pomóóóc. Přestávají mi brzdit kotouče

13 nepřečtených
  • peg

    Mám měsíc nový kolo a zadní kotouč mi přestává nějak brzdit. Čím dál víc musím mačkat a už pomalu budu u řidítek. Už jednou jsem to utahoval, ale zase se to jakoby povoluje. Jsou to hydraulický kotouče. Přední taky trochu, ale ne tolik jako zadní. Nevíte čím to je? Moc dík za rady.

    0 0
    • RomanH  

      Zavzdusneny.

      0 0
    • chemik  

      Někde jsem četl, že se u téhle brzdy samovolně povoluje (no spíš asi utahuje) ten šroubek, kterým se seřizuje vzdálenost brzdové páky od řidítek. Tak na to zkus juknout než začneš laborovat s kapalinou.

      0 0
      • Smepet  

        Ahoj,
        musim to potvrdit. Jestli cetli v casopise velo test Garry fisher sugar race, tak tam psali, ze se ten sroubek povoluje. Ja jsem si shodou okolnosti ty komponenty z toho kola koupil a musim potvrdit, ze se mi zadni brzda kazdych 50 km povolila az skoro k riditkum. Chce to koupit ten tmel na zavit, ale protoze to je nove, hodim jim to na hlavu at se snazej.

        0 0
    • peg  

      Díky za Vaše rady. Ale teď nevím, musím se podívat, jestli se ten šroubek zatačí zpátky nebo ne. Pač pak by ho za chvíli nebylo kam utahovat. A ještě o jaký tmel se jedná?

      0 0
      • wroum  

        locktite na zavity. ale bohate staci trosku vterinoveho lepidla, popripade i lak na nehty.

        0 0
      • Sethi  

        ten samej problem, ta sama brzda, zajistit sroubek proti otaceni a je po problemu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.