• Martin

    tož co moraváci, chystáte se? letos je 30.4.

    www.muvb.cz/Article.php?…

    0 0
    • Stancek  

      Ja bych jel, mtb nebo silnicka?

      0 0
    • Martin  

      já to jezdím na silničce, ale je to trasa spíš na MTB. místy parádní asfaltové cesty (mnohdy lepší než některé silnice, například cesta z Velké Střelné na Libavou, ta až na pár záplat minulou zimu neměla chybu), ale místy zase šeredné kostkové cesty (typicky cesta kolem Boresu na Velkou Střelnou, ta je naprosto příšerná, 5km na mučidlech :-)

      0 0
    • vlk  

      tož já uvažuji o neofic.trase.Sem myslel, že se vždy jezdí 1.5.

      0 0
    • grafik  

      urcite jedu ! :)

      0 0
    • kolda  

      pokud nebudu na horach tak urcite. pojedu i s přítelkyní, takže langsam:)

      to vlk: neoficiálními cestami bych se moc nevydával,nevy­buchlé munice je tam víc než dost.

      0 0
      • grafik  

        ucis orla litat ;)

        0 0
      • vlk  

        však jen cesty kde je vidět, že poslední dobou projel džíp/tank apod.Jinak na navybuchlé staré rezavé miny jsem tam už narazil.

        0 0
        • kolda  

          tak si to uzij, ja se bez vybuchlych min docela obejdu. nechapu, proc si uplne zbytecne zadelavas na pruser.

          nehlede na to, ze kvuli takovymto pripadum se kazdorocne uvazuje, ze se VP 1.5. ootevirat nebude.

          proste pristup – kdyz se neco nesmi, tak to natruc budu delat.

          0 0
          • vlk  

            ale ne jak říkám, když jedeš tam kde jezdí normálně džípy či tanky-po cestách tak se nic nemůže stát. Ty miny jsem viděl vyorané na jednom tamějším políčku mimo cestu.

            0 0
            • Fuzzy666  

              Pak musime udelat nakej ten neoficialni vyjezd polibavskych bikerů. to oficialni bude desne svazany a clovek se na ty nejzajimavejsi mista vubec nedostane

              0 0
              • vlk  

                Však jasně, to už jsme se tu domlouvali, počkal bych ale, až roztaje všechen sníh.

                0 0
      • pop  

        ja pojedu též :) ale schnell :). Hele dyt mas gypsnu,ne?

        0 0
    • petryk  

      Jede nás asi trošku víc, byl jsem vloni poprvé a byl jsem spokojený, z Mrskles jsem to vzal nahoru, pak na pramen Odry a pak zpátky na Střelnou a nahoru směr Libavá. Je to příjemná akce, hlavně když člověk ujede někam stranou

      0 0
      • nadrazak 2  

        mám v plánu tam jet s bráchou,vloni jsme tam jeli 1.5. a ono to bylo 30.4.

        0 0
    • PooLee  

      Jedu.

      0 0
    • Martin  

      koukám, že bude hojná účast :-) vyplatí se sledovat stránky Velké Bystřice, minulej rok jsem BK taky málem prošvihl, protože to posunuli :-)

      0 0
    • rock  

      Byl jsem loni, příjemná akce, ale že bych musel dvakrát ?

      0 0
    • grafik  

      www.libavsko.cz/

      loni jsem jel take poprve a z interierove ‚vyzdoby‘ kostela ve Stare Vode mi spadla celist … :)

      0 0
    • OCG  

      já asi pojedu… vypadá to hodně zajímavě a z prostějova to mám kousek. Takže je tu nějaký člověk, který by se připojil, ale není to strašlivý chrt? :o)

      0 0
      • Martin  

        no já dávám dohromady balík lidí, co si to chtějí zajet v rekreačním tempu, taxe můžeš přidat. ale chceme vyjet už ráno

        0 0
    • Hanes  

      Určitě jedu. byl jsem loni poprvé a spokojenost velká. Koukal jsem jak to od mých vojenských časů hodně zarostlo

      0 0
    • Spawncz  

      Jedu taky, jako kazdy rok, jen letos to bude s pritelkyni takze pohodicka, klidek tabacek.

      0 0
      • kolda  

        zdar,tak se tam snad nekde potkame. taky asi pojedu s pritelkyni (ja pojedu na pohodu, ji budu honit:))))

        btw, mam novy bajk. co ta vase kamoska Marie, chysta se na nejaky zavody?

        0 0
    • lith  

      nějak mi vždycky Bílý kámen unikl…ale letos jedu. Tak snad se tam potkám lidma co znám

      0 0
    • dafe  

      Jo jedem s mojou. Sice uz sem vic prazak nez moravak (fuuuj hamba) ale budem zrovna u rodicu tak to mi nesmi uniknout, drtim si palec at vyjde pocasi :-)

      0 0
    • Martinkaa  

      Jedu :-) A doufam, ze to dopadne lip nez vloni – pichla me nejaka divoka vcela pod bryle, pekne jsem opuchla, dostala jsem zimnici a naskocila mi pekna vyrazka :-). A aby toho jeste nebylo malo, kamarad probrzdil rafek :-))

      0 0
    • Fuzzy666  

      Taky samozrejme jedu :) (mtb) ale zvlast v tenhle oficialni den bych to moc mimo cesty nebral. je tam docela riziko pokuty. lepsi vyjet si ta mimo oficilani otevreni. muzem udelat nakej ten sraz.

      0 0
    • vojta  

      Nemate nahodou nekdo nejakou mapku z predch. rocniku, pls ? Na webu nec nemaji a rad bych si dopredu trochu promyslel trasu… Dik

      0 0
      • Fuzzy666  

        Z předchozího mam tudle. driv byla aj na webu ted uz ne. Bohuzel neni v nijak skvele kvalite. Ale tech cest je tam stejne otevrenych strasne malo. Lepsi je vyjet si tam o vikendu a jet kam chces.

        0 0
        • vojta  

          Diky, neco tam videt je. ad. „otevrene cesty“ – lepsi neco, nez nic … ad. „vikend“ – neni nebezpeci stretu s eMPiky atd. ?

          0 0
          • vlk  

            no zrovna v ten den tam prý trasu hlídají, aby ji člověk neopouštěl a jsou za to i pokuty. Já jsem mírně vyměk a zkouším sehnat povolenku.

            0 0
            • Fuzzy666  

              kasli na povolenku. sem si udelal s kamosem vylet nekdy ke konci srpna do Mesta Libava vyplnit ty formulare k ziskani povolenky. schvalne sem v tom planku zaznacil jenom malou okrajovou cast prostoru o kere vim ze se nijak moc nepouziva :) a stejne mi pak prislo postou zamitnuti. Kamosovi stejne tak a to i presto ze tam v te dobe jeste bydlela jeho sestrenka zamestnana u vojaku a napsal tam duvod – casta navsteva pribuznych. ale cetl sem v novinach neco jako ze by meli zacit davat nejaky povolenky pro turisty ale samozrejme jenom do tech okrajovych casti kde neni nic a kde sem jezdil uz davno a v lete sou tam pionyrsky tabory :)

              0 0
              • vlk  

                Ono totiž loni dostalo prý povolenku pár místních houbařů a ti si nezjišťovali kdy jsou cvičení a že prý si pak ještě stěžovali, že po nich střílejí.Tak po tomto asi už nebudou povolenky dávat nikomu.

                0 0
              • mosquito  

                mno s tim jezdenim bez povolenky bych si to po zkusenosti s obalkami s modrym pruhem a „polnim soudem“ radeji rozmyslel, a ty povolenky houbarum no nevim, spis zacnou otevirat prostory podel cest, protoze je tam mnoho mist kde muzes normalne kdykoli projet ale nesmis jit mimo silnici

                0 0
                • vlk  

                  no nevím prý ze zaplatí pokuta 500–1000Kč a je hotovo a v případě že se nechceš legitimovat že mohou na 2 dny zavřít.Takže průkazku a pětikilo sebou a neměly by být problémy ne.

                  0 0
                  • mosquito  

                    ono asi bude rozdil jestli uhnes z cesty v den co se jede Bily kamen a normalne a a nedej boze kdyz je cviceni

                    0 0
          • Fuzzy666  

            too vojta- zatim sem tam nepotkal o vikendu temer nikoho ale je dobry zjistit si jestli tam nemaji zrovna cviceni. jinak je to o vikendu v pohode. zpravy o cvicenich se objevujou tu www.army.cz/…s/detail.php?…

            0 0
    • mosquito  

      jeduuuu, nevsedni trasa, klobasky, piiiiivo, prdelky na bajkach a jine pitchoviny :))

      0 0
    • Martin  

      já si o povolenku žádal a taky mě vyfakovali. tak nevim, no…

      0 0
    • Martin  

      tak co, jaký to bylo? já si to parádně užil. sice foukalo doprotivky a kostky kolem boresu mě štvaly, ale jinak parádní akcička.

      0 0
      • vlk  

        no já vyjel pozdě-musel jsem čistit a mazat kolo po šele a doma pomáhat:o(.Takže než jsem se dostal do vojenskýho tak už tam skoro nikdo nebyl.

        0 0
      • rock  

        Moc příjemný. Akorát mne zmátlo, že jsem ze 70km jel 65 proti dost nezanedbatelnému větru. Super klobáska, a na závěr jsem objevil krásný sjezdík (bez kolistů / turistů)hlubokým údolím po rozbité šotolince / lesňačce, který jsem loni nějak minul … tedy tak úplně na závěr to nebylo. Následoval dost výživný trest v podobě výjezdu do Kozlova a pak k Zelenému kříži :-) …

        0 0
      • grafik  

        bezva akcicka, ale vyjel jsem jen ke kameni a pak sem to vzal na prvnim rozcesti doprava a dolu lesem, kolem strelnice a zpet do Ol. Na vic jsem po sobote nemel silu :)

        0 0
      • dav33  

        Jj pěkný rodinný výlet po šele , doma vše napraveno :-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.