• mosquito

    ahoj, pouzivate nekdo parni cistic k cisteni kola ? Mam na mysli nejaky ten levnejsi do 1000kc (kde teplota pary neublizi ani cloveku) a pouziti treba na retez, kazetu prehazku, ram, rafky … premyslim bych ho koupil ale jeste hledam uplatneni… dik za tipy

    0 0
    • vlty  

      teplota páry neublíží ani člověku??? něco jako vlažná pára?

      0 0
      • mosquito  

        mel jsem jeden pucenej … spinu z kachlicek to treba odstranovalo dobre, teplota mela byt 120 stupnu celsia, ale ruku si pod tim udrzel – ona se ta para celkem rychle ochladi, ale porad dost tepla

        0 0
        • vlty  

          aha že to vypadalo tak divně, až jsem se díval, jak starou máš registraci :-) no to asi fakt jenom na řetěz kazetu a převodníky, ale zas zevnitř článků z řetězu to asi tu špínu ven nedostane, si myslím…

          0 0
          • rasto  

            jestli se dobre pamatuji, mosquito se vyskytoval i na bf :-) nicmene, s timto strojem bych na kolo asi nesel… dle meho nazoru musi trpet mimo jine lak.

            0 0
            • vlty  

              no to já si ho taky pamatuju ale nepamatoval jsem si, jesli měl velky nebo maly prvi pismeno (to už tady právě bylo, že stačí trošku nenápadně pozměnit novej nick a pak se vydavat za někoho…) proto ta kontrola jinak s tím lakem souhlasím, taky bych měl strach.

              0 0
            • mosquito  

              no muzu vas ujistit… ze jsem ten kdo jsem a na bf jsem asi pul roku

              0 0
          • enjoy  

            dobry psycho:-),jak se clovek nepta na vidli nebo kotouce tak je hned jarin:-)

            0 0
            • MartinXC  

              a bude to horší :-)

              0 0
            • Jogador  

              Taky mi přijde že odpovídal docela s cesty:) Padl dotaz na čištění kol, né dlaždiček.:)

              0 0
              • vlty  

                mám pocit, že jedinej, kdo tady odpovídá z cesty seš ty…

                0 0
                • Air  

                  myslim ze to mel byt vtip :)

                  0 0
                  • vlty  

                    tak jestli to byl ftip, tak se omlouvám, včera večer sem nějak vtipy nechápal.

                    0 0
    • McBlacky  

      já bych se držel konvenčních metod…

      0 0
    • vespa  

      S parou je trochu problem v tom, ze pri kontaktu s chladnejsim predmetem kondenzuje, ale presto je casto schopna se dostat i do mist kam kapalna voda nemuze. Takze by ses pak moh divit, kde vsude bike zacne „reznout“. Je to podobnej problem, proc se moc nedoporucuje „wapka“ (ikdyz s jinou fyzikalni podstatou) Na ram a podobny kusy, kde ti nemuze para nikde zalizt klidne (bacha na samolepici doplnky), ale na pohyblivy kousky bych spis doporucil konvencni metody… :-)

      0 0
    • Air  

      a co horka voda? treba na zamrzlou kazetu (od snehu) v zime? nemuze se tak trochu odmastit neco co by nemelo?

      0 0
    • vespa  

      Kdyz to jenom polijes vodou tak to zas tak nevadi :-) V zime je ale nejjednodusi nechat bika chvili v teple a von rozmrzne sam – no a pak uz jenom mazat :-) Mam vyzkouseny,ze i kdyz se na to jenom den vyprdnu, tak i drahej retez casem „vykvete“. Nejlepsi na zimu je druhej „Semik“ – treba takova neznicitelna „Ukrajina“. Ta kvete,skrci,praska, ale jede porad.Nepotrebujes zvonek a navic si pekne potrenujes… :-)

      0 0
    • mosquito  

      no mate pravdu .. zustanu jen u cisteni kachlicek a kolo budu dale umyvat konvencnim zpusobem ;o)

      0 0
    • vespa  

      Jooo, videl sem :-)) Asi budu muset taky nafotit tu mou kamaradku z Ukrajiny.Akorat s tim popisem bude dost problem :-)

      0 0
      • mosquito  

        no vidis ja mam taky jednu krasku na chate v garazi – rok vyroby nekde kolem 1920 … kdyby byl cas uz z ni je pekne nabliskanej kousek, snad pristi rok

        0 0
        • vespa  

          tak to preju na zimu furu volnyho casu. Ja se zatim drzim myslenky,ze co je rezavy to nikdo neukradne a podle toho i vypada. Je pravda, ze kdyz sme toho veterana pred mesicem vyhrabali se znamym ze sena,tak sem musel zainvestovat petikilo do plastu a dusi (za to byh moh jezdit celou zimou mestskou dopravou), ale ten pocit z biku se neda vymenit za bus… :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.