• pitelboy

    Ahoj BIKEŘi !!

    Nevíte jestli nějaká firma vyrábí ROVNA CARBON řídítka o šíři tak 640mm ?? A kde by se dali sehnat ??

    díky JiRKa

    0 0
    • LESTIC1  

      levny jsou BBB, ty maj asi vsude snad take Amoeba a jinej shit siri neznam zda se mi, ze takhle siroka budou k sehnani jen tezko

      mam race face next xc ale bohuzel maj 580 mm fsa k force maji 600 mm

      0 0
      • ravel  

        BBB maj fakt vsude. Docela Ti je doporucuju jsem s nima spokojenej. P.

        0 0
      • lubos  

        Ty BBB jsou karbon, nebo alu potazenej karbonem ?

        0 0
          • lubos  

            Takze alu potazenej karbonem.

            0 0
            • hýbňoš  

              to není alu potažený karbonek tam sou jen alu koncovky na rohy

              0 0
              • lubos  

                Cituju:

                Technologie RTM:Spojením karbonového vlákna a slitiny 2014 dostaneme dokonalou smžs pevnosti,tuhos­ti,lehké váhy a odolnosti.Ochrání vaše ídítka p ed zlomením pod tlakem.

                Ale jak je to mysleno, nevim. To s temi koncovkami jsem v ruce mel, a cisty karbon to nebyl.

                0 0
              • Meesha  

                To tvrdej vsichni prodavaci, ale je to jen potazenej hlinik, stejne jako ty amoeby nebo 109g od Pellsu. Vzdyt je to uplne jinak upleteny nez carbon a sou taky lehci nez carbon…

                0 0
      • Seppy  

        BBB je shit jo?

        0 0
    • vlty  

      Pells dělá nejširší karbonový 600mm ale zas maj dobrý ceny.

      0 0
    • Lada1  

      syntace . u nas prodava Subito.

      0 0
    • Daf  

      Obavam se ze takhle dlouhy se nedelaj. Ale i kdyby jsi nejake sehnal ja bych mel docela obavu o jejich dostatecnou pevnosti. Byt tebou tak radeji volim kompromis a to vlastovky s nizkym pruhybem.

      0 0
      • Aiax  

        Delaj:
        AiAx (2004–07–01 19:54:35)
        > > široká rovná řidítka
        Komponenty Jen pro uplnost (ja uz jsem si poridil vlastovky a salsa se k nam stejne asi nevozi): www.salsacycles.com/…dlebars.html A delaji dokonce 660mm karbon!PRO MOTO™ CARBON FLAT BAR 660mm width with graduated ends for easy trimming 5° bend, 25.4mm clamp Carbon weave finish with CrystalCote™ Approx. 125 grams

        0 0
        • Aiax  

          www.salsacycles.com/…dlebars.html a sehnat by se daly v Nemecku v e-shopech

          0 0
          • LESTIC1  

            Nojo Salsa, to ja moc rad, ty meli snad prvni MTB predstavce, sama ocel, majitel takovej brejlatej a sympatickej dlohovlasej typek , myslim Ross se jmenuje, jednou jsem s nim i mluvil, skoda, ze to k anm nikdo nevozi, jedna z mala kultovek, co se drzi, bral bych od nich alespon hrnek:))))

            0 0
    • vratan  

      nejake karbonove riaditka zn. eleven som videl u sirera. www.xcr.cz

      0 0
    • Cyclonet  

      Já bych se těch Amoeba nebál, jezdí s nimi hodně lidí a neslyšel jsem o problému. Mají 620 mm a 170 g.

      0 0
      • pitelboy  

        Asi pudu do tech AMOBA → 620mm uz je dobrej rozmer. Sice to neni mích 640, ale aspon neco. Este sem ted zacal premyslet o tech vlastovkach s malim pruhybem. Ale nechci se vzdat rohu. Je tu nekdo kdo presel z rovnych na vlastovky ? Jak moc velky je to rozdil ? Jak dlouho ste si zvykali ? diky JiRKa

        0 0
        • pitelboy  

          Nevite nekdo za kolik by se dali sehnat ty carbon riditka " SALSA PRO MOTO™ CARBON FLAT BAR "?
          Ja nemecky neumi ani slovo a hledat na nemeckym vebu by pro me bolo utrpeni…

          diky

          0 0
    • zwwak  

      Mám stejný požadavky. Když jsou karbonový řidítka dlouhý, tak zas nemaj na koncích výztuhy na rohy, nebo to jsou zas šílený vlaštovky. Taky sháním, kde se dá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.