• borda

    Doceůa by me zajimalo, jak dlouho vam vydrzi kufry (kolik km). Ja je mam asi 5000 Km a zacinam mit pocit, ze jsou celkem sjety.

    0 0
    • patnik  

      8 let, cca 20000 km. Celkem sjetý jsou, ale plně funkční, stejně tak pedály Shimano 5??. Už před lety jsem čekal, že se brzy rozpadnou. Teď mám pocit že mě to přežije.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Na silničních pedálech Look Carbon jsem objel nějakejch 120 000 km, pak už měly docela vůli i při novejch kufrech. Kufry na silnici – systém Look mi vydržely vždy asi 2 roky – do cca 50 000 km, ale to byly spíš sešláplý jak v tom člověk občas kousek popojde. Jinak na bajku kufry Shimano nějakejch 15 000 km a pedály trochu víc. Jestli si je sjel po 5 000 km tak buď si měl totální šrot a nebo nejsou sjetý a jen to chce dotáhnout perka v pedálech :-).

      0 0
    • HonzaV  

      Kufry od pedalu Shimano 515 jsem menil po 15000km, pedaly me asi prezijou.

      0 0
    • ivovi  

      Bych rekl, ze na biku docela normalni. Moje sh515 pedaly maji asi 17kkm a kufry uz sem 2× menil.

      0 0
    • MARIN  

      To hodne zalezi jak moc a taky po cem s nima chodis. Ja mam kufry tak na 2–3roky (10–30000km:)

      0 0
    • Žanek  

      Na kufrech Ritchey mám cca 16 tis km a vypadají, že ty pedály přežijou…

      0 0
    • Glum  

      Kurfy mi odchazeji po cca 15 kkm, coz zhruba odpovida zivotnosti tretry. Cim vic v tretre chodis, tim driv kufr odejde (u me se tyka zvlaste letnich SPD sandalu). Po 5 kkm je kufr drobne ojety, ale dotazenim upinaciho mechanismu pedalu se to kompenzuje. Pedaly vydrzi ruzne: Shimana 535 mam 35 kkm a az na jemny vakl funguji OK , Shimana 536 po 18 kkm jsou v pohode. Author absolutne odesel po 8 kkm, od 4 kkm uz mel vakl, piskal a upinaci zarizeni bylo treba ho neustale dotahovat.

      0 0
      • marhi  

        Tak to máte kliku. Já je odepsal asi po čtyřech tisících. No byli první a tak pár pádů. Červený looky nejsou holt na chození.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.