• Vobluda

    Mam na ebay vyhlidnutej ram, ktery neni nastrikanej – jedna se o hlinik tak jak je. Poradi nikdo jak muzu ram sam nastrikat, pripadne kde by mi to udelali v Praze a blizkem okoli a za kolik. Diky!

    0 0
    • jaski  

      tak jinak. pokud ti ma poradit nIkdo tak ti asi nIkdo neporadi. mozna ti poradi nEkdo ale nIkdo urcite ne.

      0 0
    • Alesh  

      Zkus nejakou autolakovnu…

      0 0
    • maxtor  

      Moc bych ti to nedoporučoval, protože profesionální nástřik tě vyjde pomalu dráž než nový rám. Sám bych ten rám nestříkal.

      0 0
    • Vobluda  

      Takze jsem nelenil a odpovidam sam sobe:-) Zavolal jsem do Duratecu a rekli mi, ze je to mozne nastrikat u nich pokud se jedna o hlinik. Jedna barva stoji 600 Kc a lak 300 Kc. Ram je mozne odevzdat v Prazske prodejne a tam si ho take pozdeji vyzvednout.

      0 0
      • maxtor  

        A je v tom i práce a všechno ostatní kolem? Připadá mi to nějaké levné. Pokud je to pravda, tak jdi do toho.

        0 0
        • Vobluda  

          Spojili me tam primo s reditelkou takze to pravda asi bude:-) Je to mozne v barvach, ktere oni sami pouzivaji. Foto ramu v priloze – povrchova uprava je ale raw hlinik. Cena 99 EUR plus 22 EUR postovne (bez tlumice, ktery je na fotce).

          0 0
          • vlk  

            Není to náhodou jednočep od spyderu.Ti jinak dělaj taktéž svoje nástřiky.

            0 0
          • poiko  

            nech to tak, jak to je, ne? vypadá pěkně

            0 0
            • Vobluda  

              Ram, ktery muzu koupit nema stejnou barvu jak ten na fotce ale je jak jsem psal „sirovy“ hlinik.

              0 0
              • ivaneck  

                není to nějaká jedovatá sloučenina? Sírový hliník… hmm

                0 0
    • georgio  

      Jeste ma lakovnu Bares…sidli v Brandyse nad Labem…ceny myslim slusny…podivej se nekde na netu, nebo mu zatolej, tel. v kazdym Velu v adresari…

      0 0
    • JMT  

      zmena byrvy u cyklo bares me prisla myslim na 700 vcetne odstraneni staryho, takze bych zkusil www.cyklobares.cz, je to v brandejse a kdyz nebudes chtit piskovat, tak myslim ze pude cena este niz

      0 0
      • jizby  

        Nevíš náhodou, (nebo kdokoliv) kolik u nich stojí JENOM odstranění barvy, popř kdo kde to dále dělá? Mám doma dětský kolo, kde je pod průhledným lakem čistý chrom. A protože se ten lak loupe, tak by neškodilo ho sundat, přičemž další lakování je zbytečný, maximálně čirým lakem by to mělo smysl. A pak ještě jestli odlakovací lázeň neškodí tomu chromu, ale to by snad nemělo vadit, co vím, tak chrom žerou spíš kyseliny.

        0 0
        • maxtor  

          Dá se koupit tzv. Odstraňovač nátěrů a tím očistíš od staré barvy nebo laku cokoliv. Mám s tím dobré zkušenosti. Prodává se to v pechovce a stojí to (nebo spíš před pár lety stálo) asi 50 Kč.

          0 0
          • jizby  

            Ale jo, na to stačí dokonce i obyčejnej louh z drogerie. Už jsem odlakovával i nějakej nábytek. Je to ale blbá práce, takže kdyby to někde dělali za rozumnou cenu, tak bych jim to raději zaplatil.
            Zatím vím o nějaký dílně mimo Pr. kde dělaj hlavně nábytek, ale jsou ochotný vzít i kola. Bohužel chtějí skoro kilo jenom za to, že plácnou rám do vany s louhem, takže takový darmožrouty sponzorovat nehodlám. (to JMT -pochopitelně nemám zájem o pískování)

            0 0
          • wroum  

            ale ma to hacek, zatimco v louhovne ti to udelaj za tri kila bez prace do druhyho dne, tak s „barvozroutem“ dneska zaplatis kilo a pak ztravis pul dne natiranim a seskrabovanim laku. jenom blbou kejvacku z RB sem delal asi 4 hodiny…

            0 0
          • wroum  

            ale ma to hacek, zatimco v louhovne ti to udelaj za tri kila bez prace do druhyho dne, tak s „barvozroutem“ dneska zaplatis kilo a pak ztravis pul dne natiranim a seskrabovanim laku. jenom blbou kejvacku z RB sem delal asi 4 hodiny…

            0 0
            • maxtor  

              To se mi nezdá. Já jsem takhle taky jednou „čistil“ rám (stará eska) a dělal jsem to max. hodinu. Musíš to setřít dřív než to úplně zaschne a pak dočistit acetonem nebo něčím podobným. Pokud máš ale louhovnu za domem a stojí to 3 kila, nechal bych si to udělat.

              0 0
              • wroum  

                byla to cerna barva od F. Mrazka a chtel sem ten lak dat dolu tak aby nebylo poznat ze nekdy nalakovanej byl. zaschnout sem to nenechaval, naleptanou cast sem setrel spachtli a docistil dratenym kartacem a protoze vrstva byla docela velka, tak sem toi musel nekolikrat opakovat. kazdopadne to nejde tak jednoduse, jak sem si predtim predstavoval – teda pokud mas barvu dostat ze vsech zahybu a zakouti – proste pokud to delas peclive.

                0 0
            • maxtor  

              Navíc, pokud je to jen lak na chromu, jak píše jzbytovsky, tak to půjde dolů samo.

              0 0
      • Manas  

        Hmmm, tak to v zime budu ladit sjezdaka :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.