• Shadow Walker

    Zdravim, mam v planu koupit nove kolo tak do 25tis, zatim jsem se rozhlizel jen tak letmo a do oci me padlo asi nejlepe dema.dynatech­.sk/sk/bike/De­or-DC-DB/, hlavne protoze ma cistou sadu a docela dobre vybaveni. Akorat me zarazi jedna vec, slysel jsem ze u razeni deor je vzadu slaba pruzinka takze to po case zacne spatne radit, co je na tom pravdy? Diky za odpovedi

    0 0
    • kubad  

      Pokud už chceš kolo a investovat do něj ,doporučil bych aspoň sadu LX, to Deore opravdu není nic moc. Jinak na té Demě kromě designu – není nic co bych mohl pochválit, určitě se dají za obdobné peníze sehnat líp poskládané kola. Můj názor nebrat

      0 0
    • JJ  

      kdyby ti stacila velikost… www.bradsky.cz/index.php?…

      0 0
    • georgio  

      Taky me na ty Deme nic nezaujalo…shanim kamaradovi kolo za podobny penize, rozhodne jdi do neceho s LX, aspon castecne…taky uvazuju o stavbe- dobry ram a vidlice(Spyder a Marzocchi), zbytek prevazne LX…slusnej zaklad, na kterym se da stavet- i do budoucna…

      0 0
    • Pekáček  

      Za ty peníze se mi docela fajn zdá toto www.bikemagazin.sk/…/tsunami.jpg (i když Rokmešíny moc nemusím, toto se mi líbí).

      0 0
    • Grimni  

      Zkus tohle, mám ho je naprosto skvělé!!! www.pells.cz/default.asp?…

      0 0
    • Shadow Walker  

      Spis sem chtel neco co ma uz kotoucove brzy protoze mam vecka, v sade alivio a je to katastrofalni vec, kolo vubec nebrzdi. To Gt nevypada spatne www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… take sem nad nim uvazoval, ale rekl sem si ze radeji demu protoze ma kompletni sadu. Chtel bych take aby to kolo nejaky ten rok vydrzelo.

      0 0
      • MlokCZ  

        Pokud chceš kotouče, tak třeba tohle: www.bradsky.cz/index.php?…

        a ještě ti zbudou peníze na nějaký vylepšení.

        0 0
      • Shadow Walker  

        Jeste bych chtel dodat ze by me zajimalo co je lepsi, koupit mechanicke kotouce nebo radeji priplatit a poridit hydraulicke

        0 0
        • MlokCZ  

          Mechanický nebrat, maximálně Avidy, jenže za jejich cenu už máš použitelný hydrauliky, takže bych se mechanikám vyhnul.

          0 0
        • Radek CV  

          No jen si priplat a kup hydry.

          0 0
          • Shadow Walker  

            Ok a co se tyka udrzby, tak jak casto dolivat kapalinu? U desticek predpokladam ze vydrzi sezonu, kdyz se neprasi.

            0 0
            • MlokCZ  

              Kapalina se nedolévá, ona nikam neutíká. Destičky vydrží jak komu, záleží kolik jezdíš, v jakých podmínkách, kolik vážíš. Mění se prostě ať je sjezdeš. Pro příklad, na mojem minulém kole, který jezdí teď manželka najeto cca 3000km, hydry XT, po koupení kola 2× 3 minuty seřizování, od té doby jsem na ně nešáh (i destičky jsou pořád ještě ok). Na druhou stranu se daj taky destičky zničit za jeden závod v extra hnusném počasí (to ale není můj případ).

              0 0
    • Lister  

      sice nad limit, ale… :o) cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=5426 funkční vidla, funkční brzdy a zbytek taky není k zahození…doufám že to už sem někdo nedal, přiznám se, nečetl jsem :o)

      0 0
      • sportovni_biker  

        Jak víš, že je ta vidle funkční? :o)

        0 0
      • MlokCZ  

        To je ten 4Ever Ultra 05 výše na tom o hodně lépe. Sice má o trošičku horší vidlici (Marc. MX), ale jinak je vybavený o chlup lépe a hlavně stojí o 6k méně.

        0 0
        • Lister  

          definuj o trošku horší :o)

          Jinak pokud myslíš ten na kotoučích tak toho bych si právě nevybral :o)

          0 0
          • MlokCZ  

            Jo myslim ten na kotoučích za 19,5. Ne že by se mi nějak extra líbil, ale je za super cenu. Je to komplet LX, za ty ušetřený prachy si může nechat tam lecos vylepšit, co se mu nebude zdát.

            0 0
            • Lister  

              no u mě jde hlavně o osboní preference, mít Marina byl vždycky můj sen, zatím jsem si ho teda nasplnil :o)

              0 0
              • MlokCZ  

                Ale jo, to beru. Jenže tohle není ještě cenová kategorie, kde by se dali zohledňovat takovéto osobní preference.

                0 0
                • Lister  

                  no já bych řekl, že dát za kolo 30 tis tak to už je na zohlednování preferencí až až :o) Jsem si za ty prachy postavil kolo plné osobních preferencí :o)

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    No za 30 už jo, ale on 30 dát nechce. A na tom základu za 19,5 si může taky nějaký osobní preference užít (kromě značky kola, z tou už nic neudělá).

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      fuj ta chyba: raději s tou

                      0 0
                    • Lister  

                      Jasně, asi to nemá cenu řešit, ten 4ever vypadá hodně dobře, no a já bych si kopil Marina :o)

                      0 0
                • Shadow Walker  

                  Taky vybiram kolo v kuse, mel sem v planu si kolo stavet, nebo nechat si ho postavit, ale chtel bych radeji jednu zaruku, kdyz se neco podela pudu na reklamacku, a ne oblitavat prodejny a reklamovat. Jinak sem se take dival na tohle www.bradsky.cz/index.php?… Myslim ze za 24000kc je to dobry kup kdyz na oficialnich strankach stoji 28.

                  0 0
                  • Lister  

                    až na kliky pohoda, pokud se ti líbí, mě ne

                    0 0
                    • Shadow Walker  

                      Ja si kolo nevybiram podle vzhledu :) Jsem chudy student takze musim podle vybavy :D a funkce

                      0 0
                      • Lister  

                        Jasně, to kolo vypadá funkčně, já jen nidky nezkousl ten tripletriangel…

                        0 0
                  • Shadow Walker  

                    jo jeste jsem zapomel sem docela prerostlej mam skoro 190 takze musim vybirat ram aspon 19 nebo 21, aspon si myslim ze je to nejlepsi velikost

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      No to spíš jedině tu 21 a ještě ti u některých značek může být malá.

                      0 0
            • ezra  

              Ten za 19.5k néni na kotoučích, mrkni do popisu, ne na fotku, jsou tam véčka.

              0 0
    • MlokCZ  

      Tak teď jsem mrknul na ty dražší a asi bych si pokusil předplatit. Tohle se mi za ty peníze moc líbí www.bradsky.cz/index.php?…

      0 0
      • Lister  

        no vyměnil bych rám vidlici a většinu komponentů a bude to super kolo :o)

        ale jinak tohle vypadá v pohodě, pokud netrpíte shimanofobií tak je to hodně povedený kousek – hlavně kola, mňam :o)

        0 0
        • MlokCZ  

          Mě tam za tu cenu úplně nesedí akorát vidlice, ale zase použitelná je a zbytek to dohání.

          0 0
    • funThom  

      … ja bych ti doporucil tohle www.ghost-bikes.com/2006/bikes.php?… (cena je cca 23000). Pokud trvas na diskovych brzdach (coz mohu doporucit) zkus typ 5003, ale to je kolem 28k…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.