• Jaroslávek

    Takže tento týden máme už to jaro konečně, když nepočítám rána, ale ty se týkají jen někoho. Předběžně bych zajel na Buk ve čt, ale nebráním se ani st. Po lesích je sice bláto, ale to se dá obejít. Jo a klidně stavějte, betonujte, pokládejte, natírejte … než mě to přestane bavit.-)

    P.S. Jsem zvědav, jestli se tady zjeví „šlapanická princezna“ jak minule, to by byla výzva !

    0 0
    • Paja  

      Pocasi se umoudrilo, takze ve ctvrtek betonujeme desku;)

      0 0
      • RomanH  

        A jak se to „mimo“ zaplaceni bude tykat Tebe ? Prijede mix, foukne to tam a borci to odpadlujou a srovnaj :-)

        0 0
        • Polka  

          Taky nechapu co blbne, kdyz za nej druzi vsechno udelaj :-D To ja furt sam vsechno odedru.

          A konecne sa mozu vyjadrit na tvuj posledni dotaz, kdyz to fanos zamknul, potfora. Ja nesu nasranej, z cehos usoudil? Ze sem tam nedal smajla? Nebo to co sem psal Motylovi (to mohl pochopit snad jen on a franta)? :) Dyt to manasek se nakrknul, ze tam debatujem o roubenkach. Kdyz von ma barak leta hotovej, tak je to pro nej nuda, chapu.

          Jo a jeste ke „kauze“ Blahovka, kdyz ses na ni drive ptal. Pamatujes jak sme byli v pivovarske tenkrat? Taky tam bylo nahulino, predstav si neco obdobnyho, daleko mensiho, se staryma hajzlama, ale daleko rychlejsim pinklem, lepsim zradlem, proste echt hospodu. Tobe by se tam imho v pohode libilo.

          0 0
          • Paja  

            Kdo ti brani…si taky nekoho sjednej;P

            Neboj, obavam se, ze se tady jeste nadru vic nez mi bude mily…tento vikend bylo mokro, tak se zemni prace nedaly delat, ale minulej jsem koleckama premistil asi dve a pul tuny hliny a presadil nekolik stromu…se mi zda, ze letos budu mit misto nohou nabuseny spis ruce…

            0 0
            • Polka  

              Kdyz ja nikomu neverim a navic jeste za ty fuseraky nechci utracet prachy, tak radsi vsechno sam. Syn splozenej je, barak castecne postavim/pres­tavim/dostavim, pak este nakej ten strom na zahradce…mam to trosku zprehazeny :)

              Ja koupil barak, abych se zacal jinak hejbat a na odreagovani, bavi me to, zatim teda :)

              0 0
          • RomanH  

            A tak byl jsi v tom dredu takovej prisnej ;-)

            Ad Blahovka : kamos tam ma znamyho pinkla, tak to asi nekdy prubnu, minimalne kvuli tomu kolenu, ale zajistenym mistem uvnitr.

            0 0
        • Paja  

          Ty ses nejakej chytrej, kdyz uz mas postaveno;P to ale musis vedet, ze remeslniky je treba hlidat, bo jinak zacnou vymyslet picoviny, aby si to zjednodusili, coz vetsinou neco stoji. Ja to ale nepsal proto,ze bych nemohl jet, ale abych vas soudruzi informoval, jak postupujeme, hlavne tedy pana Maňase, kdyz ma ty stavebni debaty tak rad…;)

          Tentokrat dam ale asi prednost patecni silnicni vyjizdce s Radou, se kterym jsme byli naposled na kole na Drtici, takze kdyby se chtel nekdo pridat odjezd bude 15–16, misto a trasa se jeste upresni, navrat ± do tmy.

          0 0
          • RomanH  

            Muzes zvolit 2 metody :

            1. Byt jak pes a stejne to neuhlidas, akorat Ti provedou neco naschval
            2. No a nebo jako stavebni dozor nominovat Helcu. Ta uvari kafe, caj, pokud

            mrzne a neni potreba presnost, tak i nejakou tu slivovici, prijde tam mrknout nekolikrat za den a pokeca s nima. No a pokud se ji neco nebude zdat, usmeje se, rekne, ze oni by si to doma predsi taky tak nenechali a jestli se jim to libi, no a oni vetsinou (radsi :-)) uznaji, ze ma holka pravdu a predelaji to.

            Ja zvolil druhou metodu a v podstate spokojenost.

            0 0
            • Paja  

              Volime samozrejme druhou metodu, neb

              • ja su stejne v praci a navic tomu nerozumim o nic vic nez Helca
              • Helca dokaze byt daleko asertivnejsi nez ja, navic s tim jejimpolopsycho­logickym vzdelanim docela vi jak na lidi…

              …zajimavy je to s ni u nakupu a reklamaci, tuhle jsme ji byli koupit softshellku, meli v te velikosti posledni, ktera ale byla asi od zkouseni trosku zaspinena, kdekdo by rekl, co se da delat, tak si to vyperu, ale my jsme odchazeli nejen s peknou slevou, ale i s praskem na membrany zdarma, malem se nam jeste klaneli…;D

              0 0
              • RomanH  

                Jasne, a navic by se holka na materske nudila, ze ;-D

                0 0
          • Karaya  

            Jo já bych jel, zatím mám na letňáku najeto 5km a povolení k čtvrteční a páteční akci, pak mám zase utrum..

            0 0
            • Splinter  

              5km? foukalo tak ses vratil, jo? :)

              0 0
            • Paja  

              ale ne, ze nas budes honi;)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Chacha, dobře vám tak.-)

                0 0
                • Paja  

                  My se nedame, a kdyz, vsak on nekde pocka…;)

                  …a moc se neraduj, dneska jede taky, takze nazpet te prozene;) bacha, jestli pojedete pres Adamov;D

                  0 0
                  • Karaya  

                    Aby to náhodou s tím čekáním nebylo obráceně :-)

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Hmmm. PMáme tak krásný den … P.S. Přes Adamov určitě, říkal jsem přece že ti zablikám.

                    0 0
            • RomanH  

              KVOPko nebo jen Prubezku ? ;-)

              0 0
    • pepek  

      Já byt tebou, tak ty stavebníky blokuju už preventivně :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ále, dyť je to milej kluk. A pak … bude ten červen, že ?!

        0 0
        • pepek  

          Už to zase rozjíždějí, to je jak u Přemka Podlahy !

          0 0
          • Paja  

            My spis Premet Prkenna Podlaha;)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Já jim tam ve čt večer zablikám.

            0 0
    • frederick  

      Konecně mám světla a kola v provozu, takže se hlásím, že bych se přidal…Bike i silnice:) je mi to jedno;) kterej den mi je taky jedno…:)

      0 0
    • RomanH  

      Muzu jen ve ctvrtek. Na biku je to v noci jistejsi, na silnici rychlejsi :-) Podridim se jak s mistem, tak s kolem.

      0 0
    • Motyll  

      V lese je pěknej bordel, teda alespoň kolem cílové stanice. Jakž-takž se dá modrá nahoru. Jinak je to pochodové cvičení.

      0 0
    • Martula  

      Už jsem se lekla, že BRNĚNSKÁ TLUPA něpremává :)

      0 0
      • RomanH  

        Ale kdeze, podnikame necekane utoky z ilegality ;-)

        0 0
        • Martula  

          Koukám… :)

          Ale je převaha stavitelů :)

          Ty náhodou něco neopravuješ na Úsuší?

          0 0
          • RomanH  

            Boze chran :-D

            0 0
          • pepek  

            Prý veškerá výstavba skončila kotelnou. Další netřeba.

            0 0
            • Martula  

              Třeba skleník? :D

              0 0
              • Paja  

                Sklenik ala Bila vdova…to by k Romanovi sedelo;D

                0 0
                • RomanH  

                  No a jeste nejake odrudy chilli :-)

                  Nicmene, to mi rika ten, kdo bude mit travu i na strese, jo ? ;-D

                  0 0
                  • Martula  

                    :DDD

                    0 0
                  • Paja  

                    sukulenty, ty travo;)

                    0 0
                    • JSt  

                      to je nejakej lepsi model?

                      0 0
                      • Paja  

                        Lehci, bezudrzbove.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          nemuže do teho začit po čase zatejkat? co lezu po střechách a maj tam takový ty záhonky tak na to po čase každej nadával :)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Měříš jim hluk v trávě ?

                            0 0
                          • Paja  

                            Nevim, znas to rovny strechy jsou dvoji, do jednech tece a do druhejch potece;) ale ta zelena strecha by naopak mela zivotnost hydroizolace prodluzovat.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              to možná jo, ale abys pak našel tu díru tak napřed musíš povorat celou zahrádku. :D

                              0 0
                              • Paja  

                                se to aspon provzdusni, vertikutace voe;D

                                0 0
    • Karaya  

      Jak říká Motyll, volil bych rozhodně silnici..

      Kdyz byste nahoud jeli na bahna, tak se pridam az na zakladne :-)

      0 0
      • frederick  

        kdy budes varážet? asi bych se na silnici přidal…bike asi bude trčet v servisu a pravda, kolem Buku je bordel…

        0 0
        • Paja  

          Ty uz mas taky ziletku?

          0 0
          • frederick  

            jojo…asi měsíc. Neni moje, je jen půjčená, ale na dobu neurčitou…dokud to budu potřebovat, mám ji k dispozici;)

            0 0
        • Karaya  

          Vyrážel bych ve čtyři a chci najet alespon 70km nez dorazime na Buk :-)

          0 0
    • mastihuba  

      já tam jedu dnes, ale napřed ještě mosim vodpoledne dřit v Drnholcu a postarat se o dobytek ve Křtinách, takže dřív jak v 19:00 tam nebudu.

      P.S. Uvědomte si že Paja je u těch mixu nejduležitější, bo je ten kdo platí faktury.(teda doufám) :D

      0 0
      • RomanH  

        No tak o tem zadna, proto jsem to mimo psal v uvozovkach.

        0 0
      • Paja  

        Zatim to maji jenom slibeny;)

        0 0
    • Bjerndi  

      je v ramci brnenske sekce i nejaka skupina zacatecniku bez nejakych zavodnich ambic ? :)

      0 0
      • mastihuba  

        domluv se s Pepkem. „Tisíce děkovných dopisů“ :D

        0 0
        • Bjerndi  

          neco jako … umrel jsem behem prvnich deseti kilometru nejmin trikrat :)) ?

          0 0
          • mastihuba  

            to ne, ale vem si dobrý boty :)

            0 0
            • Bjerndi  

              proc ?

              0 0
              • Jaroslávek  

                Bo jezdí tam, kde není ani náznak nějaký cesty.

                0 0
              • Splinter  

                doporucuju fest zamek na kolo a nechat nekde v Pisarkach

                Do batuzku spacak, vodu, svacinu, kompas a salinkartu.

                0 0
                • Paja  

                  …kalendar a hubertus;)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    :-))Hoši, hoši, Pepe se bude zlobit.

                    0 0
                    • pepek  

                      Kua, clovek je chvilu pryc a hned takovy pomluvy. ze se nestydite, holomci.

                      0 0
      • Smazaný účet  

        Vyloženě za začátečníka se nepovažuju, závodnický ambice ale taky nemám, kromě Soběšické Muldy, což nevím jestli můžu nazývat závodem :o) Na B-F ale v podstatě začátečník jsem… :o)

        0 0
        • Bjerndi  

          no ja bych si letos dal rad zkusebne nejakej triatlon, ale jen se zucastnit do poctu a kolo s Vama vyzkousim nejakou kratsi vyjizdku a pripadne se domu taky zvladnu dopravit sam.

          0 0
          • Smazaný účet  

            To jsme na tom v podstatě úplně stejně, taky bych se chtěl s klukama z B-F projet, zezačátku něco kratšího (cca 20 km) :o)

            0 0
            • Bjerndi  

              pri trose stesti bych se teda mohl udrzet v grupetu :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Za 2 kusy bude Pepek rád, do 2o km to taky sedí …

                0 0
                • Bjerndi  

                  to je jak kdyby jsme byli vyhandlovani na trhu :D

                  0 0
                • RomanH  

                  Jenom aby na tech 20km pocitali kluci cca 3 hodiny :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    :-)

                    0 0
                  • pepek  

                    Kdo umi jezdit, ten jede, kdo neumi, ten tlaci.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Vsak ja nerekl nic spatnyho, vzdyt vis, ze ja ty veverci stezky docela rad :-) Jen jsem avizoval, ze s Tebou je to jako na horach – taky se neudava vzdalenost, ale cas. Frederic to po Myslifcu uz vi taky ;-)

                      0 0
                • thesecond96  

                  a co 3 kusy? :)

                  0 0
    • RomanH  

      Tak at se nekam posunem, sraz zitra v Lisni na Karlaku v 15:50±, silnice pres Pozorice a Kalec.

      0 0
      • Splinter  

        nevim nevim cece jestli to stihnes, prej vam to tam pekne pada, teda to spis pul hodiny drzi na miste :-P

        0 0
        • RomanH  

          Ted netusim, na co narazis. Jestli na ty nase prazaky, tak Ti by si meli nekolikrat denne poustet od Ctvrtnicka „Jak jsme startovali web“ :-(

          0 0
      • frederick  

        jakej Kalec?:D

        0 0
        • Splinter  

          kousek od vysilace..

          0 0
          • mastihuba  

            su trošku vedle…, ta borovice tam ještě stojí? :)

            0 0
      • frederick  

        a kolik nás bude? zatim to vypada jen na dva ucastniky…me a Romana:(

        0 0
      • frederick  

        a kolik nás bude? zatim to vypada jen na dva ucastniky…me a Romana:(

        0 0
        • RomanH  

          Jeste Manasek a na Zakladnu pak jeste minimalne dorazi Exik, Karos a Franta.

          0 0
          • Smazaný účet  

            zítra jdu k Padrnosovi (GF) :-)

            0 0
          • frederick  

            Tak já se nakonec taky objevím až na základně…nestíhám v 4 v Líšni…bo­hužel…takže snad na základně:)

            0 0
      • slou  

        Tož když už si říkám, že bych se třeba i dostavil tak si vykoumáte silnic. To je ale … No nic. :) Tož třeba někdy se změnou času to vyjde.

        0 0
        • mastihuba  

          jsou to lipánci :D

          0 0
        • Jaroslávek  

          Výmluvičky. Včerejší poměr vyzněl jasně pro MTB.

          0 0
          • slou  

            nj … tak dobrá tedy … příště to risknu i když sa domluvíte na silnic.

            0 0
      • Karaya  

        Neni to moc kratky? Co takhle přidat ještě Vítovice, Habrovany?

        0 0
        • RomanH  

          jo, je, ale ja pak jedu jeste na Ususi a 85 km za odpoledne mi bude stacit. A kdyz k tomu pripoctu 35 z rana, tak spokojenost.

          0 0
    • mastihuba  

      apropo ve vláknech o B. je stavitelství aktuální, bo stavební práce už začly i u Ladě. :D

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nepadá v lokále na hlavu omítka ?

        0 0
        • mastihuba  

          to sice ne, ale bacha abys tam nebyl moc brzo abys nedostal do ruky lopatu :D

          0 0
    • Martula  

      Ciao, saluti da bit Brno :)

      České Toskánsko, viva l´Italia :)

      0 0
      • Paja  

        co to, kde mas brusle?

        0 0
        • Martula  

          Zatím zaparkované :)

          Bikuju o 106, krtečku. Doufám, že máš plné kalhotky nářadí :)

          0 0
          • Paja  

            si pis, jeste, ze mam kalhotky s velkyma kapsama;D

            0 0
            • Martula  

              Píšu:

              1 x kalhotky s velkýma kapsama :)

              0 0
      • Jaroslávek  

        Hmmm, asi dobrej sponzor.-)

        0 0
        • mastihuba  

          hele nelam si hlavu se sponzorama a rači se vymáčkni, jestli jedeš s áčkem nebo jestli to vememe někudy lesem :)

          0 0
          • RomanH  

            Teda ze se v nasich dredech ztraci cizi, to chapu, ale ze i Ty…

            S Manaskem mam sraz na Karlaku a jedeme na silnickach. A pres les pojedeme taky, akorat az z Hostenic.

            0 0
            • mastihuba  

              no jako to možná nic moc neznamená, vzhledem k tomu čím tady vyhrožoval Karoš :D

              0 0
              • RomanH  

                Karos pojede ve 4 z Lisne, dojede nas (tipuju tak v Marianskym) a pak si to da pres Hostenice. Ja se na to muzu vykvaknout, vzhledem k tomu, ze na Buku budu teprve v puli… Navic rano bylo fest kosa, takze mam zimni tretry, capaky a bundu (alespon z ni sundam rukavy), tak ze me i tak potece jak z kone.

                0 0
              • Jaroslávek  

                Já se nenechám nějakým závodníkem vyvést z klidu. Horší to bude, jestli budu moci v pátek … to budu pak spoléhat na to, že Rada nemá najeto.-)

                0 0
                • Paja  

                  neboj, nema, a to ani ve srovnani se mnou, natoz tebou;)

                  0 0
                • Paja  

                  Pokud by se chtel jeste nekdo pripojit, tak 15:30 konecna 4 Obrany, 16:00 Kanice, cca 16:30 Krtiny.

                  0 0
                  • Excel  

                    Jede se do lesa pro kuláče nebo co? ;-)

                    0 0
                  • Paja  

                    Vyjizdka zdarila, zaverecna tecka na Farme u krbu a vybornyho gulase s Dalesicema jeste vic;)

                    0 0
      • Splinter  

        Takle z dalky to vypada jako takovy to na to obili…

        Stejne bych tipl ze to bude nekde v Rozdrojovicich :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Čéče a já ti nevěřil, spolkl jsem ji to i s navijákem.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Chrtka s nejdelšíma vlasama v Evropě.

        0 0
        • Martula  

          Jsem doma :) Ráda jsem vás viděla…

          0 0
          • mastihuba  

            a po dlouhé době neobjížděla půl okresu aby potmě trefila dom :D

            0 0
    • RomanH  

      Tak musim konstatovat, ze to bylo vcera hooodne prijemne. Pohodova projizdka (Karosovi diky za zpatecni odtah do Adamova) no a na Buku fajn atmosfera, vybornej kvetak a boruvkovy knedliky. Jen je skoda, ze omladina + Exik dorazili az v dobe, kdyz jsme odjizdeli.

      0 0
      • mastihuba  

        nahodou ja byl rád že dojel tak pozdě a moh si ještě chvilku posedět. Sice mne na zpáteční cestě hnali jak závodníka, ale aspoň jsem byl nezvykle brzo doma :)

        0 0
        • RomanH  

          njn, ja chtel jit ve 22 hodin spat. Vyslo to akorat, prijezd kolem 21:15, sprcha, 2 presa a postel.

          0 0
          • Polka  

            Ty po kafi spis? :)

            0 0
            • RomanH  

              Absolutne bez problemu – ja pil v extremu 15 kav za den, ted jsem na takovych ± 6ti. Nepiju to kvuli „nakopnuti“, ale protoze mi to chutna.

              0 0
              • Polka  

                Aha, zajimafee.

                0 0
                • Paja  

                  Kdyz pijes kafe vic, tak to naopak min/kratsi dobu „nabudi“, ale nasledujici utlum je vetsi;)

                  0 0
                  • Polka  

                    Ja prave kafe vubec nepiju (max 1× za rok), ale tohle sem teda netusil :)

                    0 0
          • Paja  

            tos udelal dobre, zes Katce koupil ten presovac;D

            od znamych deda babicce kupoval k narozeninam rybarsky pruty, dalekohledy, apod.;D

            0 0
            • Jaroslávek  

              :-))) Taky návod.

              0 0
            • RomanH  

              A tak na obranu musim rici, ze Katka je na tom podobne, ne-li hure : prvni davame spolecne uz na benzince po ceste do prace (jestli to teda jde nazvat kafem). Ona si pak da z automatu v prvnim patre v praci a pri prichodu na oddeleni si uvari dalsi. Ja to prvni patro vynechavam :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Praktikuju první ranní a pak už jen green tea…

                0 0
              • Paja  

                Tomu nerozumim, kdyz je nekdo zvyklej pit dobry preso, ze si da to nekafe z delikomatu nebo u nas v hokne ma presovac kdekdo, ale na porade sekretarka vari ten rozpustnej hnus a vsichni to vesele s chuti chlemtaji, nechapu@;)

                0 0
                • JSt  

                  bomba+? :-))

                  0 0
                  • Paja  

                    ******;P

                    0 0
                    • RomanH  

                      6:56 sobota – neni to na Tebe nejakej prisnej cas ? :-D

                      ad Delikomat : berem to jako prvni teple do zaludku. Proste nam to po ranu chutna. Osobne mam fakt kavu rad a davam si podle chuti – od automatu pres turka az po picolo. A paradoxne nemusim capucino, Latte a podobne – nekazim si chut mlikem a cukrem, krome ledove kavy a frape.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        neni rychlejší si ráno zapálit než se crcat s plastovejma kelímkama? :D

                        0 0
                        • Paja  

                          ;D

                          0 0
                        • JSt  

                          valec a kavson po ranu patri k sobe ;-)

                          0 0
                      • Paja  

                        To vis, stavba ceka, ale zatim lezim v posteli;) pripada mi, ze v posledni dobe se kafe aspon v nekterejch automatech zlepsilo (treba Dalmayr) treba casem dozeneme zapad i v kavovejch automatech, kdyz jsme jeli pred par lety do Bretane, na benzinkach tam meli automaty, ze kterych teklo preso…

                        0 0
                        • mastihuba  

                          začínáte dělat v poledne? :)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Taky prisnej :-D

                            Ty vole, ja jsem po becce, po patecnim odpolednim srumecu v rachote jsem potreboval zformatovat harddisk. A povedlo se, je mi kraaaaasne :-DDD

                            0 0
                            • mastihuba  

                              ja se večer před fotbalem chtěl chvilku natáhnout a vzbudil se až ve tři. :) je mi taky fajn :)

                              edit: a v pondělí si mužu koupit něco pěknýho na kolo, pokud mne vo to dnes laďa nevobere :)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Dobře, že jsi ten fusec zaspal …

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  po dnešku je to celkem fuk, ale pozitivní je že sem včera nevodjel na lyže bo bych si dnes asi nedomluvil cyklo dovču :)

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Se pochlub!

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      to je tajný :)

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Fakt budes travit dovcu na Buku ?

                                        0 0
                                      • JSt  

                                        uz neni :-))

                                        0 0
                                        • Motyll  

                                          ?

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            dybys ze sebe nedělal lipánka a jako slušnej člověk se v neděli odpoledne stavil v restauraci, tak tady nemusíš bouchat otazníkama. :)

                                            0 0
                                            • Motyll  

                                              Ti děkuji za podporu mého pracovního úsilí. Jsem byl víkend v řiti, tak jsem se holt musel věnovat výchově. Čekám, že mi to prozradíš dnes. Kolem půl paté jedu nahoru.

                                              0 0
                        • mastihuba  

                          to ja čekam až oschne rosa abych moh vyrazit do vinohradu :)

                          0 0
                  • Jaroslávek  

                    Todle jsem nepochopil, ale asi to není nic pěkného, když tě Pája nazval, jak tě nazval.

                    0 0
                    • pepek  

                      Honza Bomba pije pouze kvalitní kafe z nejlepšího presovače, který existuje.

                      0 0
                      • Paja  

                        Kopi luwak bezpochyby nebo prinejhorsim Jamaica blue mountain…;)

                        0 0
                        • pepek  

                          To sice nevim, cotoje, ale určitě to má od známého soukromého pěstitele z Venezuely, nebo Burundi-Urundi.

                          0 0
                          • Paja  

                            Jamaica Blue Mountain je jeste lace, s Kopi luwak uz je to horsi;D

                            0 0
                            • pepek  

                              Tak Honza, jako správný pouliční snob, by určitě bral tu druhou (i kdyby mu tam nasypali jihlavanku, přežvýkanou a vys.. od prasete:-) Eště je jakási káva z učité mýtiny v horách Venezuely, která je prý nejvíc nejlepší. Řikali to na Discovery .

                              0 0
                            • JSt  

                              pod Jamaica Blue Mountain jsem si predstavil uplne neco jinyho nez kavu :-))

                              0 0
                              • RomanH  

                                Taky :-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Co, rum?

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Tesne vedle :-) Ty ted vazne tema casama prekvapujes :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      aha, co jinyho taky, ze;) ja ale narozdil od tebe tou dobou nebyl v praci, ale lezel v betli;)

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        :-) No to mě podrž, jak dlouho se v tý betli ještě válíš ? Víš co by jsi měl odpo času ?

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Valel jsem se 7.15, 7.45 uz ne, spokojenej?-)

                                          0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Tak to není tak hrozný. Spokojenost.

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              ležet 7:15 v betli je tristní. :)

                                              0 0
                                              • JSt  

                                                leda po fetu :-)).

                                                0 0
                                              • Paja  

                                                Nemuzu za to, ze ste zvykli vstavat jak za cisarpana…ja su zalozenim sova, takze spat jsem sel v jednu rano…

                                                0 0
                                                • Motyll  

                                                  Babička říká: Mladí ležáci, staří žebráci…

                                                  0 0
                                                  • pepek  

                                                    Moje babička taky. (Měli jsme stejnou babičku :-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    I já měl vaši babičku.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Vy ste teda pekna familija;)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Nedělej si srandu.

                                                    btw: Dnes jsem se ujistil, že ty levný Nano nějak nejedou. Fakt se mi zdá (tedy je to objektivní pravda), že i bez duše to jede hůř než NN 2,1 drát s duší, který jsem tam měl doteď. Tuto výměnu jsem provedl už 2× se stejným výsledným dojmem :-( Nechápu to. . .

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    vyzkoušej nevegal, Třeba se ten nano zlepší. :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Ja vim, co tomu je – motor se polamal ;-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Motor je stejnej. Do kopca se to strašně žvýká a kdosi mě furt drží za sedlo. V terénu to nějak nevnímám, ale na asfaltu je to peklo. Zkusím tedy Páju poprosit o nějakou tu Tiogu Factory.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    A já blbec se nechal nachytat. No nic pošlu ho dál.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Dobrá zpráva: není to tak špatný, když se to fest nafouká, tak to aji jede dobře. Špatná ovšem je, že to pak nemá ten správný grip na trailech :-( Ovšem takto to zcela popírá Mlokovu teorii " O nesnesitelně nízkém odporu podhuštěných bikových plášřů„, podpořenou druhým zákonem soudruhů z NDR: “Über den Rollwiderstand des Fahrradreifen"

                                                    0 0
      • Motyll  

        Jen škoda, že se tam pak začalo hulit. Bych si ještě jedno dal.

        0 0
        • RomanH  

          jj :-( Palec nahoru Frantovi, ten chodil porad poctive ven, i kdyz tam uz bylo zahuleno.

          0 0
          • Jaroslávek  

            V tomto je Fanda až neskutečně poctivej. Měl by přesvědčit i ostatní, ale ti dědulové mají svá práva, bohužel.-)

            0 0
            • pepek  

              Se jim nediv, samí hluční cyglisti, kteří jim lezou do jejich hospody – a eště byste jim zakazovali tam hulit,

              0 0
            • Paja  

              Bohuzel takovejch dedulu mame dost i v parlamentu, jinde uz jim takovy „pravo“ zatrhli…

              0 0
              • Motyll  

                No zkoušel jsem to tam (myšleno Buk) kdysi navrhnout, ale… Už aby byla zahrádka.

                0 0
          • mastihuba  

            jak porad? dyk sem byl jen 2×-3× :D

            0 0
    • Excel  

      Dobro došli.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Pan Pája mě snad dokonce čekal a zrovna rovnal rodinný vozový park. Takže jsem absolvoval jako jeden z prvních prohlídku budoucího rodinného sídla.-)

      0 0
      • Paja  

        no jiste, celej vecer jezdim autama sem a tam, jen abych te nahodou potkal;D

        0 0
        • Excel  

          stejně tak furt jezdíš do Tesca

          0 0
    • Splinter  

      Co pristi tyden, streda vypada na lepsi pocasi…

      rad bych na kole do prace, tak co treba nekam smerem SV? palenikovo, olsany a pak to nejak namotat pres racice na buk?

      Chtel bych neco aji najet, coz vylucuje pepkovo Uluru.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Chudák Pepan.

        0 0
      • mastihuba  

        aktuální info. na páleníkovu se práší :)

        0 0
      • RomanH  

        streda je dobra, ale budu volit radeji Uluru s naslednym Veslem, Vranovem ci Adamovem

        0 0
        • pepek  

          Co je Uluru? Není to nějaká urážka?

          0 0
    • frederick  

      Měl bych otázečku. Co používáte za tmel do bezdušáku? Rubenu? Je spolehliva?

      0 0
    • mastihuba  

      co dneska neplánuje se někdo zastavit na základně?

      0 0
      • RomanH  

        dneska se budu motat na okolnich kopcich.

        0 0
        • mastihuba  

          ja tam musim, nechal jsem tam včera mobil na nabiječce. :)

          0 0
        • Paja  

          Dneska se motam ve vykopu;)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Pěknýho koníčka máš.-) S výkopama má bezbřehé zkušenosti Fanda.

            0 0
    • RomanH  

      Tak se zacneme pomalu domlouvat na zitrek. Docela by se mi libilo dat Naucnou, sraz bud na Klajde (strachal bych se tam jen kvuli Obranaku), jinak dole v Obranech. No a obcerstveni bud u Kalvodu v Lelkach , a nebo zkusit Kurim U Mertu – slysel jsem na ne chvalu. Detailni doladeni trasy bych nechal na Pepkovi ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ten Kuřim, to je teda romantika :)

        Zamykáte biky venku?

        0 0
      • Splinter  

        jestli bude sraz na Klajde tak jedu do prace na bajku, tak se nejak domluvte uz dnes prosim :).

        Jinak dneska su v praci na silnici, takze jestli nekdo jede kolem 3ti smer Hostenice tak bych se pridal…

        0 0
        • RomanH  

          A co to meni, kdyz bude v Obranech ? Vzdyt to jen zbriknes dolu, ne ?

          0 0
          • Splinter  

            nic, ale jestli bude nekde na stezce pod uluru, tak to radsi pojedu z domu.

            0 0
            • pepek  

              No to je taky věc: fčera furt Uluru, Uluru. . . .a najednou zas Obřany :-)

              0 0
            • RomanH  

              Tak Naucna je sama o sobe tak 35ti minutove Uluru, ne ? :-)

              Mne je to osobne jedno, ja se klidne na Klajdu dostracham, ale pokud by vetsine vyhovovaly Obrany, prijde mi to zbytecne. Pocitam sraz tak 15:45 (tam ci tam). Pepku, mas nejakej napad ?

              0 0
              • pepek  

                Mám nápad, že do 15.45 to nestihnu ani do Obřan

                16.15 ?

                0 0
                • RomanH  

                  Hmmm, OK, tak ja si dam treba jeste cvicne tu Klajdu a pak se potkame pod Obranskym hradem dole u reky (v tech 16:15±) ? No a neco odtud na ± 2 hodky…

                  0 0
                  • jonys  

                    Hořice…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja bych proti nebyl, vychazi to tak akorat, ale obavam se, ze pro Josifka by to byla od Naucne jen turistika. Zase by se ale neco najelo, takze pokud se nas sejde vice, proc ne. Pojedes na Trancikovi ?

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Tož jsem si naučnou vyzkúšal dneska, je nějaká divná. Tímto se zprošťuji zítřejšího útrpení na ní.

                        0 0
                        • Polka  

                          Lipanku :)

                          0 0
                        • RomanH  

                          Ale no tak ;-)

                          0 0
                        • mastihuba  

                          správně včil neni čas na blbnutí včil je čas na najíždění objemů :)

                          0 0
                          • Motyll  

                            Napsal ten, co chodí pěšky…

                            0 0
                        • pepek  

                          Ty prostě nemáš rád ty moje oblíbené cestičky – a přitom jsou tak príma. Někdy bychom měli uspořádat okružní cestu: Holedná-Naučná-Babí lom-a jako zlatý hřebík: Myslivecký :-)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Kdyby jsi byval na rovinu rekl, ze dame dneska Myslivca, jel bych – letos jsem tam jeste nebyl.

                            0 0
                    • RomanH  

                      Ted jsem to zkusil dat na Cykloserver…

                      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

                      Pokud vezmu, ze budem v 16:30 v Bilovicich, Naucna je sama o sobe tak 35 minut, vychazi mi prijezd do Horic tak 18:30 – 18:45.

                      0 0
                      • RomanH  

                        A tradicni mateni nepritele mistem a casem startu :

                        Pepek stejne dneska nestiha (mozna dojede do Sobesic), Splinta pojede z domu, takze menime sraz na Obrany 15:45±, pak smer Naucna a uvidime, kam dale dle casu a nalady.

                        0 0
                        • Splinter  

                          ok, Paja nemuze, dojedu snad vcas :)

                          0 0
                        • jonys  

                          Pokusím se počkat 16.15 u vjezdu na naučnou v Soběšicích.Ale jestli Maňas říká,že je divná,nemám důvod mu nevěřit…a honit se po ní s tebou a Splinťou,to je taky nerůžová perspektiva :-).Kdyžtak mám telefon.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Psali jsme si – je pry rozbita od koni + nejaka brazda, ale vylozene bahno ci klacky tam pry nejsou.

                            0 0
                            • slou  

                              Naučná od koní? To je trošku mateni, krom páru stop od kopyt je úplně v klidu, to same s tou brázdou. :)

                              0 0
                      • pepek  

                        prijezd do Horic tak 18:30 – 18:45. – Miluju tyto časové plány :-( Eště měls vypočítat očekávanou konzumaci na minuty a kalorie a přesný čas odjezdu :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ono obcas neni spatne, kdyz se s nekym domluvis, ten cas dodrzet, zvlaste kdyz tam nekdo jede solo. :-P

                          A jinak ke vcerejsku – kdybychom se byvali pro ty Horice rozhodli, tak by tech 18:45 na knop sedlo i s nasi „zajizdkou“ – clovek se ve stoupani po zlute zakeca, zapomene odbocit a naraz je na konci Naucne – presun po silnici na zacatek a jedem :-) Naucna byla v pohode, jen na dvou mistech trosku bahna. Ale je fakt ze konaci kousek (kupodivu u svahu) rozdupali, a tak je to misty uzsi, ale v pohode jetelne. A kdyby jsi vcera byval s nami jel, byl by jsi spokojen – porad v lese, docela dost pesin. Jen ta hospoda v Lelkach – sedeli jsme na zahradce, 2 soudruzi uz spechali domu, tak bylo jen jedno pivo.

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Stavím se ke kritice chlapsky, čelem. Když na chodníčku místama širokým 5o čísel jsou brázdy, který zaberou 2o, tak zbývající prostor mi neposkytuje možnost na kochání se, nejsu trialista. Když na cestě 2m široký rozdrbou koně 1,5 m je otázka času než dodrbou zbytek. A samozřejmě ta nešťastná tečka … příště ji vylepšíme.

                            0 0
                            • Splinter  

                              Jinak ta navratovka viz mapa

                              0 0
                              • jonys  

                                To někdy omrknu.Já pelášil strachem ze tmy jak o závod.Zbyteč­ně,světlo bylo eště půl hoďky po návratu.Tak sorry že jsem nezůstal na další hrnek :-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  od kdy má takovej zkušenej harcovník strach ze tmy?

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Odjakživa, když si vzpomenu, jak jsem mu dělal vodiče …

                                    0 0
                                    • jonys  

                                      Tak to bylo přísný!Na noční návrat z Vysočiny už jsi ale asi zapoměl,co?!Nep­řevést tě přes letiště po paměti,motáš se tam do rána,ty vodiču!

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Mezery! Za čárkou dělat mezery, prosím.

                                        0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Hochu, hochu, já nepotřeboval přes letiště, já tam nebydlím. Pepek: s mezerama já problém nemám, je to ode mě pěkné, vid ?

                                        0 0
              • Bjerndi  

                ja dneska bohuzel nestiham, preju peknou vyjizdku

                0 0
    • Bjerndi  

      Rád bych se zeptal na ty rána. Jak často jezdíte od kdy a zhruba kolik ?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tak odpovědi se chápu já. Měl jsem na mysli ježdění do práce, pokud neleje, jezdím denně Žabiny 5:5o – Líšeň kousek nad Zetorem 6:25, Roman Úsuší 5:oo – Vídeňská (čas podle toho jestli ho nesejme nějaký borec s „Multikrávou“), Fanda Tvargl (čas podle toho jak dopadne schůze na Buku večer předtím) – Staňkova, no a pak máme ještě dva soudruhy, ty ale začínají skoro před polednem:-)) To by mohlo býti vyčerpávající. Zkus dojet zítra na sraz, abys poznal ty individua a udělal si obrázek.-)

        0 0
        • Bjerndi  

          a skoda :)

          ja od patku budu jezdit trasa, Dobrak-Jundrov-Ikea, ale do prace az na desatou.

          Ten zitrek jeste uvidim, odpoledne se mi uplne nehodi, ale pokud bude cas, pridal bych se. Jestli jsem to dobre pochopil nebude v planu silnice, coz bych na horakovi urcite vynechal…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Silniční výjezdy jsou vyjímečně.

            0 0
            • Bjerndi  

              ok tak uz vim skoro vsechno. Ted se uz jen psychicky pripravit a muzu :))

              0 0
          • Paja  

            To si muzes dat kazdy rano Stelvio ve Wilsonaku;)

            0 0
            • Bjerndi  

              co to je ? takovy pivo jsem jeste nepil :D

              0 0
              • Baba-Ji  

                to by mě taky zajímalo

                0 0
                • Paja  

                  Serpentinovej sjezd ke kolejim na Zabovreske, lokalitou jiste rad provede mistni patriot s.scoty;)

                  0 0
                  • Bjerndi  

                    ja potrebuju dojizdet zivej :)) pres Wilsonak to je pekny, sem tam jsem tam behal.

                    0 0
        • Paja  

          Jsi drzy cert;P

          0 0
          • JSt  

            osmy radek, vlevo dole

            0 0
          • Jaroslávek  

            Neumím znázornit andělský až nevinný úsměv.

            0 0
            • Paja  

              …to u certa neni nic zvlastniho…

              0 0
        • Karaya  

          Ted nevim jestli me teda nemyslis jako jednoho z tech „polednich“ soudruhu, ale ja taky jezdim:

          8:00 Lisen – 8:07 Vinohrady, zpatky to trva trochu dyl :-)

          Má to vůbec cenu?

          Ano/Ne, hlasujte :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            :-)

            0 0
          • Paja  

            Ano, ale nema cenu se na to prevlikat do hader na kolo;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Taky si myslím.

              0 0
            • Karaya  

              Tak díky za povzbuzení soudruzi.

              BTW když jdou i děcka, tak je z toho už slušna 30min vyjížďka, bohužel však se stejným množstvím km, na AVG se tady nehraje :D

              0 0
              • pepek  

                No to jo. A co se adrenalinu týče, tak žádnej downhill ti nezvedne tepovku tak, jak vlastní děcko, otáčející se na silnici 100 metrů před tebou bez rozhlídnutí. Eště že je to za mnou: jeden otřes mozku, několik hrůzostrašných kotrmelců a jednou skoro napíchnutá na rozštípnutým stromě ve sjezdu pod blansekem úplně stačilo. Teď se v klidu věnuje lezení a je klid :-)

                0 0
                • Paja  

                  To zni dobre: vymenila kolo za mene rizikovy sport – venuje se lezeni;D

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Teda řeknu ti, takovýho fotra mít … Když si představím, že jsi ty nevinná děvčátka vodil po veverkatrailech …

                  0 0
                  • Polka  

                    Buhvi co s temi nevinnymi devcatky jeste delal :-D

                    0 0
                    • JSt  

                      nebylo to nevinnymi nadbytecny? :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        Jste sprosťáci a ne soudruzi :-)

                        0 0
                  • pepek  

                    Veverky jsou dobrý, není tam moc kam spadnout, ale když visela na hraně prygltrailu před skalkou, nebo přistála na tom zlomeným stromě mezi půlmetrovými „špicami“, tak už jsem byl docela nervózní.

                    0 0
    • scoty  

      Konečně mě od soudruhů z čajna došel ten bo..el na svícení a teď nevím, co s tým.

      Mají se ty modré válce nabít?

      Dík za rady..:)

      0 0
      • RomanH  

        jasne, nabijej – az bude svitit na nabijecce zelena (pod kazdym valcem), mas nabito :-)

        0 0
    • Splinter  

      Fajn to bylo, sobota/nedele silnice? V pripade nedele neco delsiho? Jel by nekdo?

      0 0
      • Paja  

        No ty vole, tady se seriozne trenuje…jsem zvedav na ta predni umisteni na zavodech…;)

        ja budu jako tradicne trenovat mavani krompacem, rycem a lopatou;)

        0 0
        • Splinter  

          netrenuje, bavi me jezdit na kole :)

          0 0
          • Paja  

            Tak to je dobre, loni to tak uz skoro nevypadalo…

            0 0
          • Jaroslávek  

            Já to teda prásknu, bez bedny se z Kanca nevracej.-)

            0 0
      • Karaya  

        Jako silnici v sobotu se nebranim. Podivat se v Kohoutkach na Bites a pak jet nekam dal, co?

        0 0
        • Splinter  

          vzhledem k ucasti pojedu asi k Olympii

          0 0
      • jonys  

        Neděla-dopo-terén.To bych jel.Silnicím bych se vyhnul obloukem!Auto­mobiloví víkendoví výletníci budou jak utržení ze řetězu vzhledem k dobré předpovědi…:-)

        0 0
    • mastihuba  

      jel by někdo zitra?

      0 0
      • jonys  

        Šmelc?

        0 0
        • mastihuba  

          na legrácky tě užije, ale dybys chtěl jít mermomocí v sobotu pomoct se dřevem tak tam autem dojedu :)

          0 0
    • mastihuba  

      jedu. bílovice, adamov…

      0 0
      • JSt  

        bacha, prej si ta 17-ti leta kocka uz vyzvedla masu ze servisu :-).

        0 0
        • RomanH  

          :-D

          0 0
        • Motyll  

          Jel jsem okolo. Motorka byla až na druhé koleji. Servis imho potrvá déle.

          0 0
      • RomanH  

        A o vikendu Olympia ? ;-)

        0 0
      • Motyll  

        A oholil sis ty nohy na tu novou silničku?

        0 0
    • Bjerndi  

      nemáte někde třeba fotky, že bych se mrknul jak ty divočiny co vybírá pepek vypadaj :D

      0 0
      • Splinter  

        Nejak takle

        0 0
      • pepek  

        Nedej se oblbnout, všechno jsou to pěkné cestičky.

        0 0
      • pepek  

        Např: . . . . . .a jiné.

        0 0
        • Bjerndi  

          ty 2 poslední vypadaj super. Je nějakej plán na pondělí nebo úterý ?

          0 0
          • pepek  

            Ty poslední, to jsou vlastně jen takový spojovačky mezi těmi zajímavými úseky, např:

            0 0
            • Bjerndi  

              to taky vypadá super, no a co nepůjde na kole, sejdu :D … s Váma abych ještě začal přemýšlet o rukavkách :)))

              0 0
            • Karaya  

              Cos to vytahl za archivni fotku? :)) Navic na tuhle cestu nevzpominam uplne v dobrem, 1km pekneho singlu a pak 5km v zmrzlé traktorové stop, není úplně správný poměr..

              0 0
            • Pumsc  

              to je kde prosím?

              0 0
            • Jaroslávek  

              Fčera cestou z práce, pěkné páteční odpoledne, podnikl jsem průzkum slepých uliček v úseku Lesná had – Lachema. Zajímavé, leč bohužel krátké úseky, které se musí propojit přes asphalt. Do Lelek jsem dal komplet ČTZ, ale bohužel mě nespokojila natolik jak návratofka dle s.Happyho, kterou jsem vylepšil průzkumem od Jehnického hřbitova do Mokecu. Trošku mě deptalo ÁVéGé v míře 16, kterého jsem dosáhl díky rovince kol Lachemy s větrem v zádech.-) Ale jak říkám, měl jsem takovou rozšafnou náladu jednou za čas …

              0 0
              • Splinter  

                cely okoli sobesic je nasracky od koni, kazda pesinka… sem se dneska akorat nasral…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Jj, dávám naučné rok, maximálně 2.-(

                  0 0
                  • pepek  

                    Hele, viď, nech toho a nestraš lidi.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jj, jsem si vytvořil nějakou averzi na toto, nebo co.

                      0 0
                      • scoty  

                        To už soudružky koňopasky lezou i do té první části po modrou kua?:((

                        0 0
            • Jaroslávek  

              P.S. Na 1. foto hrozí reálné lavinové nebezpečí, s tím by jsi si neměl zahrávat.-)

              0 0
          • Baba-Ji  

            Ta poslední je kousek od Holydné, je to super, akorát by v té cestičce dolů nemusela být tak vydatná vrtva listí, skrývající kamenivo a větvoví. Ale sjezd je to parádní, zvlášť po té boční pěšince, kde je nutný 100% výkon v řízení.

            0 0
            • pepek  

              To se jede celý po tý boční pěšince, takže listí a kamenivo nehrozí. Zato ten mech za vlhka trochu klouže, že?

              0 0
            • Jaroslávek  

              Modrý sjezdík se jezdí po vršku.

              0 0
              • pepek  

                Ano – takto:

                0 0
                • pepek  

                  Ehm, asik jsem brzo zmáčkl enter, tak znova – veselý bajker podruhé :-)

                  0 0
                  • scoty  

                    Tam se to přece jezdí jako Úrampa, ne?:))

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jak se znám, tak kdyby v tom listí dole byl jedinej šutr, tak ho trefím.-(

                      0 0
                • Jaroslávek  

                  Ty voe, Navrátilová hadr.-))

                  0 0
                  • pepek  

                    To je do soutěže: „Uhádněte modrého bikera“

                    0 0
    • jonys  

      V nedělu razíme s Exikem zatím neznámo kam.Ráno,terén­.Kdyby se chtěl někdo přidat…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Šupajda do aktuálna.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce