• Pan F.

    Ahoj, chci se zeptat tech co ho vlastni, jak velky je vnitrni prostor. Jde mi o to, jestli se tam vejde Nikon D50 s objektivem v brasne Tamrac www.tamrac.com/5684.htm . Na netu udavaji 56cm x 30cm x 15cm , ale to bude nejspis vnejsi rozmer. Diky.

    0 0
    • Tomcat  

      www.bike-forum.cz/…big/1927.jpg

      Tohle trochu pomůže? To vedle je 8mička stranový klíč?

      0 0
      • Pan F.  

        No na sirku a dylku se tam urcite vejde, to je mi jasny, ale jde mi o hloubku. Fotak ma cca 14cm, boblbee udava 15cm. Nevim jestli je to vnitrni nebo vnejsi rozmer. Mohl bys mi to prosimte zmerit?

        0 0
        • Tomcat  

          V nejširším místě to má určitě 20cm , ale bacha není to kvádr, má to tvar klínu neširší je nahoře.

          Samotnej foták se tam vejde, ale objektiv? No nevim jako houfnici sebou taháš. Osobně to bych vzal dones do obchodu řek jim jesli se můžu vyzkoušet že se to tam vejde.

          0 0
          • Pan F.  

            Nejsem v Cechach a budu kupovat pres net, tady neni kde to vyzkouset. Ten objektiv je normalni zakldni zoom (24–85). Nic, asi to risknu, jestli to ma 20cm nahore tak se to vejde. Dik.

            0 0
    • ddd - andy  

      Hele to se tam vejde. Jak psal Tomcat – dole to ma tvar klinu a navic ty zada se daj rozsirit, takze pokud tam chces nacpat ten Tamrac 20×14×22cm – tak bud v pohode. Ja pokud mam nejakou vetsi vec tak treba dolu pod to, dam mikinu, nebo plastenku, vercajk atd. a teprv na to dam tu skatuli, aby to v tom klinu nezajizdelo dolu a netlacilo te to potom do zad.

      0 0
    • palkac  

      jestli je to ten vetsi, tak tam se vejde nikon d70 v podobny brasne jako ten tamrac plus nasazeny objektiv 28–80 plus objektiv 70–300 v pouzdre plus notebook prestigio visconte 120 plus fotak sony dsc-p31 plus penezenka, mobil a gps… je to sice nafoukly ale uz jsem s tim byl v tunisu a v anglii…

      0 0
      • palkac  

        dalsifoto

        0 0
        • palkac  

          jo, jeste sem tam mel blesk

          0 0
        • honzour  

          Parádní bag, taky o něm začínám uvažovat, jaký jsou zkušenosti z dlouhodobýho užívání ? Nemá nějaký slabý místo, kvůli kterýmu se za 2 roky může vyhodit ? Měl jsem kdysi NIKE batoh, na spodní části měl kůži nebo koženku, jenže ta se po pár letech v ohybech prodřela, popraskala a batoh vypadal divně, jinak vydržel dost hnusný zacházení v pohodě, ale měl slabý místo v tom spodku.

          0 0
          • jecnak  

            Megapolis mam 6 let a stale v pohode. Casto v nem vozim laptop do prace na kole, obcas nejaky trek atd.

            0 0
    • jecnak  

      Vozim uvnitr v brasne Oly E-300 + notes a nejaky serepeticky naprosto bez problemu.

      0 0
      • jecnak  

        Fotak s nasazenym setovym objektivem 14–45, tele se tam taky jeste v klidu vejde i nasazeny.

        0 0
    • Trojci  

      Ahoj, mám dotaz na uživatele Boblbe-e. Potřeboval bych do něj narvat notenbook o šířce 26,5 cm (ostatní rozměry problém nedělají). Vejde se mi tam nebo je to pouzdro dělané přesně a striktně na šířku 26 cm?

      Díky

      0 0
    • jIrI___  

      Nevíte o nějaké zahraničním shopu, kde mají Boblbee za nějakou rozumnou cenu, třeba ve výprodeji?

      0 0
      • brkoslav  

        to by me take zajimalo…

        0 0
        • vinca  

          ja ho kupoval snad pres jejich oficialni stranky, ale americkou pobocku , a kamos to pak dovezl sem , byla tam tenkrat i nejaka sleva, tak to vyslo i s vnirnim organizerem a s pouzdrem na telefon na cca 200 dolacu, ale fakt si uz zadny podrobnosti nepamatuju.

          proste svedskej vyrobek vysel nejlevnejc, kdyz jel do ameriky a pak zase zpatky ke mne :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.