• motylek

    A kdo by jel v sobotu a nebo v neděli?

    0 0
    • Hanato  

      Ja bych jel, ale brno vubec neznam, takze cestu by musel zplanovat nekdo jiny…

      0 0
    • Paja  

      Zatim nevim…

      0 0
    • Splinter  

      Zatím nevím, asi leda sobota (možná)..

      0 0
    • rock  

      Já bych asi mohl … jeden -libovolný (zatím)- den …

      0 0
    • Karaya  

      V neděli po obědě bych asi mohl..

      0 0
    • Polka  

      Toz, ja bych se tez pridal, spis v sobotu.

      0 0
      • jardvo46  

        Přijeď zítra (ve čtvrtek) v 17:30 na Klajdu. Nebude to (jako obvykle) pro tebe fofr , ale bude nás víc. Máš to blízko. JD

        0 0
        • Polka  

          Jedu stejne rovnou z prace, ale uz jsme domluveni s Karayou na 17:00.

          0 0
    • Polka  

      Tak jak? Pojede nekdo v sobotu?

      0 0
    • rock  

      Takhle nějak to vypadá, když dostane biker chuť na třešně …

      0 0
    • Excel  

      najde se někdo kdo nejede Hoška a jel by něco celodenního sobota nebo neděle Brno-Bitýška-po modré Hrádeček-Tišnov-po zelené Níhov-pak nějak velká Bíteš-údolí Bílého potoka-Šmelcovna a to bude asi tak všechno a domů?

      0 0
      • jonys  

        PLHA se hlásí!Já bych něco takovýho v sobotu dal.Akorát napiš,co si představuješ pod takým pojmom „průměrná rychlost“ :-)?

        0 0
        • Excel  

          to je různý…:-) 19,20,21–25 dle náročnosti ale v tu sobotu je to celodenní záležitost, takže se mi nikam hnát nechce…spíš v klidu, jako chrtit těch 100 km rozhodně necu

          0 0
          • jonys  

            No jistěěěě!Já teda pojedu do toho Tišnova-navštívím tam rodiče.A jestli pojedeš moc rychle,tak to na tebe řeknu mamince!!! :-).Kde dáme sraz?Navrhuju v 10 u Rybářské bašty na prýglu-vyjel bych na Helenčinu studánku,pak dolů na Knínice,Javůrek,Šmel­covna,Maršov…Ne­bo tak něco.

            0 0
            • Excel  

              počkej…já chtěl jet ale přece jinak…jinak sraz v 10 je dobrej a místo srazu defakto taky jen ta trasa se nám nějak změnila…

              0 0
              • Excel  

                právě chci jet jako něco celodenního, návrat předpokl. v 19:00

                0 0
                • jonys  

                  OK,trasa se vyladí.Mě by se akorát fakt hodil ten Tišnov-potřebuju s našima mluvit.Tak bych tě tam opustil.Takže v 10,jo?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.