• bajker

    Pobřeboval bych poradit nějakou značku která dělá opravdu velké helmy na kolo. Můj bratranec má velkou hlavu a nemože nikde sehnat helmu ani v Brně ani v Praze. Má ji moc širokou. Nevíte o něčem zatím jezdí s helmou na motorku.

    0 0
    • Daf  

      No hele zrovna mam doma uplne novou gelmu Briko (vyhral jsem v tombole :) Cervena a velikost XL. Je to opravdu velkej skopek a nikdo znamej nema dost velkou hlavu. Je to obyc helma nechal bych to za par kacek. Myslim ze je do obvodu az 62cm. Mohl bych poslat foto.

      0 0
      • bajker  

        On má obvod hlavy 64cm, zkoušel vše možné, ale hlavu má moc šírokou, takže tam žádnou nedostal je to kus chlapa 190cm výška a váha asi 140kg.

        0 0
    • mosquito  

      no uplne super velky a pohodlny jsou hokejovy helmy… ale to asi nechces, ikdyz si schvalne nejakou zkus a budes koukat jaky jsou ty cyklo krusky

      0 0
    • SavaH  

      Uvex, ale cena je taky velka :)

      0 0
    • m-k-1  

      Podle osobní zkušenosti – UVEX Supersonic RS – cca 2300 Kč, nebo levnou Kedku, nejlépe seděla Jacko za 1k.

      0 0
    • náčelník  

      Kdysi jsem někde četl, že snad Cratoni dělá dva druhy přileb – s oválným a nebo s kruhovým otvorem pro hlavu.

      0 0
      • Matts.  

        Oválne používajú cyklisti, kruhové poslanci v parlamente.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.