M ČR horských kol ve sjezdu - na ČT2

119 nepřečtených
  • Páník

    Zdar.koukam do programu a dneska od 19.05 na ČT2 je zaznam z mistrovstvi ČR horských kol ve sjezdu ze Špindlu

    0 0
    • james11  

      a co jako? :-)

      0 0
      • Páník  

        no ja jen tak,aby ses kouknul…ale jestli ti to koliduje s Vecernickem…:))))

        0 0
        • blue  

          me to koliduje s dokumentem Prebornici na CT4 :-)

          0 0
    • Darkson  

      dík. nevěděl jsem o tom

      0 0
    • kryspin  

      dik, nevsim jsem si a jdu se podivat, kdyz uz jsem nebyl na miste…

      0 0
    • Vrci  

      tak jsem se na to podíval, kouká se na to hezky. Ale jezdit to ne-e. Vždyď to musí být docela monotónní furt kolem dokola 2800 m.

      PS myslel jsem, že se jezdí rychleji (45–50 km/hod) při 4:11,409 mi to vychází jen na 40. Docela mě překvapili i lehký převody (vysoká kadence v cílové rovince)

      0 0
      • Manas  

        Nebylo videt zhruba pul trati – ty nejhezci technicky pasaze. to absolutne vynechali.

        0 0
      • Radek Broz  

        Me zas prijde monotonni silnice – je pro me vsude stejna. (to jako vazne, nechci jen rejppat) Prave to, ze znas kazdej koren a vymejslis, kde by se to dalo zrychlit, me na tom bavi. Navic se na kazdy trati zavodi jednou rocne, takze to moc monotonni neni. Ta rychlost je dost relativni – nemuzes to porovnavat s rychlosti na silnici. I kdyz tyhle propocty jsou casto hooodne mimo, jelikoz je malokdy poradne zmerena trat – jinde zas vychazej prumery tak 70kmh;-)

        0 0
        • Vrci  

          silnice neni stejná, vede jinudy, má jiný sklon, jinak dlouhé kopce, jinak fouká vítr, jsou jiné zatáčky, nové objížďky a nové díry

          Ty se moc soustředíš na to po čem jedeš, já kudy jedu.

          0 0
          • Radek Broz  

            Jak rikam – z myho pohledu je stejna a me proste nudi. I kdyz chapu, ze tebe to trba bavi… no, vlastne spis moc nechapu, ale tak nejak beru na vedomi, ze takovy lidi jsou;-)

            0 0
          • goofy  

            Hmm… Nejak porad nechapu, kdo neco vidi na te silnici. Ale to je holt kazdeho vec. Proste slapat bezmyslenkovite pred sebe… Jak zabavne ;o)

            0 0
            • Vrci  

              pokud vyjedeš na asfalt se svým kolem, tak chápu, že je to pruda, protože na takové těžké mrše (nic ve zlém, ale na silnici je těžká) to musí být dlouhodobá, pomalá a nudná záležitost. Silnice neni o šlapání před sebe, ale o rychlosti a o kopcích směrem nahoru.

              0 0
              • goofy  

                No na strejdove ziletce mi to pripada este jako vetsi pruda ne na te moji tezke mrse… Na tom mojem muzu aspon trefovat diry a pozhorovat jak zehl vidla… :-) Jak rikam: proti gustu… Ale ja na to rozhodne nejsem

                0 0
              • wroum  

                sdilim nazor s Goofym. Snazil sem se. Najel na silnicce (celkem slusnej novej Trek za cca 33000, karbon sedlovka a vidle) dost km a porad mi to prijde stejne nudny. jede to rychle, to jo, ale to je fakt asi tak vse. Zvyknout si na to ze kazdej kaminek musis objet a ze i mala dira ti da ranu jak 3m drop me fakt nebavi. bejt ve strehu kdy me bude nekdo predjizdet me taky neba. navic asi po 10 minutach uz nevim jak mam tu zvohybanou rouru chytit. proste to je mucici nastroj :-) kterej jede rychle. rychlost neni vse, teda ne ze by me nebavilo jezdit rychle, to me bavi moc, ale na ty silnici to je porad stejne blby a je jedno jestli jedes pomalu nebo rychle, nahoru nebo dolu.

                0 0
    • Lister  

      tak gratulujem Sireně, hezké druhé místo, Pádlisty jsem si nevšiml :o) Jel ještě někdo???

      0 0
      • Darkson  

        já taky, mediální hvězda je to:)

        0 0
        • Lister  

          ale aspoň chudáka Pádlistu zmínila – jako hlavního informátora na trati :o)))))

          0 0
          • goofy  

            Jelikoz CT nedala do reportu HT ani Hobiky, tak Padlista mel malou sanci ukazat se v TV… Jedine jak stoji u trati a fandi :-)

            0 0
            • Lister  

              to u mě klesl, jsem myslel, že prohání elitu :o)

              0 0
              • goofy  

                Prohani prohani.. On ji celou tlaci pred sebou ;o)

                0 0
                • Lister  

                  jo jo někdo ten vývoj prohánět musí :o)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  No popravde startují az za mnou, ale je mozne, ze nekteri jsou dole driv nez ja :)

                  0 0
                  • goofy  

                    No ja to myslel obrazne ;-) Tak rekneme, ze jsi ta liska, na kterou elitaci usporadavaji hon ;-)

                    0 0
            • Radek Broz  

              Si myslim, ze HT tam dat mohli… Hobby treba ani ne, i kdyz by se 3 zminit dali (i kdyz tim vetsinu hobiku nastvu) – pripada mi dost nesmyslny i davat za hobby titul. Ubral bych holky na prvni 3 (i kdyz timhle zase nastvu vsechny holky) Celkove bych to ale pojal uplne jinak.

              0 0
              • goofy  

                Taky si myslim, ze aspon HT tam dat meli, ale muzeme byt radi aspon za tohle…

                0 0
      • Radek Broz  

        ja, Manas, Andy, Hanz, Fousmen viz tenhle thread: bike-forum.cz/forum/271959/3­79691/forum.html#un­read1

        0 0
        • Lister  

          hezkej thread, ale o tom sjezdu tam toho moc není :o))))

          0 0
          • Radek Broz  

            Myslim, ze minimalne odkazy na fotky a reporty.

            0 0
            • Lister  

              jo, ale teplá vodka byla zajímavější :o)

              0 0
              • Radek Broz  

                Hmmm, jeji ucinky jsme pozdeji dostatecne prokazali i empiricky, nase teoreticke predpoklady z threadu pred zavodem se naplnily :D

                0 0
                • Lister  

                  no vidím, že systém přípravy máte hodně podobný tomu mojemu, možná kdyby mi někdo půjčil tu DH zrůdu, tak bych byl taky dobrej :o)))))

                  0 0
        • Radek Broz  

          Jo a Zvolous je vlastne od predjizdeciho manevru taky zaregistrovan;-)

          0 0
    • Pavlos  

      Nemate to nekdo stahle?

      0 0
    • Tomcat  

      Koukal sem , na ČT to nebyl špatný report.

      Škoda že někteří neměli v závodě takové štěstí, vypadalo to nadějně

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Hochu… horsi to mohlo byt uz jen tezko. Zabery… kameraman by se od ctrnactiletych kluku mohl ucit jak se toci sportovni videa. Fakticky chyby. Bóďa nemela zlomenou lopatku, ale zebra… nebo mysleli tu panev? Kráťa mohl loni tezko dvakrat vyhrat Elitu… to by si snad nekdo vsimnul, krom toho po plastice kolene nastoupil do poharu az na posledni zavod v Bystrici. Spatny jmena. Spatna vyslovnost… pro franko-ufouny musel byt napr. Les Gets silny zazitek. atd. atd.

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja si zas myslim, ze lopatka/panev je pro laiky jedno, stejne uz o tom nevedej a my to vime. To jsou pro me drobnosti, ktery na tom najde vzdycky pokud to nebudou tocit lidi, co zijou jen DH a realie teda znaj. Jak se jim povedl ten Krata netusim;-)

          Vyslovnost i komentatora Skorpila pri zavode vyla hooodne zajimava, ale jinak mi prisel prijemnejsi nez Mejtsky.

          Kamera… no, jako vzdy – jsou liny se hnout z mista.

          Ja myslim, ze na CT lepsi prumer, ve srovnani s tim, jak by to melo vypadat, je to porad nic moc, ale aspon neco.

          0 0
        • Tomcat  

          No já to čekal horší.

          Jedna k sem čekal že uslyším hlas jednoho moderátora co chytrý jak radio a myslí si jak ho lidé děsně žerou.

          Potom, že záběry budou pokud možno zabírat celou šíři průseku lesem a jezdec bude jen malá tečka v záběru. To že se vyšplhali v některým překážkám, jako byl ten gap-transfér a dabl je až k neuvěření.

          Jo taky mám v paměti pánev, to s Kráťou sem si ani nevšimnul a to ostatní je fakt už jen drobný detail. Na to že to bylo v podání ČT to mohlo být přímo strašlivý , tohle šlo.

          Celkově i doba jakou to vysílali, byla až neskutečně dlouhá. Celkově že tam dali rozhozhovory s účastníky byla jen pozitivní tečka.

          0 0
        • Meesha  

          zabery byly tragicky no. Ale zase na druhou stranu chapu, ze tem dedulum to nic nerika, zaplaceno dostanou stejne a ta kamera je tezka jak krava, tak proc by meli nekam lizt a vymejslet nejaky zabery ala NWD6…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sef by mu mel rict „kdyz te to nebavi, tak to nedelej“..... a nebudou zadny reportaze ze sjezdu :-D

            0 0
            • Meesha  

              ja bych jim to za petkilo natocil :-) Mozna bych se ale musel rozkrajet…:-/

              0 0
        • Radek Broz  

          Jo, kdyz jsme u tech blbosti, prislo mi super, ze se tam podle nich da trenovat „velkou cast roku“ – to rict o draze, kde byly pred 14 dny dole zbytky snehu;-)

          0 0
    • Meesha  

      22:45 na CT4 pro ty kdo nestihli..

      0 0
      • Pavlos  

        kua asi budu muset poridit domu to digitalni vysilani:)

        0 0
      • grafik  

        CT2 by se hodilo …;)

        0 0
        • Radek Broz  

          Uz nebude…
          * 26. 7. 19:05 – ČT2
          * 26.7. 22:45 – ČT4 Sport
          * 27.7. 11:55 – ČT4 Sport

          0 0
          • grafik  

            skoda

            0 0
            • Radek Broz  

              Me s tim taky stvou – ty minuly na CT2 kvuli socceru vubec nebyly.

              0 0
              • grafik  

                uz aby bylo pokriti … aspon velka mesta u nas furt velky kulovy.

                0 0
                • Lister  

                  kdyby aspoň fungovali na netu, nechápu když 24 jede proč nejede i CT4

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Presne – sport tam sice vetsinou nemuzou davat kvuli autorskejm pravum, ale tyhle jejich vlastni zaznamy by rozhodne mohli.

                    0 0
                    • grafik  

                      asi tak

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Pojdme jim napsat;-)

                        0 0
                        • grafik  

                          lister ma dobry sloh, stejne se nudi v praci : )

                          0 0
                          • pos3k  

                            a muze to i ilustrovat :-)

                            0 0
                            • grafik  

                              ne Lance!

                              0 0
                              • Radek Broz  

                                :D

                                0 0
                              • pos3k  

                                jezisku :-O by se kavky zachvely :-)

                                0 0
                              • Lister  

                                není problém., na sloh jsem byl vždycka dobrej a náhodou, dneska se v práci tak moc nenudím – a bacha na mě nebo si vás dám všechno do kontaktů na ICQ ( grafika už to postihlo) a budu vás pravidelně otravovat.

                                0 0
                                • grafik  

                                  vim, vyhrals okresni prebor ci co .. : )

                                  0 0
                                  • Lister  

                                    TOHLE JSEM TI UŽ TAKY NAPSAL???

                                    0 0
                                    • grafik  

                                      by ses divil co o vas vsech si pamatuju :D

                                      0 0
                                      • Lister  

                                        ajajaj :o) No to bychom se konečně mohli i potkat když se tak známe :o)

                                        0 0
                                    • grafik  

                                      duskuzi o stavbe tvych dlouhych souveti si pamatuju jakobycemmrska … :)

                                      0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Hehe, ja kdysi neco takovyho taky;-)

                                    0 0
                                  • Thidney  

                                    vidis ja zabodoval v soutezi deti, mir a umeni .-))) ale tim s Otasem big bossem Cernym nezatresu…bohuzel

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      Nahodou bych rekl, ze zrovna na tohle by mohl slyset;-)

                                      0 0
                                    • grafik  

                                      ehm co ? big boss – znam jen bigbosse z root . Ja vyhral jednou pionyrskej zavod na kajacich na divoke vode. pa-dlista by mel radost. Kdyby ten tomas neveril tak mam fotku :)

                                      0 0
                                • grafik  

                                  potrebuju se vzdy nekomu sverit kdyz se nemuzu rozhodnout jakej dil, nebo kdyz se chlubim novym komponentem, aspon si od fochu … a chapes to :)

                                  0 0
      • Meesha  

        tyyy jo, ja se videl v televizi! Taky ste mne videli zejo?! :-)) BTW 4 Manas: Ruzova rulezzz! :-P

        0 0
    • enjoy  

      docela pekny to bylo.i ten pan k tomu porad neco povidal..

      0 0
      • Páník  

        …treba „kola s tvrdou stavbou“ povidal:)

        0 0
        • jecnak  

          A u kazdyho zavodnika nejmin 3× cas v treniku a v zavode a pak nekolikrat kolikaty dojel. Celkove mi to prislo jak vysilani pro sklerotiky.

          0 0
          • goofy  

            Mne docela matli porad stridali vysledky v republice a celkove… Sem se porad stracel kdo ktery dojel :-)

            0 0
            • Radek Broz  

              …a tos nevidel to zmateny vyhlasovani, kdyz se soucasne vyhlasujou vlastne 2 zavody, nektery lidi jsou soucasne treb 3. a 5. …;-) Komedie

              0 0
              • Vrci  

                3. a 5. jde, ale horší by bylo kdyby byl současně 3. a 2. to by si musel před ty stupně vítězů lehnout, na jeden položit ruku a na druhej nohu. Vypadalo to zajímavě, jak na stupních vítězů postává několik různě rozmístěných lidí.

                0 0
    • zvolouš  

      jeden tip pro ty co to ještě nenarazili (a třeba tu trať nikdy nejeli)…na www.901bikes.com je ke ztažení videjko z helmy…kompletní trať při finálový jízdě a dokonce i s pádem na první lavici (Mour se překonal :) )

      0 0
    • Lister  

      100 :o)

      0 0
    • Czertbiker  

      No tak ještě štěstí, že jsem to v tý TV neviděl! To bych zase zuřil! Jináč závody byli peklo, HT s platformama kdo nezkusil neví co je to HC, sluníčko svítilo, slečny se opalovali, hudba hrozná, komentátor taky, ceny žádný, co chcete víc? :)

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.