moznost vyladeni u Marzocchi MXC Coil verze

18 nepřečtených
  • Air

    jake je rozpeti tvrdosti pruzin u MXC Coil verze? Jde to dat z uplne mekke-zehlicky az na tvrdou vidlici? Ptam se protoze u myho Suntoura XCP 75 to nema smysl – vidle je tvrda porad :) Jaky tedy je rozdil? Jo a reknete mi jak muze Coil vazit 2100 g a Air 2050 g, kdyz Coil ma navic dve pruziny?

    0 0
    • lubos  

      Rozdil by mel byt dle udaju asi 160g. Malo, se mi to zda. Nevim. Ale Coil vazi asi vic nez 2100g. Pokud je tam nesrovnalost, tak jeste muze byt pripadne s alu sloupkem :) Tam se to srovna.

      0 0
    • TinkTink  

      Kdyz budes uvazovat pouze jenom jeden typ pruziny a nevymenis je, tak to z te vidlice neudelas…leda by jsi dal pruziny + vzduchovej ventil – tahle by jsi si mohl ve vidlici udelat i podtlak a zmensit tvrdost pruzin :o)…

      2050g air nebo 2100g coil? To je naky divny…

      0 0
      • Air  

        jo, je to divny, ale tak to uvadi marzocchi…

        0 0
        • TinkTink  

          Hele…nechces si zitra na Drtici vyzkouset toho MX COMPa? Z Ovy to mas kousek, ne?

          0 0
          • Air  

            rad bych, ale asi se tam ani tak nedostanu. Jeste bych se ti ozval. zatim diky

            0 0
        • lubos  

          Myslis ty jejich sheety ? To jsou dost od veci. Mrkni na jejich web to technical area → weight list. Jsou tam skutecne vahy bez sloupku. Ten je zvlast odvazen v tabulce dolu.

          0 0
          • Air  

            jo, uz jsem koukal, rozdil Air a Coil bez sloupku je 158 g. U Razzo tvrdili, ze 2 pruziny do Air verze by vazily asi tak 250 g, takze to bude neco mezi :) Zalezi urcite i na tvrdosti (sile) pruzin.

            0 0
            • vlty  

              no a taky když tam dáš ty pružiny, tak se tam vleze o to míň oleje ne? tak to by taky mohlo udělat nějakej rozdíl na váze ne?

              0 0
              • Air  

                bartonicek i razzo tvrdili a vlastne taky Tink tvrdili, ze to je zanedbatelny… ja jsem si to ale myslel taky. Nikdy jsem ale nemel rozdelanou vidlici, natoz olejovou :)

                0 0
                • vlty  

                  no mylím, že zanedbatelný to nebude, když jsem strkal péro do MX Comp ETA to tý haxny se vzduchem tak jsem oleje musel ubrat. ale už si nematuju kolik toho bylo…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.