• peg

    Prohlížel jsem si pár cyklobazarů na netu. Asi se tam samozřejmě objeví pár kradených kol. Ale čemu moc nerozumím, tak je, že většina kol co prodávají tak to jsou Cannondale. To jsou tak špatný kola nebo se tolik kradou nebo jak je to? A třeba jsem tam vůbec nenarazil na RockMachine. Může mi to někdo prosím objasnit?

    0 0
    • Matts.  

      U nás keď ti niekto núka kradnutý bike,tak jedine Cannondale. Veru neviem čím to je.

      0 0
    • peg  

      Takže kola v bazarech nekupovat. Jsou tam z 95% kradený jo?Ale je zsae divný, že se tam objevý i pár co mají papíry. A že by se každej den ztratili dvě kola Cannondale, to se mi taky nezdá. Tak já nevím.

      0 0
      • gomolka  

        Kola v bazarech? Až někde potkáte Apache TankaTave v diskový verzi a L velikosti, tak mi dejte vědět kde to je?! Přijedu a v doprovodu policajtů zkontroluji serial nr., jestli to není ten můj ukradenej drobeček ???!!!

        0 0
    • Nikdo  

      Cannondale je jednoduse masovka, u nas na jihu je to mozna 3. nejrozsirenejsi MTB znacka (za Authorem, Meridou), kdyz nepocitam vykopavky a supermarketovky. Ja bych to nechtel.

      0 0
    • náčelník  

      Když už si někdo koupí Cannondale, tak je na tom asi finančně velmi dobře. Takže pro něj není problém mírně jeté kolo prodat a pořídit si nové.

      0 0
      • peg  

        No vidíš to. To mě nenapadlo. Ty asi nebudeš úplně blbej :)))))))) Ten nick máš asi po právu :)))))))))))))

        0 0
      • McBlacky  

        dost se jich prodává po sezoně, protože kdo jezdí opravdu hodně tak má co sezonu new bika,

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To je jasny, protoze za sezonu to kolo odrovnas tak, ze je vyhodnejsi ho prodat a koupit cely novy, nez menit opotrebene komponenty.

          0 0
    • freeride  

      Hmmm tak s timto nemam moc skusenosti.. Ake internetove bazary poznate?

      0 0
    • peg  

      www.cyklobazar.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.