• strtom

    Chci se zeptat a nikde jsem nenašel žádné informace. Chystám se tam ve čtvrtek na test hlavně mě zajímá Epic a Spark. Potřebuju na půjčení něco dalšího kromě občanky. Nerad bych tam dojel a zjistil že mi něco chybí.

    0 0
    • mikryn  

      Je potřeba nové téma ? Ale mělo by to stačit

      0 0
    • felix.org  

      Nepojedeš tam zbytečně brzo?

      0 0
      • Martula  

        Testování kol u Specialized je 4.-5.10. u výstaviště v areálu Riviéra.

        0 0
        • felix.org  

          Já vím, já jen, že píše 2013 ;-)

          0 0
        • Medunka  

          tam bude narváno :-)

          0 0
          • Chlebovnik  

            A nevíte jestli na to testování v Riviéře budu taky potřebovat předložit voucher (vstupenku)? Věc se má tak, že bych si rád šel nějaká kola projet v pátek, ale s kamarádem se na výstavu společně chystáme až v sobotu nebo v neděli, jenže o víkendu už ty testovačky neprobíhají. Mohl by sem kdyžtak zítra napsat někdo, kdo půjde testovat ve čtvrtek?

            0 0
    • Martula  

      Stačí občanka a myslím, že kdyby bylo nejhůř, tak druhý doklad jako řidičák nebo kartičku pojišťovny má u sebe každý.

      0 0
    • skvedo  

      Podle toho co jsem našel se musíš online zaregistrovat a na místě zaplatit 160 Kč.

      0 0
    • bagr  

      Az na to ze tam Scott nebude.Jako spousta jinejch firem ktery jim na to kaslou.A dobre delaj a snad tohle zoufalstvi jmenem Bike Brno co nejdriv zhyne.

      0 0
      • marco  

        Při drahých pronájmech plochy je snad lepší si pronajmout venkovní plochu a postavit party přístřešek.

        A proč by někdo vezl kola do Brna měsíc po EUROBIKE když si spousta dovozců udělá nebo už udělala předváděčku prodejcům někde na horách i s testováním. Co komu řekne statická výstavka kol. Ono ty výstavy nejsou pro obyčejné lidi, ale pro ty prodejce, kteří si potom zamlouvají počty kol na prodejny na rok 2013. Potom dovozce udělá objednávku a fabrika jim ty kola v průběhu sezony na několikrát dodá nebo počty a modely striktně upraví což je problém CUBE. Potom v průběhu sezony se může s objednávkami lehce hýbat, ale ta hlavní dodávka je z podzimního zamluvení produkce od dovozce. Takto mi to bylo vysvětleno jedním obchodníkem proč není na skladech dostatek kol ve všech velikostech ke koupi.

        0 0
    • Tina  

      Osobne si myslím, že Bike Brno 2013 už nebude. Situácia s počtom vystavovateľov bude tento rok viac ako kritická.

      0 0
      • hony007  

        Njn, BVV totiž čekali na Werk s VN a pořád nic, tak už jim asi došla trpělivost.

        0 0
      • Kubas.1  

        A ono se taky není čemu divit…90% lidí si sežene volný vstupenky (letos poprvý sem viděl ty kódy normálně veřejně psaný na netu), tudíž aby BVV vydělali, tak musí zdražit pronájem, a to se nelíbí prodejcům, kteří tam nakonec nejedou. Jakmile lidi zjistí, že tam hodně prodejců nejede, tak už tam skoro nikdo nejde, max se tam otočí ten co má tu volnou vstupenku, protože proč by přece platil za nic…začarovanej kruh :-)

        0 0
        • jIrI___  

          Ty volné vstupenky má myslím jen zlomek návštěvníků, rozhodně ne 90%.

          0 0
          • Kubas.1  

            tak to možná bývalo dřív, ale když se dneska ty kódy válí naprosto veřejně na různých stránkách a fórech (nejenom tady), a většinou je u nich napsaný něco ve stylu „deš na sportlife? tady odkaz, vyřiď si vstup zadarmo“…

            0 0
        • marco  

          To je pravda kolik, ale jim ty vstupenky vydělají. Určitě tak něco do 4 mil. pokud by byla návštěvnost alespoň 40 tis. lidí Na kolik dnes asi vyjde středně velký stánek 200–300 tis. za plochu. Takže tak jako na fotbale jen prodej vstupenek na platy a provoz klubu nestačí.

          0 0
        • Kubiczech  

          Přesně. Na vstupném toho moc netrhnou, tak podraží pro vystavovatele, těch přijede jen pár a ve výsledku tam dost lidí nejde ani zadarmo.

          0 0
          • miche  

            No když to vemu z mého pohledu (potencionálního kupce sportovních potřeb a kol …), tak vlastně nechápu, proč bych měl platit za návštěvu veletrhu … abych se podíval na kola, která mi chce někdo prodat … možná je v ceně doprovodnej program, ale já jezdím v neděli a to tam je většina lidí celkem logicky unavená, skoro až protivná (zeptat se na něco třeba na stánku ultrasportu bylo naprosto zbytečné)… mám jako platit za to, že si tam koupím ponožky ve výprodeji? :-))

            0 0
            • Kubiczech  

              Já svých peněz na Eurobiku nelitoval. V Brně bych jich asi litoval.

              0 0
              • marco  

                Návštěva Eurobike není o tom ráno se vzbudit kouknout z okna a říct si dnes je hnusně na kolo, nemám žádný program jdu na výstavu. Platí pro Brno a okolí.

                EUROBIKE je pro mnohé z ruky. Z Prahy 560 km a z Brna skoro 800 km. To je na dovolenou nebo prodloužený víkend na kolech okolo Bodamského jezera.

                0 0
                • Kubiczech  

                  Díky, doteď jsem si myslel, že je Eurobike v Luhačovicích. (:

                  Debata byla o tom, jestli litovat peněz zaplacených za to, že se ti předvedou výrobci/prodejci, kteří ti ta kola chtějí prodat. To je v principu stejné v Brně i Friedrichshafenu, pokud se nemýlím.

                  0 0
      • jIrI___  

        Bohužel jsi měla pravdu http://www.bvv.cz/bike-brno/ . Takže v podstatě jediný cyklistický veletrh s jakž takž rozumnou náplní v ČR končí, škoda.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Autosalon též skomírá, na strojírenský nechodím tak nevím, jedna epocha (výstavnictví) asi skončila…

          0 0
          • karliner  

            Tak nezbývá než doufat, že partnerství Bike Brno s Čembou nepotopí i ji.

            0 0
          • Mig_all  

            To je zajimava epocha kdyz forbikes rok od roku roste. Letosni rocnik uz podle me velikosti a rozsahem bikebrno plne nahradil jedina nevyhoda je ze je to do prahy dal ale zase tam jezdi leoš za pakatel.

            0 0
        • marco  

          Škoda nebyl jsem odpůrcem této výstavy. Bral jsem to tak, že si udělám přehled o modelech a věcech na další sezonu.Budu muset vymyslet jiný způsob jak zjistit co koupit pod stromeček. No tady v Brně to bylo vše na jednom místě na dosah ruky. FORBIKES 2014 určený návštěvníkům bude na konci března tak věřme, že zima bude krátká a rychle uteče.

          0 0
          • Lister  

            Opravdu se najde cyklistický nadšenec, který v době konání Forbikes ještě nemá kolo do nové sezóny koupené?

            0 0
            • karliner  

              Pro běžnou cyklistickou veřejnost je jarní termín násobně vhodnější než podzimní.

              0 0
              • Tina  

                To čo v skutočnosti tento rok potopilo Bike Brno bol práve nezmyselný a veľmi neskorý termín konania výstavy. Presadili si ho hlavne organizátori, ktorí dokonca chceli ešte neskorší termín. Bližšie k Vianociam. Organizátori nedbali na argumenty veľkých a nosných vystavovateľov, ktorí chceli termín oveľa skorší. Teraz to už vedia, ale už je neskoro. End of story ;)

                0 0
                • Ruprt2  

                  Je to výborný termín pro Sportlife. A Sportlife táhnul Bike Brno mnohem více než, kdyby byl sám v tom nejlepším termínu.

                  Hledal bych problém spíš jinde.

                  0 0
                  • Tina  

                    Presne toto si o termíne mysleli aj tí, čo o ňom rozhodli. Zabudli však na to, že tento termín musí hlavne vyhovovať aj vystavovateľom Bike Brno. Očividne sa rovnako mýlili ako ty :D Problém síce môžeš hľadať inde, ale toto sú skutočné fakty a žiadne teórie ;)

                    0 0
                • Kubiczech  

                  Spíš mi přijde, že nikdo dost dobře nevěděl, kdy by ta sláva měla pořádat, čemuž odpovídají ta škatulata v poslední letech. Živě se na ročník, kdy většina vystavovatelů brblala, že se ještě ani nestačili vzpamatovat z Eurobiku. Pak si vyber.

                  0 0
                • karliner  

                  Škoda pro Bike Brno, že ho managersky nešéfuješ zrovna ty.

                  0 0
            • marco  

              No podle toho kolik je příspěvků typu co koupit je na B-F hlavně v celé sezoně a díky totální impotenci dovozců kdy dnešní předprodeje jsou schopni dodat až v pozdních jarních termínech. ANO na Forbikes na konci března bude dost lidí co se rozhodne co koupit až tam nebo po jarních testovačkách typu Testfest Vela.

              0 0
    • strtom  

      Díky všem za rady, ten rok jsem si spletl (vrátil jsem se z hospody a myslel jsem ze ten typ kol co se bude nabízet je letošní rok). Dneska je další den opět jsem se vrátil z hospody a nejsem z toho moc chytrý. má se registrovat gde?

      0 0
    • Mig_all  

      Mno i když letos bike-brno nebude tak sport life pokračuje a tam na kola taky určitě něco bude čili stejná písnička jako každý rok, sežene někdo hodný a zainteresovaný pro nás ostatní volňásky?

      0 0
    • petrun  

      Spešl tam bude i bez Bike-Brno!

      http://mtbs.cz/…y-a-veletrhy

      http://www.cyklobrno.cz/

      Je to první ročník, tak se snad k Svoradovi přidají časem další.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jak si to připojení představuješ? Jakože, když budu obíhat brněnský cykloprodejny v určitý termín, budu si připadat, jak na veletrhu?

        0 0
        • kubad  

          přesně tak, ale vymyšlené to má dobře jak natahat lidí na prodejny :D

          0 0
        • petrun  

          Nestačilo společně by s dovozci udělat společnou předváděčku na Riviéře?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.