• till

    Potřeboval bych poradit jaký si mam koupit nový brejle, o víkendu mi upadla pacička:-) Nevíte jestli je dělá taky Northwave? Pokud máte www adresu na ňákýho výroce, tak budu rád když mi jí napíšete. Díky

    0 0
    • rasto  

      www.rudyproject.com (.cz?) napr. ekynox. jsou drahe. ale moc moc dobre.

      0 0
    • pit  

      Pridavam hlas pre Rudy Project…konkretne mam Kerosene aj s dioptrickym klipom. Jazdim ich uz druhu sezonu a su bozske. Ako vravi kolega nado mnou, su drahe ale moc moc moc dobre…

      0 0
      • rich  

        preco si neriesil dioptrie kontaktnymi? ja som doteraz nosil kontaktne, ale chcel by som mat alternativu (rano mi spadne posledna do umyvadla… :-)) a rudy mi vychadza najlepsie. mas tam nejake specialne dioptr.skla?myslim mimo odlahcenych plastovych → tenke „skla“ a pod. co zorne pole – netrpi tym klipom? pripadne drsnejsi zjazd, neposkakukuju, nepadaju …?zahmlievanie? skreslenie odstupom od slnecnych skiel?

        0 0
        • pit  

          Voci kontaktnym mam nejaku averziu…proste si nerad nieco pcham do oka :-) V klipe mam klasicke odlahcene plastove skla. Zorneho pola som sa bal aj ja,ale je to uplne v pohode, skreslenie som nepostrehol. A co sa tyka habania a nadskakovania klipu? Poviem ti,ze ani neviem,ze ho vozim :-)))

          0 0
          • onegear  

            S klipem moc doporucuji vyzkouset ! Mel jsem jedny – diky klipu se mi dostaly cocky tak blizko k ocim, ze mi rasy narazely do cocek a musel jsem je prodat. Dost draha zkusenost.

            0 0
    • Daf  

      Ja jeste hodim do placu Briko. Rozhodne to jsou spickove bryle se spickovou optikou.

      0 0
    • radek z BF  

      Z prispevku neplyne, jestli s dioptrickym klipem nebo ne… Pokud „bez“, tak Axon, jsou za pusu a pocela pouzitelne… Vozim je 5 let a nemenil bych…

      0 0
    • biker007  

      taky hlasuju pro rudy project, kontrektne model Kerosene.

      0 0
    • shamaan  

      Rudy Project jsou urcite super.. ale me tak trochu vadi jejich cena. Ja osobne vozim UVEX 4box a plna spokojenost..

      muzes se na ne mrkonout na adrese:

      http://www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

      0 0
    • Staenly  

      Ja mam relaxy a sem naprosto spokojenej, jenom ted v zime se mi trochu zamlzovali…

      0 0
    • MARIN  

      Prihazuju na RUDY PROJECT

      0 0
      • rich  

        a ja zdi niekto Rudy Ekynox / Ekynox SX s klipmi? tam sa mi zda, ze su o nieco mensie ako pri Kerosene. Neprejavi sa to na zornom poli?

        0 0
        • M@rtin  

          Mám Ekynoxy a ve srovnání s Kerosenama mi připadají větší. Mají však ve srovnání s Kerosenama trochu jinačí „geometrii“. Mě seděli Keroseny pomalu na čele a Ekynoxy v pohodě. Trochu záleží kdo má jaký xicht.

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.