• JohnLee

    Chci se zeptat,jestli uz nekdo z vas prodelal vymenu krku,nejlepe na nejake Marzocchi??

    Dal jsem na svuj novej bajk vidlici MXC z druhyho kola a tu puvodni MZ Comp na druhy kolo,ale bohuzel jsem kdysi zkracoval na te MXC krk a musel jsem dat na novym bajku dva krouzky dolu a mensi predstavec a zjistil jsem ze mi tezce chybi ty cca 3cm na vysku a vubec se mi nejede dobre…a ja chci tu MXC misto te plechovky MZ Comp. Tak jsem se rozhodl ze asi necham vymenit cely krk… Tak jen jestli jste to uz nekdo nepodstoupil.Myslim ze biker007 to planoval…tak budu rad,jestli se nekdo podeli o info,chci ji mit aspon jeste sezonu,dve

    0 0
    • Extremist  

      No podaril se nam jednou pri vymene zarosteneho HS nechte vymlatit krk z vidly Manitou MARS. Tak jsme ho pak narvali zpatky stejnym, ale opacnym zpusobem a vidla NO PROBLEM.

      0 0
    • Rolei  

      I já bych se klonil spíš k novému představci. Myslím že 3cm představcem doženeš, než riskovat zničení vidle…

      0 0
      • JohnLee  

        no jo,ale nemam moc duveru mit predstavec s vyskou cca 37mm na uchyceni na krk vidle na FR kole…a muzete mi nejaky predsavce s takovym uhlem doporucit? Premyslel jsem o firme Point…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.