• zwwak

    Chci si koupit gumy Panaracer Fire XC 2,1 v kevlaru. Potřebuju gumy spíš do bahnitejch cest. Jezdí ji někdo a má s ní zkušenosti ? Dík za odpověď.

    0 0
    • zirecek  

      do bahna lépe užší pláště

      0 0
    • m-k-1  

      Velo č4. hodnotí pláště do bahna. Já „už týden“ vozím Rubena Saurus, bahna je dost a já jsem spokojenej...­......zatím.

      0 0
    • rb  

      Nikdy jsem je neměl,ale kluci co znám dost nadávali,že se v bahně se hodně zalepuje.

      0 0
    • Mamutt  

      Do sr.ček medusu. Klidně 1.55, v bahně to nedrncá 8O)))

      0 0
      • Gatier  

        Tiez som ho mal a okamzite sa zanasal. Tazky onicom plast podla mna.

        0 0
        • lubos  

          Tazky ? Ma asi 390g. TO by som nepovedal, ze je tazky.

          0 0
    • Pekáček  

      Co třeba Continental s těma pětibokejma špuntama? Určitě se bude čistit líp než Z-Max. Z Hutchinsonů Mosquito, Scorpion. Na sníh a do marastu mám Conti Vertical 2,3" (tlustej jako Python).

      0 0
    • McBlacky  

      po zkušenostech klidně IRC serac XC v 1,95 (real cca 1,75), zatim jsem ho nezalepil, že by se choval jako slick…

      0 0
    • Karaya  

      Ja jsem za WTB Motoraptor 2.14 …

      0 0
      • Roman  

        2,14 se prodává kde?

        0 0
      • vlk  

        no nevím ve velu o nich taky psaly, že se dost v bahně zanáší.Porovnávali je s jakýsima continentalkama a ty con. v bahně jasně vyhráli.

        0 0
    • booster  

      no, moje zkusenosti jsou takovy, ze muzu mit gumu jakou chci a stejne se to chova podobne: v blate na polni ceste kde je v pude hodne jilu katastrofa, nikdy mi nic nejak uzasne nepomohlo. v lese kde je puda hodne piscita, kamenita pripadne hodne raseliny vsechny plaste co sem mel byly temer v pohode. ted mam na bikovi H. scorpion a na to ze je to plast do bahna, tak to opet nehodnotim nijak skvele (polni cesta). ostatni vlastnosti plaste mi ale pripadaji celkem slusny…

      0 0
      • Pekáček  

        No právě. Jestli někdo máte pláště co se na jílu a podobným marastu neucpou, napište. Ale musí mít špunty, je jasný, že semiše se moc nezanášej. Scorpiony se maj celkem dobře čistit, mají na to takový ty náběhy ke špuntům.

        0 0
    • Jenda  

      do bahna jsem mel i lepsi plaste ale jeste to ujde, vetsi problem byl (nebo jeste je?) ze se prave v ty kevlarovy verzi odlamovaly bocni spunty – nejak nedrzela ta cerna guma na ty cerveny ale na nekevlarovejch sem ten problem nikdy nemel. Co nevypada do bahna zle je maxxis swampthing ale prakticky zkusenosti nemam.

      0 0
      • Marek  

        Swampthing je docela dobrej. Cisti se slusne. Nikdy se nezalepil vic jak do pulky vysky vzorku (a to bylo v tom lepkavym jilovitym bahne). Zaber je hodne dobrej na vetsine povrsich.

        0 0
    • MARIN  

      Zkusenost – Panaracer Fire XC 2,1 nejsou plaste do bahna. Bahnem se zalepi a vubec se nechteji cistit. Do bahna muzu doporucit Specialized Extreme 26×1,75 asi bude problem je ale nekde sehnat:) Uz od pohledu bude vyborny Maxxis Medusa (1,5nebo1,8) Do bahna jsou rozhodne lepsi uzke plaste

      0 0
    • jakub  

      stary dobry z-max a neni co resit

      0 0
      • MARIN  

        Z-max a bahno to si delas srandu ? :)

        0 0
        • jakub  

          tak to teda nedelam

          0 0
          • jfk  

            souhlasim s jakubem, z-max se sice bahnem zanese a necisti se nijak dobre, ale i v takovem stavu v bahne dobre drzi (mival jsem ho vzadu). odjel jsem na nem bahnity sudety tusim v roce 2001 a byl jsem prekvapen, co se na z-maxu dalo vyjet

            0 0
            • jakub  

              jo jo delaj se uz snad deset let, ale je to osvedcena kvalita, povazuju je fakt za jedny z nejlepsich a nejuniverzalnejsich plastu – sou bomba

              0 0
              • MARIN  

                jo jako nejuniverzalnejsi plaste je beru taky ale neberu je jako plaste urcene do bahna na ktere tady byl dotaz

                0 0
            • vlk  

              souhlasím,stejné zkušenosti.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.