• Vincent

    cau, jezdite nekdo plaste point big foot 26×3"? Docela by se mi libily na freeride a drsnejsi zachazeni.. Tlumi aspon trochu narazy? Jak rychle se sjizdej? Maj super cenu a ze to po ceste moc nepojede mi je jedno. Dik za info.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jo ja to vzadu jezdim. Jsou uzky. Sjizdej se celkem rychle a nedrzej zdaleka tak jako Gazza :( Vykon odpovida cene.

      0 0
      • Vincent  

        Sakra, to neni dobry.. Ty ses takovej zkusenej, co bys doporucil na zadni kolo? Na freeride, zadny XCko.. Melo by to drzet, byt siroky aspon jako maxxis mofo DH 2,35", ale radsi tlustsi.. Tlumit narazy, vepredu mam dvojbrejlu s 15cm zdvihem a pevnej ram, tak at to aspon trochu vyrovna zdvih :)) Taky to musi bejt odolny proti prorazeni a takovy zakladni veci.. Hlavne solidni cena a co nejmensi rychlost ojeti..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jak by ti tady par lidi reklo, ja nejsem zkusenej, ja sem jenom hrozne ukecanej:) On zas tak uzkej neni. Kdyby Gazza 3" nestal trikrat tolik a byl snaz k sehnani vozil bych radsi jeho, ale na tomhle se to da taky prezit. Uzkej je v porovnani s Gazzou, ten ma rovnych 7cm. Za ty penize to neni zas tak spatna pneumatika. Ted jsem ho vymenil za High Rollera 2,7". Nez to Mofo to bude urcite lepsi. Ale jsem zaujatej a nemam moc rad maxxise.

          0 0
          • Vincent  

            Me je prave maxxis celkem sympatickej, ma dobre ceny a dobry gumy.. treba to mofo se mi strasne libi, mam ho vepredu a za rok ani jedno prorazeni.. vlastne jednou… vjel sem na hrebik :) libi se mi nokiany, jenze maj dost nehorazny ceny.. ale proste nejsem tak bohatej abych kupoval levny veci.. jak je ten high roller 2,7" tlustej? jestli bych ho narval do zadni stavby pointa :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Urcite. Narves tam i 3" Pointa a myslim, ze i 3" Gazzu v poho. Ma ho soused a myslim, ze tyhle vsechny tam vozil, ale bavim se samozrejme o 24".

              0 0
              • Vincent  

                eeeee, me 24" kola moc nerajcujou.. :) spis 26".. ty mensi jako nemusi bejt spatny, ale zvedlo by mi to jeste vic vidlu :( uz tedka ma slusnej predkus ;)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  A budes jezdit ČP DH HT ?

                  0 0
                  • Vincent  

                    eh? :) to znamena cesky pohar DH na HTcku? :) zavody nejezdim, na to nemam.. spis jentak blbnu, dropy, skocky.. proste klasika, no.. isnspirace Russ Morell ;)

                    0 0
        • TinkTink  

          Noo…Padlista je jenom hodne ukecanej :o)))

          Lepsi nez MOFO DH to bude URCITE :o)) – to jsem vozil a to je o hodne horsi…ale zas se min sjizdi – ten Point je uz od pohledu jinej – ma o hodne jinou smes – mekci…

          Ale co se odolnosti proti defektu tyka, tak bych rek, ze vede 2,6" Point, kteryho ted vozim…2,35mofo jsem prorazil (kus od benzinky… :) )

          0 0
          • Vincent  

            jasne, jasne :) mozna si mel XC verzi :) na te moji mofo sem jel s uplne prazdnou dusi cca 8km.. v klidu.. rafek se nedotykal asfaltu.. proste kvalitka :) ten muj swamphing dh 2,35" je moc tenkej.. mnohem tenci nez mofo.. a to se mi nelibi, mam rad poradne gumy jak od Zetoru :)

            0 0
            • TinkTink  

              Noo…moooc vtipny – XC verzi jsem vozil na XC…asi 200km…je moc tezkej…a ma moc velky odpor…vzhledem k vlastnostem nevhodny…

              0 0
              • Vincent  

                njn, ja vahu moc neresim.. odpor ma velkej, to je fakt.. ale nijak mi to neva.. ale stejne si asi koupim nake pointy od tebe :)

                0 0
                • Mox  

                  Ja vozim 26" 2.6 a neni to spatne, sirka stejna jako treba Tioga DH 2.3, jedina nevyhoda je ze se docela hodne rychle sjizdi. Videl bych to tak na pul sezony, možna i meně. Ale u te tripalcove jsou uz zase vetsi spunty, takze by mela vydrzet dele.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.