• LP

    Jak se branite proti oderu ramu lanky a bovdeny??? Nebo vam je to jedno?

    0 0
    • Vincent  

      Me je to uplne jedno.. Ale myslim ze se prodavaj takovy maly karbonovy flajstry proti poskrabani ramu od boudenu..

      0 0
    • Tominec  

      Používám obyč. průhlednou lepící pásku. Zdálky to není vůbec poznat. Potřeba to myslím je, jelikož v místě styku bovdenu a hrany vzpěry na zadní vidlici mi vznikl malý zářez. Páska má jen tu nevýhodu, že po nějaké době se pod ní dostane prach a je třeba ji tak jednou za rok vyměnit.

      0 0
    • Franta  

      Docela to vadi a takova brzdova hadicka dokaze taky udelat peknou neplechu, krom toho ze se sama probroui tak i se pekne zahloda do ramu ci nohou vidlice(to kdyz je spatne vedena :-) V razzu v praze maj MX folie, plato asi 30×30cm za 160kc, asi 1mm silne a paradni vec. Doporucuji..

      0 0
      • LP  

        dik za rady

        0 0
        • pitelboy  

          Ja to oblepuji bud cernou nebo prusvitnou izolackou ! Ale nejlepsi sou ty KARBONOVY samolepky, ale sou svinsky drahy…

          0 0
          • Lister  

            Tak já mám všechny kritické místa podlepené samolepícíma záplatama na duše. Máš to hned hotový dobře se to stříhá, pokud nepotřebuješ celou. 6 kusů asi za 25 korun. Většinu jich tam mám už přes tři roky.

            0 0
    • pavitas  

      ze se to odira mi je jedno. to mi spis vadi, jak to vsechno zvoni (bovdeny, hadicky, retez) pri skakani, hlavne ve meste. si pak pripadam ze sedlam popelnici s kovosrotem :)

      0 0
    • Meesha  

      Ja mam ty nejpotrebnejsi mista polepeny karbonovejma nalepkama od Exu. Stoji asi 60 Kc/6 ks.

      0 0
      • pitelboy  

        No a zadni stavbu mam omotanou DUSI. Je to ucinejsi nez neoprenovy a podobny navleky. Staci si pockat az z naky duse utrhnete ventilek nebo udelate takovou diru kera uz nejde zalepit a mate to zadarmo (skoro)…

        0 0
    • MARIN  

      Je mi to jedno – nez to ten bovden prodre skrz stejne to praskne driv nekde jinde :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.