• sadre

    Zdarec,jezdite nekdo na karbonove sedlovce GASS KILKA??Jak se vam na ni jezdi a doporucujete ji??

    0 0
    • mechanik  

      Zeptej se Ruprechta :-)

      0 0
    • Pijer  

      Koupil jsem si Hokki a od karbonu jsem asi čekal trochu víc, ale nemám srovnání s jinou karbonovou sedlovkou. Podle VELA by měla mít jeden z největších průhybů z testovaných – ta Kilka je na tom o trochu hůř. Zpracovaná je pěkně a zatím mi nezajíždí do rámu.

      0 0
      • JMT  

        a ty sis vazne myslel ze to bude pohodlnejsi ?

        0 0
        • Pijer  

          No takový ty řeči o „pocitu píchlé zadní gumy“ jsem fakt nečekal, ale přijde mi, že třeba na asfaltu to pohlcuje „brnění“ od zubatejch plášťů.

          0 0
      • Lister  

        stejná sedlovka, stejný pocity a zkušenosti. Ale nemám přímé porovnání, protože jsem prodělala přechod ocelový rám+alu sedlovka ----- alu rám+karbonová sedlovka, taky jsem čekal víc, ale zase na druhou stranu jsem na sedle nepoznal rozdíl oproti té oceli, i když na klikách mi nárazy přijdou ostřejší takže to možná funguje :o)

        0 0
    • Ruprecht  

      Jo, jak říká Mechanik (který zná moje kolo líp než já) tak jsem si Kilku koupil. A zatím spokojenost, do rámu nezajíždí a pokud tě zajímá pohodlí, tak nebudu vymýšlet pohádky, že budeš mít prdelku jak v bavlnce díky sedlovce :-), ale trochu (opravdu jen trochu) to poznat je. I když na pohodlí se u mě nejvíc podepsal přechod z 1,8 plášťů na 2. Porod ovšem byl nastavit sedlo do roviny, drážkování v zámku je docela hrubé a laboroval jsem s tím snad 1/2 hodiny než to bylo podle mého gusta. Ale jinak ji můžu doporučit.

      0 0
      • sadre  

        Tak to je fajn,dekuji za odpoved.Ja necekam ze budu mit zadecek jako v bavlnce,ale snad to nebude drncat jako ted na ocelove sedlovce.A myslim si,ze za tu cenu cca 1300Kc u nas nic lepsiho nesezenu.

        0 0
        • Lister  

          za tu cenu cca 1300 bych ji nekupoval :o)))

          velotrade.cz/in­dex.php?sekce=17&pod­sekce1=109

          0 0
          • sadre  

            To je krasne,ze ji tam maji za 1150,ale take das 200 za balne a postovne a nemas zaruku,ze kdyz se Ti podela,tak Ti uznaji reklamaci..

            0 0
            • Lister  

              Při platbě předem poštovné 30kč navíc dostaneš slevu 2%, a s reklamací nemáš jistotu nikde. Navíc nevím jak nakupuješ ty, ale já málokdy scháním jen jednu věc minimálně nový pláště nebo řetěz potřebuju vždycky....... Jen jsem te chtěl upozornit, že se dá sehnat i levněji.

              0 0
              • sadre  

                Jo v pohode,ja Ti za to dekuji,vsechny tyhle veci na kolo kupuji v normalnim obchode u nas,mam tam na vsechno slevu 20%.Ale diky za rada:)

                0 0
                • Lister  

                  no tak já zase všechny věci na kolo kupuju v normálním e-shopu :o), poslední věc co jsem koupil u nás byla helma loni v létě. Přes net už jsem ušetřil tisíce :o)

                  0 0
            • rtw  

              Gass jsme davali testovat a vydrzel 700 kg a to se sedlovka jenom nastipla, takze verim, ze reklamace nebude:-)))

              0 0
        • Ruprecht  

          no já ji koupil za 900,– :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.