bikeři z Brna, Prahy-prosím poraďte

14 nepřečtených
  • vlk

    Sháním mtb tretry specialized mtn-r ty kožené prostě model 04 ty sportovní.Nevíte kde v Brně a kde v Praze je prodávají.já sháním velikost 45 a v Olomouci a Ostravě je už v této velikosti nikde nemají.Tak se chystám do Brna a do Prahy do obchodů.Děkuji

    0 0
    • Darkson  

      já kupoval semišový v praze v bikeexpertu na karlově náměstí, tak jim pošli mail nebo zavolej, jestli je maj

      0 0
    • vlk  

      ještě bych dodal v podstatě mi sedí jen sidi bulet 45,5-zkoušel jsem kamošovi a spezialized 45-ale měli jen semišový-chci kožený.Příští rok mají být spezialized uzší tak se bojím, že do těch už se asi nevlezu a sidi jsou beznadějně vyprodány ve velikosti 45,5 a to i u distributory.To aby mě někdo neodsuzoval, že tu píši takové příspěvky

      0 0
    • Daf  

      nebo zkus 69

      0 0
      • Pá-dlista1  

        …sponkou ve vlasech vyskrabeme tady ten beton, vypacime mrize, prelezem plot, prepadneme straze a probijem se ke kosmikovy… Nebo pouzijem tenhle teleporter. …a nebo v nejhorsim pouzijem tenhle teleporter.

        :)))

        0 0
        • MartinXC  

          Hele, ty nejen že v práci chatuješ, ale dokonce si čteš i komiksy ? :-)

          0 0
      • vlk  

        tož to jsem nějak mimo obraz co to je zkus 69

        0 0
    • ivovi  

      Spesly sem v Brne myslim videl v http://www.hape.cz

      0 0
    • Roman  

      Skoro bych si byl jist, že jsem je držel a prohlížel v Brně u Šírera na Vídeňské „na nástěnce“ nahoře v levo vedle sid – prověř to telefénem.

      0 0
    • DyEm  

      u Šírera (Brno) jsem kupoval Speělový rukavice a držáky na flašky

      0 0
    • slou  

      Loni jsem si kupoval Spešly u

      ATREX, s. r. o. Kubíčkova 8 (OD Akát) 635 00 Brno Bystrc tel.: 546 215 161

      nebo:

      Bubeníčkova 46 (Stará Osada) 628 00 Brno tel.: 548 530 451

      Jestli je maj i letos nevím ale stačí brnknout, ni .

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce

Podobné diskuse