Doporučte dobrý multiklíč (především imbusy)

39 nepřečtených
  • aitim

    Máte nějaký dobrý typ – hodil by se mi nějaký se všemi potřebnými imbusy, abych to měl v jednom co říkáte na BBB BTL-02 LOBSTER ?

    0 0
    • mastihuba  

      Bondhus? jsou to jenom imbusy, ale mám ho věky a nezaznamenal jakoukoli změnu.

      0 0
    • djano  

      Mam Topeak Alien, ale velmi ho nenosim. Je dost tazky a mnoho veci z neho nevyuzijem. Imbusy som nakoniec vyriesil tak, ze som kupil taku „fajku“ – v tvare pismena „L“ a kvalitne bity (aj skrutkovacie), je to pevne a celkom skladne. Len ta cena bitov je vyssia. Aj trvanlivost. Tu „fajku“ som objavil nahodou, stala nejakych 150 korun aj so sadou bitov, ale tych jednorazovych, tie som vyhodil. Takto mam iba tie imbusy co potrebujem a dokonca praca je pohodlnejsia ako so samostatnymi imbus.klucmi.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Topeak Hummer

      0 0
      • Robbie  

        Ten je moc peknej (videl jsem jen fotku :-), co stoji?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          600–700Kc. Podle me to neni za takovy nastroj moc. A hlavne si myslim, ze je nejlepsi.

          0 0
        • RomanH  

          http://www.topeak.com/…l/hummer.php

          Ja pouzivam ten cerveny multiklic od Authora (imbusy + montpaky) – je lehky a levny a v terenu bohate staci, a k tomu od Topeaku Super Chain Tool, ktery je fakt vyborny (obsahuje i dva imbusy 5 a 6, takze jako zaklad by stacil do terenu i ten).

          http://www.topeak.com/…aintools.php

          0 0
          • mastihuba  

            ten se mi líbí, doporuč kde ho mají v Brně

            0 0
            • RomanH  

              Ja ho kupoval v Hobby Sportu na Veveri

              0 0
              • mastihuba  

                dík. tušil jsem že budu muset tam, nevšiml sis náhodou jestli tam prodavaji dresy od cannondeylu?

                0 0
                • RomanH  

                  :o)) Tak to fakt nevim, ja kanona nemam a ani bych ho nechtel

                  0 0
                  • mastihuba  

                    o canona mě nejde ani o to logo na dresu, ale viděl sem jeden dres z takovýho zajímavýho materiálu a v Brně se mi ho nedaří sehnat.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja se po dresech nedivam – po funkcni strance se zadny, ktery jsem mel, nemohl srovnat s moirou, takze ja jezdim v lete jen v ni. A pokud je zima, tak na ni davam jeste dres, a protoze neni na holem tele, tak na matrosu nefrci.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        no pravě – ten dres vozí jeden známej, koupil ho u štěrby a funkčně sem eště nic lepšího neviděl. ( jaro podzim od nižších teplot v kombinaci s neprofukovým klimatexem až po vyšší na tenkej klimatex + povrchová úprava proti menšímu dešti. prostě zajímavý. On to kopil u Štěrby, ale já se do prahy nedostanu a na netu se to nesežene.

                        0 0
    • cubas  

      No já vozim už čtvrtym rokem normalni Authorackej multiklic a je absolutne bez problemu. Imbusy jsou dost tvrdy, spis se mi podarilo ohnout to drzadlo, nez je ozvejkat. Za ty penize fakt slouzi vyborne.

      0 0
    • metronom  

      Neni lepsi si koupit jednotlivy imbusy v zelezarstvi?Jeden kvalitni stoji asi 20Kc

      0 0
      • RomanH  

        Taky jsem drive jezdil s jednotlivzmi imbusy, ale ty obycejne se brzo vymackaji, snaze to rezne (i pres obaleni v igelitu), nutnost stahovat gumickou vice imbusu k sobe a nasledna horsi manipulace a je treba davat pozor na propichnuti duse – peclivejsi ulozeni. Proto jsem se casem dopracoval k tomu klici od Authora (ten cerveny – ostatni byly tezke a zbytecne velke). A ten Topeak taky nema chybu.

        0 0
    • blick  

      Multiklíč Crank Bros

      0 0
      • shamaan  

        Souhlasim s „blickem“.. CrankBros 17-multitool je fakt super. Koukni sem: http://www.crankbrothers.com/…_multi17.php

        0 0
        • RomanH  

          Kovar tu psal neco o spatnych zkusenostech – mekke imbusy…

          0 0
          • kovar  

            jo jo, ten cerveny Author, ktery pouzivam doma, ma ty imbusy mnohem tvrdsi nez ta 17 od CB

            0 0
          • shamaan  

            Tak to nedokazu posoudit, ja ho mel puceny od kamarada na par svihu. Mne osobne se na nem libi to ze je dost kompaktni, zadny prebytecny casti. Taky ten nytovac spojenej s centr. klicema je zajimavy reseni.

            0 0
          • blick  

            zatím nenám problém, až nějekej strhnu dám vědět..

            0 0
            • kovar  

              nestrhnes, jen trochu hrany zakulatis a ani to nebude branit jeho dalsi funkci. Vsak multiklic se nepouziva zas tak casto. ja jen, ze za ty penize by mohl CrankBrothers mit kvalitnejsi imbusy, aspon jako ten cerveny author, vzdyt oba jsou made in PRC i s Topeakem. Topeak taky neni bez chyby, ten Topeak Chaintool, ktery vozim na druhem kole tez neni bez chyby, trn nytovacky miri trochu jinde nez ma, ale nytovat se s tim da. To same krive vyrezani zavitu jsem nalezl u vsech Topeaku, co jsem si prohlizel (3 kusy – Alien byl meni nimi) Imbusy jsem u Topeaku jeste nepouzil, radeji, abych nedosel dalsimu zklamani :-) Cinska preciznost a ocel :-)

              0 0
              • RomanH  

                K te asijske preciznosti – kdyz jsem byl v Pakistanu, tak jsem koukal, jak borci delali na ulici pilnikem vybrus valcu u nakladaku. U nas se hraje na setiny milimetru, tam se vezme pilnik a zkusene oko a ruce pracovnika. Ale na druhou stranu – nakladaky jezdi, silene prelozene prekonavaji Himalaj… proste tam jsou jine meritka na presnost.

                0 0
      • HT Adam  

        Mám m17.

        Nářadí jsou stáhlé gumičkou, která je hodně, ale hodně natěsno, sundat ji v rukavicích nebo ve vlhku nejde, proto vozím bez, to se pak ale ošoupe Elox a v baťohu rachtá.

        Nýtovačka má malou páku, čep se mi sní nepovedlo rozlomit.

        Podložky mezi nástroji dost chytají špínu, po chvíli začne chroupat a bez vyčištění se rychle opotřbujou.

        Na čepech co drží nářadí pohromadě je dost málo slabého loctitu, když se povoluje něco více dotaženého, tak se celé multinářadí povolí, samozřejmě jde vyřešit silnějším (zeleným) loctitem.

        Dost rezne, asi to nijak nevadí ale nevypadá to hezky.

        Celkově tedy spíše zklamání. Dostal jsem ho jako dárek, tak je mi blbé ho poslat dál do světa…

        0 0
    • blue.sun  

      Jednoznacne Topeak, at uz Hummer nebo Alien, oba jsou super, i ve Velu je v testu hodnotili velmi dobre. Ja sam mam Hummera a jsem s nim naprosto spokojeny.

      0 0
      • Yann  

        Mam toho Aliena – taky spokojenost. Dost ho pouzivam, imbusy se nevymackavaji a nytovacka po nekolika pouzitich stale bez opotrebeni.

        0 0
    • JJ  

      Ja mam Parktool MT1, ale to se mozna neda nazvat multiklic + nytovac od EXU (od ty doby co vozim retezy sram, sem ho nepouzil:)

      0 0
      • pegas  

        Nedavno byl test multiklicu ve Velu nebo v Czkloservisu,ale myslim,že ve Velu z prosinca..

        0 0
    • Yetis  

      nevíte někdo rozměry multiklíče Lezyne Storage Drive ,nedokázal jsem to dohledat, děkuji

      0 0
    • plzakj  

      Vozim 12ti klic od force. Ma nejtovacku, klicek na niple i Ucko na ventilek. Mam ho na dvou kolech. Uz Xkrat zmoknul. Za tu cenu… vyhovuje mi tvar- vejde se dobre do podsedlovky.

      https://www.bike-eshop.cz/…ce-12-funkci

      0 0
    • MirosPikos  

      BLACKBURN Switch Multi Tool

      0 0
      • embi  

        dnes mi prisel z nemecka Blackburn big switch :D

        0 0
        • MirosPikos  

          Mám vlastně taky ten big switch. Nesnášel jsem něco delšího povolovat celým multiklicem. S tímhle se pracuje o poznání lépe.

          0 0
          • pepek  

            A to když máš 5 jednotlivých inbusů, nýtovačku a jeden torx – to je pohoda práce.

            0 0
    • Fazzy  

      Mám tohle https://www.cycology.cz/…re-p1093569/?… . V podstatě jen levnější alternativa toho Blackburnu. Pokud někdy nevypadne kulička z tý „ráčny“, což by znepohodlnilo práci, tak se s tim dělá líp než s klasickým mulťákem. A ten futrál alespoň nerachotí v cajkbidonu, případně netrhá kapsu u dresu.

      0 0
    • plysovykozisek  

      Já mám toto je to malé, skladné na moje potřeby vyhovující. Dal jsem za to kdysi kolem 600kč ±.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.