• Dan

    Kvůli výměně hlavového složení bych potřeboval o centimetr delší krk u vidlice, dá se vyměnit a dělá to měkdo? Díky

    0 0
    • Dan  

      samozřejmě někdo, už neumím psát

      0 0
    • maxtor  

      Pokud vím tak krk vidlice tvoří s korunkou a vnitřními nohami jeden celek. Aspoň u mé vidlice (Manitou) to tak je. Takže jak jednou zkrátíš… Taky by mě zajímalo, jestli je nějaká možnost, jak krk prodloužit.

      0 0
      • dieegoo  

        je… existujou nastavce, taky sem to jednu dobu resil…

        0 0
      • wroum  

        vymenit se da, ale bacha na to, kdo to dela a nastavce existujou taky.

        0 0
    • vlk  

      v historii toho bylo už na toto téma dost.Ale obecně nedoporučuji to.Přecijen vyměněný už tam nedrží tak jako původní a např mě u staré vidle po výměně začala vydávat cvakavé zvuky.Raději sežeň nižší hlavové složení.

      0 0
      • wroum  

        vymeneny samozrejme muze drzet stejne jako novy, zalezi na tom jestli byl dodrzen technologicky postup, jestli jsou spravne presahy. napriklad me u stare vidlice nejenze vydavcal zvuky, ale pak sem krk vyndal. po vymene je vse naprosto OK. jeste dodam, ze novy krk musi mit spravne parametry (vetsi prumer v miste spoje), protoze dira v korunce se o par desetinek presoustruzenim zvetsi.

        0 0
    • Veeteck  

      Jestli mas ocelovej krk, nech si radsi kus navarit. Nebo nizsi predstavec, treba FSA nebo Point jsou jenom 35mm vysoky. Tohle vsechno bude urcite levnejsi nez vymena celyho sloupku. Jeste je mozny adapter treba od BBB, ale tomu bych moc neveril.

      0 0
      • kubad  

        U většiny vidlic jde, otázka je jestli seženeš nový krk. O jakou vidli se jedná?

        0 0
        • Dan  

          Je to Suntourka tuning Milan asuprově chodí tímto chválím úpravu!

          0 0
      • maxtor  

        Pokud je to pár cm, tak mi výměna celého krku připadá jako naprosto zbytečný zásah. Zvolil bych taky nižší hlavovku nebo nádstavec.

        0 0
        • Dan  

          Je to asi 1 cm, představec uno Kalloy má výšku 5cm a ten cenťák mi tam chybí, mám se svými 88kg blbej pocit, že to ulítne

          0 0
          • kubad  

            Pokud je druhý šroub pod úrovní konce krku – tak by neměl být problém.

            0 0
            • Dan  

              myslím, že pod úrovní konce krku jsou oba, tak se na to asi vybodnu, když to nebude dobré, doufám, že na eldéence mají internet.

              0 0
          • Veeteck  

            Kup Point nebo FSA, ty maji 35mm.

            0 0
          • maxtor  

            Já mám představec Ritchey a taky mi tam zhruba cenťák chybí, takže jsme na tom zhruba stejně. Připadá mi to naprosto bezpečné a nikdy jsem s tím problém neměl. Navíc mi není jasné, jak se tam pak vrazí ježek, když už tam bude nějaký adaptér.

            0 0
            • maxtor  

              Navíc, když to stáhneš shora šroubem, tak se to ještě trochu zmáčkne, takže z centimentru uděláš tak 5 mm. To je i můj případ. Nevidím v tom problém. Jak píše Kubad – pokud oba šrouby objímají krk vidle, neboj se toho!!!

              0 0
            • kubad  

              Adaptér je místo ježka

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.