• Otto

    Tak jsem fčéra prošel obchodíky ve Zlíně s tím, že si po špalících Alhonga za 49kč (brzdí obstojně) a Jagwire za 100kč(brzdí dobře) koupím něco, co bude brzdit výborně. Ovšem dát za jeden pár 470–500 kč, to je poněkud …přehnané za kus gumy. Takže se chci zeptat, kde se dají koupit za rozumnou cenu? Na ishopech jsem je nenašel.

    0 0
    • Daf  

      Oni zas tak vyborne nebrzdej, ale vydrzej zatracene dlouho. Daji se koupit v baleni k Sram brzdam (zasunovaci gumicky) a jsou o hodne levnejsi.

      0 0
    • Pebe  

      Nevim jaké Kollstop, ale zkus BBB trojbarevné, za 599 jsem koupil 4 špalky is černýma botkama, samotný gumičky jsou kolem 300,– za 4ks.

      0 0
    • Iroo  

      Včera jsem si koupil 2 páry po 219 Kč (jenom náhradní gumky) v Havířově v Rizzy Velotrade. Jsou origoš zabalené, made in USA… Ta cena mě docela udivila, protože je dodává i BP Lumen a ve Velu měli cenu 299. A že moc nebrzdí? Za sucha ti asi těžko bude něco brzdit líp, za mokra je to trochu horší, ale pořád je to proti jiným špalkům v pohodě.

      0 0
      • Vilém  

        Jezdim cerveny,ne do botek,za sucha brzdi super,ze mokra vubec,uz jsem s tim mel nekolikrat problem.Vydrz vyborna.

        0 0
    • TinkTink  

      Maj je tady taky…jestli chces, muzu ti je sehnat…ale napis mi pripadne maila…samozrejme levnej nez kolik rikas :))

      0 0
    • McBlacky  

      už se tady o tom napsalo hodně v jinech threadech. s tou výdrží – na jaře jsem během 80km ultra blátivýho závodu odepsal 1/2 špalku KS red/black a na tý druhý jsem od tý doby ujel cca 4000km a drží pořád, takže kdybych to tak nerozprasil tak 10tkm se na nich imho dá najet. ALe zase výhoda byla že jsem tam nenechal ráfky jako jiný raceři co měli shimano gumičky a jinej póvl…

      0 0
    • kovar  

      červeno-černé KoolStop jsem viděl v Želechovicích naproti obchodního střediska. Ale nevím, za kolik.

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…ty mam…tak presne tydle ti v zime budou uplne na prd…cerveny jsou na zimu lepsi…

        0 0
    • Honzin  

      Koolstopy vymenny gumicky maji na www.trinnity.cz/ 194,– (v Plzni v Heposu za 220,–) a cely za 390,–. Ja mam cerveny a nemuzu si na ne stezovat, podle me jsou super. Doporucuju ale koupit nejaky noname kartridze za stovku a do nich uz jenom dokupovat gumicky – to se fakt vyplati.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.