• maxtor

    Zdravím, nevíte někdo, jestli existují nějaké specializované cyklobazary podobně jako bazary s lyžemi, kde by se daly koupit slušné ojeté kola?? Díky za rady!!

    0 0
    • Veeteck  

      Vim jenom o KKK kolo v Braniku, pak taky obcas neco na www.cv-bazar.cz. Vubec ale netusim nic o puvodu tech kol, nejspis to bu dotazeny z venku, ale klidne to muze byt i legalne, nevim.

      0 0
      • maxtor  

        Díky, já jsem zase kdysi narazil někdě za Hradčanami (nejsem pražák, tak ti to přesně neřeknu) na obchod, kde měli ojeté silničky i biky v královské výbavě za směšné ceny. Otec chce kupovat kolo tak kolem 10 000, a chce ode mě pomoct, tak bych raději sehnal něco lepšího z bazaru za dobrou cenu než nové v základní výbavě.

        0 0
        • yetti  

          Akorat se musis smirit s tim, ze nevis nic o puvodu zbozi v bazaru a tim vlastne s velkou pravdepodobnosti podporujes kradeni kol. Protoze kde jinde by se kradena kola objevily nez v bazaru na druhem konci republiky nez byly ukradeny a ze se jich ztrati hodne o tom vime vsichni.

          0 0
          • maxtor  

            Souhlas, ale napadlo mě, že tak jak se dovážejí ojeté lyže, mohou se dovážet i ojeté kola. Když mrkneš na zahraniční inzertní servery, mají to tam fakt za pár šupů. Ale nech si kolo poslat z ciziny, když jej nevidíš na vlastní oči.

            0 0
          • kafac  

            Neni problem koupit kolo aji s papirama. Myslim ze kazdej kdo ma nejaky lepsi kolo, si od nej schovava doklady. Ja mam igelitovou slozku, tam mam vsecky doklady od kola, vcetne kupovani nahradnich dilu atd…

            0 0
            • yetti  

              Nemyslel jsem to obecne, samozrejme muzes i v bazosi koupit kolo s papirama, ale to ze v bazarech konci kradeny kola to je asi fakt.

              0 0
              • kafac  

                To asi jo, hlavne v zastavarnach. Ale uz to asi neni tak horky jako driv, protoze svestky po tom dneska celkem jdou. Vim to, protoze kamos ma zastavarnu :-)

                0 0
                • maxtor  

                  Možná by stálo zato založit anketový thread, komu se podařilo získat zpět ukradené kolo. Mě ještě nikdo kolo neukradl, ale asi bych se zbláznil, kdyby se tak stalo.

                  0 0
      • Darkson  

        jen v tom KKK Kolo maj nejlevnější bike v bazaru asi za 50 kolíků – samej Cannondale, Rotwild, atd.

        0 0
        • maxtor  

          Internetové stránky náhodou nemají??

          0 0
          • kafac  

            www.kkk-kolo.cz/ respektive www.active4.cz/ Tobe nefunguje google? :-D

            0 0
            • maxtor  

              Naštěstí jsem tě předběhl z odpovědí o 13s aspoň nejsem za ******:-) Hledím na to. Nejsou zrovna z nejlevnějšího kraje, jen co je pravda.

              0 0
            • VencaV1  

              To jsou ceny skoro jak za novy. :) Zvlast ten spesl za 90 mi prijde trosku ulitlej, sice je na xtr, ale tak z roku 01.

              0 0
        • maxtor  

          Už jsem našel… Mrknu na to.

          0 0
        • morlo  

          Hmm, s tema cenama tam trochu ulitli, prece jen podle vybavy nekterejch kol lze soudit, ze uz maji par let za sebou a s ohledem na hlinikovy ramy a jejich zivotnost myslim, ze potencialni zajemce si muize domu privezt peknyho zajice v pytli.

          0 0
          • maxtor  

            Nemůžeš čekat, že ojeté kolo vydrží stejně jako nové, ale ten rozdíl v ceně by měl být znát přece jen víc. Popravdě, kdybych si chtěl koupit kolo v XTRku jako mají na tom bazaru, tak si raději něco připlatím a koupím nové.

            0 0
    • martt  

      supercyklobazar je v ciganskej osade kusok od Bratislavy, tusim sa to vola Rastice alebo novy zivot. Jedna garaz je plna bikov, susedna plna lyzi atd.

      Raz tam skoro skoncil aj moj cestak (silnicka), to bol zivotny sprint. Aspon desat ciganskych psov sa ma pokusalo dostat z bicykla, svine bezali skoro 50 km/h, po 300 metroch uz asi len 45 a po kilometri odpadli (ja ale skoro tiez).

      Problem je, ze tam kde maju odchytavacie miesto, krizuje ta cyklocesta hlavnu cestu na Samorin, je tam tabula STOP a obcas sa to neda prejst naplno, ked na hlavnej v oboch smeroch idu kamiony.

      0 0
      • maxtor  

        Takže na vyjížďku pouze s pistolí v brašně:-)

        0 0
        • martt  

          skor rychle nohy na utek.

          Ale vazne, poznam cloveka, co tam kupil taku tescoplecku, vraj dovoz z cudziny. :-)

          0 0
          • maxtor  

            Nechat si ukradnout Tescokolo ti někdy i může zachránit život:-)

            0 0
        • TinkTink  

          Depak…s pistoli na popruhu batohu :o)

          0 0
      • maxtor  

        Nedávno jsem četl v novinách, že se množí případy, kdy tě za jízdy setřepou z kola a ukradnou ti ho. Když tu krádež člověk nevidí, tak se to ještě dá nějak přežit, ale pocit, že se bezmocně dívám, jak mi parta nějakých … krade kolo… To musí být fakt na infarkt.

        0 0
        • martt  

          na vychodnom Slovensku je to vraj bezny jav.

          Za komunizmu sa to stalo desatrocnemu synovi mojho kolegu aj v Bratislave. Zhodili ho z bicykla a vzali mu ho.

          0 0
          • maxtor  

            Tohle bych fakt nepřál ani svému největšímu nepříteli.

            0 0
            • Komi  

              Myslím, že tomu nepříteli, co ti ten bike uradl takovýmto způsobem by si přál mnohem horší věci … já například minimálně useknout ruku a zjizvit xicht (vysvětlím: Useknout jen ruku je málo, useknout obě, tak by se o něj někdo musel starat, takže místo toho by byl dobrej nějakej scaring, kterej by vypověděl, proč o tu ruku přišel..)

              0 0
        • náčelník  

          To už je loupežné přepadení a je za to vyšší trestní sazba, než když ti ho ukradnou ze sklepa nebo před hospodou. Jenomže jim je to jedno.

          0 0
          • maxtor  

            Loupež se sazbou 2–10 let. Pokud by jednali jako organizovaná skupina nebo ti způsobili těžkou újmu na zdraví, mají to za 5–12. (§234 Trestního zákona)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.