Problémy s hlavovým složením Ritchey

18 nepřečtených
  • Terranpva

    Ahoj všichni, chtěl bych jednu malou radu ohledně hlavového složení. Minulí měsíc jsem začal pocitovat silný vakl při brzdění v oblasti hlavového složení. Nechal jsem ho vyměnit za Ritchey Scuzzy Pro (komplet celé i s věnečky) a ouha, nenajel jsem ani 150km, vyreklamoval jsem to a zas ani ne po 100km. Vždy jako kdyby spodní věneček tam vůbec nebyl ale je tam. Navíte v čem je problém (že by vidle či rám) – vše je max. dotažené

    0 0
    • Daf  

      Nemas vuli v pouzdrech ve vidlici?

      0 0
    • Mofo  

      promiň, že se ti nabořím do threadu, ale nechce se mi zakládat nový na hlavové složení tak rychle za sebou… Nedávno sem nesl vidlu do servisu a při demontáži sem si všiml, že mám naprasklý jeden díl, nevím přesně jeho název, ale je to takové kónické těsnění nahoře na hlavové trubce. Mám Ritchey Fuzzy Logic. Cchi se zeptat, jestli by to šlo někde sehnat, v hodně obchodech mi řekli, že jedině celé…

      0 0
    • dieegoo  

      no ja mam taky problem, ale trosku jiny… pri otaceni riditek je citit takova aretace, kdyz kolo miri primo dopredu… jako by z obou starn byly nejake dorazy… kdyz se do riditek lehce stouchne, tak se kvedlaj mezi temi misty… nevite nekdo cim to je?

      0 0
      • MartinXC  

        Nakřivo nalisovaná hlavovka, nebo nesrovnané dosedací plochy pod ní. Ale u Ritch.WCS to dělalo při přetažení – kuličky se nasbíraly na jedné straně a pak to takhle do stran zatuhávalo.

        0 0
        • dieegoo  

          jen nevim, od kdy to dela.. vsiml sem si toho az nedavno… ale dik

          0 0
    • mm  

      mě v tomto složení taky neustále vznikala vůle. dotáhnout se to dalo dycky jenom na pár km, ani v servisu, kde jsem ho koupil s kolem nebyli úspěšní. nakonec mi praskl horní „kužel“.

      0 0
    • MartinXC  

      Můžeš mít vykvedlanou spodní misku, resp dolní část hlavovky – dá se to loctitem zalepit.

      0 0
      • Terranpva  

        no to zní jako rozumná myšlenka!!! chválím, na to bych nepřišel. Problém je že když tam dají nový věneček tak chvilu v poho a pak to jde do hajzlu. Ale mohlo by to být ten problém. díky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.