• till

    Nevíte jestli je tohle ta barva? http://mtb.netbox.cz/…PIC_0059.JPG

    0 0
    • Meesha  

      Podle ty fotky to spis vypada na neco jinyho. Tipoval bych stribrnou metalizu nebo chrom, ale na RB barvy sou tu jiny odbornici…

      0 0
    • Petr Heinik  

      Na fotce je ram v provedeni Brutal Finish.

      0 0
    • xshreck  

      Neví někdo jakou váhu má rám RB v tomhle provedení ve velikosti 20–21?

      0 0
      • KAPLIS  

        Ušetříš asi 50–100g.

        0 0
      • marapara  

        No klasický RB CRR s bílou barvou má 1780 gr. BF je o něco lehčí, ale max do 100 gr, spíš méně.

        0 0
    • Toutou  

      Brutal finish… člověk by čekal fotky totálně rozm*danýho RB :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dovolím si oživit vlákno. Potřeboval bych tip na nějaký lak aplikovatelný na surový hliníkový rám. Povrchová úprava rámu je příčné přeleštění surových trubek hrubou stranou houbičky na nádobí. Rám vypadá to podle mých představ, ale potřebuji tomu dát nějaký průhledný, odolný a trvanlivý kabát. Máte někdo zkušenost?

      0 0
      • jiri.kostinek  

        Chystám se na něco podobného, zatím jsem průzkumem dospěl k tomuhle: Molotow Premium varnish glossy – https://www.barvyvespreji.cz/…ossy-400-ml/

        Ale třeba někdo poradí lepší variantu.

        0 0
      • lazza  

        No, prošel sem stejným příběhem a lak je – po zkušenosti – špatný řešení. Získá to matnou patinu, loupe se to, není to vůbec hezký.

        Nakonec sem to znovu odrbal na čistý raw a je to úplně nej. Pokaždý, když to lehce zešedne, přejedu brusným rounem (asi alternativa houbičky) – snadno a během pár vteřin odstraníš jakýkoliv poškrabání. Pak očistím čističem na hliník, lehce zakonzervuju ochranným olejem na hlínu a konec. Vypadá to po tomhle zákroku pořád dobře, surově, kovaně.

        0 0
        • goofy  

          Přesně tak. Tak jsem to kdysi řešil a po po konzultacích s různými lakýrníky jsem zůstal u surového RAWu a občas přeleštit.

          0 0
          • lazza  

            Já to zase konzultoval tady, ale sám sem si tu slepou cestičku nejdřív musel prošlapat, než uvěřil. Stálo mě to asi tři dny strašný dřiny, když sem z toho strhával ten bezbarvej lak :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.