• wbiker

    Ahoj všichni bajkeři. Zajímaly by mě vaše názory a zkušenosti s Rubenama Acris? Sháním nějaký lehký pláš? (kolem 500g) na XCa přitom za sluišmou cenu. Teď jezdím Kednu Klimax, je sice super lehká (345g) ale hrozně uzká a vzorek taky nic moc. Dík za rudu

    0 0
    • TinkTink  

      Si myslim todle – http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
      • wbiker  

        Jo, dík, to už jsem četl. A taky hodně článků ve Velu, kde ty pláště hodnotí jako úzké a hladké. Co z toho si vybrat?:-)

        0 0
        • Žanek  

          Však taky jsou úzké a hladké :o)) To přece neznamená, že jsou špatné;

          0 0
          • TinkTink  

            No ale on nechce uzkej plast – aspon tak ten jeho dotaz vyznel :)

            0 0
            • Pavlos  

              att si kupi pythona

              0 0
              • miťo  

                Co treba Maxxis Larsen TT 2'? V kevlaru za 580kc, super balonek s vsestranym vzorkem. Trenuju na dratove verzi za 380kc a je dobry. Na zavody pouzivam Pythony a Scorpiona dopredu(na blato) a rikam si, ze pristi rok uz do nich ty prachy nevrazim. Ztratit 1000kc na strepu z pivni lahve je drahej spas.

                0 0
            • Žanek  

              Tu Kendu neznám, takže nevím,podle čeho to bude posuzovat. Jinak osobně mi 1,9" příde málo, pokud ale má fulla a jezdí XC je to pro něho dobrej pláš?.;

              0 0
              • TinkTink  

                Pythona neeee

                Hmm…XC je proste sirokej pojem…takze pro koho je jakej plast dobrej je sirokej pojem… :)…ja mam tedka Acrise vzadu…ale pojedu na nem, az slozim tlumic :)

                0 0
    • m-k-1  

      Acris nevím, ale před měsícem jsem nazul Sauruse. Zatím (800km) jsem maximálně spokojenej, vzhledem k letošnímu počasí je blátíčka dostatek a Saurus nemá problémy. A co mě překvapilo, je rychlej i na suchu a na silnici ho neslyšíš. Chce to vyzkoušet a uvidíš. Tady Ti jeden vychválí a druhej splive. Dost se tu diskutovalo o tom, že Rubeny po nazutí hážou. To je pravda, když jsem je nandal, tak házely. Ale když jsem nafoukal na tvrdo, házet přestaly a srovnaly se. Po 200 km jsem upustil a v poho. Nejsem si ale jistej, jestli tohle samý neni problém u všech kevlarovejch pláštů.

      0 0
    • m-k-1  

      Já měl kliku, prošlo mi to bez defektu. Pravda, trochu šlo stranou pohodlí, ale vybral jsem si lehčí terén a přežil jsem :))

      0 0
    • scret  

      Mam na Acrisech docela dost najezdeno. Podle me za ty love dobry gumy. Nic extra nejsou, jakoze by sis rekl, ze nikdy vice jiny nechces to ne. Ale za ty prachy… Jinak pohodlny jsou kdy je nevozis nafoukany hodne na tvrdo, defekty skoro nula!, pres malej vzorek celkem slusnej zaber, na silnici malej valivej odpor, na bahno moc nejsou, ale da se to. Kdyz nesmykujes, vzorek vydrzi celkem dost (na svoji vysku). Jeste pro upresneni, mam 70kg.

      0 0
    • wbiker  

      Jezdím spíš takové umírněné XC, žádný freeride. Ty 1,9 co mám nejsou špatné, ale je na nich hgrozně malé pohodlí. (nízký běhoun – vysoký tlak.) Jaký je ten Python? Nebo Mosquito, taky od Hutchinsonu, nevíte někdo?

      0 0
      • patman  

        Mosguite neni spatny plast na predek, na zadek nedoporucuji strasne rychle se sjizdi na tvrdsim podkladu ale v bahne je dobrej.

        0 0
    • McBlacky  

      kde se dá koupit v Praze v kamennym shopu acris silica? ví to někdo? nechce se mi obcházet a zkoušet to a zároveň bych ho potřeboval už na víkend – což mi eshopy těžko splní :-) dík

      0 0
      • Jenca  

        skus se podivat do smichoff bike (nahodou na smíchove) a pak jsem je videl i v bikelivu (mam dojem pankrac) a vsadil bych i na tyrše (v dejvicich)

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.