• jjirka

    Poraďte Ano nebo Ne a když ano tak jakou a kde se dá sehnat za slušný peníze Dík Poznám rozdíl ?

    0 0
    • Raydowe  

      ")) akrat som zrusil svoju objednavku na karbonovu sedlovku a objednal som si nekarbonovu.:)), karbon som zatial nejazdil, bolo to z dovodu jazdenia DH a ta sedlovka nebola v priemere aku som potreboval. Tak myslim ze je pre mna lepsie nekarbonova ako uzsia karbonova s adapterom. To len aby som ta neovplivnoval mojim rozhodnutim pre nekarbon.

      0 0
    • JMT  

      to mas fuk

      0 0
    • Meesha  

      dostatecne vytazenou karbonovou hokejku poznas

      0 0
    • Peslezedirou  

      Raději bych si koupil UST ráfky a vozil bezdušovky...­..Sedlovku možná poznáš, ale přínos k pohodlí nebude mít zas tak velký jako bezdušovky.

      0 0
      • Luka  

        kdyz slysim kolik s tim ma znamej problemu, zlaty duse!

        0 0
        • Peslezedirou  

          To máš pravdu, taky bych se toho bál, vozím taky duši. Uplně nejlepší je mít fulla, ale to vědět nechtěl :o))

          0 0
          • Luka  

            no, povidej mi o tom jeste chvilkuuuu… sim sim… takovou jednu obedovou pohadku pred usnutim…co? :D

            0 0
            • Peslezedirou  

              Byla žila jedna Luka, měla krásný čtyř čep od Spešlu a od té doby hrbolaté cesty zmizely a Luka si i v terénu připadala jak v peřince. Zazvonil zvonec pohádky je konec, hurá na Vižlíka :o)

              Sakra začíná mi to vycházet, fakt jsem hoďnoučkej…

              0 0
              • Luka  

                DOPRCIC COVECE? TOTO MI NEDĚLÉEEE… co ja ted bdu delat? Dyk ja neusnu!… Dobrou vi(d)lu bys tam nemel (vilu jako vila co caruje. zatraceny hackycarky?

                Jo a zapomel si u toho ctyrcepu na ten horstlink, ten je dulezitej…jo a inteligentni tlemič!… jinak to neni TAKOVA pohadka. :)

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Horst se myslí ve spojení se Spešlem jako samozřejmost. Jeden inteligentní tlumič vozím a zdá se mi hloupější než ten předchozí tlumič, kterého vydávají reklamy za hloupějšího :o)

                  0 0
        • ydaho  

          taky mě kamarádi odrazovali, ale i tak sem pořídil Crossmax SL a Pythony UST a je to paráda!! :) Jedinej problém, co sem zaznamenal, byl unik tlaku hnedka na začátku.

          Verdikt: Pokud máš dobrý ráfky, UST gumy a poradíš si s prvním nasazovánim, už nikdy nechceš jinak :))

          0 0
    • ydaho  

      mám karbonovou sedlovku BBB a sem s ní spokojenej hlavně v tom, že vypadá trochu líp :)) jinak poměr váha a pohodlí je naprosto srovnatelná s hliníkovou. Musel bys mít výrazně slopngovej rám a sedlovku max vytaženou aby to něco sebralo, ale to už bych měl docela strach… Co se týká ceny, seženeš je cca od 1 600,– a je otázka, jestli to nejsou vyhozený peníze :)

      0 0
    • slou  

      Osobně bych asi už karbon nebral, možná za super cenu a hokejku, ale moje zkušenost je asi tato.

      Vypadala docela dobře, po namontování mi ale neustále zajížděla do rámu a tak jsem čistil odmašťoval a utahoval. Utahoval jsem pouze rychloupínákem, ale i tak dopadla tak, že se mi v místě kde končí rám postupně zakousl do sedlovky a vytvořil tam takový ne moc dobrý prolis (je to tady někde ve foto). Nevím kdy to prdne ale zatím na tom jezdím bo se mi nějak nedaří sehnat něco za slušný peníz na můj průměr sedlové trubky.

      Tož tak.

      0 0
      • Luka  

        a zkousels uriznout plech z plechovky a „vystlat“ to tim? me to dost pomohlo. o zajizdeni ani reci

        0 0
        • slou  

          No nezkoušel.

          Ale mi tam sedlovka ide vcelku natěsno, tím nechci říct že tam de zhruba ztuha, ale fakt tak akorát těsně tudíž asi by plechovka moc nepomohla-teoreticky bo bych tam tu sedlovku docela cpal, asi.

          Ale dneska se mi snad podařilo sehnat sedlovku na ten zatracenej průměr 27,0 dlouhou a hokejku :)

          Takže karbonka asi půjde nebo poletí?

          Tož tak

          0 0
      • ydaho  

        dostal sem ke karbon sedlovce i spešl objímku, odmastil a drží :)

        asi mám štěstí :)

        0 0
    • dada  

      dnes sem chtěl založit ten samej thread…akorat že mám docela představu co se dá sehnat. Jediny co se mi líbí je monokok ritchey – všecky ty slepovaný hybridi ve mě nebuděj důvěru. Dop.cena R WCS Carbon je 5690 a na koloshopu ji maj za 3500. Takže se neptám ale šetřím.....

      stejně je to ale jen jarní syndrom z prvního bolestivýho usednutí na kolo-nemám pravdu?

      0 0
      • Luka  

        a pak to bude jarni syndrom DRUHEHO bolestiveho usednuti…ten je mnooohem lepsi. taky vas po prvnim tydnu TAK strasne boli pudel?… teda me uz ne.. ja uz jezdim druhy tyden letos. takze uz je osezeno

        0 0
        • dada  

          závidim…tenhle vejkend místo abych to definitivně rozseděl tak budu hnít v robotě…

          0 0
          • Luka  

            ja budu u kamose pomahat s odstranovanim zbytku po pozaru chalupy… takze zadny bike a to ma byt tak pekne

            0 0
      • jjirka  

        Přesně tu mám vybranou, ale potřeboval bych si tu koupi zdůvodnit, není to syndrom prvního usednutí spíš bych potřeboval „hokejku“ abych posunul o kousek sedlo dozadu mám rovnou sedlovku a chtělo by to tak dva centimetry ale ta to už nedovolí,

        0 0
        • dada  

          hokejku můžeš mít pěknou i z hliníku-to mám teď a taky bych víc dopředu jít nemohl…jo jo to zdůvodnění. Tohle je přesně ta věc kterou přinýst domů a vybalit na přítulku jak si ji koupil levně jen za 3.5k je skoro životu nebezpečný…

          0 0
    • Luka  

      Poznas. Ja to poznala. Drobny vibrace to sezere. Ale ja mam ten sloping i dost vysunuto. Ale s hlinikovou hokejkou jsem citila pri jizde na asfaltu kazdej shpunt dezenu zadni pneu. s rovnou sedlovkou (ne-hokejkou) karbonovou to zmizelo.

      0 0
    • Lister  

      Na tak nemůžu sice přímo porovnat, mám totiž novou sedlovku na novým rámu, ale přijde mi to že to lehce pomohlo, ale opravdu jen lehce, rozhodně to není „pocit prázdného zadního kola“ jak tady někdo psal. Navíc se velmi lehce poškrábe, i když jsem všechny hrany poctivě zabrousil, tak když jsem potřeboval trošku upravit výšku sedla tak jsem zjistil, že to co bylo v rámu je stejně poškrábaný – je tam jasně viditelný obrys hrany sedlové trubky, tak nevím jestli jsem to moc neutáhl, zdeformovaná ale není. Jinak do rámu mi nazajíždí, ale utáhl jsem to fakt celkem dost. Takže suma sumárám, možná to efekt má, ale rozhodně není adekvátní k vynaloženým penězům.

      0 0
    • RapMan  

      ja trochu koukam po tyhle. ve vyhledavani jsem nasel par kladnych ohlasu. Plati jeste ty kladny ohlasy? :) Jedna se o karbonovou sedlovku Woodman

      www.koloshop.cz/index.php?…

      0 0
      • dada  

        no jo no lepidlo a este design jak z vietnamskyho stánku…ale je levná-taky sem po ní koukal.

        0 0
      • rtw  

        abych pokazila ty kladny ohlasy tak bych vedela o jednom prasklym Woodmanovi…

        0 0
      • slou  

        Noo není to úplně tento typ, ta moje má přímý zámek . zatím je na tom asi takhle www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

        Nevím, možná mám jenom trochu víc smůly a jsem vyjímka potvrzující pravidlo a zbytek je v poho.

        0 0
    • jecnak  

      Ano, Ano, ale jedine celokarbon = zadny hlinik potazeny karbonem a zadne nalisovane zamky.

      0 0
      • dada  

        kerou máš ty?

        0 0
      • dada  

        jee už to vidim – je rovná-to nechci kvůli gometrii, ROOX to sem v životě neviděl tak to bude asi nějeká kultovka…a jak to máš vytažený to by pružila i betonová :)

        0 0
        • jecnak  

          Uvazuju u FSA www.fullspeedahead.com/fly.aspx?…

          0 0
          • dada  

            jo to bude taky pekny…a taky asi tezko ji sehnat za malo. V koloshopu ji ani nemaj…ale mam vse od ritchey tak bych to rad dodrzel takze to nemusim resit-to by ta FSA musela bejt za 2500…dop. cena 4790 to je o 900 min nez WCS…to by mozna Tancin dokazel stlacit…

            0 0
    • wroum  

      rozdil poznas hlavne v penezence :-) jinak pohodli ovlivni hlavne tlumic.

      0 0
    • Daf  

      Za slusny penize se prodavaj sedlovky s vlepovanym zamkem, a ten se obcas odlepi, navic tlumeni razu neni vubec poznat :)

      0 0
      • kili  

        A vsimli ste si ako sa pri hokeji lahucko lamu karbonove hokejky-je to ten isty material ako sedlovky.

        0 0
        • pos3k  

          a vsim sis ze tatrovka vzdycky ty maly auticka zmuchluje a tatrovka je cela? a jsou ze stejneho materialu…

          0 0
      • ddd - andy  

        Poznat to je.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.