• kolda

    tak (nejen) Olomoučáci – kdo přijede v sobotu do Lašťan na start? snad bude hezky a sucho a pořádně to pojede :)

    0 0
    • grafik  

      jedu, loni byl to mazec. Hlavne prejezd tankodromu – sem si pripadal jak na sahare :) Vcera sem byl kus projet trat je pekne znacena.

      0 0
    • lith  

      no myslím že se krapet zapotíme…ostatně jak minulý rok :-)

      0 0
    • Polka  

      Jedu ve ctvrtek na bajku na chatu v Prostejove, v patek si dam veget a v sobotu du na to ;-)

      0 0
    • kolda  

      ten tankodrom je pasáž úplně na hov.., nechápu, proč tam je. ale přetrpět se to dá. už se těším,až večer zakalím na koupáku :)

      0 0
      • pop  

        no jo, ty si to můžeš dovolit…máš to kousek od baráku..tak tam pak trefíš :))). Jinak ten tankodrom taky nechápu, zvlášť když jde objet…

        0 0
        • kolda  

          strategicky umístěná základna:) pojedeš nebo jedeš na tu druhou akci?

          0 0
          • pop  

            Buřinku nejedu,uznávám,že bys mě porazil…nejsem sprintér :). Zkusím ten Moravskotřebovskej maraton. To bude klídeček (pár lidí,žádný davy) možná i tombolu vyhraju :). škoda,že nemám pak odvoz – nemůžu dát pifko :(

            0 0
            • kolda  

              ok, změříme síly na Drásalovi. tam bude dost prostoru se projevit :)

              0 0
    • luke777  

      jedu a uz se tesim hlavne na grafika jak mu natrhnu prdel:)) super zavod hlavne sebou hooodne piti:))

      0 0
      • kolda  

        a jaký máte ambice? :)

        0 0
      • vlk  

        aby ses třeba nedivil.Vy si snad berete camely?.Vždať tam budou občerstvovačky, to nám snad do flašek doplní inťáky, ne?

        0 0
        • grafik  

          kamela neberu – lepeni a pumpu dam do kapes, musim jet maximalne nalehko. K tomu nazuju slicky a nikdo me nedohoni … a v cili vam vsem budu fandit. Nechapu co mate proti tankodromu :)

          0 0
          • kolda  

            nechapu, co vidis na slickach :) tankodrom je *****, akorát se tam drncáš v korytech po ofroudech:( mě se nejvíc líbí ty kořeny pod pohořanama, ty jsou super

            0 0
            • grafik  

              ty me zas ne – neda se tam jet moc rychle, zbytecna drncacka :)

              0 0
              • kolda  

                právě že tam se ukáže, kdo umí jezdit na kole :)

                0 0
            • vlk  

              včera byl tankondrom vpohodě.6ádné koryta.Bylo to uježděný do roviny snad tankama.Akorát trochu byl vytlačen vzorek od pásů.

              0 0
              • grafik  

                myslim ze ten tankodrom neni davno v provozu …

                0 0
                • vlk  

                  no to asi ne , ale bylo to fakt něším docela uježděný-něčím s pásama.

                  0 0
    • vlk  

      a koukám, že jsem přispíval do jiného threadu tak tedy „Já tam budu.Budu ale rád jestli vůbec dojedu do cíle.Včera jsem jel tu trať a bylo strašný vedro.Když člověk zastavil, tak ho hned začali žrát komáři.Navíc mi za Lašťanama ulej jakýsi 40–50 letý chlap na treku co si taky zkoušel trať a to sebere veškeré ambice.O tom, že u Pohořan mě jeden šmejd na silnici chtěl sejmou tak že za jízdy otevřel dveře auta a ještě na mne cosi řval ani nemluvě.“ Jinak připadá mi to spíše jak závod pro silničáře.

      0 0
      • grafik  

        mas pech – vcera sme te potkal – jel si z kopecka po lesni ceste smerem na radikov :)

        0 0
        • vlk  

          sem si tě nevšim, měl jsi houknout.

          0 0
        • vlk  

          a kterej si byl.Sem atm předjížděl jen jednoho borce a tys to nebyl.Jo a ještě když jsem se vracel tak jsem si dal sjezd z pohořan a na jednom místě-tedy cp leží mimo trať jsem ve 30 zahučel po náboje do bahna.Sem dojel dom celej hnědej. :o)

          0 0
          • grafik  

            jel si dolu z kopce po asfaltce – ja jsem byl ten co funel nahoru

            0 0
            • vlk  

              aha, já jen postřeh, že jel někdo proti mě, ani jsem si nevšim, že si to byl ty.

              0 0
          • grafik  

            a nez sem se otocil byls' pryc …a jen ohniva cara za tebou ;)

            0 0
      • lith  

        nezastavuj a nebudou tě žrát komáři. Jinak nemyslím, že je to pro silničáře. Možná když se jezdilo z OL,tak to stálo za nic. Ale jinak trať docela jde. Jako místní ji jistě znáš nazpaměť…

        0 0
        • vlk  

          ani ne jsem jí jel po2 v životě.Znám vždy jen některé části.Já vyhledávám většinou technicky náročnější terény.

          0 0
    • Palba  

      letos ne protoze sem nesehnal odvoz z prerova, ale pristi rok snad jo. Ale chci se zeptat, jak je ta 50tka narocna technicky? srovnejte to pls s mamutem ci selou, tu znam :D nic jineho sem totiz zatim nejel… neni auto no o((

      0 0
      • vlk  

        šela je technicky mnohem náročnější.Buřinka je prostě zcela v klidu-co se techniky jízdy týká.Je tam dost silnic a lesáckých širokých cest.AŸ na malé kousky tratě zcela bezproblémová.

        0 0
        • Palba  

          dik, tak to by se me libilo. Toz kdyby mel nekdo volnej flek v aute urcite bych se rad svez. Benzin ci naftu klidne zacvakam celej, pokud teda nepojedeme tankem 100km/100L :D Toz kdyz se dobra duse najde najde pisni na mail. Nebo jestli nekdo jedete vlakem do olmika, tak bych se pridal, to by bylo asi uplne nejlepsi.

          0 0
      • kolda  

        ani ne, je tam pár kořenů a kamenů, nějaký asfalt – taková klasika. je to dost rychlý, ale ne zase taková palba jako Oderská mlýnice. ale silničárskej závod to určitě není.

        0 0
    • petryk  

      já letos nejedu, potřech letech jsem se rozhodl změnit lokál za 24hodinovku v Liberci…

      0 0
    • kolda  

      trošku sprchlo, zbývá jen, aby se tak o 10st ochladilo a je to ideál :)

      0 0
      • pop  

        No k ránu slušná bouřka s kroupama,takže žádná sprška :). V sobotu má být jasno a +30´C …odpoledne si teda užijete :). Já to snad do 14h stihnu :). Vyjíždí se v 9h

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.