• nell952

    máte někdo zkušenosti s thermoprádlem Vavrys? doporučujete na kolo? díky

    0 0
    • GTman  

      Jo mám zkušenost, měl jsem od nich triko. Je to úplně normální termotriko ke kterému jsem neměl žádné výhrady. Jestli ale chceš dobrý termoprádlo tak doporučuji Craft. Mám od nich termoribano pod chrániče na hokej a musím říct, že je to špička.

      0 0
    • pz-km  

      trochu sireji – jde vzdy o material, strih, cenu (a kvalitu siti)…

      jako zaklad staci jitex – strihy, kvalita a materialy za ty prachy jsou velmi solidni – chybu s jitexem pro zacatek neudelas, akorat zatim malo veci siji „na plocho“

      jinak nejvice mi vyhovuje termo od klimatexu (mera, alergo, elvar) a funkcni pradlo z materialu coolmax od dupontu, strih od craftu mi ale nesedi a tak mam sadu od hannah – a je i levnejsi nez craft…

      0 0
      • Snoopy  

        Nejfunkcnejsi me pripada Moira, kterou vozim uz nekolik let (ultralight, mono, duo). Krasne se tvarem prizpusobi, ale bohuzel se casem vytaha. Cena je prijatelna, pletenina je vsak „drsna“ a muze nekomu vadit.

        Ted zkousim Craft ProCool. Pro ty co na sobe spatne snasi umele vlakno je toto vhodna varianta. Dobre drzi tvar, ale hure odvadi pot nez UL, cena je vysoka a rovnez me nesedi strihem (je nutne zkouset)

        …kromeriz-brno, nezname se? kdyztak piskni na moje ICQ

        0 0
        • pz-km  

          moira neni tak dobra a je draha… procool je umele vlakno (polyester)… craft ma celkove divne strihy – malo mista pres ramena, hodne pres pupek, takove sportovni pradlo pro usedlejsi typy..

          asi ne, uz bydlim 12 let v bm, na me si teda este sopel ;)

          0 0
          • Snoopy  

            Ale no tak… :o) Jsem cekal nejakeho prebehnuteho studentika, ehmm, tak nic

            0 0
            • pz-km  

              ja sem prebehnuty studentik, ale uz je to delsi doba… jinak se porad povazuju za km!

              0 0
          • St1c  

            no je to sportove pradlo pre sportovcov:D tomu odpovedaju aj strihy, nie je to site pre golemov:D

            0 0
      • Komi  

        Mám triko od Jitexu a za tu cenu super …

        0 0
    • kubad  

      Postupně jsem zkoušel: Klimatex – dobrý,životnost nic moc Moira – fuj škrábe ale funkčnost taky dobrá Craft – Pro cool na léto super – střih mě sedí Canard – super – střih sedí

      0 0
      • raceman  

        mně teda moira neškrábe, ale se*e mě že se tak vytahala.

        0 0
      • Lone1  

        Nikdo nezná Suprex?Moira škrábe jak šmirgl.Klimatex je nejhorší produkt na trhu,vůbec neodvádí vodu,drží to v sobě.Suprex má většinu parametrů lepší než Craft,ale snobové raději ty světové značky. Pro mě je důležité,jak velký vodní sloupec,dokáže materiál odpařit.Zkuste položit tuhle otázku prodejci,nebo zástupci firmy na výstavě.Obligátní odpověď zní,ježíš,to já nevím!

        0 0
    • norman  

      Pokud je mi známo, Vavrys snad šije z původní Craft tkaniny a to by mělo být zárukou slušné kvality. Nicméně nejde jen o materiál. Už jsem zkusil lecos a pokud mám svoje zkušenosti shrnout (používám Moiru, Sensor,Treviru, HighPoint, v rodině máme i dost Progressu) především neshledávám valné rozdíly mezi funkčností používaných materiálů :

      1. Polypropylénu – POP ( s něj šije Moira, Progress, Loeffler…)
      2. Polyesteru – PES ( Craft, Sensor, HighPoint…)

      Coolmax je specificky zpracovanej polyester a používám ho ve zpracování od Schwarzkopfu ( HighPoint) a nemůžu si stěžovat. Exoty jako ovčí nebo angorskou vlnu ( z toho také některé firmy šijou) ozkoušený nemám, asi je to spíš do extrémního klimatu. Daleko víc než na materiálu podle mě záleží na střihu, a v tom firmy docela dost liší. Moira mi po čase přijde hodně teplákoidní. Sensor je moc pěknej, ale máme s ním v rodině bohužel špatné zkušenosti – podle mě nepoužívají kvalitní nitě nebo bůhvíproč se páře, a to není jen moje zkušenost ( tuhle tu někdo ze stejného nadával na cyklokraťasy). Na Craft a Vavrys jsem nikdy podobnou kritiku neslyšel ale naopak jen chválu, ale osobní zkušenost s ním bohužel nemám. Když to shrnu, nakonec mi jako nejlepší poměr cena/výkon připadá Progress, i když na první pohled zdaleka nevypadá tak atraktivně. Nesmrdí, nepáře se, nemění tvar. To je moje zkušenost.

      0 0
      • pz-km  

        nevim z jakeho materialu je vavrys basic (dupont coolmax to asi nebude), ale vavrys plysak je klimatex alergo…

        0 0
    • kajulka2  

      Moje zkušenosti: 1.Moira-příjemná na tělo, slušně funguje, vydrží(už 3 roky v poho) 2.Sensor- stejný jako bod 1. ale nevydrží, trenýrky se po roce rozpadly, ne rozpáraly, tkanina se rozsypala 3.Vavrys-mám zatim 3 měsíce, docela dobře se nosí, o trochu míň funkční než Moira 4.Jitex- nosim jen v zimě, podobný jako Vavrys

      0 0
    • stařík  

      Vavrys jo. Hlavní je prádla střih a příjemný pocitna těle. Všechny tři vlastnosti se najednou těžko shání ( funkčnost, střih a dobrý pocit při pocení i po několika hodinách ).

      0 0
    • Toams  

      z menovanych mam nieco od klimacu, 1–2 veci od moiry a nieco od craftu … mal som aj triko od stormu, to som posunul dalej, lebo to bolo peklo. najlepsie funkcne pre mna to vychadza craft, moira, klimatex, pohodlim craft, klimatex, moira … jo a este mam triko s dlhym rukavom, na ktorom je vysacka Norsk (to O ne skrtnute ala po norsky), je z coolmax, funguje dobre a je dost prijemne na telo, lenze som ho nikde nenasiel ani netusim, kto ho vyraba, neviete o tom nieco???

      0 0
    • Lucka S.  

      Zdravím všechny, potřebovala bych od vás malou výpomoc. Dělám bakalářku na téma termoprádlo a potřebuju vyplnit pár dotazníků. Kdo z vás má zkušenost s termoprádlem a byl by ochotný ho vyplnit, napište mi prosím na můj email lucka.termo@seznam.cz a já vám ho obratem pošlu. Za ochotu nabízím zaslání mé bakalářské práce, ve které byste jistě našli pár dobrých informací… Díky moc, Lucka PS: Měl by jít stáhnout i ze stránek www.luckatermo.wz.cz

      0 0
      • wbiker  

        Nejde mi to stáhnout.

        0 0
      • sun7dots  

        Mně to nejede – opera, linux.

        0 0
      • Maadaf  

        Tak jsem po dlouhy dobe nastarotval explorera:-) Ale moc jsme si nepomohl, link na stazeni dotazniku vede na lokalni disk. file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/Lucka/Plocha/Ter­moprádlo/dotaz­ník-termo.doc

        0 0
        • sun7dots  

          Mozná dela zaroven vyzkum o hackerech – Vyplneny dotaznik ulozte do slozky /home/lucka/do­tazniky…:)))

          0 0
    • wendak  

      nejvíc používám Moiru, ale teď jsem začal nosit Lasting, používají buď 100% polypropylen nebo ho kombinují s vlnou, popřípadě bavlnou, tu kombinaci s bavlnou jsem ještě neprubnul, ale 100% PP nebo 50%PP a 50% vlna jsou super, skvěle se nosí, fungujou a jsou za pár korun a taky mají podnikovou prodejnu asi 4 minut od mýho baráku :o))

      0 0
    • Lucka S.  

      Omlouvám se, tady je novej link www.oddil22.douglaska.org/…ik-termo.doc z toho to snad už půjde stáhnout

      0 0
      • sun7dots  

        Tak jsem to poslal. Neveslo se mi tam vsechno co mam, takze budnu od craftu uz jsem ti tam nedopsal:) Ale to asi uz ani neni termopradlo…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse