• Paja

    Pokud by nekdo na posledni chvili nevedel kam jet, tak v 16hod. mam sraz se Splinterem ve Slatine u kaplicky – trasa Prigl, Tisnov, Lipuvka, Vranov, Brno.

    0 0
    • Jaroslávek  

      Ha, zrada, já se těšil na besedu na základně. No NIC.

      0 0
      • Paja  

        Zakladna je, pravda, ponekud z ruky, ale mohli bysme pobesedovat nekde cestou zpatky, kdybysme to vzali misto pres Vranov udolim, tak pod Ronovem, Bilovice, Obrany.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Já „cukrová panenka“ předpokládám odjezd ze základny cca v 18:38, 19:11 projíždím středně svižným tempem Bilovicema u Sokolovny, 19:26 Obřany konečná atd.-) Prostě za světla doma.-) Jako dycky.-(  

          0 0
          • Paja  

            Neblbni, svetlo je az do 21hod., slunko zapada 20:40, brnkni mi az se budes chystat ze zakladny, treba se srazime v Bilovicich…

            0 0
            • pepek  

              Odkdy potřebujete světlo, soudruzi? Dyť potmě je to tak romantické…

              0 0
    • pepek  

      To už zase bojkotujete Buk?

      0 0
    • Polka  

      Su na biku. Sraz s Manaskem na Buku.

      0 0
    • Splinter  

      Hmm tož aji ten adrenalin byl:o)

      Ale fajn, nakonec su pod 100km.. Jenom 99,79km ;-( A průměr v tý tmě spad na 28,5… Dobrý to bylo:) Hadry už schnou a já zas žeru:o)

      Tož asi v tu nedělu:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tys zmok ? Pár kapek mě taky chytlo, ale horší byla ta tma z Husovic až dom. Bral jsem to bokem, ale stejně jsem se nějakýmu kousku silnice neubránil. Kupodivu mě ani žádný řidič nesprd, kde to šlo, radši jsem to bral po chodníku. O spadnutí průměru ani nemluvím. 

        0 0
      • Paja  

        o.k. v nedeli, vymysli nejakou peknou trasu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.