Výlet do Rabštejna 13.8.-18.8.

19 nepřečtených
  • SavaH

    Ahoj všichni! V termínu od pátku 13.8.do 18.8.2004 pořádám výlet do Rabštejna nad Střelou. Sraz je v pátek 13.8. ve 13:00 na stanici metla ZLIČÍN. Pojedeme směr Rakovník a pak na jihozápad do Rabštejna. Celkem asi 100km s plnou polní(o: stan + spacák + oblečení). Na místě jsou 2 stany o kapacitě 5 lidí a zatim svou účast potvdili jen 4… Máte-li zájem, prosím, pošlete i email na SAVAH@SEZNAM.CZ Díky a těším se na všechny, co pojedou. Po emailu můžu poslat více info:o) SavaH

    0 0
    • fousac  

      jj… uz se moc tesim.. :) a zuzka jede taky.. :))

      to zas bude akce.. ;)

      tak lidi, hlaste se!!!

      P.S. nebyl by k zapujceni nosic na sedlovku??

      0 0
    • McBlacky  

      tak zatim to vypadá, že přijedu v neděli večer a pojedu ve středu kousek s váma, ale pak jedu do Vlašimy (asi chcípnu na biku s báglem).

      byl by pro mě flek ve stanu? nechci sebou vláčet i stan to už by bylo moc

      0 0
    • Martin  

      Po-Ut-St bude jezdit po okoli Rabstejna? (a zapni si nekdy ICQ:-)

      0 0
      • SavaH  

        sobota – úterý se jezdí v okolí.Je tam opravdu nádherně a mnoho míst, kam se podívat. BTW ICG mám zapnutý tak od rána od 10. a ještě jsem ho nevypla=;o)

        0 0
    • SavaH  

      Jen připomínám, že odjezd je již zítra!!! Huráááááá! Takže kdo chcete jet, neváhejte a přidejte se!

      0 0
      • jecnak  

        Je mi lito, ale taky se musim doma ukazat z jinych duvodu nez jsou jidlo a spanek a mimoto mam na vikend hafo prace, ktera mela byt udelana uz kdysi davno …

        0 0
        • SavaH  

          Co můžeš udělat dnes, počká i na zítra. A víš jakej den nikdy nenastane? Zítřek. Takže buď v pohodě;)

          0 0
    • McBlacky  

      takže pro všechny co to prošvihli velká škoda je to ultra hustej terén, už jsem objel v ČR leccos, ale tohle je fakt pecka, místy teda to nejde jinak než bike na zádech, ale turistický značky jsou tam navrženy pro opravdové maniaky, místy by se hodilo něco 200/200 ale vetšina věcí jde pokácet i na XC biku místy s technikou, místy ze štěstím, tak jako tak jsem se smotali snad všichni a někdo i víckrát :-)

      28/8 se tam jede race, po kusu trati jsme to dávali a uvažujeme, že přijedeme pozávodit, protože to stojí za to http://www.mujweb.cz/…west%2Dtour/

      0 0
      • Beeda  

        Blacky, pokud mate odvoz a misto, tak bych jel (toho 28.8.), dej vedet. B.

        0 0
        • jecnak  

          Tak tak, pokud by byl odvoz, atk bych se i pridal.

          0 0
          • fousac  

            taky bych se pripadne vetrel.. ;)

            0 0
            • Beeda  

              Hele, kdyz nebude auto, co to dat vlakem z Pha do Zbiroha, a pak po ose cca 35km na protazeni, den predem pod stan??

              0 0
              • McBlacky  

                to je zbytečnej Hard core… vlakem se dá do Rakovníka a pak 16km po vlastní ose, by se dalo i v den závodu… Blbý je že já nebudu moc, zrovna 28/8 mi odjíždí přítelkyně na 5 měsíců na stáž, kdybych jel na závody to by mi asi neprošlo :-(

                0 0
      • fousac  

        kdo nebyl, prohloupil.. :)

        super akce.. pres den na biku, v noci na kaši.. :)))

        bejkovani vyborny, kazdej si prijde na svy.. (viz vise blacky..)

        a chlemtat po nocich sampus misto lahvacu (ve stejnem mnozstvi..) taky neni zly… (az na ty rana.. )

        jeeeee ja se tesim na pristi rok…

        0 0
        • Martin  

          Tomu se tuším říká pojízdný večírek…:-))))

          0 0
        • SavaH  

          Zapomněl si dodat jakej šampus jsme bumbali-kopřivku. Sice nevím co to přesně a z čeho bylo, ale bylo to dobrý.

          0 0
          • fousac  

            to asi nikdo nevi, z ceho to bylo… :)

            ale bylo to dobry.. uz patrej zdroj pro pravidelne dodavky na zbraslav.. :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.