• fousek

    Musim se s vami podelit o to ce si stalo vcera, hodil sem takovou mensi drzku, nic moc ani nejsem vodrenej, o poznani hur to odneslo zadni kolo cml.wz.cz/vide­o/kolo_m.avi . Chytil sem prednim kolem o takovej 7–10 cm sutrik a to mi vystrelilo , chvilku sem jel smykem a pak chytlo sutr (kapku vetsi pevne usazenej v zemi) i zadni kolo, no vpodstate kdyz ho chytlo tak bylo na nej kolmo, tak nevim jestly jsou single tracky tak hadrovy nebo by se rozcentroval i jinej rafek? Na zaver bych vas pozadal o radu jak nejlepe ho narovnat?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tohle je o single tracku pomerne znama vec :) Jinak jestli to chces jeste dal pouzivat a udelat to poradne, tak to rozplet. Podle rovny podlozky to poslapej a znova vyplet.

      0 0
    • black.horse  

      hehe a co si čekal?!:-D nezapomeň, že Single Track není zrovna na sjezďáka… je to lehounkej ráfek na 4×, velmi lehké FR a enduro… srovnatelnej jak tak s Alex DM24…

      0 0
      • fousek  

        No ja se v rafkach moc nevyznam (spis skoro ve vsem), mi pripadaly takovy fortelny…, jaky lepsi poridit? aby se vesly tak do 1000, nebo za to se lepsi nesezene?

        0 0
        • goofy  

          Na koloshopu jsou Double Tracky za 1255 kc.

          0 0
        • black.horse  

          litra stojej tyhle single tracky… ale jak píše Goofy… investice do DoubleTracků se fakt vyplatí;-) ty ráfky jsou nezničitelný… stojí 1500 jeden, ale na netu se daj sehnat i za těch 1255… každopádně jsou nezničitelný… mimochodem, jedny mám doma, zapletený na kolech, jsou kráce jetý a už je nevyužiju, kdybys měl zájem, tak mi napiš email;-)

          0 0
          • hanz  

            aj doubly se daj zničit a ani to nebolí…obzvlášt varianta SL1 která není svařovaná a nemá tepelnou upravu…ten co jsem měl loni vzadu byl uplně šrot když jsem ho sundaval a to jsem ho tam něměl ani sezonu…ty co se všude možně levně prodávaj bejvaj právě ty SL1.

            0 0
        • Pá-dlista1  

          … ale nesmi ti vadit, ze vazi taky dvakrat tolik (jak uz nazev napovida :)

          0 0
          • goofy  

            O vaze nebyla zadna rec… ;o)

            0 0
          • wroum  

            single 590g, double 850g, rozdil 260g, tedy necela tretina

            0 0
            • Pá-dlista1  

              .. tak to se tedy moc omlouvam :-D P.S.: na kladivo to neni spatny ;)

              0 0
              • wroum  

                najdi jinej, stejne odolnej rafek do 1500 kterej bude lehci.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  nevim, dam se podat. Uz jsem to totiz resil pred cca 1,5 rokem. Ta vaha me proste trochu odrazuje, takze jsem si radsi priplatil..... a to nejsem zrovna gramhonič.

                  0 0
                  • wroum  

                    nemam v tomto smeru dalsich otazek.

                    BTW prijde mi blbost priplacet za lehci rafek kdyz na nej stejne das plast kterej vazi pres kilo :-)

                    co mas za rafky a kolik vazej a jaka je cena, ja jen abych vedel jak velkej rozdil to je oproto tomu kladivu.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Vim, ze to nebylo na me, ale ja mam rad EX729…nevydrzi jako Doubly, ale ta hmotnost je jinde… :)

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      cca 200g a asi 700Kc v MOC. Btw. prave proto, ze uz jen plast vazi od 1250g, tak se musi jinde setrit a na plasti ani na dusi se neda. Resp. na dusi by to mozna slo, ale 200g?

                      0 0
                      • wroum  

                        tak si to uzij :-) ja takhle tezkej plast fakt nepotrebuju a tech par gramu navic mi nevadi. a za 700 si koupim treba novy ODI :-)

                        a co je to vlastne za rafek? v profilu mas na kole takovou smesku

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Vsak nerikam, ze ho jeste vozim :) Btw. ten rafek vydrzi co potrebuju. Ja zase nejezdim po cestickach kolem Phy, takze potrebuju plaste. Btw. si myslim, ze nepotrebujes ani tenhle rafek ;)

                          0 0
                          • wroum  

                            tak a ted sme se konecne dostali k jadru pudla. at si kazdej koupi na co ma nebo co chce. a mas pravdu, stacil by mi i jinej, ale tenhle ma rezervu kdyz neco nedoletim nebo preletim. a tam kde jezdim ja fak neni potreba 1,25 kg plast, protoze tam nejsou sutry, maximalne koreny a ty plaste co vozim sem procvak jen jednou a to na Stalinu pri pokusu ty schody vyjet v kudle nahoru, coz se tak uplne nepodarilo. nemam problem a ve finale mi moje sestava plne dostacuje a je v souctu lehci nez tvoje neprustrelna kombinace s o 200g lehcim rafkem. jo a este tu nepadlo o jaky rafky jde, sice uz vim kolik stojej a kolik vazej a ze je uz nejezdis ale asi to bude tajny kdyz nejsi schopen napsat vyrobce a typ :-/

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              To vis, ze jo. Ja je tu napisu a ty se mi vysmejes :-D Hele… koukam, ze tam mas Miniona. Toho jsem taky vozil. Mas s vyztuhou? Kolik si myslis, ze vazi?

                              0 0
                              • wroum  

                                bez vyztuhy. je lehci a bohate mi staci. nejsem sjezdar, sjezd me nebavi a nemam na nej ani kolo. kolik vazi? mam dojem ze lehce pres 800g.

                                0 0
                              • fousek  

                                Abys nakonec nevozil single tracky:-) Mate nekdo zkusenost s Remerx Super Jumbo? Vim ze se to tu tak pred rokem resilo, ale nejak nedoresilo?

                                0 0
            • TinkTink  

              Zalezi na tom, jak se na to divas…ja tam vidim hmotnostni prirustek 44% :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.