• Karaya

    Tak co zitra, sraz treba v 10:30 na Klajdovce, trasu  vymyslime…

    Anketa: Jedu?

    Ano
    1x
    10%
    Ne
    4x
    40%
    1x
    10%
    0x
    0%
    1x
    10%
    0 0
    • milan-z-brna1  

      Jel bych, ale nebudu nic nikomu slibovat, protože fakt nikdy dopředu nevim, jak mi to vyjde. Ale pokud vyjde, tak zkusim v těch 10.30 dorazit.

      0 0
    • pepek  

      No jestli ti opravdu ta kotoučofka furt fest přibržďuje, tak bych se tedy možná někde aji pod kopcem přidal.

      0 0
      • Karaya  

        Počkej, to sis to špatně vyložil, ten pístek zatuhne zasunutej a přestane se vysunovat = brzdit. Takže jedu ještě rychleji než obvykle :-)

        0 0
        • pepek  

          Hmm, tak nic, no :-( .............­.....Stejně je to ježdění v noci lepčí

          0 0
        • JSt  

          tohle ti udela jeden pistek, ale ten druhej se musi vysunout dvakrat tolik, ne?

          0 0
          • Karaya  

            To jo, ale pocit na pace je, ze je tvrda a nic a potom uz blokujes kolo, plynule to moc nejde..

            Vsak pojed, treba to zas udela a budes si to moct zkusit..

            btw jestli se trochu vyznas v Juicy, tak mi prosim vysvteli, proc kdyz byly nove, tak mezera mezi destickama a kotoucem byla tak 1mm a ted je tak 0,1mm. A to aji kdyz zatlacim pistky zpet. Ta jejich automaticka kompenzace je zas priblizi zpatky. Jestli se to da necim ovlivnit, tak porad…

            0 0
    • Krocan  

      to bych ral…tenhle rok sem na kole ještě nebyl:-)

      akorát teda pokud možno když už né přímo tak aspoň ňákou kratší cestou než to co sme jeli 31.;-)

      0 0
      • Karaya  

        No ja mam v planu minimalne stejne dlouhou ne-li delsi..

        0 0
        • Krocan  

          tak to mi spíš řekni v kolik tam tak budeš(te) a já dojedu po vlastní ose…protože to co sme jeli yych asi nedal a víc už tuplem ne…

          0 0
    • Jaroslávek  

      Mno, tak jsem to po 1o dnech zase dneska zkusil a termín 1o.3o na Klajdě pro mě znamená vyjet tak hoďku dopředu. No bohužel jsem přes svátky jak říká Pepek „zadřel motor“.-( 

      0 0
      • Karaya  

        To rozchodime, pojed..

        0 0
      • Krocan  

        jestli chceš jet pomaleji a zároveň né tak dlouhou cestu, tak můžeš jet spolu semnou…já totiž fakt na to abych jel zase s karayou nemám sílu:-(

        0 0
        • pepek  

          Já si dokonce myslím, že bychom ho měli bojkotovat, chrta jednoho. (Leda že by vezl 1 až 2 děcka ve vozejku)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já bych ho celýho obložil děckama, pro jistotu.-)

            0 0
            • Krocan  

              stejně by možná ujel:-D

              hele…jel bys teda se mnou nebo ne?(popř i ty pepku jestli tak moc nechceš jet s chrtama:-P)

              ono totiž kdybych měl jet sám tak se mi moc nechce:-D

              0 0
          • Karaya  

            Zadnej vozejk nevlastnim, takze to nepujde :-)

            0 0
    • Madrid  

      Ještě včera jsem se sobotní vyjížďkou počítal, ale dnes na mě vlezla jakási nemoc, kua. Takže přeju pěkný poježdění.

      0 0
    • Splinter  

      Nemožu šprtám.. opět…

      Možná se vydám na silnici než začne padat humus…

      0 0
      • pepek  

        V takový kose na silnicu? Navíc je to buď posolený, nebo ledovatý

        0 0
    • slou  

      Odpověď je jasná … jedu se mrknout jak někteří zde říkají ma ten „humus“ co je na kopečkách :) … už se těším. Nahoru v sedačce a dolů to fičí ;)  Jinak si to dobro užijte.

      0 0
    • Karaya  

      Tak sraz se operativne posouva na 10:45, snad mezitim ten mraz polevi :-)

      0 0
    • Paja  

      Toz Vysocina hlasi 55 km na otocku terenem do cukrarny v Nedvedicich, pri odjezdu a navratu –11, cestou trochu tepleji, na slunicku prijemne, zimni pohadka, ze Zubstejna paradni vyhled, proste pohoda jazz;-)

      0 0
      • Madrid  

        Z té fotky to vypadá, že na Vysočině napadl sníh? Já šel s ženou 31.12. pěší výlet z Blatin do Svratky a zpět a sníh byl jen na Malinské skále, kde jsme potkali i běžkaře, ale nikde jinde už skoro nebyl, tak ani nevim, jak se tam dostali.

        0 0
        • Paja  

          Jo, vcera trochu nasnezilo, ale jen tak, aby to vypadalo jako zima;) na bezky rozhodne ne.

          0 0
    • Karaya  

      My jsme se nakonec sesli ve slozeni Milan, Manas, ja. Trasa na Ochoz s co nejmensimi useky cyklostezky, Polkuv obchvat na Kanice, po zelene nahoru a pak dolu na Krtiny, tam se odpojil Milan, dale po znacce a pak silnici na Buk. Po obede (chvalim Ladu za vyber jidla a vzornou obsluhu) jsem trhl ja a pokracoval na Jedovnice, Rudice, Novy hrad, po cervene dolu, Adamov, po modre Utechov, Mysliveckej II, Bilovice, Lisen. Peknej vylet to byl a ani ta zima nebyla tak hrozna. Na Buku dokonce slunicko vyhnalo teplomer pres poledne jenom na –3°C :-)

      0 0
      • Madrid  

        Tož to jste si pěkně zajezdili, závidím. Já a Modafen jsme zůstali čučet doma. Kolik km má ta tvoje trasa? Zní celkem dlouze na takovou zimu.

        0 0
        • Krocan  

          hodně;-)…taky mu můžu jenom závidět:-(

          já zůstal doma sice bez Modafenu, ale s kotlem čaje s citrónem:-/

          0 0
        • Karaya  

          ne, jenom 76km, chtel jsem puvodne jet az na Macochu a Techov, ale to uz bych nestihl za svetla :-)

          0 0
    • Martula  

      A my se nakonec sešli ve složení Polka, brácha a já…

      Scuka jsme měli o půl druhé v Podolí. Myslela jsem, že pošinem na Buk. oslavit moje narozky, ale plán byl jiný :) To jsem se dověděla o něco později :) Tak Polka trošku mrzl-možná. (tímto se omlouvám za čekání v Podolí.)

      Jinak hezká vyjížďka, ale trošku mrazivá. :)

       

      A to na potkali kluci v lese…

      0 0
    • pepek  

      Já jsem se včera poprvé projel po mastihubovým trailu. A jako Franto dobrý, opravdu dobrý to je. Možná bychom Tě tam měli nechat jeden celý den jezdit tam a zpátky, snad bys pak odvolal svoji víru. (Nejhorší je, že se tomu nedá bezbolestně vyhnout :-(

      0 0
      • mastihuba  

        nevim kterej máš na mysli.

        0 0
        • pepek  

          Nedělej hloupýho, teď se od toho chceš distancovat, jo? :-) Samozřejmě tebou velmi opěvovaný Klajda-Ochoz trail

          0 0
          • mastihuba  

            jestli si dobře pamatuju tak jsem se zastával cyklostezky jako takové, která by měla za úkol odklonit cyklisty ze silnice Brno-Ochoz, jestli si dobře pamatuju debatu na Buku, tak jsem vám jasně řikal že při tvorbě cesty podle mne nedošlo ke zhutnění a proto se vám to tam boří a bořit se bude dokud se to nezhutní provozem. Taky určitě víš že 8.1. to jde Tom Kvasnička s Hankou Hermanovou připomínkovat. Dál už se o tom vubec nehodlám bavit. Snad bych jen doporučil udělat si výlet do Albánie nebo na Ukrajinu, aby jste si přestali stěžovat na kvalitu povrchu zdejších cest. :)

            0 0
            • pepek  

              „Krom toho já s tou cyklostezkou Brno – Ochoz fakt souhlasím. Forma třeba mohla byt jiná, ale to už je teď jedno.“   – bez komentára 

              0 0
              • mastihuba  

                a co bys na tom chtěl komentovat? Ano forma mohla být jiná – třeba asfal.

                0 0
              • mastihuba  

                apropo jestli tě to tam tak strašně sere, tak doporučuju zakoupení nějaké chajdy na dostřel od Brna. Nebudeš pak mít důvod sem dávat tyhle nesmyslný příspěvky.

                0 0
              • Splinter  

                ono se pořád proti Čembě brečí, že Čemba postaví singly a pak se nebude smět jezdit po ničem jiným.. Napadlo už někoho, že se postaví asfaltový cyklostezky a pak se nebude moct jezdit jinde?!

                0 0
            • Polka  

              Tys jeste nevychladl? Jako bys neznal brtnika ;-)

              Btw.

              • v patek sme potkali naky turisty aji na Sumbere, kdyz sme ju krizovali…sme cumeli, asi jim delalo dobre, ze maj celou cestu jen pro sebe :)
              • vcera sme se natrasali na te polnacce z Podoli do Tvarglu…kua to by meli taky vyasfaltovat, Martulu uplne bolela prcka prej :-D
              • a nakonec si nedovolim nerejpnout…to tvy spojeni „proto se VÁM to tam boří“ mluvi hodne za vse. Doufam, ze pochopis jak to myslim a jestli jsem to naopak pochopil ja blbe, tak me pls vyved z omylu.
              0 0
              • mastihuba  

                Kyž do mne takhle někdo zareje, tak nevychladl :) Dořešime to u piva.

                0 0
      • Karaya  

        Vyhnout se da, ja už jsem ty 3km zredukoval na 300m a tam urcite taky jeste neco najdu, a teren je to peknej, vsak se zeptej Manaska .-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.