• fousmen

    Kamaradovi ted dorazila nova Drop-off 3, jenze misto vsude udavaneho zdvihu 150 mm je na ni jen 130 mm. Jedna se teda o verzi bez pevne osy, ale kamarad mermomoci chce tech 150 mm (uz jsem to vzdal mu to rozmlouvat) (-: Jde mi o to, jestli jde ten zdvih nejak jednoduse zmenit, napr. jako to bylo u starsich dirt jumperu, nebo to tak jednoduchy neni a vyplati se to spis reklamovat.. Diky

    0 0
    • JohnLee  

      Ja ti neporadim, ale mam dotaz. Jak chodi tahle vidle? Premyslm o ni, ale ve verzi s pevnou osou. Nebo jestli je lepsi varianta Pike, i kdyz o cca 2k drazsi

      0 0
    • CZiko  

      ******* bude oproti tomu tuhost sama:))

      0 0
    • goofy  

      A kde to kupoval? Na BagBiku? Tam bylo primo uvedene, ze se jedna o verzi bez pevne osy… Jako nemel jsem ji rozebranou, ale myslim si, ze by to prehodit melo jit… Projistotu treba napis Bartonickovi. Ale ja bych tam 150mm bez pevne osy nedaval.

      0 0
      • fousmen  

        Jj na bagbiku, problem neni v ose, to on vedel ze tam neni pevna. Ale uvadeli zdvih 150 mm a je tam jen 130 mm. Vim ze ty jsi o tom driv taky mluvil ze si ji na tech 130 mm stahnes, tak me zajima jestli to opravdu jde.. Bartonickovi bych napsal, jenze az v pondeli a kamos bike potrebuje uz zitra a nemuze na ni jezdit, pokud by ji pak mel reklamovat..

        0 0
    • libik  

      hele ja myslim ze na tutech novejch uz to nejde tak jednoduse… musi se neco dokupovat a tak… mrkni na forum na bartonickovo strankach, mozna tam neco bude…

      0 0
      • Veeteck  

        Co znamena „tutech“? Nejsi ty nahodou ze z Plzne? :D

        0 0
        • fousmen  

          Icko mi tuto „tutech“ taky prislo drobet povedomy (((-:

          0 0
          • sadev  

            na tutech to jde, akorat to chce rozebrat a z pravy nohy pod pistkem pro utlum vyndat cernou 2cm plastovou podlozku a vratit ji na to same misti ale do leve plastove nohy,tot vse

            0 0
            • goofy  

              Naprosto vycerpavajici odpoved… Nevis nahodou, jestli to jde i u Z1 Sport?

              0 0
              • sadev  

                Z1 jsem nerozebiral, jeste jsem menil zdvih u AM 3, je to porad stejny system, rozeber to a uvidis

                0 0
                • goofy  

                  Ja ji nemam, ale uvazuju o koupi te Z1 a ta ma zdvih 130mm, ale videl jsem i verze 150mm, ale k nam se nevozi…

                  0 0
            • fousmen  

              dik moc, to jsem chtel slyset (-:

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.