• Mike TB

    Ahoj všem, kdo si bude chtit projet trasu zavodu v Beroune, tak sraz je v nedeli 28.5. v 10.00­. Pojedeme v klidu celou trasu 72km. Muzeme dat obed ci pifko ve Zloukovicich v hospode. Kdo se bude chtit na zaver „vykoupat“, tak budeme zkouset brod pres Berounku. Zmena terminu a casu pouze v pripade spatneho pocasi.

    0 0
    • palkac  

      to je fajn. a kde je ten sraz?

      0 0
      • Mike TB  

        Sorry, samozrejme v miste startu. Husovo nám. v Beroune u kasny.

        0 0
    • yakub  

      už se těšim, ve Žloukovicích mam chajdu, tak bych se připojil… Na mapou ta trasa vypadá velmi dobře!

      0 0
    • Rokro  

      Vetsinu trasy jsem si projel ted v sobotu, nez jsem vymek a nechal se z Chynavy zahnat destem po silnici zpet do Berouna. Vede to pres pekny mista, chvalim. Vasi generalky se asi nezucastnim, protoze 1) byste mi asi brzo ujeli, nebo me utavili, a 2) obvykle vyrazim mnohem driv, abych odpoledne mohl travit s rodinou. Ale na ostrou jizdu se asi dostavim. Jen me zajima, jestli jste uz nekdo zkousel prejet ten brod. Na Krali jsem teda s brody problem nemel, ale v Berounce jsou dost velky kameny a neverim, ze se nekdo na kole dostane dal, nez do pulky. Tesim se na vase zkusenosti. Pro lidi na lavce to bude urcite super divadlo :-)

      0 0
      • vt  

        Coze ?? ve Zloukovicich se brodi ?

        0 0
        • Rokro  

          Ne, v Beroune, jsem nic o Zloukovicich nepsal.

          0 0
          • vt  

            jo tak … no to stejne neprijde o moc lepsi. Boze, do ceho sem se toz zas uvrtal ;-)

            0 0
      • Twister  

        Já si beru s sebou náhradní ponožky a igeliťáky do treter. :)

        0 0
        • cernys  

          Voda vcelku klesla, už se blíží normálu. Když nebudou přívalový deště, tak to půjde.

          Jinak sem včera projížděl dlouhou a je to pěkná trasa. Moc se mi líbí ;)

          0 0
      • JMT  

        sem to jednou v beroune na biku projel, ale mozna v jinym miste… nevim kde se to ma jet

        0 0
    • vt  

      my bysme 1–2 jeli. Kdyby bylo pekne, tak i o tyden driveji (20–21.5). Pokud byste nekdo vyrazel z Pb, tak se muzem domluvit.

      0 0
    • fousac  

      pisu si do denicku.. ;)

      0 0
    • wroum  

      vim ze uz tady nekdy byl odkaz na trasu, ale ja ho ne a ne najit. heeeelp :-)

      0 0
    • miro1234  

      Nechce sa ist niekomu len kratku trat? To by som sa aj pridal.

      0 0
      • palkac  

        jel bych tu kratkou. vzhledem k poctu najetych kilometru tento rok to bude akorat..

        0 0
        • miro1234  

          Tak to mozme o tyzden nejako dohodnut. Budem mat (dufam :) uz po dvoch skuskach a niekam urcite na sobotu vybehnem.

          0 0
          • fousek  

            No jestly by ste jeli tu kratkou toho 28. tak bych se mozna pridal (jeste to 28. promyslim), pomalonku po lehonku, protoze bych tu kratkou dal na Speslu a pak si jeste chvilku zaskakal na Dedovy

            0 0
    • McBlacky  

      když nebudu úplně mrtvej z Krále tak se přijedu projet. Závod bohužel nepojedu, protože v tom termínu jedem Praha-Ostrava. Škoda :/

      0 0
    • Medunka  

      Kdyz budu v Pze, pridala bych se. Jake je minimalni tempo? Bude se cekat na opozdilce?

      0 0
      • fousac  

        a nevadi ti, ze bych jel taky? nebo by si se zase tvarila jak kakabus? ;)

        no ale zase by bylo zaruceno opravdu minimalni tempo.. :D

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Protoze jsi ze stejneho kraje jako moje pritulkyne, tak doufam, ze na me pockas ;o)

        0 0
        • Medunka  

          Sem se posledne tvarila jako Kakabus? Pokud jo, tak to urcite nebylo kvuli tobe.

          0 0
          • Medunka  

            omyl, preklem, to bylo Fousacovi. Tobe jsem chtela napsat, ze to bude obracene

            0 0
    • fousac  

      HEEEEJ lidi!!

      kdo by jel z prahy vlakem, at se nahlasi za ucelem spolecne cesty a z toho vyplyvajici nezanedbatelne hromadne slevy..

      0 0
    • orca  

      Už jste někdo projel tu berounku ?? onehdá jsem tam byl jako turista a nepřipadala mi moc průjezdná – velké kameny a místy více než 0,5m vody … :-(

      0 0
      • fousac  

        uz sem nalomil k ucasti i Krysaka.. ;) ten nam ukaze, jak se bajkuje v rece..

        0 0
      • cernys  

        Vody je tam dost, včera sem tam viděl rybáře a měl vodu nad kolena :(

        0 0
        • Daf  

          No tak to doufam ze bude hezky :)

          0 0
          • Martin  

            krysa též doufá:-)

            0 0
            • orca  

              Takže s kolem nad hlavou proběhnout ??? takhle je myšleno zdolání brodu ???

              0 0
              • cernys  

                Asi to bude jediný řešení, sou tam dost velký šutry :(

                0 0
                • Martin  

                  no a? :-)

                  0 0
                  • cernys  

                    :) Koukám, že do puntíku naplňuješ svou charakteristiku v profilu ;)

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Je to horší, než tušíš. :-) Ten člověk jezdí v podstatě jen kvůli tomu, aby se mohl rochnit ve vodě a bahně. :-)

                      0 0
                • Mike TB  

                  Velke kameny samozrejme odklidime. V pristim tydnu vse projednam s povodim a pokusim se take trochu priskrtit propust v leve casti jezu v den zavodu. Urcite take brod vymlikujeme a vykolikujeme. cca 2 metry siroky koridor.

                  0 0
                  • cernys  

                    Určitě se s partnerkou v neděli přijedeme podívat na první pokus o zdolání brodu :)

                    0 0
                  • vt  

                    co to vymlikovat na lavku ? ubyde ti dohadovani s povodim ;-)

                    0 0
                    • Mike TB  

                      Tak to ne. Uz jsem s nimi mluvil. Vycisteni od kamenu je mozne, stejne tak i pridani jedne fosny do propusti.

                      0 0
                      • orca  

                        Ty prostě mermomocí chceš nalákat divky na lávku že ??? Jo a jen tak mimochodem kolik že bude vstupné na lávku ?? abych věděl až tam mamina se mi bude smát kolik ji to bude stát .....

                        0 0
                      • Habib  

                        Pokud si dobre pamatuju, tak na prvnim rocniku TransBrd se taky mela brodit Berounka…koukam, ze vam to brodeni neda spat…:-)

                        0 0
              • fousac  

                si vezmu do batochu sandaly, at si nemamocim kecky a zkusim to asi, teda pokud nebude zima.. ;)

                0 0
    • bajkr  

      pokud bude pěkně přídám se :-)

      0 0
    • fousek  

      Bych mozna i jel, ale nevim jestly do ty doby budu mit v poradku kolo, ale jestly pojedu tak pocitejte s tim ze to bude hodne pomaly

      0 0
    • Luka  

      Tak budeli pekne pocasi, urcite dorazime.

      ps: nenasel by se tady na foru dobrovolnik, ktery by jel se mnou zavod jako…hm..support? Jako ja budu zavodit (mozna), ale jestli by byl nekdo dost ochotny jet mym slimejsim tempem a udelat mi takovej malej doprovod? (nebudu li mit takovyhleho slepeckyho psa, pak me na tohle Habib nepusti. Ne samotnou, sam si chce zazavodit a ne flakat se se mnou v zadu). Pokud nekoho takovyho zlatosrdcatyho najdu a budeli prat zdravi a sila, tak se teda prihlasim do zavodu a pojedu to. UF! Otazka je dlouhou nebo kratkou? To se rozhodnu az po tom 28.5. po predjizde :)

      0 0
      • Luka  

        tak prd. Bylo mi taktne naznaceno ze na to nemam :D ..tak tohle ignorujte… :|

        0 0
        • Medunka  

          nenechavej se odsunout nekam, ze na to nemas. Tomu pak uveris. Mas na to!

          0 0
          • Luka  

            no… letos asi jeste ne. dam si poradny jezdeni a predsevzeti, a prvni pojedu az drtice a pak novacup, tam je terenu celkem malo… uz jsem to slibila…

            0 0
            • Medunka  

              To radsi tohle nez NAC – tlacit se tam s tisicema zavodniku… fuj fuj

              Drtic doufam, ze letos bude, ale nevidim to moc ruzove ;-(

              0 0
              • SELMIRA  

                a nam muzes verit! myslime to s Tebou uprimne. :o)) Ne, fakt nenech se zviklat od machru, co Te podcenujou. Kazdej nejak zacinal. Jdi do toho a nic Ty se neboj, dite drahy. :o)) Este budou vsichni cucet. Napresrok, treba.

                0 0
                • Luka  

                  nebo naprestrictyri roky :)

                  lidicky, ste me nejak zvyklaly/i… ted jeste zvyklat muze :D

                  0 0
                  • Medunka  

                    Ve CT na bowlingu ho zpracujeme ;-) musi ti vic verit… a kratka trat bude na pohodu Bych to jela s tebou, ale slibila jsem zdravotni doprovod klukum na ceste do Ostravy

                    0 0
                    • Luka  

                      jaka kratka? kdyz uz tak uz :D

                      0 0
                      • Medunka  

                        no ja nevim, ja radsi kratsi ;-(

                        0 0
                      • SELMIRA  

                        Baže! To je slovo Amazonky! Tvuj mužík má šanci…buď Tě podpoří nebo… si na závodě vybereš jinýho. :o))) Když jim řeknem, jaký umíš šátečky…žádný neodolá! :o)

                        0 0
                        • Medunka  

                          Se jeste poperou ;-)

                          0 0
                        • Luka  

                          :D neblazni… dyt ted budu mit doma prusvih :) ze tam chci jet lovit chlapy…ale dobry, Fousac slibil ucast :) A jedna mala tajna osoba taky (mozna), za coz bych ji byla nesmirne vdecna! Odmena doprovod nemine :)

                          Takze ted mam jinou podminku, stihnout jeste najet a natrenovat… snad jo… A OBJEDNALI STE NEKDO POCASI? AT JE HEZKY! Kdyz uz budu brodit tu Berounku, jako ze ja se vykoupu i v boticskym brodu a to neni brod, to je louze… v berounce bude spousta mista a casu na to se pekne vyvalet… no, to budu atrakce pro lidi… jestli teda tam jeste nejaky budou az JA dojedu :D

                          0 0
                • Habib  

                  Ja nepodcenuju…ja uz jeden zavod zazil a nerad bych to prozival znova…

                  0 0
        • SELMIRA  

          TEDA LU_KO!!! to jsou blby reci prestan se litovat a pojed! Urcite na to mas. Nemusis se honit, svym tempem to 100% odjedes a uvidis, ze se Ti to navic bude libit! takovy KOLO by to chtelo a na pitomej berounskej maratonek si to netroufa? Nezlob a koukej se prihlasit. Dyz Ti Fousac nabizi podporu a urcite se na trati najde mnohem vic ochtnych spolecniku. O to se neboj.:o)) Habib se urco jen boji, ze bys ho zacla porazet. Vis? :o)

          0 0
      • orca  

        Tak a to je přesně ten okamžik po kterém mnozí neprozřetelně volají . Doma mít nadšenou bikerku – žel v 95% případů její výkonost je nižší, ale CHCE jezdit s vámi pravidelně takže dosti často místo radosti nastupuje zklamání … Než nadšenou bikerku tak takovou ce se ráda projede a i já rád s ní … :-)))

        PS- nikterak jsem nechtěl snížit tvé kvality . Věřím že to ujedš jen otázka za jak dlouho a v jakém stavu …

        0 0
      • fousac  

        ani me by te nepucil?? ;))

        0 0
        • Luka  

          prej ne :) …mno… jo… zapraduju na sobe.. a treba koncem leta…co? Habibe? co? :))) Uvidime…

          0 0
          • fousac  

            ale brodit se „nanecisto“ doufam jedete.. ;)

            0 0
            • Luka  

              zni to kouzelne… no… zkusim vyzebrat. Ted v nedeli snad uz budem vedet.. kdo vsechno jede?

              0 0
    • fousac  

      otazka na organizatora(:

      v propozicich tohohle zavodu neni vypsana kategore Juniorky-Z18

      to je cilene nebo jen omylem? kamoska (rocnik 91) by jela, ale nevi, kam se prihlasit..

      THX

      0 0
    • fousac  

      !!POZOR HLASENI!!

      tak kdo jede do berouna na testovani novy akce, at se prihlasi, dekuji.. abych vedel, koho tam potkam… ;))

      jako zpusob dopravy je nejjednodussi vlak, navrhuji spoj v 8:34 ze Smichovskeho nadrazi, cili sraz v cca 8:15 u pokladen v hale

      0 0
      • Luka  

        my takyiiii, nebude-li superhnusne…

        0 0
      • McBlacky  

        budu tam! už se těším.

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Tý brďo. Teda Brde. Tak nevím. V sobotu stejně jedu do Prahy, na piškvorkářskou poradu ohledně pořádání letošního mistrovství Evropy v renju. (Pro ty, kteří mají rádi pišky více na www.piskvorky.cz ; sponozoři, lidi na čumendu a hráči vždycky vítáni, a to nejen v rámci mistrovství :-) ). Tož že bych kašlala na kardiologa, přijela s kolem a zůstala i na nedělu? Teda, moc mě to láká. Ale nefím, nefím, teď nejezdím, což by ani tak nevadilo, ale… Poskytl byste mně někdo příapdně první pomoc? :-) A přespání? :-) Váhám…

        0 0
        • Luka  

          ja bych poskytla (a muz se smiluje)… gauc.. a s kralikem v jedny mistnosti (dela fakt rambajz… ale nouzovka? co?, si te musim ted predchazet :))

          0 0
          • Habib  

            Jasne, jedno misto na prespani u nas mozno…

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Luko, Habibe, díky za nabídku. Ještě to nechám provrtat hlavou. :-)

              0 0
              • Luka  

                :) provrtej, budes vitana a hospodu mame za rohem… paradne varej… v obou… te protahnem na nejlepsi peceny zebra v praze… nebo na enjoye, to je taky atrakce :D

                0 0
      • cabbage  

        už se hlásim podruhý, doufám že taky nebudu muset přijet 2×…

        0 0
        • Luka  

          budes! :))

          0 0
          • cabbage  

            ok, vezmu i kibice, ale bacha, zežerem 2× víc šátečků:o)

            0 0
            • cabbage  

              sem to ale lempl:-( sem myslel, že píšu do threadu o bowlingu… sypu si šmír z řetězu na hlavu…

              0 0
      • kámen úrazu1  

        Fousáči, v kolik si myslíš, že by jste se vrátili do Prahy? Kdybych přece jen jela, abych stihla vlak do Pardubic, s kolem je míň možností.

        0 0
        • Habib  

          Dyt budes spat u nas.:-)))

          0 0
          • kámen úrazu1  

            To by, prosím, případně bylo ze soboty na neděli. :-) V sobotu jedu do Prahy na jinou akci, když jsem musela zrušit Transbrdy. :-/

            0 0
            • Luka  

              nejsou trbrdy ted v sobotu?

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Jsou. Ale já si na ně netroufám. By mě možná napadlo jet rychleji než svým výletním tempem. Zatím se to sice ještě nestalo, jezdím hlavně kvůli novým trasám a občerstvovačkám, ale čert ví, co by mě mezi známejma napadlo. :-) Tak si ještě se závody počkám Pohodová jízda by měla být oki. Hlavně už nebudu vyrážet bez pulsáku, prnví půl hodinku v klídku pomaleji než obvykle a pak budu moci přidat a dostat se na své turistické tempo. Psala jsem Ti na icq. Asi fakt přijedu s kolem. :-) Nejde odolat. Těším se. Moc. A moc Ti A Habibovi děkuju. Přespání s králíkem nebude vadit. Naopak. Králíčky taky ráda. ;o)

                0 0
                • Luka  

                  jo, icq mam v praci… tak se zitra kouknu…domluvime to po icq.. a kralika provizorne strcime do koupelny neboo na chodbu :)

                  0 0
                • lubos  

                  Promin za michani se do debaty. Ja vim, co by te napadlo .. bude to tam samej chrt :P … chtit chrtit ! :-)

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Já jsem proti tomuhle imunní. Poměrně. Ale taky jsem nejela s někým známým, s kým by mě mohlo napadnout se porovnávat a snažit se zajet líp. :-) Že mě předjíždějí cizí je mně jedno.

                    0 0
                    • lubos  

                      Tak to je dobre. Pokud ten cizi ale neni baba s nusi na chrbte :P.

                      0 0
                • fousac  

                  ja mam taky kralicky rad.. ;)))

                  0 0
      • Hurikan_Tom  

        si me napis do denicku

        0 0
      • Phoebe  

        Připojím se v Radotíně dle řádu v 8.43 hod. Fousáčí, proč ze Zbraslavi nesjedeš do Radotína, na Smíchov je to trochu zajíždka?

        0 0
        • fousac  

          to je jednoduchy.. s tebou sem tak nejak nepocital, tudiz smichov je mnohem logictejsi za ucelem srazu i vetsi skupinove slevy na vlak..

          0 0
          • Phoebe  

            Trochu jsem předpokládal tuto odpověď, takže se také připojím na Smíchově, nesmím přece o nic přijít a ta skupinová sleva, ta je lákavá.

            0 0
      • Gung-Ho  

        Tak se mnou můžeš taky počítat,(míněno na projížďku trasy) ale ještě nejsem rozhodnutej jestli pojedu vlakem nebo po vlastní ose…skoro mi to totiž na vstávání vychází na stejno, tak proč se neprojet…Kdyby se někdo chtěl přidat, budu jen rád. Trasu do Berouna mám zmáklou celkem vpohodě, takže bloudění nehrozí. Od Baranďáku je to necelejch 40 km, takže bysme se jen příjemně rozjeli :-))

        0 0
        • bajkr  

          já ale to už asi víš :o)

          0 0
        • zac  

          podel reky? nebo kudy? :)

          0 0
          • Gung-Ho  

            No nemusíme to brát přes všechny kopečky :-))…ještě se domluvíme, variant je spousta

            0 0
            • zac  

              no ja premejslel uz i o stary plzensky… :-p

              0 0
        • goood  

          uvidim jestli se neutopim na Kralo, ale pokud to preziju, tak bych se mozna taky pridal :-)

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Jen 40 kiláčků, pak cirka 70 po trase maratonu a 40 nazpátek? A vše terínem? Sakra. Luko, Habibe, ale my jedeme vlakem, že ANO? :-)

          0 0
          • fousac  

            neboj.. z prahy do berouna je „terenu“ asi 50m a prevyseni asi 10m… :D

            0 0
            • Gung-Ho  

              Klidně Tě vezmem sebou.....na tohle je hromadná sleva největší…je to zadara:-))

              0 0
          • Luka  

            nebooooj, my pojedeme urco vlakem… prinejhorsim autem… naplanovano mame, nechtejte po me 150km v terenu.. to nemam v treningovym planu zohledneno ;)

            0 0
        • cabbage  

          vem koláčka, provedeme komparaci;)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Ještě uvidim, ale vzhledem k tomu, že to bude asi hodně volná vyjížďka, tak bych ho moh provětrat :-))

            0 0
        • Gung-Ho  

          Tak pro všechny co se budou do Berouna chtít dopravit po vlasní ose Sraz v 7:30 u Baranďáku na smíchovský straně Jen ještě upozornění, pokud pojedete z bránický strany, tak je na Baranďáku uzavřena jedna strana mostu, takže se musí jet po tý druhý. Dá se tam vpohodě vjet od serpentýnek, tak že se podjede Barandák …je to tam celkem dobře značený, no a na druhý straně už oznáte kudy jet na sraz. Jen vyražte o nějakou minutku dřív. Kdyžtak sem napište kdo pojedete, abysme případně chvilku posečkali. Číslo na mě je 603 810 844

          0 0
          • Darkson  

            btw, za 2 a půl hodiny jsme v pohodě v Berouně po vlastní ose:-). já teda nevim, jestli pojedu, záleží na sobotním návratu z Krále a počasí;

            0 0
            • Darkson  

              tak nic no..jedná se o dopravu po vlastní ose a ne vlakem; takhle to dopadá, když se dělaj 3 věci najednou. příště už v práci budu jenom číst BF:-)

              0 0
          • prema  

            pokud nebude lejt jako z konve (a to teda nebude) tak jsem tam. +/- v 7:30, radsi -.

            0 0
            • cernys  

              Ještě klika že bydlím v Berouně. Nezávidím vám vstávat tak, abych byl v 7:30 na srazu :)

              0 0
          • Twister  

            Tak tam na 90% dorazím. Od TB jsem nebyl na kole, tak se aspoň projedu. Jenom doufám, že nebude chcát.

            0 0
            • prema  

              kdyztak na me rano necekejte, jeste nevim, jestli nakonec pojedu. dneska jsem byl v brdech a jsem docela dost vyrizenej, takze rano uvidim… jinak to bylo dobry, jeste jsem si domu privezl krasny, minimalne 1 kg, bahna. :).

              0 0
        • Martin  

          Jedu vlkem. Určitě bych tě neukecal, jet to celý korytem Berounky:-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            No to asi fakt ne, ale skoro celou cestu bysme Tě mohli mít na dohled, když pojedem vedle Berounky. Takže by si vlastně jel s náma :-))

            0 0
          • goood  

            a sakra, kolem Berounky jsou vlci, to si musim dat majzla :)

            0 0
      • sun7dots  

        No ja bych jel rad. Mam ale dva problemy – kolo je u Kraba, a spis ho do ty doby nestihnou udelat, nez stihnou;) A pak me koleno se rozhodlo ze ukaze zac je toho loket a pomerne neprijemne boli. Zda se to do vikendu spravi je take otazka… A to ani nepocitam, ze bych Vam nestacil:)) Tak nevim proc to sem vlastne pisu:)))

        0 0
      • Medunka  

        Tak ja na 99% jedu, pokud mi zitra maminka potvrdi jejich vikendovou akci a je nebudu mit ke komu jet na nedelni obed. Na 99% to bude vlakem z Phy

        0 0
    • cernys  

      Bohužel jsem váa v neděli nestih :( Jak dopad pokus o zdolání brodu?

      Jinak sem si projel dlouhou trasu. Fakt dobrý :) Už se těšim na závod

      0 0
    • Chuck  

      taky dorazim, rovnou do Berouna.

      0 0
    • Daf  

      Tak jedu taky. Puvodne jsem ho chtel vypustit, ale prehodnotil jsem to. Na zavod jsem zvedavej a taky se tesim na hojnou ucast BF :)

      0 0
      • fousek  

        jakej zavod? o tom se tu nemluvilo

        0 0
        • Daf  

          Aha… Uz to chapu :) Kazdopadne doufam ze i 11.6. bude hojna ucast BF…

          0 0
    • cernys  

      Info o stavu vody u Berounského autobusáku:

      Za poslední dny voda docela dost poklesla. Nevím jestli už bylo přidáno břevno do jezu, ale teď to odhaduju max. na půl metru

      0 0
      • Medunka  

        Takze v nedeli plavky s sebou

        0 0
        • Mike TB  

          Lidicky, vypada to, ze vas prijede pekny balik. Doufam, ze vas uhlidame. Pripominam, ze jedeme v klidu. Domluvime si mista, kde na sebe pockame. My jeste budeme porizovat fotky z trati a dalsi veci. Doufam, ze nebude lejt, kdyztak to zkratime ze Zloukovic po silnici k brodu, kde si vsichni umejeme kola :)

          0 0
          • Luka  

            yatim pocasi vzpada vutrvale na nedelni slejvak… mno… uvidime, expert napocasi je fousac..

            0 0
            • fousac  

              dik.. ;)

              ale nedele je porad strasne daleko, takze jakakoliv predpoved ma mnohem bliz vesteni.. jinak finta na pocasi je v zatvrzele vire, proste musis neoblomne verit, ze nebude prset.. a ono nebude..

              no a ciste seriozne: nepredpokladam moc vydatny srazky, spis tu a tam lehky prehanky..

              se to nastesti dycky vyprsi v krusnejch horach.. jeste ze je mame… ;) cau radku..

              0 0
            • cernys  

              Myslím, že počasí nebude zas tak tragický. Nějaká ta drobná sprška nikoho nezabije a stejně se na konec budeme hromadně koupat ne? :))

              0 0
              • miro1234  

                Chlapci, ked prsi, musite sa tesit ze prsi. Lebo ked sa nebudete tesit, ajtak bude prsat :)

                Smiech na lane od Ivana Baja.

                0 0
          • fousac  

            ja je pohlidam… ;) uz za ty leta vim, jak na ne.. :-P

            0 0
    • Phoebe  

      Jestli bude takové počasí az do neděle, tak to bude opravdu paráda! Budeme čisťounký od hlavy až k patě. Neumíte se někdo domluvit s počasím?

      0 0
      • miro1234  

        no ak bude tak hnusne ako dnes rano, asi sa radsej ostanem biflovat na skusku… :(

        0 0
      • yakub  

        zkusim mu zavolat a domluvit mu…:o)

        0 0
    • cabbage  

      hmm, obě kola vyleštěný, spousta nedodělků do školy a navíc tohle počasí:-/ zítra na mě nečekejte, možná dám něco kratšího v místech, kde se bahno nedělá, ale jet se zabahnit až do Berouna se mi nechce:((( prostě sem vyměk:/

      přeji vám hezké počasí.

      0 0
      • goood  

        tak na me taky necekejte, me stacilo dneska bahno na krali a navic mam narazeny zapesti, takze neudrzim riditka…

        0 0
        • cabbage  

          povídej, přeháněj, jak ste do(u-,pro-, za-, vy-)padli?

          0 0
          • goood  

            Chrt Blacky 21. misto !!:-) Ja dojel 94. Bylo hrozny bahno, takze sjezdy byly trosku loterie, zvlast na Ralphech, proste bud si to ustal nebo ne :-) (jako ja ve sjezdu na 70-tem km) Poslednich 30 km jsem drzel riditka v podstate jednou rukou, protoze kdyz jsem se oprel o druhou tak vyrazila bolest az do lokte. Doufam, ze do Jestedu to bude ok…V tombole jsme nic nevyhrali :-( Lada trosku ohnul predni CrossMax a zlomil jeden drat, Zac pretrh prehazku…ale jinak jsme dojeli v pohode.

            0 0
            • sun7dots  

              Ja to rikam porad. Chrti fuj!) Ale jinak gratulace, a at se da ruka rychle do poradku…

              0 0
            • cabbage  

              gratulace:) jak tak čtu, museli jste si to pěkně užívat;)

              0 0
    • Gung-Ho  

      Ačkoliv sem byl ještě večer přesvědčenej, že pojedu, že se musí přes noc vypršet a bahno na trase, že mě nezastaví…tak vzhledem k tomu, že neustále leje se nezúčastnim ani já :-((( Moc mě to mrzí docela sem se na tu dnešní akcičku hodně těšil. Upřimně řečeno skoro začínám pochybovat, že se bude vůbec realizovat. A pokud ano skutečně obdivuju všechny, kteří si ji dají. Holt si za 14dní závod střihnu bez znalosti trati:-))Doufám, že do tý doby už se fakt vyprší. Pokud by někdo zázrakem dorazil v těch 7:30 pod Baranďák, tak na mě nečekejte…omlouvám se, ale nedorazim :-(((

      0 0
      • Medunka  

        Skoda, ze nebyl sraz pozdeji ;-( Odpoledne bylo nadherne slunecni. Ale kdyz celou noc prsi, rano v 6 se cloveku fakt nechce ;-(

        0 0
        • Luka  

          my vyjeli na takovou malou pruzkumnou vypravu a bylo fajn…

          0 0
          • Medunka  

            Mala pruzkumna kam? Ja minuly tyden objevila uzasnou cesticku na brusle. Jsem ji znala od Dolnich Pocernic po rybnik Slatina ale ona tam pokracuje jeste dal az po Dolni Mecholupy

            0 0
            • Luka  

              vecer to hodim na web.. takova pohoda… houpanky, hodne bahna a pomerne dost singliku… a skoro zadny kopce :)

              0 0
              • SELMIRA  

                takze trenujes? Moc to neprezen, at Habbiba na berounskym nepredjedes o kolo. :o))) A singlíky yoooo??? To zni rajcovne! :o) Se budu muset taky mrknout!

                0 0
                • Luka  

                  mnojo, trenuju, trenuju, ale jak to tak vypada, nevim estli pojedu.. ve stredu pred zavodem budu mit zase zazitky od zubare… nejaky rezani do dasni a sekani ci co.. nevim .. tak se uvidi, jestli budu vyrizena, tak se na zavod vyprdnu… ale jestli to pujde, tak pojedu :) minimalne kratkou… Ted v nedeli se tesime ze se pojede to trenovaci kolecko!

                  A s treninkem.. dneska se flakam.. ale da se rict, ze mi to celkem jde.. zatim plnim plan na 102% :)) tak snad jeste ty vytyceny hodiny a kilometriky najezdim… Tenhle mesic mam 500 a nejak cejtim, ze jsem unavena.. to telo na to proste neni zvykly… ale bude si muset zvyknout :)

                  A singliky..mno.. takovy jako Botic, pitkovicka stran atd.. vsechno plny louzi a bahynka… coz mi pripomina ze uvazuji o zadnim blatniku.. :)

                  0 0
                  • Medunka  

                    neni to cast tohoto www.mtb.webz.cz/trasa3.htm ?

                    0 0
                    • Luka  

                      mno.. kousililinecek tam toho je… podel hostivare a asi 0,5km te trasy.. proste kolem nadrze(asfalt), pak po cerveny podel botice (houpanky nad potokem), pred brodem uhnout na zelenou TZ Pitkovicka stran (singlicek), do Pitkovic a porad po zeleny do Uhrinevsi(singl, silnice 100m, polnacka), tam chytis za kruhacem cervenou TZ a po okreskach porad po cerveny, za Hajkem cervena uhne do poli a vede do Bechovic, ze silnice se to zmeni na panelku a pak sotolinu, v Bechovicich porad po cerveny podel potoka singlickem, kolem cisticky dozadu vilkovou oblasti (zamkova dlazba), pak hups do klanovickyho lesa (lesni cesty/doubletrac­ky), po cerveny na nadrazi (singlik), podlezt koleje (schody), chytit zelenou nebo modrou (500m silnice) a tradaaa do xaverovskyho haje (singliky, koreny atd)… a ja pak do prace v pocernicich, pripadne po stezce pres cernak (asfalt), oklikou pres dolni pocernice(asfalt), sterboholy(hlavni silnice), mojim tajnym prusmykem pod prumyslovou dozadu po silnici(silnice), sup do singlicku, a hups do lesa v hostivari(panely, sutrovita cesticka ala beskydy) a vyjedes na Prazsky…

                      0 0
                  • SELMIRA  

                    ajtakrajta! Zubař je mý uplně nejvíc nejobávanější strašidlo. To teda upřimnou soutrast. A eště pak závodit? Teda valim voka! :o) Já už si pro jistotu níže domlouvám, že budu raděj pořádat. Páč se bojim konkurence. :o) Tvé a Medunky. Ale podám Ti housku s protekčně velkym salámem. Ale musíš jet rychle. Páč obavy co vyjádřila Medunka ohl. já X občerstvovačka …nejsou liché. :o))

                    0 0
                    • Medunka  

                      Me se bat nemusis. Ty zase odjedes na par dni na Gardu a vsem nam vytres zrak ;-) Jinak Berounsky nejedu. Pokud kluci neodlozi Ostravu, frcim tam s nima. Ale kdyz nepojedou, tak klido pido s tebou budu ty salamky uzdibovat ;-)

                      0 0
    • Habib  

      Tak teda ja, Luka a Kamen urazu taky tak nejak vzdavame..jak pise Kibic, jet se zabahnit az do Berouna se nam nechce..A kdyz uz ani Gunhg-Ho nejede, tak to asi bude hodne spatny…:-)) Dame mozna neco kratsiho odpol, pokud se to treba vybere. A tu projizdku trate mozna zkusime pristi vikend…

      0 0
    • fousac  

      a chcije a chcije..

      kaslu na to, nikam nejedu a mizim zpatky do postele.. i kdyz by prset za chvili melo prestat, tak prece jenom nejsem ryba, aby me bavilo stravit celej den ve vode.. a ze ji pres noc napadlo sakra moc..

      takze dobrou noc…

      0 0
    • Mike TB  

      Ahoj, tak jsem chtel napsat, ze to pro dnesek rusime. Vidim, ze bych asi jel sam. Navic mi kolega vcera vecer take z rodinnych duvodu ucast zrusil. Pokud o nekom vite, za do Berouna jede, prosim, prosim, dejte mu vedet, at zustane doma. Presouvame prohlidku na pristi nedeli. Snad uz se pocasi umoudri. Plati stejny cas 10.00 na namesti.

      0 0
      • Mike TB  

        A navic je v Berounce po dnesni noci hodne vody a ja proste potrebuju, aby se brodem prohnal take nekdo jiny nez ja !!!! Jedu tam ve stredu, zkusim to projit pesky a budu informovat.

        0 0
        • Gorgov  

          Je ten prod nutnej? Pride mi to hodne hloupe, pokud by byla moznost ho objet. Kdyz jede nekdo celej zavod suchej a pak se tesne pred cilem nucene vykoupe, zasere kolo a pak ceka v mokrejch hadrech na vyhlaseni, spatnej napad…

          0 0
          • cernys  

            Poslední info z Berouna:

            29.5. v 8.00 je pod vodou autobusový nádraží!!! 

            0 0
    • Twister  

      Zdar, tak jsem tam dneska jako jedinej z Prahy dorazil a trochu mě to rozladilo.Taky jste to mohli říct dřív.Bylo tam aspoň pár Berouňáků. Ale nakonec to nebylo tak hrozný. U Berouna je pěkně. Nebrodili jsme – 1. povodňovej stupeň. Trochu problém s kolem, založim trhed.

      0 0
      • Krejza  

        tak jsem se ted vratil z prace. jezdili jsme po Beroune a koukali na vodu. je ji tam trosku:) vic nez normalne. asi by jste se utopili.

        0 0
      • Twister  

        Tak už jsem to našel v historii. Neřadí to a neřadí. Opět to zmoklo. :(

        0 0
        • cernys  

          Zdravím, nedělní akce sem se zůčastnil. mrzelo mě, že přijelo tak málo lidí, ale díky těm dalším pěti odvážným za účast. Pánové bylo to dobrý!!!

          0 0
          • vt  

            Ja to vzdal rano, bo v Pb porad prselo. Vyrazil sem az odpoledne a pres Litavku sel prejet az treti most, tak se byl nakonec rad, se sem se Berounskejm bahnum vyhnul ;-)

            0 0
      • divinol  

        nebyl jsi jedinej,byl jsem taky ale jel krátkou kvůli fyzičce a dešti…

        0 0
    • Mike TB  

      Ahoj vsem, ted jsem se vratil z Berouna. Berounka kulminovala v nedeli odpoledne. Hladina ted klesa. Pokud nebude prset, tak by melo byt vse za 14 dni ok. Byl jsem take v Nizboru a Zloukovicich. Zajimal me zejmena usek ve Zloukovicich za rekou. Tam zatim voda neni. O tom, jestli se pojede v Beroune brod nebo pojedme po zeleznicnim moste rozhodneme ve ctvrtek pred zavodem. V pripade varianty 2 prejedeme reku po zeleznicnim moste, u nadrazi prejedeme Litavku a cil bude na stadionu Lokomotivy. Ve stredu podam dalsi informace.

      0 0
      • SELMIRA  

        prave mi dosel mail a ze je vam treba dobrovolnikuch? Bych si to mozna mohla jednou zkusit! Delat slecnu bufetarku. Bych potaji uzirala kolacky a pila iontak. Bezpracne. Hm..

        0 0
        • Medunka  

          Chudak zavodnici, tem tam nic nezustane a umrou hlady a vycerpanim ;-)

          0 0
        • Mike TB  

          Spis myslim, ze bychom po zavode resili dalsi tema: Chovani zavodniku vuci poradateli (nadavky za spatne podany iontak) :) Ale vazne, lidi chceme spis jako rezervu. Jedna se o cca 10 lidi. Pak budeme spokojeni. Preci jen delame to tam prvni rok a tech prejezdu je az dost. Dnes jsem byl ve Vrazi a oslovil mistni dobrovolne hasice se zadosti o pomoc pri prujezdu obci. Pote, co jsem se od starostky dozvedel, ze jim je v prumeru 70, tak jsem od toho opustil. Asi chapete proc :). Proto jsem radeji oslovil dobrovolniky. Je fakt, ze pokud se nekomu nechce jet, tak je sance zkusit si to z „druhe strany“.

          0 0
          • Beeda  

            Jasne lidi z B-F budou idealni, vetsinou se zname, tak aspon vim s kym si to pak vyridit:-))B.

            0 0
    • fousek  

      Chci se jenom zeptat jestly ta projizdka tuhle (4.6.) nedeli plati? A chysta se nekdo na tu kratkou?

      0 0
      • Phoebe  

        Také se chci zeptat, jestli platí vlakem ze Smíchovského nádraží v 8.34 hod. Vzhledem k mé lenosti bych se připojil v Radotíně.

        0 0
        • cernys  

          Já sem místní, takže budu až na místě. Doufám, že se sejde alespoň tak pohodová parta jako minulej tejden :)

          0 0
        • fousac  

          predpokladam, ze plati..

          0 0
      • Mike TB  

        Ahoj vsem, vse plati a v 10.00 se sejdeme u kasny. Pro kratkou nemam pruvodce, ale pojedou ji lide, kteri to tam znaji. Jen toho brodu se nedockame. Dojezd bude pres lavku u autobusaku. Cus.

        0 0
        • fousac  

          je predpoklad, ze v nedeli uz nebude vyhlasenej zadnej povodnovej stupen, tak by ten brod treba sel.. ;)))

          0 0
          • Mike TB  

            Myslim, ze to neklesne, proztoze Hracholusky jsou uplne plne a trvale odpousti. Proste to rozhodneme v den zavodu brod nebo lavka.

            0 0
        • Gung-Ho  

          Tak já zopakuji to co minulej tejden, doufám, že teď už to vyjde: Tak pro všechny co se budou do Berouna chtít dopravit po vlasní ose Sraz v 7:30 u Baranďáku na smíchovský straně Jen ještě upozornění, pokud pojedete z bránický strany, tak je na Baranďáku uzavřena jedna strana mostu, takže se musí jet po tý druhý. Dá se tam vpohodě vjet od serpentýnek, tak že se podjede Barandák …je to tam celkem dobře značený, no a na druhý straně už oznáte kudy jet na sraz. Jen vyražte o nějakou minutku dřív. Kdyžtak sem napište kdo pojedete, abysme případně chvilku posečkali. Číslo na mě je 603 810 844 sem to jen drze zkopíroval z minulýho tejdne, ale platí to i na tenhle, takže na neděli 4.6.06 :-))…doufám, že nás zase nějakej liják neodradí. Co se vlaku týká, tak předpokládám, že tam bude vše taky stejně jako minulej tejden…ale do toho nevidim, tak si to pro jistotu potvrďte…Fousáči :-))

          0 0
        • Chuck  

          taky dorazim. v 10 v Berouně. u kašny je myšleno na náměstí pod Šírerem?

          0 0
    • fousac  

      vlak plati!!!

      spoj v 8:34 ze Smichovskeho nadrazi, cili sraz v cca 8:15 u pokladen v hale 

      0 0
    • fousac  

      hmmm… ted sice prsi, ale rano urco nebude.. takze to plati..

      a pokud ne, taxem akurat zaspal.. ;))

      0 0
      • fousac  

        hmm… taxem nakonec zaspal.. teda nezaspal.. normalne sem vstal a chtel ject, jenze sem nejak vytuh u snidane a probudil se v poledne.. no co, stane se…

        ale co mi rikal Phoebe, tak bych tam stejne nekde v pulce trate zdechnul..

        jeste ze zavod (jestli pojedu) jedu kratkou jako Luky doprovod, to bych zvladnout moh.. ;)))

        0 0
    • Gung-Ho  

      Navzdory né zrovna ideálnímu počasí sem dnes na projížďku vyrazil. U mostu podle očekávání nikdo nebyl:-), tak sem zajel do Řeporyj, kde měla sraz Janča s Beedou a Edou a jel sem s nima. Na náměstí v Berouně už pár odhodlabnejch jedinců bylo, takže sami sme nejeli. Party se rozdělili na dvě skupiny, na krátkou a dlouhou trasu. A ted pár postřehů z dlouhý trasy: Myslim, že závod to bude opravdu pěknej vede krásnou krajinou. Jedná se o spíše kopcovitý terén, než že by byl nějak technicky náročnej. Rozhodně se mě víc líbila druhá část trasy, kde už pár lahůdek bylo. Ale rozhodně (skoro) nikdo nemusí mít strach, že by někde musel slejzat z kola. Myslím že se máme za týden na co těšit, já se teda rozhodně těšim. Doufám, že počasí se ještě vylepší, jet se dneska rozhodně dalo, ale teplota byla spíše březnová než červnová :-(( Ještě musim podotknout, že mě trochu zklamala malá účast lidí z B-F, kromě nás 4 jel ještě Chuck, Phoebe a Fousek. Takže na to jak to tu vypadalo…nic moc :-((…možná sem někoho přehlíd, za což se samozřejmě omlouvám. Ale aspoň trochu sme si reputaci zpravili tim, že sme byli jedni z mála co celou projíždku dokončili :-))

      0 0
      • bajkr  

        sem ráno v 6 vykoukl z okna a zjistil že tam padá voda :o/ tak sem se vrátil do pelíšku a chrněl dál bahna sem si zatim užil dost :o) a tak sem se těšil :o(

        0 0
        • Meesha  

          tak tak, ja mel budika na 6:30 a jelikoz chcalo, tak sem mel v 6:31 zase pulnoc…

          0 0
          • McBlacky  

            přesně já 6,50 a taky to samý, ale nakonec jsme se s Darksonem vypravili lízat rybu :) já teda spíš protože se mi nechtělo vařit a u Paviána vařej za mě :)

            0 0
            • cabbage  

              Darka jsem potkal po 6 někde v Podolí…;

              0 0
              • McBlacky  

                jsme se rozdělili v Černošicích, já jel přes Zbraslav k Simoně a on jel po radotínský straně domu. Docela výživně jsem si zabrodil za Černošicema na cyklostezce do Lipenců staré rameno Berounky :)

                0 0
                • Honzas  

                  jo, tak tam to bylo fajn. Jsem si tam v sobotu primove „umyl“ kolo ;-)

                  0 0
        • fousek  

          Vy ste vymekla:-), ja kdyz sem jel do Berouna tak mi sterace skoro nestihali a to mam 6V moturek na 12V elektrice, ale jakmile sem dojel do Berouna vysvitlo slunicko, no kapku bahna bylo, ale nebyl to zadnej extrem, dalo se jet i po poly pomerne rychle.

          0 0
      • Phoebe  

        Musím se přidat, bylo to opravdu parádní, zejména druhá část trasy. Trat bych řekl, že není nijak náročná a vede pěknou přírodou. Určitě bych zvolil tu delší trasu, člověk si více užije, takže v něděli se budu těšit na závod.

        0 0
    • Beeda  

      Caves, takze jsme to byli project. Nektere B-F slecinky nedorazily, ze:-) Pocasi nakonec supr. Zastavka na jidlo a obydek take:-)

      Ted k trati:

      1. Je potreba upravit par useku a to tak, ze je nutno prosekat rosti – cca na 10km za polem a pak asi 10km pred cilem. poradatel udela.
      2. Technicky neni zas tak narocna, zadne zaludne koreny, kameny.
      3. Trat je jezdiva, dost useku na hakovani, kde se pojdede kase, pak dost casto nasleduji prudke stojky, kde se to da orvat, cili zase kase:-)

      4.Nejvetsi pruser bude spojovani trati, to rikam dopredu!! Nejpomalejsi z kratky budou na trase kdyz je nejrychlejsi dojedou. Treba sjezd a finis do Berouna budou vyzivny, ach jo:((

      5. Tesim se, az na bod 4. – to pomaly z kratky lituju…

      B.

      0 0
    • Mike TB  

      Vsem diky za vcerejsi ucast i za pripominky. O pripadnem problemu po spojeni trati vim, ale jelikoz ucast nebude tak masova, tak to necham byt a uvidime co to udela a poucim se pro pristi rok. Dnes jsme projeli celou trat s policii a vsechny prejezdy budou zajisteny ve spolupraci s nasimi poradateli. diky

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Mohu malou odbočku? Chci se jen zeptat, ve středu jsem se přihlásil a hned ve středu zaplatil startovné, ale zatím stále nejsem mezi přihlášenými. Jen se ptam, pro jistotu, jestli to nemůže být tim, že jsem lajdácky poslal startovné na adresu složenkou typu „C“ a ne převodem nebo podobně.

        0 0
        • palkac  

          pokud vim, tak slozence typu C (potazmo Ceske poste) trva doruceni penez na ucet cca tyden

          0 0
    • fousac  

      LIDI!! kdo jeste jedete na zavod vlakem z prahy??? by sme mohli udelat skupinovou slevu..

      (vlak ze smichova jede v 9:04 a 9:34)

      0 0
    • fousac  

      jeste otazecka: kolik ma kratka trasa prevyseni??

      nejak pochybuju, ze 1500m jaxe pise v propozicich..

      (nebo sem nekde u berouna prehlid nejaky velehory??:)

      0 0
      • Medunka  

        Silnicni kopecky kolem Berouna jsou, tak tam budou i bikovy

        0 0
        • Luka  

          ale ze by hlavni zavod na 72km mel prevyseni 1500 a naaahodou 32km mel taky 1500.. to je nejaky divny ne? To se na ty dlouhy budou pekne flakat! :D

          0 0
      • Phoebe  

        Když jsme si v něděli projížděli trať, tak došlo také na toto téma v hospě ve Žloutkovicích. Jak to, že dlouhá i krátká trať má takové převýšení? Dlouhá má opravdu 1500m a krátká má podstatně méně, ale nevím kolik. Druhá část dlouhé tratě je více kopcovitá, je tam pár stojek, ale nic co by se nedalo vyjet – není potřeba ani nejlehčí převod. Schodli jsme se na tom, že druhá část je ještě hezčí a techničtější nez první.

        0 0
        • Luka  

          a doprcic… „technictejsi“ … nebyla by verze kratsi trati, kdy se pojede prvni pulka? :D

          0 0
          • fousek  

            sem tu kratkou vodjel na freeridu s jednou plackou ve predu, takze to musi odject kazdej, zadnej strach

            0 0
          • Phoebe  

            Jak krátká, tak dlouhá trať je velice pěkná, není vůbec záludná, takže se není čeho bát. Je tzv. jezdivá, takže nějaké šílené stojky nebo sjezdy neexistují. Navíc příroda okolo – Berounsko – moc pěkné, a má být v neděli slunečno a kolem 25 stupňů.

            0 0
    • Habib  

      Tak jsme dorazili z Berouna dom…Nebylo to vubec spatny, Luka si objela kratkou, me na cca 30 km umrelo koleno, takze jsem to zabalil…:-( Trat byla pekna, alespon ten kousek co jsem objel. Pocitam, ze k tomu nejhezcimu jsem se stejne nedostal. Jedinou vytku bych mel ke zanceni dlouhe trasy ( kratka byla pry dobra)…Nevim jak byla znacena zmena smeru jizdy v lese, ale podle tech bilych fleku na zemi pocitam ze asi vapnem… Mozna to bylo citelny pro prvnich par chrtu, ale pro zbytek uz moc ne…na cca 8 km (u vysilace, nebo mobilni BTSky) jsme chytli kufr a objevili se primo nad Berounem – dolu to mohl byt pekny downhill :-)) Takze jsme si asi 4 km zajeli a i to malo lidi co bylo za nama bylo najednou pred nama :-))) Pak uz to bylo celkem dobry, jen jednou jsem se nechal strhnout siri cesty a otevrenou zavorou…zatavila me az druha a psenicne pole. Podle sirokeho pruhu ujezdene travy jsem zdaleka nebyl jedinej :-))) Pritom by stacilo natahnout mliko pres cestu..teda pokud tam nebylo a nekdo ho nestrhnul.. Toz tak…ale jinak to bylo pekny, teda az na to koleno..jsem myslel, ze uz to dalo pokoj a ono prd …:-(

      0 0
      • Jenca  

        jo bylo to fajn zezacatku ten kopec no myslel jsem ze to co jsem sned pujde ven ale nastesti jsem to jakstaks ustal, to vsak neplatilo na asi posledni obcerstvovacce kdy moji silenou blbosti sem se obcerstvoval a levou rukou zkousel radit pastorek bohuzel se nepovedlo a ja si pri padu narazil koleno a tak jsem taky dozavodil.

        trat vedla fakt nadhernou krajinou skoda ze jsem si ji moc nemel cas prohlednout, znaceni no toz to bylo horsi to vapno fakt zmizlo po par jezdcich a tak se nam take podarilo na xxx?tem km zajet do jakehosi pole.

        jinak verim ze maraton bude met i svuj druhej rocnik sice je to silena chrtarna ale trasa pekna a snad se taky povede vyresit to znaceni.

        0 0
        • cyklomaratonec  

          tak to jsem tě asi viděl, na tý občerstvovačce dost nechápali, jak se dokázal smotat na rovině na asfaltu :-))

          0 0
        • Marry  

          to s tim znacenim…s vapnem sem mel problemy i ja…a to sem si pripadal ze jedu celkem ve predu…( v cili 21. )…kufroval sem ale jen jednou a to jsem jen prejel odbocku…tak to velka ztrata nebyla. Ac mi tyhle sprinty moc nesedi tak se mi jelo celkem pekne. Skoda, ze Pete si nejde v klidu bodal a ja pak musel jet sam. :-( … nastesti ne tak moc dlouho.

          0 0
      • Krejza  

        jsem se tam byl podivat, jeli dva kamosi(tu dlouhou), a to co jsem videl od poradatelu, to byl hnus, velebnosti. po zhruba 50 lidech stahnul poradatel svy dva pohunky z5 do Berouna na lavku a zbytek nechali byt. tak jsem tam jeste asi 20 mnt stal a ukazoval. navic vubec netusili, co se na trati deje. nekde na zacatku v lese se nekdo vysekal a zlomil si prst a tomu poradateli to bylo nekde. a pak tam jsem videl jeste par dalsich blbosti. jinak teda bylo super pocasi, kamosi prijeli uplne zniceni. snad si do pristiho roku stihnu koupit bika, zlakalo me to:)

        0 0
      • racker  

        Souhlasím, krásná trať, krásnej maraton, jenom to značení – ten první les byla vražda, asi s osmi lidma jsme dali kufr a tak jsem si zopakoval podstatnou část asfaltu na Zdejcinu. :-((( Dál už bez problémů, dával jsem si pozor. Fakt hezký…

        0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Jj, se značením naprosto souhlasim, to vápno sice nebyl špatný nápad, ale někde opravdu zmizelo během chvíle. V některých místech chybělo mlíko. Taky jsem si zajel cca 2 km, až když jsem se tam ptal nějakých chatařů, tak mě odpověděli, že tudy přede mnou nikdo nejel, tak jsem si říkal, že buď jedu na čele závodu nebo jedu špatně, samozřejmě druhá možnost byla správně. Mimochodem, děti těch chatařů si tam namotávali mlíko, nápadně se podobající tomu co značilo trať, takže ne ve všech případech to asi bude vina pořadatele…

        0 0
      • Gung-Ho  

        Co se značení týká, tak na silnici bylo naprosto vpohodě, ale to vápno teda nebyla šťastná volba. Pamatuju, že loni se projíždka eXtreme Bike Brd značila nějakym sprejem a to bylo naprosto bez problémů. Za nějakou dobu to zmizelo, ale ještě třeba po 14ti dnech se dalo značení rozeznat. Na druhou stranu, zakufroval sem dnes jen jednou, na už zmiňovanym místě u závory a zajel si tim asi tak 2 minutky, což nijak nedramatizuju. To defekt zadního kola mě stál teda času podstatně víc. Ale zase sem si díky němu užil předjíždění :-)) K trase bych řek asi tolik, těžko si představit co se terénu týká snažší maraton, sám mám sice rozhodně radši třeba eXtreme Bike Brdy a podobný záležitosti, ale to neznamená, že by se mi tenhle maraton nelíbil zvlášť díky nádherný přírodě a taky počasí vyšlo fantasticky. Podle mě ideální závod pro začínající bikery, neni to zadarmo, nastoupá se na trati docela hodně, ale aspoň se nepřizabijou na prvním kořínku, jako na TransBrdech :-)) Co se výtky na pořadatele týče, tak sice nevim o co přesně šlo, ale zabezpečení na trati při přejezdech silnic bylo naprosto bezchybný, všude policie a zastavovali kvůli nám auta, takže na to si rozhodně stěžovat nelze!!!, Ještě teď mě mrazí když si vzpomenu jak to vypadalo na Posázavský padesátce

        0 0
    • petebike  

      me se to moc libilo i pres to vsechno co se mi povedlo dneska udelat :-(, mno od zacatku se jela kudla – vydrzet to tempo na Zdejcinu byl vykon, drzel jsem se kamose Mateje a nahore jsem byl kolem dvacatyho fleku, jede se kudla ale dal, prisel prvni defekt – vymena rychla, po 500 metrech prisel dalsi defekt – tentokrat sem pichnul predek :-(, vymena uz neni tak rychla, pac nemam dalsi dusi, ale jaky si zavodnik mi pujcil dusi takze dobry…potom jedu kudlu az do cile, cestou jsem bloudil jen jednou – odbocku sme prejeli,vapno sem tam videl ale pozde, zaflekoval jsem a to bylo spatny – nasledoval vylet do lesa a prvni SMRK sem objal obema rukama :-), no dal sem jel kudlu…v cily uz bylo dost lidi, tak ani nevim kolikatej sem, ale nevadi, bylo to pekny, nadherny prostredi :-) resume : dojel jsem nafouknuto „predek 1,0,zadek2,0“ odreny ruce a lehce otekly koleno :-( mno pekna akce

      0 0
    • fousac  

      tak teda dva zasadni nedostatky: Kde byl GULAS a TOMBOLA????

      jinak moc fajn.. lidi akorat, zadny mackani a fronty, trasa (kratka) sice hodne jednoducha, ale docela pekna.. zabezepeceni a znaceni bez chyby..

      0 0
      • fousac  

        sem to zapomel napsat:POCHVALA!! Tesim se na pristi rok..

        0 0
      • Haho  

        TOMBOLA bylo po vyhlášení výsledků:-) já dokonce i něco vyhrála

        0 0
        • fousac  

          v tom pripade velka vytka a velke MINUS pro organizaci.. v propozicich ani zminka, neregistroval sem ani jedinou zminku od komentatora na miste.. (mam pocit, ze ani nikdo z okoli).. :((

          0 0
        • Marry  

          hm…taky sem netusil ze bude tombola…tak jsem jel domu. A prej sem vyhral velkou pumpu ParkTool … to me sere…celej rok o me tombola nezavadi…a kdyz neco vyhraju…tak tam nejsem :(

          0 0
          • Marry  

            kdyztak mam svejch strankach reportik, tak jestli se nekdo nudi :-)… je to v sekci reporty

            0 0
        • Luka  

          taky jsem o no nevedela.. tesne po vyhlaseni zen jsme to zabalili bo s tim upalem co jsme tak chytli, bylo lepsi jet dom. Opravdu se moderator od 14:00 co jsem dojela ani nezminil o tombole, takze na jedinou vec na kterou jsme cekali 2,5hodiny, jsem prosustrovali ocividne o par minut.. no, parada..

          0 0
          • Klára  

            Taky jsme se po vyhlášení ženskejch zbalili. To je škoda, že jsme to nevěděli. Je pravda, že nikdo nic neřekl, že po vyhlášení bude tombola. Taky bychom počkali.

            0 0
    • Phoebe  

      Já jsem si projel trať o týden dříve, takže jsem značení ani nepotřeboval. Takže si myslím, že nejhorší bylo to vedro. Zima dlouhá jak prase a nejednou 28 stupňů, na 72km jsem vypotil naprosto vše. Jinak trať byla moc pěkná, žádné záludnosti. Nešlo se nad ani vysekat, pokud se jelo normálně. Moc se mi to líbílo, ale v cíli jsem toho měl plný zuby.

      0 0
    • Beeda  

      Chvalim podavani bidonu, zabezpeceni prejezdu PČ ČR. Trat byla jezdiva, jedno prejeti 10m a jedno zajeti do krovi 5m:-). Pole bylo vyzivny. Jela se kudla, presto, ze dost lidi bylo zatazeno z poharu nebo jizerky. Krasne pocasi i prostredi na namesti,lidi v pohode, pekna akce, diks.B

      0 0
    • fousac  

      jo a taky gratulace medailistkam.. ;)

      Janca 2.misto na dlouhy, Klara 2.misto na kratky..

      Holky DO TOHO!!!

      chrti stydte se… :-P

      0 0
      • Klára  

        Díky, díky. Bylo to fajn. S tím časem jsem byla dost spokojená o umístění ani nemluvim. Teda nepíšu. Ale ty závěrečný kopečky mi dali zabrat. Ale ten poslední sjezd byla lahůdka. A dojezd na náměstí taky dobrý. A to nebyl jedinej úspěch naší rodinky.

        0 0
        • fousac  

          a ja sem posledni v kategorii, hec.. ;))

          0 0
          • McBlacky  

            v životnej forme letos co :)

            0 0
            • fousac  

              ja nezavodil, ja delal doprovod.. ;)

              0 0
              • McBlacky  

                už sem se lek… protože chvost pole někdy jezdí dobrý střelci, najeto do 100km a pod :)

                0 0
                • Luka  

                  to ma bejt jako narazka na me?? Bo coooo!!! :DDD … tse.. Fousac je lemra.. ja su 16. v kategori­i :)))))

                  0 0
                  • Medunka  

                    Gratulace k dojeti ;-)

                    0 0
                    • fousac  

                      diky! ;)

                      0 0
                      • Luka  

                        tak i oficialne ti podekuju a poblahopreju k uuuzasne vydrzi a neustalemu pokrikovani „davej davej davej“ a ze nakonec ta slibena zmrzlina opravdu byla :)

                        Musim rict, ze maraton se mi moc libil.. i kdyz v prvnim kopci jsem chtela otocit a jet zpatky, ale 3× jsem tenhle pocit prekonala a pak uz to bylo jen ..horsi :) Jelo se mi priserne. prvni kopec byl prisernej, od nej me neustale pichalo pod zebrama.. pak se pridala i bolest u klicni kosti.. mno… tep nesel prvnich 15km pod 180.. pak se to zlepsilo. Kupodivu jsem lidi(baby) predjizdela ve sjezdech (kdo me zna, tak nechape, ze aaano…)… pak jsem se rozjela a uz to bylo dobry, i sranda byla, pokec se spolutrapicim se bikerovi s dresem GT, kterej mi to v tom poslednim sjezdu nandal… ze ja jsem ho poustela ! ;D … Jinak hodnotim to uspesne, nadsene, ale i tak mi to jasne ukazalo kde je me misto… Habib rekl ze zabavuje i moji cast postele a ja prej stravim zbytek zivota na trenazeru :)) mno tak teda jo.

                        Trat super, naprosto nezaludna, kopce slusny, hlavne ten posledni byl v tom vedru fakt silenej :)

                        Diky poradatelum… jo.. a ve vysledkach jsem jako Marie.. mno.. ale ja nejsu Marie… aspon myslim ze ne ;)

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Gratuluju Ti, Luko. Nepochybovala jsem ani chvíli, že to zvládneš. Ještě trošku větší sebevědomí a chvilka rozjetí a budeš s časem někde jinde. Vím, že jseš na tom líp, než ukázala výsledková listina.

                          Záměna křestního jména není tak hrozná. Mně pořadatelé v maštalích zaměnili celou osobu. :-) Výměna s jinou hlkou, která dojela po mě. U předběžných výsledkový listiny prskalo víc lidí. Ale za podání prostestu (200,–) to stálo jen jednomu, který zajel pěkně stovku. Mají čipy a ještě przní výsledky- nechápu.

                          0 0
                          • fousac  

                            kdybys tam byla…

                            to si tak vesele povzbuzuju Luku, at kouka makat a zadny kecy a tak… no a dojel nas v kopci pan a rika: ja takhle kricet na tu moji, tak me z toho kola zkopne.."

                            a pritom jenom stacilo slibit zmrzlinu v cili.. ;)))

                            0 0
                            • JancA  

                              já taky potkala 10km před cílem nakyho typa, vypadal, ze umre, tak mu rikam, at si vleze za me, ze ho po afaltu potahnu…asi ho to dostalo a zacal makat a pak me neuveritelne vyhecoval, ze sem poprve v zivote spurtovala do cile:)))

                              0 0
                  • McBlacky  

                    vůbec ne, ty jezdíš víc než 100km ročně :)

                    0 0
      • Micey  

        No já jako chrt se nestydim,první na dlouhý,teda je fakt že jenom v kategorii(do 30ti),takže trošku stydět bych se asi měl:)

        0 0
    • Daf  

      Gratuluji holkam a taky Beedovi. Zavod mel fajn atmosferu a trasa byla taky pekna. Urcite ji zvladne zacatecnik a zaroven umozni zavodnikum dat si slusne do tela. Opravdu nestastne bylo znaceni vapnem v terenu. Z dalky nebylo videt a na krizovatce jsem musel skoro zastavit a hledat zbytky vapna :( Podle me by to melo byt spis jako doplnkove znaceni k sipce, nebo mliku. Vubec bych se nedivil, kdyby kvuli tomu hodne lidi zabloudilo. Jo a jsem rad ze jsem se nikde nemusel brodit :) Jelo se mi bohuzel tak jak jsem cekal, takze nic moc 30. flek.

      0 0
    • JancA  

      souhlas s klukama, bylo to pěkný, ale špatně značený. Po sobotní Jizerský 50 jsem spokojená, jelo se mi vcelku dobře, technicky se dalo všechno zvládnout…Dneska ale nohy cejtim:).Nedovedu si představit, že na Bikechallenge se podobnej závod jako včera pojede 5×:(

      0 0
    • MARIN  

      Trasa pekna znaceni na asfaltu dobry v terenu uz horsi-sipkama a mlikem se setrilo zbytecne moc a vapno se rychle rozjezdilo a bylo spatne videt – bylo to vubec vapno? Jinak spokojenej jsem ze jsem vubec dojel po 3 defektech zadniho kola (prvni ve sjezdu na 12km, druhy nekde na 30km a treti asi 500m za obcerstvovackou se servisem ParkTool-diky hosi za rezervu). Na zadnim jsem mel RacingRalpha asi se naplnuje jeho povest i kdyz predtim za asi 2000km jen jeden defekt. Takze po druhem defektu uz opravdu jen na pohodu a celkove 113 cistym casem jizdy bych byl tak kolem svyho na 50.

      0 0
    • Hnoj  

      Zdarec, hele kde jsou ty fotky? na vyhlašiování hlásili nějakou adresu s ofiko fotkama, ale tu sem samozřejmě zapomněl :-/

      0 0
    • petebike  

      Ahoj lidi, tak konecne je v provoze server :-) je to tam vcetne mensiho pocteni… nsad to nebude padat, snad do konce tydne zmenim webhosting… jinak je tam jen „asi 54fotek“ co bylo foceny v lese je hodne rozmazany :-((

      www.petebike.com

      0 0
      • pos3k  

        no to uz je lepsi :)

        0 0
        • pos3k  

          a uz jsem to zakrikl, celej komp mi zmrznul :-/

          0 0
          • petebike  

            sorry, i kdyz za to nemuzu :-(, proste miton.cz nedokaze zajistit plne fungcni sluzbu, mam zaregistrovanej jinej server, takze behem noci to snad cely preleju nekam jinam…uz me to taky s…

            0 0
    • Mike TB  

      Ahoj všem. Fotky od Václava Nováka jsou zde: maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=fotogalerie a fotky podle startovních čísel z trati jsou zde: www.ktfoto.com/index.php?…

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.