• mtbike

    Chci kupovat nove plaste na horaka do mekkeho terenu, nyni mam Ritchey Z-max. Muzete se prosim podelit o sve zkusenosti s plasti do mekkeho terenu od jinych vyrobcu, ze bych treba vyzkousel i neco jineho. Dik.

    0 0
    •  

      ja nekdy behem podzimu koupil hutchinson spider, tusim 26×2.0 a zatim spokojenost velika. ma pomerne vysokej a ridkej vzorek, a prijemne prekvapil i na tech par kilometrech asfaltu. jo a ani na pohodli si nestezuju… je to jeden z mala plastu v posledni dobe, u ktereho se netesim, az budu moct zkusit neco noveho;-)

      0 0
    • BB  

      Schwalbe Jimmy, velmi dobré jízdní vlastnosti, dobře se samočistí v blátě, akorát se dost rychle sjíždí, ale to je asi obecná záležitost, čím lepší jízdní vlastnosti, tím rychleji se sjíždí.

      0 0
      • Martin Sk.  

        Michelin Wildgripper Comp S. Mám ho na předním i na zadním. Vedeni, záběr i brzdové vlastnosti jsou perfektní. Je sice dražžší, ale nic lepšího jsem ještě naměl. Ještě lepe ne předku prý vede Maxis- minotaurus.(Na tvrdém povrchu prý podjíždí)

        0 0
    • Vision  

      kup si Michelin S sprint já máj 2,1 čky a neprorazíš to skoro nikdy a jdou !!! i na trávě a lehčím terenu držej gut !!! dák jsem s nima i _Zadov a K.H. i Relly sudety

      0 0
    • fousac  

      maxxis calibos dopredu a maxxis kraken dozadu… pohodicka… papirove sou jenom 1,95 ale sou to hodne velky a pohodlny balony sirsi nez ostatni 2,1… a jedou i na asfalte…

      0 0
    • Kolík  

      Dozadu kupuju jen Hutchinson On the rocks, absolutně mi vyhovuje, takže jsem nic jinýho nezkoušel, dopředu byl skvělý Michelin Jogger, ale ten už pacholci nevyrábějí, takže s předním pláštěm teď experimentuju s různýma značkama ale zatím žádná nenahradila Joggera co do trvanlivosti a kvality vedení stopy.

      0 0
    • MartinXC  

      Viz jiná diskuse – Maxxis Swampthing.

      0 0
    • RomanH  

      Maxxis Medusa 1.8 – můžu jen doporučit. V měkkém terénu výborná a když se nahustí na 65 PSI, nmemá problém ani na tvrdém povrchu. Jen se celkem brzo ojíždí (ale vzhledem k ceně…)

      0 0
    • MARIN  

      Specialized Extreme Front a Rear 26×1,75 – nic lepsiho jsem jeste do bahna nejezdil :)ale nevim jestli se daji jeste nekde sehnat a tak priste budu kupovat Maxxis Medusa 26×1,8

      0 0
    • czertd  

      Taky se mi osvědčil plášt od Tiogy (Tioga Factory XC) je sice trochu těžší, ale dá se s na něj v bahně spolehnout. Taky nebyl špatnej Bontrager Jones, ale jen dozadu. Je ale špatnej na silnici, kde se rychle ojíždí a na šutrech jsem ho snadno prorazil (zničil jsem 2 za 14 dní)

      0 0
      •  

        Dobrý zkušenosti s Maxxis Calibos (předek-kevlar za 550Kč), Maxxis Kraken (zadek-kevlar 550Kč).Jako jedinou výhradu bych měl ke Krakenu, který se rychle sjíždí cca.1000km.Jinak na letošek jsem obul Maxxis Ignitor(předek) a Maxxis Dino-Mite(zadek).Vzorek vypadá hodně univerzálně, ale ještě jsem je nezkoušel.Jinak cena je cca 390Kč v drátu(je to o cca 30gr. těžší než v kevlaru(směs je stejná)Zdar.

        0 0
        • RomanH  

          Dej pak určitě vědět – chtěl bych si koupit Ignitor/Dino-Mite ve 2.1 na terén typu Beskydy, Dolomity

          0 0
          • fousac  

            tak na ty se kouknu… jako skalni maxxisak jen muzu dodat zkusenost s MOFO XC… me teda nesednul vubec, 70km a sel z baraku, grip perfektni, ale tim to konci, nepohodlnej a na asfalt a tvrdsi povrchy prakticky na nic…

            0 0
        • vicmac  

          zdar,

          máte někdo zkušenosti s Hard Drivem od maxxise 2,10"? Lze to dát i dopředu?

          0 0
          •  

            da, mam 2,1 přední i zadní, zadní perfektně zabírá a předení vede solidně, ale na silnici nic moc, ja to ještě vozim trošku ppodkuštěný (mam 59 kg) a valivej odpor je slyšet a cítit, jo a nevim proč ale jeden čas sem píchal osto šest, sem myslel že je to pláštěma ale nebylo ted už sem zas pěkně dlouho nepíchl. Trošku envýhoda je, že mají docela špatné smočistící schopnosti, ve sněhu dobrý. mam na nich cca 800 km a neni moc poznat sjetý vzorek

            0 0
            • pitelboy  

              DO BAHNA !

              WTB VELOCIRAPTOR (390kc ?!) CST – ty uplne nejhrubsi (190kc)

              0 0
              • foxhound  

                Jojo WTB VELOCIRAPTOR muzu taky doporucit

                0 0
                • ROpa  

                  preco nevyskusas Tiogu Factory XC ?

                  http://www.bikehill.wz.cz/…te/Tioga.htm

                  ked som minule skusal kam sa da s nimi po blate do kopca vydriapat bol som dost prekvapeny kam az som dosiel… stacilo sa potom vratit a prejst par metrov mimo blata a boli ciste… okrem toho za tu cenu co som ich videl na e-shope 290,– Kc asi niet co riesit…

                  ROpa

                  0 0
    • Martyss  

      Já vozim Maxxis Mofo XC. Měkký terén ok. Nevim, jak velkém množství bláta. Taky jsem slyšel celkem chválu na Tioga Factory XC.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.