• jecnak

    Co takhle film s cyklistickou tematikou? Krome Trio z Belleville, American Flyers jsem nic nevidel, tak me napadlo se mrknout co vlastne s da sehnat: bicycleuniver­se.info/stuff/mo­vies.html#racing

    Nepocitam takovy ty bikovy videa jako Collective, Disorder atd.

    Pokud mate nekdo neco dalsiho – myslim hlavne hrany film, sem s tim.

    0 0
    • cabbage  

      Le Vélo de Ghislain Lambert – dávali na ČT někdy na podzim, dobrá komedie:))

      0 0
      • mAk  

        Jo to bylo dost dobrý (c: Neviděl sem sice začátek ale docela dost na to abych se dobře pobavil. Bomba byla jak si šlehnul, letěl jak prase a nakonec mu stejně seklo (((c:

        0 0
        • Martin  

          s Kolem G.L. jsem kšeftoval na cyklodiskuzi… bohužel se mě poškodil zdrojovej soubor, tak mám po kopírování :-( ale srandovní film!!!

          0 0
    • Radek Broz  

      Cely serial Pacific Blue;-)

      0 0
    • cabbage  

      lol: Bicycle Corps: America's Black Army on Wheels (2000, 57 min.) „In the 1890s, the United States Army thought it could replace the horse with the newly developed and highly popular ‚safety bicycle.‘ Testing this theory, the army sent 20 African-American soldiers on a ride from Fort Missoula, Montana, to St. Louis, Missouri – 2,000 miles away. This program traces the group's route across the American West through the eyes of two of its riders: the enthusiastic white officer and a black first sergeant whose experience guided and motivated the enlisted men.“

      0 0
    • GTman  

      Já bohužel na filmy moc času nemám, ale pamatuju si, že sem kdysi viděl na nějakém českém programu americký seriál, kde jezdili policajti na bajcích. Odehrávalo se to v nějakém americkém přímořském letovisku. Název už si bohužel nepamatuji.

      0 0
    • Honzas  

      Maléry pana účetního ;-)

      0 0
    • Twister  

      Zloděj kol? Ňákej italskej neorealismus, co si pamatuju ze školy…

      0 0
    • rb  

      V jednom klipu od Iron Maiden jezdi indiani na kole :o))

      0 0
      • hydrant  

        „Run to the hills“ z desky The number of the beast ( 1982 )

        0 0
    • pegal  

      Slavnosti sněženek ..

      0 0
    • elbi  

      Precizní týmový servis můžeme ovšem také vidět ve filmu Kurvahošigutntag, když nakládají do autobusu starého Košťála i s kolem. To nemají ani na TdF :)

      0 0
      • Lance  

        anebo jak bylo v peliskach jak jel s tim stromkem a Ezau ho bloknul na tom fichtlu. libali se libali a dlouho desne dlouho:)

        0 0
    • civetta  

      Hezka cyklisticka pasaz je v Postrizinach 8-))) A naprosto skvela sekvence pak v Butch Cassidym a Sundance Kidovi – jak kovboj Paul Newman se slovy „Meet the future!“ pritahne ukazat svy milence bika a pak na nem predvadi excelentni offroad krasojizdu za zvuku proflaklyho hitu Raindrops keep falling on my head. Prava letni pohodicka!

      0 0
    • cabbage  

      a co „western“ Vůně cibule? honička kolo vs. koně a pak trochu mx;o)

      0 0
    • Vrci  

      viděl jsem nějakou francouzskou detektivku asi ze 70, kde se hlavní hrdina (podazřelý) scházel s kamarády na kole asi v Boloňském lesíku a v jedné scéně se chlubí brzdama z titanu.

      0 0
      • cabbage  

        btw: neměl v rámu pompičku s malorážkou a tlumičem? to sme taky někde viděl…

        0 0
        • pelt  

          Ne, to bylo v tom filmu o hosich z Mossadu, kteri likvidovali ty olympijske atentatniky… delali si vylet do Holandska. Snad se to jmenovalo Ohen Gabrieluv nebo tak nejak.

          0 0
    • jecnak  

      Pridavam blazny ze stadionu – cyklisticky sceny jsou tam opravdu nezapomenutelny.

      0 0
    • Tomcat  

      Quicksilver (vo kurýru na tom bajku :o))

      Pak si nemůžu vzpomenout na jedno krimi, bylo to žiletkářich od policie. taková stará škola krimi (80léta alnglie -francie)

      0 0
    • náčelník  

      „Mužská záležitost“ – starší francouský film – policista (Claude Brasseur) odhaluje zločin svého cyklistického přítele (Jean-Louis Trintignant). Občas možno vidět v TV.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Postřižiny, Maléry pana účetního…

      0 0
    • náčelník  

      Tuším, že ve filmu To neznáte Hadimršku se objevuje Vlasta Burian na kole.

      0 0
    • jirkacv  

      prvni minuta filmu 10,5 stupne :)))

      0 0
    • raceman  

      Začátek filmu taxi 3

      0 0
    • MARIN  

      Tak pridam Takovi normalni zabijaci :)

      0 0
    • náčelník  

      Flashdance a Den nezávislosti :)

      0 0
    • náčelník  

      Na to nejlepší bych zapomněl: www.mountainbike.cz/clanek.shtml?…

      0 0
      • Bebe  

        Žádný důstojník se nesmí hlásit do služby v zrzavém tupé.

        0 0
        • náčelník  

          Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu.

          0 0
          • McBlacky  

            já myslel že jen okamžitě suspendován… :)

            0 0
            • náčelník  

              Nemysli a nauč se to :) www.cervenytrpaslik.cz/index.php?…

              0 0
              • marekmaue  

                za předpokladu, že je vesmír nekonečný a za přepokladu , že je bůh nekonečný .. nedáte si toust? jak to řekl Toustovač s umělou inteligencí :-)

                0 0
                • náčelník  

                  „Tak a teď mě hezky poslouchej. Nebudeš nabízet žádné opékané pečivo žádnému členu posádky! Jestli ano, tak určitě skončíš na baseballové pálce při odpalu, jak ti to říkám, hmm!“

                  0 0
    • mirek33  

      Podívejte se na uk.geocities.com/mik­star123/films­.html M

      0 0
    • Bebe  

      Kdysi dávno jsem viděl film s Costnerem, mám pocit „Vítězové“ ale to si nejsem jistý. Každopádně se tam se zarostlým rusákem mlatíli pumpičkou :)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nejakej starej francouzskej film, nejak jako Kopec se to jmenovalo, bylo to o nejakym zavode kterej spocival v tom vyjet na nejakej francouzskej kopec. Uz je to tolik let co to davali v bedne ze si fakt vic nepamatuju, jen jak se navzajem shazovali z cesticky, a ze to cely byl dost ulet. Rika to nekomu neco?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      A jeste tohle, to byla taky sila. Afganec ktery se vsadil ze vydrzi jet na kole nepretrzite 7 dni.

      Bicycleran (1987) Also known as, „The Cyclist,“ and, „La Cycliste“. The wife of Nasim, an Afghan immigrant in Iran, is gravely ill. He needs money to pay for her care, but his day labor digging wells does not pay enough. A friend connects Nasim to a two-bit promoter who sells tickets to watch Nasim ride a bicycle continuously for a week. The promoter brings in sick and aged spectators, haranguing them to find hope in Nasim's strength. Aided by his son, who feeds him as he rides, Nasim grinds out the days and shivering nights. Local officials believe this may be a plot and Nasim may be a spy; they try to sabotage him as do those who bet he won't finish the week. Will desperation alone get Nasim the money?

      0 0
    • Medunka  

      Par zajimavych utoku na cyklisty, snad i na TdF lze najit v The Pink Panther

      0 0
    • náčelník  

      Obecná škola.

      0 0
    • Twisp  

      You, Me and Dupree (2006)

      dokonce tam hraje i Armstrong :)

      0 0
    • jecnak  

      Il Pirata-Marco Pantani

      Il Pirata-Marco Pantani airs Monday Actor Ravello on Pantani's Bianchi Photo ©: Sirotti Click for larger image

      A new film Il Pirata-Marco Pantani, based on the life of Marco Pantani, winner of the 1998 Giro d'Italia and Tour de France, will air Monday on Italian television Rai Uno. The fictional account of the last rider to win the Giro-Tour double was the work of Producer Bibi Ballandi and Director Claudio Bonivento, with 37 year-old Rolando Ravello as the leading actor.

      „Sporting or not, it is important that the stories are worth recounting,“ said Bonivento. This February 14 will be three years since the death of the former cyclist portrayed in Bonivento's film. „I believe that Marco was a victim of prejudice … and, at the end, abandoned.“

      „I rode 3500 kilometres, nothing compared to the professionals, but for a novice…,“ said Ravello of his preparations, Thursday, to La Gazzetta dello Sport during the films presentation.

      „It was a beautiful and terrible voyage,“ Ravello continued. "I was fortunate enough to have the access to anything I needed for the part. We travelled all over Cesenatico and Madonna di Campiglio. I used Pantani's bicycles, I rode with his domestiques.

      „The first day of shooting I felt the eyes of [Marcello] Siboni and [Fabiano] Fontanelli. Then, one time, I saw them spying on my gestures and one of them said to me ‚You know that he did it this way?‘ It was the best compliment possible.“

      Local viewing time of Il Pirata-Marco Pantani is February 5, at 21:10 on Rai Uno.

      0 0
    • Dana  

      Messenger na kole .-))))))). www.vratnelahve.cz/videoplayer.php?…

      0 0
    • pepino  

      Velký blondýn s černou botou, Monty Pythoni Cyklistický skeč:)

      0 0
    • oxyaction  

      Maléry pana účetního.Fantozzy-Hurá do Pinerola.-)

      0 0
    • mastihuba  

      Dovolená s Andělem.? „Marvan posílá Ráže na poštu“

      0 0
      • Mike 21  

        No a co takhle Noc na Karlštejně a ten v začátečních titulkách vzadu jedoucí strejda na kole ??

        0 0
    • Hnoj  

      James Bond – zlaté kolo , kde v úvodní scéně pokácí celej peloton :-D

      0 0
    • náčelník  

      „Jak dostat tatínka do polepšovny“ – tam se jezdí na kolech mezi skálama a Nárožnej v roli pošťáka dropne do rybníka, ale na Babetě :)

      0 0
    • cabbage  

      www.youtube.com/watch?… od 1:40: uphill, downhill schodů a honička s policajtama – ideální vyjížďka podle McBlackyho:-)

      0 0
    • Radek Broz  

      www.youtube.com/watch?… Je to boží! :o)

      0 0
    • Otelo  

      a co tento manik? www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • pegal  

        hmmmm .. borec ..

        si nedokazu predstavit tech modrin, trznejch ran, zlamanich nohou rukou zeber nez se to vsechno naucil :)

        0 0
    • Lance  

      VRATNÉ LÁHVE

      0 0
    • náčelník  

      Už někdo viděl „Prázdniny pana Beana?“

      0 0
    • jecnak  

      Nemate nekdo toto? www.csfd.cz/…ican-flyers/

      0 0
    • Masi  

      The Flying Scotsman – shodou okolností jsem to viděl snad předevčírem.

      imdb.com/title/tt047226­8/

      The Flying Scotsman is a feature film based on the remarkable true story of Scottish cyclist Graeme Obree. In 1993, and as an unemployed amateur, Obree broke the world one-hour record on a bike of his own revolutionary design, which he constructed out of scrap metal and parts of a washing machine.

      0 0
    • Nikolka  

      Využiju tohodle threadu a zeptám se. Nevíte někdo jak se jmenuje horor, kdy tam zabíjí nějaký biker?? Viděla jsem to na nějakém DVD v ukázkách, ale zaboha si nemůžu vzpomenout ani na jakém DVD jsem to viděla, ani jak se to jmenovalo. Podle ukázek to nevypadalo špatně, i když docela krvák, každopádně aspoň jiná tématika, než je teď u nových hororů obvyklé. Tak kdyby jste někdo věděl, co je to zač, tak sem s tím. Kujííí :)

      0 0
    • jecnak  

      Zas se neco chysta a zas to nebude v CR www.singletrackworld.com/article.php?…

      0 0
    • Tomcat  

      A co takhle MTB FR horror :-)

      Blood Trails

      www.studna.net/reviews/783/

      příklad alternativního využití bajkový komponentů :o)

      0 0
      • Manas  

        Tak to je dost. Mozna ze i tou pilou by podriznout slo. Kdyby byla patricne ojeta …

        0 0
    • Pavel  

      www.youtube.com/watch?…

      Místní borec; dost „maso“ je přejezd po zábradlí mostu v cca 2:10 videa…

      0 0
      • jecnak  

        Nechci ti kazit radost, ale sem to nepatri.

        0 0
        • Pavel  

          Takže není film jako film? Anebo „někdo“ netuší, že krom Prahe existují i jiné oblasti v ČR? :-]

          0 0
          • jecnak  

            Nekdo netusi, ze tohle je thread o hranych filmech s cyklistickou tematikou – viz. zakladajici prispevek. Bikovy videa jsou jinde.

            0 0
            • Pavel  

              Ten film je ale přece hraný taky… :-)

              0 0
    • la-da  

      Mezi filmy s bikovou tématikou musím jednoznačně zařadit i skvělé béčko Python www.csfd.cz/…0525-python/ , a sice proto,že hlavní hrdinové kteří ve filmu likvidují obřího zmutovaného hada, jezdí zásadně na Cannondalech. Bohužel se mi tuto perlu nepodařilo nahrát když šla onehdy v televizi, nemáte to prosimvás nekdo nahrané? :-)

      0 0
      • Manas  

        Nemam, ale vzpomnel jsem si na to. Jeden z tech sasku ty kola snad „stavel“ nebo co. Sem si tak vzpomnel jak tam brecel nad tim rozbitym ramem … :-)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Obnovíme … :) Nemá náhodou někdo titulky k filmu American Flyers ? Anglické nebo i české, docela by se mi hodily. Film jsem konečně po týdnu dostahoval, ale moc jim rozumět teda není … :)

      Díky moc ;)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Už není třeba. Podíval jsem se na anglické znění a zjistil jsem, že jim jde rozumět krásné skoro všechno … :))

        0 0
    • Krys  

      Neuveriteľné. Deti tu pozerajú JimJam – dávajú práve Bořka stavitele (Bob the builder). Práve tam vytrhávajú staré koľajnice, aby mohli postaviť cyklostezku. :))

      0 0
    • jecnak  

      Film o kolech to sice neni, ale v Po precteni spalte je hezka scenka se Schwinnem. Zajimave je hlavne pejorativni pouziti jmena znacky a cesky preklad vyznamu Schwin jako Favorit.

      0 0
    • fil  

      http://www.studna.net/reviews/661/

      jako bike tematika je tam jednom takova …„doprovodna“, ale vrazda horskym kolem … :O)

      Nevidel jsem pouze mi byl odkaz preposlan z legrace kolegou z prace.

      Ale treba by to zajimalo nejaky messengery :o)

      0 0
      • jIrI___  

        Kvalita nezaručena :). Ale na pobavení to bude dobré. Ze zajímavosti a až bude čas se na to mrknu :)

        0 0
        • fil  

          no tak trailer vypada lip nez bych cekal … tedy co se mnozstvi biku a prevodniku v hrdle tyce :O)))

          ale odhaduji na 2/10

          0 0
      • Ricci  

        Videl som,davali to v telke,hrozna hovadina :-)

        0 0
    • Elwing  

      Zadávám dotaz: francouzský černobílý hraný film, kde si pamatuji pouze jednu věc a to – že chytali cyklisty a zavírali je někam, kde šlapali a vyráběli elektřinu pro celou Paříž.

      0 0
    • náčelník  

      Včera jsem nepříš pozorně sledoval „Jmenuji se Earl“ a tam se hlavní hrdina a spol. snažili nějakýmu Francouzovi ústně představit Ameriku. Házeli tam slova jako „hamburger“ a „Disney“ a pod. a ten Francouz jenom koukal, ale když řekli „Lance Armstrong,“ tak se příšerně rozčílil :))

      0 0
    • jecnak  

      Vcera mi poslal Hroch dokument Den v pekle (Paris Roubaix). I pres trochu servilni komentar to stoji za zhlednuti. Minimalne kvuli nekterym cyklistickym legendam.

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • obda  

        Neskutečné. Pro mne zatím nejlepší „bike film“, co jsem viděl.

        0 0
        • Olinek8  

          MIluju tady ty filmy, doufam ze nekdy takovy natocim taky :D aspon par minutovej

          0 0
    • plevka  

      před nějakou dobou dávali na čt2 čínský snímejk Kolo v Pekingu Byl to jediný čínský film, který jsem viděl a hodnotím kladně.

      0 0
    • MUSA  

      Historická kola seriál Návštěvníci-Brodský tam jezdí a pak Četnické humoresky a četníci na kolech

      0 0
    • kralovek  

      Vélo s Benoît Poelvoorde v hlavni roli

      http://www.cinefil.com/…lain-lambert

      0 0
    • batmanBS  

      příští rok jde do kin

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • Concorde  

      Ve filmu „127 hodin“ je taky krátká bajková scéna. :)

      0 0
    • kyl  

      Breaking Away (A co dál…)1979,chystám se kouknoutTady

      0 0
    • jecnak  

      Jinac uz se daji stahnout Bicycle dreams

      0 0
    • pepino  

      díl jedna

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • fíha  

      Jacques Tati

      0 0
    • R38ORN2MY53LF  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0
    • Olinek8  

      Každý by si je měl dělat, kdo má pořádnou kameru, jinak záběry z toho jsou k ničemu :O

      0 0
    • Karlos14  

      Neví někdo kde by se dal sehnat český film Domestik? Klidně bych si to i někde koupil.

      0 0
    • ra.ma1  

      …nemate naahodou nekdo The Moment?

      0 0
    • plevka  

      Právě na Prima Max snímek Cyklostezka k lásce :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.