reklamacia tlmica - mate skusenosti.....

7 nepřečtených
  • discover

    vcera som zistil,ze mi unika vzduch z so zadneho tlmica ( scott TC – scot genius )a to tak, ze po pol az tristvrte hodiny jazdy klesne tlak skoro na polovicu, co asi nieje uplne v pohode :))) mate niekto skusenosti s niecim podobnym??? ak to pojde na reklamaciu ( co asi pojde ) ako dlho sa to moze vliect, a aka byva uspesnost reklamacii. za akekolvek info budem vam vdacny. dik…

    0 0
    • rich  

      nie je to uplne v pohode :-) rovnaky problem s Fox-om bol vyrieseny do 2 tyzdnov a radsej na tom nejazdi ani tak, ze priebezne dofukujes, to mozes sprasit definitivne.

      0 0
    • vratan  

      bavil som sa s majitelom v scotte a ten mi tvrdil, ze pri poruche tlmica genius ho neservisuju, ale menia kus za kus. Otazka je ci ho maju priamo na sklade. Dalsia neznama je ako sa zachovaju a kolko to bude trvat. V kazdom pripade to moze byt otazka dni az cca dvoch mesiacov (to bol moj pripad pri reklamacii v scotte)…

      0 0
      • rich  

        scott na slovensku a jeho zastupenie/zastupca :-)

        1. ak je to v zaruke myslim, ze by problemy prave s tlmicom robit nemali (ako mozu argumentovat, ze je to inym pouzivanim alebop zasahom ako je urcenie?)
        2. kolko to bude trvat, hmm vid prva veta
        0 0
        • discover  

          volal so do scottu v BA,povedali mi ze v takomto pripade sa meni tlmic a ze zo zakona musi byt reklamacia doriesena do jedneho mesiaca.maju mi pocas dna volat spat tak dam vediet ako to dopadlo. zatial dakujem.

          0 0
    • BB  

      mel jsem podobny problem s tlumicem Maverick, neprve v servisu rozebrali a vycistili, protoze vetsinou je ztrata tlaku zpusobena nejakym sajrajtem mezi kluzakem a tesnenim. Pomohlo to castecne (asi uz byl kluzak vydreny), takze doslo k vymene kus za kus.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.