anketa treter specialized Taho nebo Lake MX 101

15 nepřečtených
  • katrops

    Tyto dvě značky spolu soupeří v kategorii turistických treter. Kterou z nich by jste volili vy ?

    www.specialized.cz/new/doplnek.php?…

    eshop.kola-sport.cz/deta­il/lake-mx-101–1/

    0 0
    • ONDAJS  

      určitě ty spešly,tyto lake jsem měl předtím a nic moc tet mam spšly,ale trochu jiny model www.specialized.cz/new/doplnek.php?…

      0 0
    • Treker  

      Mám ty LAKE a jsou v pohodě, ale spíš na letní ježdění. Ono to nevypadá, ale celkem maj dost síťovanýho větrání a i na podzim v tom mrznou nohy fest. Jediný možná minus je, že kufry jsou z nich strašně vystouplý a hooodně blbě se v tom chodí po kamenech a hlavně po schodech :-(

      0 0
      • katrops  

        No u mně to zatím vyhrávají Taho, ale trochu se bojím jestli v nich nebude v létě moc teplo.Zatím jezdím bez SPD v botaskách a taky se to dá přežít.

        0 0
        • Attila  

          nebude!

          0 0
          • katrops  

            Tak to má být věcně a stručně.

            0 0
          • katrops  

            A přece bylo. Tak jsem si koupil tretry Taho. V sobotu jsem s nimi jel poprvé na SPD pedálech. Najel jsem asi 70 km,bylo mně v nich teplo. Noha se mírně potila a kufry jsem cítil na chodidle.Ne, že by to bolelo a pálilo, ale prostě jsem cítil, že tam jsou. Možná je to jenom nezvyk.

            0 0
            • mosquito  

              to je jen nezvyk ze tlacis na „jedno“ misto, pred tim si hybal nohou a pokazde tlacil nekde jinde

              0 0
            • marapara  

              Já je vozím od konce března. Ze začátku mě v nich pálila noha. Já nevím, asi jsem měl ploché nohy nebo co. Ale te%d už ne. Vložka je asi vytvaruje

              0 0
    • Sarnafil  

      Ty Lake neznám, ale už třetí sozónu jezdím ty taho a jsou v pohodě sice trvalo déle než se roztáhly, ale teď jsou velmi pohodlné. Jen na co bych u nich upozornil je že se mně už utrhli dvě poutka na tkaničky, ale jde to bez problému opravit a slouží dál.

      0 0
      • katrops  

        To by mě zajímalo jak jsi ty poutka opravoval.Nějak si to nedovedu představit. Asi nejsem tak zručný.

        0 0
    • Vevoda  

      Taho spešl, zatím první tretry, spokojenost, noha se nepotí ani není zima, ježděno od jara 800km. Lake zkoušeny, neseděly moc úzké na širší slovanskou nohu. Spešli jsou v tomto směru super. Ber Taháče!! Zaleží co ti na to řekne noha??

      0 0
    • mar_tin1  

      taho ok. akurat sa mi po 1,5 roku zlomila podrazka, niekde som tu daval aj foto… reklamacia v pohode, vratili mi peniaze. inak spokojnost… potom som skusal aj lake a tie mi nesedeli na nohe.

      0 0
      • Jirka***2  

        taky jezdím taho, taky mne pálilo chodidlo (na jedné noze, kterou mám větší), tak jsem vyměnil tu jednu vložku za vložku ze starých treter a v poho

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.