• alexej

    rám:Trek 6500 slr 04 vidlice:rock shox pillot c brzdy:deore hydraulic.s XT kotoučema kliky:shimano HONE náboje:HONE přehazka:HONE přesmykač:HONE DOWN SWING kazeta:sram 980 řetěz:shimano XT ráfky:mavic xc 717 disc pláště:maxxis medusa 2,1 řídítka:BBB carbon představec,se­dlovka,sedlo BONTRAGER

    najeto po generálce 200km!!!(hone díly,rafky,ře­těz,kazeta,pláš­tě,kotouče)

    0 0
    • Peslezedirou  

      Slušný, napiš Adminovi ať založí kategorii Jakou má cenu, neo podobnou sr*. Se nějak roztrhl pytel s takovejma dredama. Jinak je tu i bazar…

      0 0
    • R.1  

      cenu to ma trhovou

      0 0
      • JSt  

        toz doktore, si tak blby nebo mi to nechces rect. ;))

        0 0
        • R.1  

          Irenka pryc, Vlasta se mnu nemluvi, vsechni jedou jen po penezach, meli by jste v tom udelat poradek *****!

          0 0
    • Toams  

      hod to do bazaru s cenou, jaku by si chcel a postupne znizuj :-) … na realnej – 20% sa snad zastavis:-)

      0 0
    • McBlacky  

      fakt shitová vidle na osazení rám průměr, nechápu osazení hone a k tomu 717ky, no je to fakt hroznej hybrid. nemá to jasný určení a proto těžko říct kdo by byl cílová skupina, lehký váhově to není, kola moc nevydrží, vidle tak pro začínající chrty max.

      0 0
      • alexej  

        shitová vidle to je!nevim co je špatného na hone a 717,jediný čím se hone odlišuje od LX je masivnější a lepší přehazkou než LX a i ten přesmykač je odolnější a já na nějaký 100vky gramů seru:) Hybbrid možná ,ale jen kvůli rock shox!A určení pro mne to má jasný!Musí to vydržet drobet extrémější zacházení a to zatím splňuje!Až na tu vidli

        0 0
        • enjoy  

          no podivej se.nevim cemu rikas extremnejsi zachazeni,ale to zacina a konci na vidli.zrovna TYHLE „odolnejsi“ komponenty ti jsou provetsi vydrz biku k nicemu.

          0 0
    • Siddha  

      200 Kc i s dopravou ke me, budu stedrej…

      0 0
    • hanz  

      tak 12 max..možná 13

      0 0
      • alexej  

        dobře tak s MX COMP eta mm 2006 za 25 000 a kdo říká že je to moc ,tak to asi nemá v hlavě v pořádku!žádné kolo za 25 by nemělo dakovou výbavu!

        0 0
        • hanz  

          no tak já to mám v hlavě asi pořádně vykrámovaný…za 25 si seženu stejný kolo ale uplně nový. ale klido to za těch 25 zkus, třeba se nějakej pacient najde.

          0 0
          • alexej  

            sobě možná

            0 0
            • hanz  

              no ale nepodcenuj lidi, spousta lidí si dokáží najít cestu jak koupit kolo výhodněji…už jen to že prolízaj bazary na netu je známka že se snaží…a tvoje kolo mezi ostatníma cenou zrovna neohromí…už jsem prodával spousta kol tak vím že je to pěknej průšvih, prostě na tom pořádně proděláš. Je to tak.

              0 0
        • JSt  

          :DDD a jeste :)))

          0 0
        • Radek Broz  

          :o) Hodne nerealny – cena jetyho kola dost pada dolu, za tolik ot neprodas.

          0 0
        • prodi  

          Si hodně věříš:)))

          0 0
        • enjoy  

          bez se podivat za kolik tady nabizi kola nick moratii a bez se stydet:-))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.