Silniční rám okolo 15000 pro holku

39 nepřečtených
  • JIRA

    Šírer se mi nelíbí Cinelli je už za moc ale pěkný www.maxcursor.cz/…30855686.jpg Author nevím který (6606?) Ridley na té ceně začíná MXM neznám

    0 0
    • nooski  

      Co takhle RB R1100? Možná nějaký duratec by za ty prachy byl. Za 15litrů je už dobrý rám a je z čeho vybírat.

      0 0
      • delfyn  

        nemám s nima zkušenosti ale rámy od RB vypadaj prostě super a ještě ušetříš, myslím že jsou kolem 10tis

        0 0
        • yetti  

          RB mi prijde za ty prachy docela tezky. Ja osobne bych pro holku stavel kolo co nejlehci. Asi bych zvolil spis neco jako tohle: www.kolokram.cz/…uct_info.php?… a k tomu treba tuhle vidli: www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

          0 0
          • peky  

            Vzhledem k tomu že si hodnotil váhu tak mi nepřijde o moc výhodnější rám co váží od 1145g než RBčko s váhou od 1100g. Osobně bych volil RBčko. Podporuješ českou produkci víš že kupuješ kvalitní rám a můžeš si doladit barvu což si myslím že je pro ženu dost důležité měřítko.

            0 0
            • yetti  

              Pred pul rokem jsem uvazoval o koupi RB a ve Velu tady v Plzni mi ho vazili a bylo to kolem 1,5kg, takze jestli fakt uvadi 1,1 tak tomu moc neverim.

              0 0
              • delfyn  

                záleží na velikosti a na barvě, přijde mi že většina výrobců váží"dětský velikosti" a navíc v surovým stavu bez barvy:)

                0 0
                • Snoopy  

                  RB udava hmotnosti skutecne bez laku. Navic v porovnani s ramy od jinych vyrobcu je hmotnost laku pomerne velka (o to je lak kvalitnejsi)

                  0 0
                  • yetti  

                    Je pravda, ze na mem silnicnim ramu je neuveritelne tenoucka vrstva barvy, ktera se hodne snadno poskrabe (zadna odolna praskova barva), ale vaha je excelentni.

                    0 0
            • jecnak  

              RBcko s vahou 1100g tomu rikam vtip dne.

              0 0
    • maxtor  

      A co takhle Pells R1??

      pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=5424

      Tady stojí 17 900, ale určitě jej někde seženeš levněji.

      0 0
    • maxtor  

      NO, kdybych silnici už neměl, uvažoval bych i o tomhle:

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • rasto  

      nevim, zda Ti toto bude neco platne: www.maxcursor.cz/index.php?…

      0 0
      • JIRA  

        Proximu jsem si koupil pro sebe ale nemají nic v Sku. :(

        0 0
    • Jane  

      RB moc nemusím, ale líbí se mi Duratec Cool RX3 – hmotnost surového rámu 1370 g, takže rozhodně nepatří mezi nejlehčí – zase na druhou stranu hmotnost rámu není vše. Tu bych srazila hlavně u kol… trinnity.cz/De­tailPage.asp?DPG=17045

      0 0
      • biker007  

        Tak tak:) mám lonskyho Coola RX2 a jen si chrochtám. v 56ce má s barvou cca 1700g, ale je super tuhej a ta geometrie nemá prostě chybu. A v případě, že by na něm bylo potřeba něco opravit to mám k výrobci 15 minut na kole:) jako další výhodu oproti sériovým rámům vidím to, že si může udělat design přesně podle svého..což bude asi pro holku celkem důležitý:)

        0 0
      • rasto  

        hezka prace. nicmene by mi vadilo, ze nema karbonovy zadek.

        0 0
        • biker007  

          no třeba já sem to viděl jako výhodu:) čim míň je to komplikovaný, tím menší riziko že se to po*ere..a když už jo, tak tím snažší je oprava.

          0 0
    • Vrci  

      wilier evasion

      0 0
      • JIRA  

        Pěkný, ale rám stojí 21900 a to už je trochu moc „okolo“. :)

        0 0
        • Vrci  

          www.kckcyklosport.cz/wilier

          18990,–- rámová sada (rám, hlava, vidle), ale asi se vztahuje jen na tu rámovou sadu skladem

          0 0
          • JIRA  

            Zdá se mi to nebo jsou ty rámy docela těžké? Překvapuje mne celková hmotnost kol 9,5 kg a víc na rámech za 20 tis.

            0 0
    • Andrea  

      Spyder. www.ideas-creative.cz/spyder/?… Tento ma necelych 1300 g a je super (kolo na nem psotavene viz muj profil). Je to stejny ram jako Ridley (Spyder = Ridley)

      0 0
      • JIRA  

        Jaký je to model u Ridley?

        0 0
      • dada  

        to je zajímavá info je to tak u všech rámů spyder? myslíš že je prostě nějaká továrna v číně kde pečou pro ridley a co jim zbyde rozprodaj třeba spyderum? co vis o puvodu karbon monokoků spyder?

        0 0
        • Andrea  

          Nejspis to bude tak, ze se jedna o stejneho vyrobce ramu – jak Ridley tak Spyder si to pak jen lakuji.Myslim ze se jedna o vsechny ramy, i ten celokarbon. mozna je jedna varka techto ramu pro Evropu, vetsinu si bere Ridley, zbytek jde to Spydera. Tezko rict jak tyto mechanismy funguji. Anebo to mozna bude podobny princip, jako ma Giant – vyrabi ramy pro x znacek kol, mimo jine tusim treba pro Meridu.

          0 0
    • kubad  

      Nechal bych jí na míru udělat Duratec v barvě na přání :-))

      0 0
    • DavidB  

      Co třeba Trek 1500 WSD (www.trek-bikes.cz/index.php. Ale asi by šel i klasickej Trek 1500, je dostupnej v dostatečným rozsahu velikostí. Cena pod 15000. Author je na holku dost dlouhej, ale je to řešitelný kratším představcem.

      0 0
      • DavidB  

        Tak ten odkaz ještě jednou, sry. www.trek-bikes.cz/index.php?…

        0 0
        • JIRA  

          Jo to vypadá pěkně (ta normální 1500). Na TREKy jsem úplně zapomněl – myslel jsem, že jsou dražší a přitom by cena byla dobrá......tedy pokud 12900 je i s vidlicí.

          0 0
          • DavidB  

            Jo jo, je to i s vidlí, viz www.sirer.cz/?…

            0 0
          • Pavlis  

            Jen bych se ho pripadne pokusil nejdriv najit a videt nekde nazivo. Jak jsem zjistil, tak u Treku delaji lepsi fotky nez pak vypada nazivo…

            0 0
            • JIRA  

              U kterýho modelu tu zkušenost máš?

              0 0
              • Pavlis  

                Uvazoval jsem tento rok o Treku 1500 od Sirera www.sirer.cz/?… Nejdriv jsem ale zjistil, ze to neni modra s odleskem ramu, ale modra se stribrnymi prouzky, ktere nazivo vypadaji hur nez na fotce a potom ten lak ve me moc nevzbuzoval duveru, nemluve o te vyblite modre jako oramovani bilych samolepek, coz neni na fotce take moc videt. Taky moc nemusim metalizy na kolech a zrovna Trek je ma asi v oblibe. Jsou to ale takove moje hnidopisske pripominky, ktere tobe treba vubec nemusi vadit, takze jak rikam, nejdriv radsi videt nazivo. Kazdy ma jiny vkus.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.