.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Co?? Vždyť to nebylo na tebe…chlapi, ja uz vam nerozumim..

                    0 0
                • pepek  

                  No psal jsi, že máš už dva nebo tři roky rovný ráfek

                  0 0
                  • Karaya  

                    No mam, zrovna pri lepeni defektu si Polka detailne prohlizel moje zadni kolo, zda-li je tomu opravdu tak :-)

                    0 0
                  • Karaya  

                    Myslel jsem si, ze jsem nepichl doopravdy dlouho, ale beru zpet. Jedna zaplata uz na nem byla a ta pochazi z lonskeho leta v BB – skoba. Takze jsem teda pichl po necelem roce.

                    0 0
                  • Karaya  

                    Ještě bych dodal, že jsi možná přehlídl, že to co já najedu za 3 roky, najedou někteří místní borci za rok i méně :-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Aha, tak to se některé Tvoje závěry ohledně V-ešek apod. stávají trochu nehodnověrné, že :-)

                      0 0
                      • Karaya  

                        Jako které? Kolik km ti vydrzi desticky a kotouc?

                        0 0
                        • pepek  

                          Ne, třeba že ráfek vydrží rovný a umožňuje plynulé brždění, neprobrzdí se a nepraskne, tak jak se mě to vždycky stalo.

                          0 0
                          • Karaya  

                            No to snad plati, ne? Tys to znicil po kolika km? Toz uved nejaky cisla…

                            0 0
                            • pepek  

                              No tak za rok bylo po něm (5 – 6000 km) a to sem nikdy nejezdil moc v blatě, jenom ve sněhu :-(

                              0 0
                              • Karaya  

                                No vidíš konečně nějaký číslo, ty kola mají najeto přibližně 6500km včetně toho bahenního Drásala, zadní špalky jsem měnil od Drásala tento týden, přední špalky mám stejně dlouho jako ty kola auž je taky pomalu vyměním. Na výměnu kol se nechystám .-)

                                0 0
                                • pepek  

                                  Tak to už je asi tou váhou, no. Měl bych asi dát nějakou dietu

                                  0 0
                              • Paja  

                                toz abyste meli srovnani, ja mam na rafkach na biku mirne pres 20tis. km, zadni budu ted preventivne menit (predni jeste vydrzi, neni tolik obrzdenej). Vzhledem k tomu, ze zpocatku jsem na tech rafkach pouzival horsi spalky nez 3 bar. BBB/Baradine, by pri pouziti techhle spalku od zacatku vydrzely urcite jeste dyl. Jinak spalky odhadem vymena 1× rocne, tj. cca 5–7tis.

                                0 0
    • Polka  

      Tady je hrubej nacrt cesticek nad Bilovicema, co si tak vybavuju – je jich tam hafo a jsou vselijak propojeny a docela pekne klikaty ;-)

      0 0
      • Karaya  

        No dobry… Ale ta nejspodnejsi zluta konci nekomu na dvorku, takze tam doporucuju nejezdit…

        0 0
        • Polka  

          Ale nee, vono se to pak da nak stocit doleva a vobject kolem dvorku ;-)

          0 0
          • Karaya  

            Tak to se tam musim jeste vratit a pak taky ta zelena spojka z Vojanky na Melatin me laka .-)

            0 0
            • OCG  

              modra… Ale hodne stesti. Tam je to permanentne rozdupany od konu (to koryto), ze svahu bych to vzhledem k te jimce nebo co to tam je asi nechtel jet…

              0 0
              • pepek  

                Fpohodě sem to jel předminulý víkend

                0 0
                • Karaya  

                  Clovece je misto kde jsi jeste nejel? Uz jses skoro jako Vsudybyl, nebo děd Vševěd..? .o)

                  0 0
                  • pepek  

                    Né, já su jenom starej. A dříve jsem nejezdil výhradně na buk, tak jsem ledacos objevil. Dyť to má tur. značku ne?

                    0 0
                • Jaroslávek  

                  Jestli jsi to s tou pohodou nepřehnal, viz. žebro.-)

                  0 0
                • Karaya  

                  V pohodě, včetně závěrečného skoro dropu, už jsem si to projel…BTW Kdy otestuješ schody u te Veslarske?

                  0 0
              • Karaya  

                Ja to chci jet po svahu vlevo a zakoncit to tim peknym skoro dropem .-) jetelny je to v poho, nikdo nerika ze ne…

                0 0
        • pepek  

          No slyšel jsem, že jste se ani nepokusili o nové Bílovické sjezdy č:1 a č:2. To je tedy hanba, soudruzi..

          0 0
      • OCG  

        dej si cesticku, co od hajenky vede kolem ohniste ke skolce. Ve sve podstate je paralelni se zelenou na utechov. V jednom miste se stoci doprava a pak jede navrch. Kdybys pokracoval na dal, dojel bys na zelenou nad Luz. Tomu, kdo to ten jeden kousek vyjede (a zdokumentuje) koupim flasku…

        0 0
        • pepek  

          Nekecej, mně už jednu flašku dlužíš !!!

          0 0
          • OCG  

            ja zadnou dokumentaci nevidel!

            0 0
            • pepek  

              Mám svědka !

              0 0
              • OCG  

                ja rikal dokumentaci… Ostatne ja tehdy nemel na mysli ten PEPKUV SJEZD. Ten vubec netusim, kde je. Predpokladam, ze mas svedka na ten rigol, kterej uz sjeli i warner bros. Nebo se pletu?

                0 0
                • pepek  

                  Jo, psal jsi to o tom rygolu. Bohužel jsem nedokázal to sjet s držením jednou rukou a druhou se eště fotit. Tak jsem si podruhé vzal svědka, že p.Jst?

                  0 0
                  • OCG  

                    hmm, tak ten rigol sem nemel na mysli… Rikam, o tom rigolu vubec nevim, tam sem nikdy nebyl. Videl jsem to na fotkach, treba se mi ho letos podari objevit a nenabiju si tam tlamu…

                    0 0
                    • pepek  

                      Ale dyť jsi o tom psal v těch bonbonkách, že kdo to sjede (nejetelné koryto), tak má u tebe flašku, tak se nevykrucuj :-)

                      0 0
                  • JSt  

                    jj ;-)

                    0 0
                • Polka  

                  Tak ja ti osvezim pamet:


                  OCG (16.10.2006 20:37:34) 193.165.4.xxx jeětě mě napadá jeden libový sjezd. možná to už tady je, pokud ano, tak se omlouvám. Z vranova po červené (tuším) směrem na Nový hrad, jede se po lesní cestě a pak se dá odbočit doleva do žlebu; myslím dál po značce (ta lesácká cesta vede dál rovno po vrstevnici, klesá lehce). Ze začátku fajn sjezd, no končí v korytě potoka a pak vyj(e)de na silnici pár zatáček pod Novým hradem. Je to tam docela zarostlý, samej kámen. Zná to někdo?

                  Blade Muž (16.10.2006 21:01:30) 85.13.126.xxx tak ja to jel jak si psal po te odbocce doleva do zlebu…no je tam asi 200m usek, prudkej jak krava a uprostred dobre 1,5m hlubokej a 2 m sirokej rygol od vody :-) mel sem co delat abych to jen sesel :)

                  OCG (17.10.2006 07:29:22) 193.165.4.xxx Přesně to je ono. Když sem asi potřetí málem hodil tlamu, tak sem se na to vyprdl a tlačil (teda spíš brzdil). A i tak jsem měl problémy… Kdo to sjede a zdokumentuje to, má u mě flašku ruma!


                  Btw.: co je na teda na ty my mapce blbe? sem psal, ze je to cca, ze si to poradne nevybavuju ;-)

                  0 0
                  • OCG  

                    Nemusel ses namahat. Nekdy se treba potkame a ja ti ukazu, co jsem mel na mysli, jo?

                    0 0
                    • Polka  

                      Ja uz vim, cos mel na mysli, popleto ;-)

                      0 0
                      • JSt  

                        co mysli? jestli tu cervenou tz (na konci je hozenej kmen pres ni), tak to se jezdi bezne ;-)

                        0 0
                        • Polka  

                          Jo, tam jak tece potucek :-)))

                          0 0
                          • OCG  

                            zase mimo. ale neva

                            0 0
                            • Polka  

                              Takze pan OCG, ktery se mi na icq priznal, ze to cely popletl najednou bude delat popletu ze me – no to je parada. Tak to zakresli poradne do mapy soudruhu a hod sem, at to konecne rozlousknem! Protoze to me teda vazne zajima, kudma jsi tehdy jel. Ale vlastne co kecam, dyt me je to uz uplne jedno :-)

                              0 0
                              • OCG  

                                ty si mi ale peknej chytrak. Ja se ti priznal, ze jsem popletl neco uplne jinyho (tu mapu, kde jsem si myslel, ze to mas zakresleny blbe)… Ale to nevadi. Nevidim duvod, proc sem hazet mapu: stejne bys tama nejel, nebo bys rekl „ale to se jezdi bezne.“ Toz tak…

                                0 0
                              • OCG  

                                celou dobu pisu, ze se UHYBA Z CERVENE DOLEVA a pak se tu objevi, ze to je ta „cervena, co je na jejim konci kmen“. No tak kdo je tu popleta…

                                0 0
                                • JSt  

                                  tak jeste jednou …Z vranova po červené (tuším) směrem na Nový hrad, jede se po lesní cestě a pak se dá odbočit doleva do žlebu; myslím dál po značce (ta lesácká cesta vede dál rovno po vrstevnici, klesá lehce). Ze začátku fajn sjezd, no končí v korytě potoka a pak vyj(e)de na silnici pár zatáček pod Novým hradem… ten tvuj popis naprosto odpovida te cervene tz. nemohu si pomoct ;-)

                                  0 0
                                  • brantec  

                                    nekupovals dneska u Hanaka prilbu?

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      to vis, ma sest let stara, dvakrat praskla a jednou promackla babicka uz ma pravo jit do zaslouzeneho duchodu ;-). jeste jsem koupil fajn multiklic z chromvanadu (vypada celkem bytelne) i s nytovacem (ten je ale takova nouzovka) za 250kc. posledni modry, ted uz maji jen ruzove ;-).

                                      0 0
                                      • brantec  

                                        Tak sem te tam videl. Sem si nebyl jiste jestli to ses ty nebo ne, a tak sem radsi nerusil pri vyberu:-)

                                        0 0
                                      • pepek  

                                        No neřikej, žes koupil taky Uvex, to už budem na Buku čtyři, nebo pět.

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          vzal jsem zvonek ;-)

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Eště že tak, no a multiklíč Ti je na dvě věci: na h---o a na nic.

                                            0 0
                                            • JSt  

                                              dnes se mi povolil zamek na sedlovce, to bys neveril, cim jsem to dotahl ;-)

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                Já bych to dotáhl jedním ze tří imbusů, které neustále vozím s sebou. Cena: 0, váha: minimální, použitelnost : maximální

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  ja s sebou vozil imbusy, srofovak a nytovac. ten multiklic je stejne velkej jako samotnej nytovac a opravim s tim na kole prakticky vsechno (pokud to neni nejaka fatalni zavada samo)

                                                  0 0
                      • Jaroslávek  

                        A z té cesty když jste jeli včera od buku dolů, tak jsou cca po 1 km po 1oovkách m odbočky doleva, to nikdo zatím nezkoušel ?

                        0 0
    • Polka  

      Toz me to dneska nedalo a byl sem prozkomat ten vyjezd od CKD Blansko. Je to opravdu paradni cesticka, ale ani ja ji nedal a 3× si slapl. Zelena do Techova supr a pak sjezd na Skalni mlyn naprosta bomba – jetelny az na strom tesne pred koncem. Sem to tam zas vubec neznal.

      No a v 16:45 sem dorazil na Buk a tam nikdo! Takze soudruzi, mate cerny puntiky. Nebo tam jezdite jen v dobe obeda? :-)

      Pro sberatele dat: 74,64km – 22,31km/h

      0 0
      • pepek  

        Přenastav si obvod kola v tachometru , ukazuje Ti to blbě, ten můj ukazuje dobře a bývá to tak asi: 18 km/hod :-)

        0 0
      • Karaya  

        Zes nerekl, mohl jsem jet s tebou, ackoli ja mel dnes prumer okolo tech 18ti :-)

        0 0
        • JSt  

          a to si dovolujes polky s takovym prumerem vubec oslovit? :D

          0 0
      • brantec  

        Ja si na dnesek naplanoval vylet po rozhlednach pohodovym skautim tempem, ba i fotoaparat jsem si zapujcil, ze si cestu zdokumentuju. Bohuzel sem na benzince koupil nejaky totalni sracky baterky, ktery mně dovolily udelat jen dve fotky. Pri porizovani te, kterou sem prilozil (mestys Sloup):-), sem nevedel ze je posledni. Jel sem do Veselice na Podvrsi, jenze v dubnu tam jeste nefunguji, tak sem frcel dal. Techov, hajenka u Zizlavic a v nasledujicim sjezdu k CKD sem ztratil predni brzdovou gumicku! Takze Babi lom a Alexandrova rozhledna tak nejak padly, jen se zadni brzdou by to bylo o drzku:) Dom se mně nechtelo, v uvahu pripadalo trapny silnicareni. Ve Spesove sem to ale nevdrzel a vzal to smer Jedle. Trocha pesi turistiky nikdy neuskodi;-) Sjezd do Cerne Hory nic moc, nesmel sem to moc poustet. Z CH do Bořitova, po zelené na Oboru – pekna cesticka. Dalsi na ceste byla Lhota Rapotina a drsne vyjezd do Ujezdu u Boskovic. Tentokrat sem to konecne vyjel! Se dvema prestavkama teda:) Pak sem objevil nove sjezd..bohuzel sem ho musel sejit:-/ Jak sem byl u CKD nastvane, ze je to den blbec, tak nakonec se to celkem povedlo:-) Nejaky novy cesticky objeveny, pohodicka – 53 km a 18,6 km/h avg.

        0 0
        • brantec  

          jeste nejaky mapky

          0 0
        • JSt  

          jak ztratil brzdovou gumicku :-O? to ti upadl cely spalek nebo jsi ztratil tu vymennou gumu?

          0 0
          • Blade  

            Mně jednou upadla přední brzdová destička..ve sjezdu..zadní se v tom okamžiku utavila..fakt nářez :-)

            0 0
          • brantec  

            ztratil sem vymenou gumu..cele spalek, to by bylo asi moc:-D

            0 0
            • pepek  

              Tak měls gumičku zezadu dát dopředu a je to. A mohl sis včechny sjezdy dopřát. Jak se gumička ztratí, nebyla tam závlačka a couval jsi s brzdou dozadu na to výjezdu od ČKD? :-)

              0 0
        • slou  

          Mno jesli jsis koupil normal baterky do digi foťáku tak jsi dobrodruh … ono to většinou udělá tak max 2fotky … no a potom když je necháš vydechnout tak možná další 2kousky …

          0 0
          • brantec  

            aha, no ja tomu nerozumim, tak su rad ze mně to nekdo osvetlil…bych nerekl, ze fotak bude tak narocne..

            0 0
        • pepek  

          Ten výjezd do Újezdu : jak to tam vypadá, jak to že sem tam eště nebyl? :-) Jel jsem tam jenom po silnici a eště autem. Povídej… Z toho Spešova k Jedli: Jaký je poměr jízda x tlačenka? Je to zajímavý aji dolů?

          0 0
          • brantec  

            Do Ujezda je to obycejne prudke kopec, jen proste moje srdecni zalezitost:) Parkrat sem tama jel do/z prace, dolu sem se 3× vysekal, ztratil tachometr a nahoru sem to bez slapnuti si vyjel az ted, byt teda s prestavkama. Jeste to nekdy budu muset dat na jeden zatah, abych ho konecne pokoril:)

            To Jedle ze Spešova je zajimavejsi;-) Jsou dve moznosti kudy tam vyjet. Na konci Spesova je krizovatka ve tvaru Y. Do leva – kolem rybniku – je to o chlup delsi, ale jetelny. Tlacil sem jen v jednom miste a to spis diky bahnu, nez kvuli strmosti stoupani. Ted sem jel do prava a tam teda… Jedes 12% kopec, pak je 10m mirnech a vzapeti nasleduje 10m 20% hup. Ty procenta hrube odhaduju:) Je to tam takhle asi 4× zvlneny. Neco sem vyjel, neco vysel:) Jsou to kratky useky, takze v klidu. No a kousek pod vrchem je to prudky hodne moc..asi 100m usek, ktere sem cele tlacil. Sem se tam jaksi nemohl rozjet:-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Seš pomalej. Dnes byla na Buku premiéra Maňas + Maňas II mezi 15.3o 16.oo cca což taky není čas oběda a tam nigdo !!

        0 0
        • Jaroslávek  

          Pardon, samo včera.

          0 0
        • Polka  

          Prece nemuzu jezdit po lese prumerem 30km/h! :-)

          0 0
          • MAJX  

            Myslím,že sem tě v sobotu potkal – těsně před Bukem – jel sem se s otcem vyprdět a jeli sme z Buku do Jedas – tys bušil (do hospody :-) proti nám.

            0 0
        • Splinter  

          Kurňa pořád přemýšlím odkud je ta fotka:)

          0 0
      • mastihuba  

        hele moc tady nerozhazuj puntíky, protože přijet tam v 16:45 a v 17:45 už být pryč zavání tím žes něco ošidil :)

        0 0
        • Polka  

          Kdepak, ja odjel z Buku uz v 17:20, ale stihl sem vse – 1 kofola, 1 pivko, 1 utopenec ;-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.