• nutti

    Hledám kluky, co umí triky na kolech!

    Jde o akci na podporu detskych hracek v obdobi kveten- cerven.

    Akce se konaji v Praze o vikendech 2 mesice.

    Na jeden den je planovano trvani akce 3 hodiny a vydelek za jeden den je 800Kc.

    Je jen potreba, aby si umel triky na kolech, nic vic :)

    0 0
    • beeker  

      Stačí když na něm umím jezdit? :-)))

      0 0
    • martin_bakov  

      Pocita se do toho jizda na valcich :) ?

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • lutte1  

      Já se hlásím že se umím o kolo bezvadně opírat. :)

      0 0
    • mitch  

      Já bych možná uměl bunny hop :)

      0 0
    • rš2  

      Já se umím na bajku skvěle vytratit z domova..kam se hrabe candátfíld :-))

      0 0
    • Schoscha  

      do května se snad něco naučím.

      Jo, ale docela pěkně prý zpívám.

      To by ale bylo dražší.:-)

      0 0
    • jIrI___  

      Z pozérů by sis tady mohl vybírat :-D

      0 0
    • Trainman  

      Triky na kolech? Tak třeba vyndám zadní plášť bez sundání kola a jakéhokoliv poškození pláště, bez nářádí svařím hliníkový rám, umím brzdit hydraulickou brzdou bez kapaliny… Stačí? :-D

      0 0
      • XC-biker1  

        umíš i na kole co má vzadu cvrčka brzdit šlápnutím dozadu ? :)

        0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Můžu příjí jen v dresu. Na kole se mi tam jet nechce :D

      0 0
    • XC-biker1  

      Já umím triky jaké svět neviděl :)

      0 0
    • nox159  

      musi to byt bike nebo by to mohla byt i jednokolka?

      0 0
    • Radez  

      Já umím z kola dobře padat, ovšem nejsem si jistej, jesi bych to vydržel tři hodiny.

      0 0
      • Radez  

        Ještě teda umím zabrzdit přední brzdou a vypadá to jako bych jel chvilu po předním kole :-).

        Jo a proč ta firma co zastupuješ hledá jen borce, tu chodí spousta slečen, který na kole znaj nevídaně. Trochu diskriminacé ne?

        0 0
      • Piiiiitrs  

        takova trihodinova slow-mo studie padu :)

        0 0
    • nox159  

      je tu jedna slečna ( tvrdi ze je slečna) ktera jezdi na kole v lykrovém oblečku a kozačkách ( nick nikola myslim ).

      prilakalo by možná dost lidi :D

      0 0
      • Pi†el  

        Ja jezdim jen v kozackach, bez lykry.. :-D

        0 0
      • Nikola  

        To je lež. Přes zimu jezdím v důchodkách :o)

        0 0
        • nox159  

          omlouvam se, kdy v tom jezdiš mi nebylo známo tak jsem si myslel že v tom jezdíš celoročne ;-)

          ale i v duchodkách to muže vypadat zajímavě :D

          0 0
    • Neddy  

      Škoda, že do Prahy to mám daleko.

      0 0
    • marszy  

      dej radši na dolekop.com tady se moc nechytáš:-))samej opírač:-))

      0 0
    • dua  

      Minulý týden jsem se naučil solidní trik a zpracování je taky dobrý, je to let přes řídítka. Byl bych schopný to udělat jednou a pak těch 2:59 se budu dávat do kupy, muže být?

      0 0
    • Smazaný účet  

      jestli platíš předem tak Ti ukážu skvělej kouzelnickej trik.

      Za 10 sekund zmizím.

      0 0
    • marekmaue  

      BMX, 26/24" dirt street? takove veci jako 180°360° atd? pokud jo, ozvy se na mejl…

      0 0
      • pačes  

        Myslím Marku, že by se tam víc pobavili, kdyby Ti dali tabuli, křídu a diktát:-)

        0 0
      • zichis  

        Můžu se pochlubit, že hodiny na kole se mi povedly udělat nedávno, během doby ledové, aniž bych to předtím nějak cvičil. Jsem asi talent :o) Ale za propagaci čínskýho herbalajfu se mi jezdit nechce.

        0 0
    • McBlacky  

      docela žebrota 800/3h pokud hledáš někoho kdo umí víc než základ

      0 0
    • cekanka  

      Někdy ani nechci a dám takový trik, až se mi z něho zatmí před očima :-D

      0 0
    • nox159  

      zvladnu jizdu po obou kolech :)

      0 0
      • khenia  

        … na jednokolce :D

        0 0
        • nox159  

          :D

          0 0
          • bukajcze  

            :D:D:D

            Proč si tady z toho dělaáte srandu?:-) Já sice nic neumím, ale kdybych něco uměl, tak se přihlásím:-) skákat na zadním a někoho přeskakovat… něco takového máte v hledáčku? … Kamarád když tak dělá parkour, ale to je asi z jiného soudku co?

            0 0
            • mr.antik  

              No já bych se taky třeba nějakýho noufůta naučil :-) Jenže půlku bych projel v naftě a určitě si ještě na kole něco rozbil

              0 0
              • Piiiiitrs  

                ja to nechtel psat, protoze kdo prece umi triky na kolech, tak umi, ale kdyz bude fotograf tlacit na pilu, aby mel vysledek, tak je pak na jedinci, jestli bude taky tlacit na pilu a rozseka se a pak je otazka co pojisteni pripadne nejaky smluvni vztah s odpovednosti… ale to jen tak na vysvetlenou proc si tady z toho kdekdo dela srandu a nez do toho nekdo po hlave skoci bez prilby na beton.

                0 0
            • JakeF  

              Parkour. Typický triky na kolech. Nehledě na to, že parkour neni zrovna věc, kterou by se dalo nějak předvádět, pokud nemáš vhodně postavenou překážkovou dráhu. To, co se dneska nazývá parkourem je v lepším případě freerunning.

              0 0
              • tiru  

                Ty vole freerunning :) sakra dneska je nějak moc těch nových sportů :( …já vždycky myslel, že běh byl vždycky free :)

                0 0
    • smith22  

      Pěkně ste to vlákno tady zprasili…vy ste teda bikeři :-))…to se nemůžete alepoň pro jednou chovat slušně a dospěle? :-)) Pán shání umělce a vy mu to tu zaserete kidama kdo umí víc :-) dozvěděl se skoro všechno o místních akrobatech, jen né to co potřeboval :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        a ty ses mezi nas taky zaradil:))

        0 0
      • nutti  

        Ja sem ale slecna…

        0 0
        • Flegmatik  

          Hmm, jste slečna. Když ale někoho sháníte, tak není od věci napsat na sebe kontakt, nemyslíte? :o) Pak se tady nesmíte divit pestrým reakcím, když člověk, jenž by měl zájem, se s Vámi nemůže nikterak kontaktovat. Pokud tedy nechce exhibovat zde na B-F.

          0 0
          • lutte1  

            Třeba shání jenom šikovnýho chlapa :D

            0 0
          • nutti  

            Jak to tady tak ctu, radeji kontakt davat nebudu :)

            Pokud bude mit nekdo zajem, sam se ozve zde a ja uz se s nim domluvim sama…

            0 0
            • Piiiiitrs  

              a jde aspon treba o produkty z chraneny dilny nebo nejakou lokalku/charitu nebo je to cinska komerce? ne ze bych teda mel zajem, ale kdyz ti tady par lidi reklo co si o tom mysli, tak treba trochu obhajoby a nekoho to zlomi.

              0 0
        • mr.antik  

          No tak zajdi na místní skatepark a tam seženeš kluků dost, možná i za míň peněz. Tady na tomhle fóru jsi ve špatný věkový kategorii.

          Ale nevim jak se řeší, když se někdo rozseká, aby z toho nebyly nepříjemnosti, včetně věkový hranice pro zaměstnání mladistvejch, tak bacha na to.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.