• Mito1

    Nazdar. Aké plášte by boli dobré do blata, do lesa atď.? Ale zase aby niečo vydržali aj na asfalte. Rozmýšlal som nad Ritchey Z-Max comp. Dik moc

    0 0
    • TomasN  

      Jsem zvedav kdo mne sežere, ale mam Schwalbe Black Jack, jsou 2.1 ale v realu rozhodne užší než třeba Maxisy 2.1. Blato, les spokojenost a když se dobře nahustí jedou i po silnici

      0 0
    • zirecek  

      Z-Max není úplně ideální do většího bahna. Je to držák, vyhrabe se skoro všude. Do bahna je lepší trochu řidší vzorek. Z-max se trochu více zanáší, déle čistí. Z řidšího a hrubšího vzorku se dá např.: Hutchinson Mosquito a další.

      0 0
      • filipes  

        lehce podhusteny mosquita gold jsou do mokra a primerenyho blata to nejlepsi co jsem vozil. sice jsou 2.0 a relativne balony, ale maji vybornou adhezi i trakci. na sypke sotoline prekvapive klouzou vic nez by clovek cekal, na asfaltu vzorek mizi pred ocima.

        0 0
    • elbi  

      Z-maxy mám 2,1, v blátě i v lese pohoda. Čistí se dobře, majitelé mohou vyprávět o blátě pomalu až v nose :)). Někdo psal že dobře jedou po asfaltu, já takový pocit nemám. Je to holt subjektivní hodnocení.

      0 0
    • Pebe  

      Maxxis Medusa 1.8, do bláta a mokra super, i do lesa v pohodě. Trochu horší na sypkym povrchu.

      0 0
    • raceman  

      Tež mam z-max comp, je dobry do všech možnych sra*ek a vpřehu podrží. akorat musim koupit s kevlarem, bo ten plast nenarvu na ráfek mavic 321 disc.

      0 0
    • Veeteck  

      Ja jsem pro IRC Notos, na blate pohoda a jinde se taky neztrati.

      0 0
    • funny  

      Tady ty kendy vypadaj dobře: www.eobchodnidum.cz/…2-cerna.html

      0 0
    • luke777  

      no dobrej plast me prisel hutchison buldog ale bohuzel 2,1 jinak jezdi 1.9 michelin x-comp za 300 blato sucho, podrzel me i ted v brne a to byla mala baheni koupel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.